Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sweet B.

operacyjne usuwanie blizn!!

Polecane posty

Gość gość
Ten konował za co sie nie zabrał to chyba wszystko spieszył. Nie tylko ja zostałam skrzywdzona, a z tego co mi wiadomo było takich osob około 6. Lekarz po 40, na kafeteri aż sie robilo od reklam tego partacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebcia12
Witam, z ciekawością przeczytałam wszystko co piszecie o bliznach ,bo i mnie niestety ten problem dotyczy i utrudnia normalne życie codzienne.W październiku zeszłego roku pies poszarpał mi twarz miałam szyte pod okiem i nos ,ale od nosa rozerwał mi wargę na całej długości.Po prostu warga została rozerwana na dwie części tak ,że było widać górne zęby, rozeszła się na dwie części.w szpitalu została zszyta ,ale blizna jest duża i widoczna.Czy możecie mi doradzić co robić dalej, bo ja już nie wiem .Stosowałam różne specyfiki,i troszkę pomogło,ale tylko troszkę.Jak dalej żyć z taką twarzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola8577
Rebcia12 polecam laser co2 ablacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia011
Jestem po operacji 3 tygodnie i po 2-ch zaczęłam stosować maść na blizny contratubexen i wczoraj zauważyłam,że blizny mi sie rozeszła. Proszę o pomoc co stosować żeby to zniwelować lub złagodzić.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebcia12
lola857 możesz powiedzieć czy ty stosowalas ten laser i czy była jakaś poprawa? zdzisia011 z tego co ja wiem takie maści jak contratubex stosuje się tylko na dobrze wygojone blizny , ja na początku robiłam okłady z liści aloesa. Obierałam ze skóry i przykładałam miąższem na zmianę z solcoseryl żel a dopiero na zabliźnione szramy używałam plastry silikonowe cica-care

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zabiegi kamuflowania blizn w klinice Mikro Hair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ines789
Ja miałam do niedawna traumę z powodu niemałej blizny pooparzeniowej na lewym ramieniu. Zdecydowałam się na zabiegi metodą roll-citu w Centrum Medycznym Krajmed w Warszawie. Te metoda może nie jest jeszcze wszystkim znana, polega na rozjeżdżaniu blizny specjalnym wałeczkiem z małymi igiełkami. Byłam jak dotąd na dwóch wizytach i efekt jest już widoczny. W najbliższej przyszłości wybieram się na kolejne, żeby zmniejszyć bliznę do jak najmniejszych rozmiarów. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja miałam blizny potrądzikowe i usuwałam je w Elite laserem fraxel (to jest zabieg a nie operacja) z tego co pamiętam to tym laserem usuwa się różne rodzaje blizn ale najlepiej jak będziesz zainteresowana to zadzwoń i się dopytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Rolek
Słyszałam, że skuteczną metodą jest usuwanie blizn laserem frakcyjnym. Z ciekawości spytałam ostatnio w znajomym salonie kosmetycznym, bo wykonują tam takie zabiegi laserem GB9.0. Rzeczywiście cieszy się on coraz większą popularnością i zaufaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
Czy mikro hair to pigmentacja - coś w rodzaju tatuażu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość1000
Dobrym rozwiązaniem na blizny jest mikropigmentacja włosów. Mi to pomogło blizny nie widać. www.mikrohair.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry jest laser mixto sx - jest to laser frakcyjny co2 ablacyjny - brzmi bardzo skomplikowanie, ale miałam czerwoną brzydka bliznę na policzku i po 3 zabiegach jest praktycznie niewidoczna. Jedynie jak się opalę to widać, bo to miejsce pozostaje jaśniejsze. ale zdecydowanie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś poddawał się usuwaniu blizn w gabinecie Perfect Glamour we Wrocławiu? Znalazłam taki oto artykuł w Internecie: http://www.zdrowiekwartalnik.pl/kontakt/archiwum/paramedyczny-makijaz-permanentny/. Któraś z Was poddawała się jakiemuś zabiegowi w tym gabinecie? Wygląda na to, że chyba można mu zaufać. Właścicielka chyba sporo wie o medycynie estetycznej…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak oczywiście można mu zaufać szczególnie po takim wpisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w warszawie jest dobry gabinet, który zajmuje się usuwaniem blizn http://www.naturalnepiekno.eu/index.php Sama się tam zgłosiłam kiedy chciałam usunąć szpetną bliznę na przedramieniu. Teraz całe szczęście już prawie jej nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oollkkaa
Robiłam permanentny w Perfecta Glamour. Możesz śmiało iść do pani Marzeny, naprawdę zna się na rzeczy i nie chodzi mi tu tylko o wiedzę, ale głównie o doświadczenie. Zresztą najlepiej zrobisz, jak pójdziesz do salonu i skonsultujesz się. Tak naprawdę dopiero po obejrzeniu blizny można podjąć jakąś decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pzed momentem byłaś terkecka . Oj te beznadziejne naciągaczki. Po takim wpisie na pewno tam nie pójdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja usuwałam blizny laserowo. Początkowo miałam obawy, czy aby na pewno to dobry pomysł, ale trafiłam na dobrych specjalistów i teraz już mogę się cieszyć z pięknej twarzy. Wiadomo troszkę blizn pozostało ale to jak wyglądam teraz, a jak wyglądałam jeszcze pół roku temu to ogromna różnica ;) polecam centrum medycyny estetycznej i laseroterapii Arkadia w Opolu. To tam mi naprawdę pomogli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena Kowalska
Blizny są różne , tak samo jak i ludzie. Ja mam rozstępy już jasne, wyglądają jak białe blizny i tego nienawidzę, byłam na próbie usunięcie na Ursynowie w Warszawie, w klinice Pani Iwony Marycz-Langner, jest z tego znana, przynajmniej tak piszą. No czekają mnie 3 zabiegi.. i kupa kasy;/ ale widziałam efekty i po rozmowie z Panią Iwoną jestem bardziej na tak... za to moja siostra też ma rozstępy i ona wręcz odwrotnie, pokazuje je na plaży, w domu bez problemu chodzi w samej bieliźnie ... ma to gdzieś... mówi, że szkoda jej kasy a rozstępy to historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie. Co poleciacie na blizne na uchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co z laserowym usuwaniem blizn? Ja miałam brzydką bliznę nad ustami po wypadku którego doświadczyłam jak byłam dzieckiem. Nie przeszadzało mi to ogólnie, ale taka szrama nie była do końca możliwa do ukrycia pod makijażem. Także udałam się na zabieg do łódzkiego salonu: http://www.beauty.com.pl/pl/usuwanie-blizn i jestem zadowolona. Dermatologia estetyczna jest tak zaawansowana, że wydając setki na kremy lepiej wydać porządniej a na dłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO gość 2014.10.27 Mam pytanie. Co poleciacie na blizne na uchu? A możesz coś więcej o niej napisać? W którym dokładnie miejscu - na płatku czy raczej małżowinie - blizna ubytkowa czy przerosła - nowa czy stara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubytkowa blizna . Nowa dosc, na chrzastce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola Ola
Jak ktoś nie chce poddawać się operacji, a blizna mu naprawdę przeszkadza to mogę polecić laser Picosure. To nowość w naszym kraju i jest tylko w 1 klinice - w beautymed w warszawie. Zaufałam tej metodzie, bo mój mąż zdecydował się rok temu w UK na usunięcie nim tatuażu. Efekty BARDZO POZYTYWNIE nas zaskoczyły. Na blizny ten laser też działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×