Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sweet B.

operacyjne usuwanie blizn!!

Polecane posty

Gość Ewaaaaa27
Witam mam bliznę na twarzy jest dość długa bo jest na czole i ciągnie się wśród brwi i niżej :( Palkalam wiele razy z tego powodu popadalam w depresję ale wzięłam się za sl to pierw w wieku 21 lat miałam wstrzykiwany kwas hialuronowy i robione laserem frakcyjmyn dużo pomogło blizna nabrała koloru białego zwezila i stała się płaska teraz znalazłam inny sposób usuwania tej blizny poprzez paramedyczny makijaż permanentny jestem po pierwszym zabiegu. ZZobaczymy jakie będą efekty łez trzęba na to dużo czasu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta marta1
Mozna laserowo usunąć wiem, że W Warszawie na Wilanowie robia coś takiego w gabinecie Dermiki, bardzo skuteczny zabieg, no i przede wszystkim nie boli nieszkodliwy, nie masz żadnych sladów jakby coś było robione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia_zg
a ja widziałam efekty stosowania naturalnego zywego kolagenu na blizny, warto spróbować! znajoma miała np operację tarczycy i wiadomo blizna na szyi nie jest czymś estetycznym, moja ciocia miała otwarte złamanie kości ręki.. to była makabra po operacji smarowalismy ją kolagenem cały czas, goiło się jak na psie !!! Dosłownie!! blizna cieniutka, ale naprawdę trzeba stosowac regularnie, nie da sie w kilka tygodni "usunąć" blizny. Chcecie więcej informacji to chętnie odpowiem: klaudia_zg@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wlasnie szukam odpowiedniej kliniki do usuniecia blizn. Dowiedzialem się troche o tym zabiegu i jestem zdecydowany. Nie chce już mieć w widocznym miejscu tej strasznej blizny. Znalazlem blisko siebie gabinet www.centrumpodplatanem.pl czy myslicie, ze to dobry wybor? Dzieki za szybkie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam 5 centymetrową blizne na policzku, gdy byłam dzieckiem przewróciłam sie i upadłąm na szklankę, która mi przecieła skóre, została mi po tym wydarzeniu gruba , brzydka blizna, pozbyłam sie jej w Centrum Amaryllis w Bytomiu, był to mój najszcześliwszy dzień w zyciu, nie operacyjnie tylko laserowo, polecam laser frakcyjny, klinikę i lekarzy którzy tam pracuja,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się czy istnieje możliwość usunięcia blizny jaką jest ślad po usuwaniu wyrostka. Ponieważ stał się on brzydki, szczególnie odkąd zaczęłam ćwiczyć, zmniejszyła się ilość skóry na brzuchu i zaczyna to naprawdę brzydko wyglądać. Co sądzicie o laserowym usuwaniu blizn? Rozważam wybranie tego Centrum: http://www.beauty.com.pl/pl/usuwanie-blizn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z bliznami i ich usuwaniem u plastyków bądź innych chirurgów to uważajcie, jest mnóstwo partaczy! Przede wszystkim nie wolno usuwać byle jak. Aby ładnie się zagoiło i po zabiegu była tylko cienka biała nitka blizny to musi ona być wycinana pod odpowiednim kątem. Niestety często chirurdzy idą na łatwiznę i tną wokół blizny nie zwracając uwagi na mięśnie podskórne. W efekcie blizna się brzydko rozłazi, jest szeroka i niemiła (nie mówię o bliznowcu bo to inna sprawa). Na twarzy można wycinać właściwie prawie tylko poziomo albo pionowo. Jeśli na skos to źle się zrasta i pozostają zazwyczaj brzydkie blizny. W innych częściach ciała też trzeba zwracać uwagę jak się prowadzi cięcie. To jest kluczowa sprawa. Często lepiej zrobić trzy zabiegi z kilkumiesięcznymi przerwami niż wycinać coś po skosie gdzie wiadomo że i tak się ładnie nie zagoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z takimi wiadomościami powinnaś uczyć chirurgów. Czy ciąże też usuwasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA ostrzezenie dla tych co rozwazaja lasery na blizny to ekstrementy i to najwiekszego sortu jakie bedziecie milei efekty?: -nowe blizny -nieodwracalne znizczenie warstwy ochronnej skory i prermanentne stany zapalne -zaczerwienienie skory po zbiegu ktore utrzyma sie bardzo dlugo o ile wogole zniknie -100% ze pseudo lekarz (tzn lekarz medycyny estetycznej) bedzie chcial wcisnac serie zabiegow -opowiesci po fakcie lekarza ze kazdy reaguje inaczej, potrzeba czasu na efekt, po dlugim czasie i obrzydliwym wizualnie efekcie spusci was na drzewo bo nie ponosi zadnej odpowiedzialnosci -oczywiscie na deeser brak kilku tysiecy pln w portfelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy poczytac strony amerkanskie chirugow plastycznych badz trafic na rzetelne opisy z polskich stron np: wpiszcie w wyszukiwarke 1) blizna po laserze ematrix 2) sofiasmum blogspot zabieg laserem post dla ludzi o mocnych nerwach proponuje w tym wyzej oprocz samego wpisu poczytac wypowiedzi innych o tym zabiegu CO2 fraksel i matrix za chol..re nikt nie zdecydowlby sie na to gdyby mogl cofnoc czas ...pozostal tylko zal... znani ludzie i bogaci ktorych stac na najlepsze zabiegi i super doswiadczonych lekarzy a ktorych twwarz to wizytowka w pracy maja blizny na twarzy i nie da sie ich usunc bo niby co nie byli na laserach?? bez zartow np harrison ford, tina fey, ksiaze whilliam, paru senatorow usa, vinnie jones.... POLECAM LASER MASOCHISTOM wiem co mowie bo mam spora blizne na twarzy.. nie wierzcie w to i nie dajcie sie wykorzystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze kolagen to drogie i nieskuteczne badziewie a wlasnie jak jest za duzo kolagenu to sie robi brzydka blizna przerosla extremum to keloid chirurg wyciecie blizny jaki efekt ... nowa blizna i do tego zawsze dluzsza czy ladniejsza?w w wiekszosci przypadkow NIE pogadajcie z chirurgami plastycznymi(osobiscie 3 rozmowy z 3 roznymi).. a poza tym trzeba czekac az sie zagoi i dojrzeje a to trwa w najlepszym przypadku rok/2 lata..