Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Sprzedawca Marzeń_

Sprzedaję Marzenia

Polecane posty

już tu byłam>> dlaczego usilnie? a Ty potrzebujesz posrednika? skoro wszystko jest względne to sens twojej wypowiedzi również:) nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maalutka--->pośrednika, pomocnika, partnera... kogoś kto ZE MNĄ będzie się przez życie 'rozpychał' łokciami jednak to tematem zahacza o inny topik ------------------------------------- Jedynie AKSJOMATY posiadają sens znaczenia bezwzględnego!! Zatem to nie-argument. Ale ja jestem prostolinijna... skoro zrozumiałaś moją wypowiedź; ma ona zatem sens ogólno-dostępny, czego większości wypowiedzi brak...lub, hmm może ja jestem za pretensjonalna. ------------------------------------- Czarniejszy--ufff, jeśli tylko chwilowe;) ------------------------------------ i tym akcentem życzę Państwu miłego 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiac dążyłam do uzyskania odpowiedzi na temat nurtujacej mnie Twojej wulgarności na pewnym topiku... nie pasuje to do Ciebie więc zastanawiam się czy to właśnie było dopasowanie się do sytuacji czy Twoje ukryte wnętrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz nie mam mozliwości w pełni oddać się fantazjom i napisać maila, ale w odpowiednim momencie na pewno to zrobie.. tylko mam wrażnie nie sprostam oczekiwaniom:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie chyba łatwiej zrozumieć mój punkt widzenia, z oczywistych powodów - oczywiście:) Co to może oznaczać...? Są 2 opcje:) Pewna Pani z pewnego topiku tez miała tyle.. więc spodziewam sie tej pozytywniejszej opcji:P A ten wiadomy powód też dobrze odczytałeś, więc już wszystko jasne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba za bardzo owijamy w bawełne:) tak więc konkrety - pomyślałam sobie że jestem za młoda:) a młodość + brak wulagrności = (dla Ciebie) strata czasu?? Twoja kolej na konkrety... ja muszę zmykać:( Będę wieczorkiem albo jutro:) Możesz życzyć mi szczesliwej podróży:) całus😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps... w przypadku prawdziwych mężczyzn zawsze sprawdza się to niewinne udawanie urażonej...hihi:) w realu jeszcze minka skrzywdzonej dziewczynki i można dużo osiągnąć:D uwielbiam to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: czarniejszy_niż_mrok smutki ciężko wykorzenić , oj ciężko do:napalona dziewczynka życzę aby Tobie się to udało I koniec spełniania marzeń skoro nikt już nie marzy, albo lepiej nikt nie wierzy w ich spełnienie, smutne ale pewnie prawdziwe , wszystkim życzę ich spełnienia. Do widzenia .........kiedyś. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: anix cieszę się z Twojej decyzji, jest bardzo mądra, masz przed sobą wiele szczęsliwych lat:-) i ..........wiesz co ..............zazdroszczę Ci, życzę kolorowych snów, śpij spokojnie, podjęłaś mądrą decyzję, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: napalona dziewczynka nie wiem czy wiesz, ale z lekka mi ubliżyłaś, nie wiem czym sobie na to zaslużyłem i nie życzę sobie mieszać mnie do swoich sporów. Chcesz odpowiedz przedmówcy ale mnie do tego nie mieszaj, dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedawco Marzeń nie unos sie tak bo pomyślę że ten pomarańczowy wpis był Twój:( Nie chciałam Ci ublizyć - jeśli tak to odebrałeś to przepraszam:) Chciałam tlyko uświadomić tej pomarańczce, że nie obchodzi mnie jego zdanie, że jeśli jego marzeniem jest żebym nie \"właziła w dupę\" czarniejszemu to niech prosi siły wyzsze, bo mnie jego zdanie nie obchodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: napalona dziewczynka wyjaśnienia przyjmuję, nie uniosłem się tylko lekko zbulwersowałem, ok. nie ma sprawy do: czarniejszy_niż_mrok masz zupełną rację co do chamstwa i przemocy, bardzo chętnie bym się z \"pomarańczowym\" spotkał osobiście i mu to wszystko wyjaśnił :-) do:malutka masz rację również, najlepiej nie zwracać uwagi bo i po co, szkoda się schylać tak nisko, na plecy to niezdrowe :-) , dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja marzę.... o prawdziwej miłości, ale prawdziwej, w której podstawą jest to magiczne zrozumienie i wyczucie drugiej strony. Do tego chciałabym poczucia stabilizacji....nie, nie tylko poczucia, bo może być złudne - chciałąbym stabilizacji na mur beton.Na resztę obiecuję zapracować własnymi siłami. I będę szczęśliwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka a nie możesz już teraz być??: Jesli powodem szczęścia jest coś lub ktoś, nieszczęscie murowane coś o tym wiem:) _S M_ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę być szczęśliwa, bo brakuje mi czegoś/kogoś... gdybym szczęście czerpała z niczego, chodziła po ulicy z wielgachnym uśmiechem na buźce, podczas gdy wszystko się wali i nic nie jest już dla mnie pewne, ktoś mógłby uznać mnie za osobe niespełna rozumu... choć do tego stanu chyba mi już niedaleko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×