Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Sprzedawca Marzeń_

Sprzedaję Marzenia

Polecane posty

Gość pozdrawiam napaloną
niehumanistkę (czyli umysł ścisły) A można wiedzieć co studiuje ten umysł? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scisłość mojego umysłu przejawia się w KONKRETACH a nie w owijaniu w bawełnę..:P poza tym przejawia sie również w tym że nigdy nie potrafiłam interpretowac wierszy, natomiast z matmy czy fizyki zawsez byłam najlepsza:P teraz potrafię narysować w rysunku technicznym prasę hydrauliczną i wyjaśnić mechanizm działania silnika, zapadki itp:P i znam części w samochodzie i je od siebie odróżniam:P dla mnie ładny dzień to zwykle udany dzień:) dlatego lubię takie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje interpretacje nigdy nie trafiały w to co nauczyciele chcieli uslyszec, więc jak tylko odebrałam świadectwo maturalne, pierwsze, co pomyślałam, to że juz nigdy nie będę musiała interpretować żadnych wierszy:) z tym silnikiem może być problem... podnośnik samochodowy nie wystarczyłby??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy moje moze sie spelnic
? chcialabym, aby ten jeden wreszcie spojrzal na mnie zobaczyl tego co nie widzi i pokochal...mocno mocno...czule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalona_dziewczynka
czekam i nic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po prostu nie potrafię odlądac wiadomości, żeby potem nie rzucac mięskiem.. jeśli chodzi o patriotyzm.. kiedys czułam się patriotką, ale za taką władzę to tylko wstydzic się mogę.. w głębsze dyskusje nie wchodzę..:P może juz za parę miesięcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podeszli do mnie nieśmiało Z zażenowaniem na twarzy Bo byli prawie pewni Że to Sprzedawca Marzeń Spojrzłem na nich łagodnie Ze szczytu przeznaczenia Ostatni którzy przyszli :-( By spełnić ich marzenia Hmmmm, zastanawiajace to jest i smutne, tylu młodych ludzi w kafe , a tak mało z nich ma marzenia. A może mają tylko nie wierzą w ich spełnienie? no to po co one? Pocieszające jest jedno, jak już ktoś ma marzenia to przynajmniej poważne, nikt nie chce \"kasy\", trochę to budujące , że jednak ktoś o czymś marzy. Jak by co jednak, to ....nadal spełniam. Powodzenia \"napalona dziewczynka\" co do Twojego wyjazdu z \"tego kraju\", szkoda tylko, że nie będzie miał go kto naprawiać :-( , \"czarniejszy_niż_mrok\" , znowu się z Tobą zgadzam :-) , na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×