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blizna na poczatku zawsze jest czerwona i to okolo rok czy to żle? nie bo wtedy jest ukrwiona i organizm odbuowuje skore trzeba czekac zwyczajnie jak sie komus spieszy i walnie laserem to efekt jak po opalaniu swiezej blizny trwałe(na zawsze) przebarwienie.. a to juz masakra szczegolnie na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wWIEKSZOSC WYPOWIEDZI NA FORACH TO REKLAMY LASEROW!!! maja tyle wspolnego z poprawa wygladu blizny co ściera z muzeum gobelinów. co mozna zrobic by bylo lepij? 1cierpliwosc 1/2lata 2masaz codziennie rano i wieczorem 3po zagojeniu rany tzn okolo 2/3 tyg po zdjeciu szwow jak juz nie ma strupow slilikon najlepsze sa plastry na noc i jak sie da to i w dzien 4plaster + filtr od slonca nie opalac minium rok mam nadzieje ze komus pomoze i NIE DAJCIOE SIE OKRADAC NA LASERACH bo to nie tylko strata kasy ale i zdrowia a przede wszystkich sponiewiierana psychika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po operacji stosujcie jakiś żel ten mi bardzo pomógł, świetnie łagodzi ból i goi rany: www.pozabiegu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA REKLAMODAWCA po operacji stosujcie jakiś żel ten mi bardzo pomógł, świetnie łagodzi ból i goi rany:www.pozabiegu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA REKLAMODAWCA ja miałam 5 centymetrową blizne na policzku, gdy byłam dzieckiem przewróciłam sie i upadłąm na szklankę, która mi przecieła skóre, została mi po tym wydarzeniu gruba , brzydka blizna, pozbyłam sie jej w Centrum Amaryllis w Bytomiu, był to mój najszcześliwszy dzień w zyciu, nie operacyjnie tylko laserowo, polecam laser frakcyjny, klinikę i lekarzy którzy tam pracuja,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka83
Ja też mam tez problem z blizną po wyrostku. Miałam ją usuniętą i się rozeszła i jest czerwona:( Strasznie wyglada... Co zrobić, żeby zbledła???? jak długo moze być czerwona? i co polecacie? już jej usuwać nie będę, bo ogólnie widać, zem bliznowiec..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak keloid to ostrzykiwac sterydem a potem masc silikon jak zwykly bliznowiec to smarowac masc silikon lub plaster i czekac 1-2 lata NIC WIECEJ sie nie da zrobic takie sa fakty a kto twierdzi inaczej chce Cie naciagnac na kase albo nie posiada wiedzy w temacie -laser pogorszy sprawe -wyciecie blizny pogorszy sprawe nowa jbedzie wieksza i proces gojenia i dojrzewania od nowa -inne cudowne masci niz silikon to marketing i nieskuteczny szajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka83
Dziękuj***ardzo za odpowiedź. Smaruje bliznę maścią ze silikonem i zrobiła się już płaska... czerwona jest nadal ale mam nadzieje ze zejdzie. Ostrzykiwaną miałam ją 2 razy ale nie zauważyłam aby coś się zmieniło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka jest różnica pomiędzy bliznowcem a keloidem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odradzam wykonywanie operacyjnego usuwania blizn. w dzisiejszych czasach można to zrobić bezboleśnie i laserowo - za pomocą picosure w klinice miracki można pozbyć się wszelkich niedoskonałości. myślę ze tak jest bezpieczniej i lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka83
A jakie maści polecacie z silikonem??? Już sama nie wiem co mam robić. Wycinania odradzam miałam i znów to samo znaczy się nawet gorzej ostrzykiwanie też nic nie dało. popękały mi naczynka. A jak piszecie o laserze, to boje się wiec jedynie co to maścią bede smarować. tylko podajcie jaką??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janinkao
Ja usuwałam blizny na twarzy laserem ResurFX, efekty są bardzo zadowalające :) Byłam na trzech zabiegach w Vici Clinic w Krakowie. Zabiegi są dość bolesne ale można znieczulić się maścią Emla. Jestem zadowolona, zdecydowanie warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gakalowa
Dobre jest to, że są zabiegi laserowego usuwanie blizn po trądziku i innych nie za miłych urokach natury. Ja robiłam to w Warszawie w Klinice Miracki i mogę ich polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinnka
tak w Klinice Miracki bardzo dobrze usuwają blizny! nie ma co na nich narzekać - wszystko jest sprawne, delikatne i na najwyższym poziomie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwaga reklamodawcy: -klinice miracki - vici clinic -aestheticmed trzeba być chorym umysłowo by dać okraść się tym partaczą patrzcie na posty wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw uczymy się zasad języka polskiego a potem dopiero trollujemy na forach. "partaczOM"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chuj ci w dupę.. to nie forum ortograficzne - a teraz wypierdalaj bo nie lubię jak się okrada ludzi a przy okazji pogarsza się ich zdrowie i wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×