Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sweet B.

operacyjne usuwanie blizn!!

Polecane posty

Gość emerson
czesc i wysztskieog najlepszego z okazjia dnia kobiet wam życze:) Kasiu>> dzis doznwilem do 2 klinik i najbardziej czeg nielubie to tych starych pielegniarek ktore sama rozmowa ci zniechecaja do wszytskiego ;/ to tak w 1szej powiediznao mi zebym wyslal zdjecia sowjich blizn no chyba i lekarz je objerzy i steridzi co tzreba zastosowac w a 2giej stere babsko nawet niemiało pojecia co to jest i ze u nich takie cos sie przerowadza ehh i wez takich trzymaj w klinice;/ mam w piatek dozwnic i rozmwiac z chirurgami i tak zorbie. mama do ciebie ogramna prosbe jak udlao by sie tobie znalesc w inernecie jakies inne kliniki gdzie zajmuja sie ekspanderami i podac mi ihc namiary było by super:) Magda >> ta zdadzams ie z toba masci i opatrunki to niesiadczy o tym ze bedzies zmiec ma lo blizne tylko duzo zalerzy od rodzaju towjej skory i w jakim miejscu masz blizne to tez ma duze znaczenie , ja mam z przodu klatki to te blizny sa jescze jescze ale na plechac juz mam śliska skóre z odcieniem monco brazowym i czerownym to juz jest problem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....Kasia....
emerson - a czy mógłyś mi podać nazwy i siedziby tych klinik z którymi rozmawiałeś? oczywiście dziękuję za życzenia :) Czekam na info, pozdrawiam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biogenica
Zapraszamy na konsultacje w sprawie redukcji widoczności blizny i jej redukcji. Zarówno blizn przerosłych jak i zapadłych, rozstępów jak i blizn pooperacyjnych. Dysponujemy wieloma metodami (ostrzykiwaniwe specjalnymi roztworami, frakcjonowanie laserowe, wypełnienia, idt) i napewno znajdziemy odpowiednią by poprawić Twój komfort życia. www.klinika-piekna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emerson
witam. Kasiu tutaj wysyłąm ci link strony gdzie miałem wysłac zdjęcia w celu weryfikacji blizn ,ale teraz niemiałem czasu moze ty się tym zainteresujesz http://www.chirurgiaplastyczna.biz.pl/pl/blizny.html nieumialem znaleść 2giej kliniki dziś zrobiłem format komputera i wyczyściło szukam i nieumiem znaleść.ale znalazlem inna kliniki http://klinikakolasinski.pl/chirurgia-estetyczna-skory/na-czym-polega-chirurgiczna-korekcja-blizn-pooperacyjnych.html która oferuje metode argentńska warta zainteresowania sam sie dowiesz więcej na tej stronie:) Biogenica Zapraszamy na konsultacje w sprawie redukcji widoczności blizny i jej redukcji. Zarówno blizn przerosłych jak i zapadłych, rozstępów jak i blizn pooperacyjnych. Dysponujemy wieloma metodami (ostrzykiwaniwe specjalnymi roztworami, frakcjonowanie laserowe, wypełnienia, idt) i napewno znajdziemy odpowiednią by poprawić Twój komfort życia. www.klinika-piekna.pl Możecie mi wytlumaczyc na czym polegała by ta metoda wypełnienia ?? bo jestem ciekawy ,macie laser frakcyjny co2 ktory jest uwarzam dobrym laserem ale na blizny potradzikowe i drobne zanikowe bo jeśli chodzi o blizny wklesłe o srednicy 2 cm to niezakryje laser już takich blizn .jaki by był koszt lasera na blizne o srednicy 1 cm ?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dowiadywaliście się czegoś na temat zabiegów laserowych> Blizny potrądzikowe, pooperacyjne, powypadkowe, rozstępy czy przebarwienia słoneczne można usuwać laserowo, laserami typu fraxel. Z tego co wiem, to takie zmiany skórne można potrak5tować serią 3- 5 zabiegów. Spłycają i rozjaśniają blizny. Zabiegi takie można zrobić w salonach medycyny estetycznej, np. w Krakowie na ulicy sławkowskiej (salon estetica studio)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal feelbeauty.eu
Mamy przyjemność jako jedyny portal o profilu medycznym promować książke dr Andrzeja Sankowskiego "Pytania do chirurga plastyka" .Jedna z najciekawszych pozycji księgarskich skierowanych do potencjalnych pacjentów jak i osób interesujących się tematyką chirurgii plastycznej. http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emerson
witajcie. do sonii 2011, juz sie wiele dowiadywałem na temat laserow i fkatycznie sa postepy le ja szukam czegos mocniejszego bo laser nieupiekni skóry śliskiej nieco ukosmetyczni ,dlatego interesuja mine expandery tkankowe ,możesz sie dowiedzieć gdzie takie zabiegi przeprowadzają jak wiesz.znalazłem 2 ale to za mało... do Portal feelbeauty.eu... Jak zauwarzyłem to jak zwykle brakuje mi tematu blizny ,każdy znany chirurg omija temat blizn ,dlatego że sam do końca nie jest przekonany czy podoła bliznie . jeśli jest takim dobrym chirurgiem ,niech napisze coś o bliznach i pokaże efekty np. na zdjęciach swojej pracy...pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BidulenkaBidulenka
hej poradzcie mi cos. Pol roku temu mialam operacje, zlamana kosc udowa z przemieszczeniem. Teraz zostala mi 30 cm blizna :( jest dosyc szeroka ok 5 mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BidulenkaBidulenka
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jereemiasz
Aby zabieg dermabrazji był właściwie wykonany jest nadzorowany przez komputer, dzięki któremu wiązka laserowa jest emitowana z taką precyzją, że umożliwia idealne usunięcie warstwy niepotrzebnej tkanki. Taki zabieg wymaga niezwykłej precyzji, po udanym zabiegu w miejscu usuniętej tkanki pojawia się nowy naskórek, skóra odzyskuje jędrność oraz świeżość... http://nuclearts.pl/leczenie/blizny-usuwanie-blizn-jak-skutecznie-usunac-blizny/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha ale ściema
dobre :D i to za tak małe pieniądze - tylko 4 tys. zł. hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pla pla
Hy Marlena 39 ... napisz prosze co to za zabieg ? wiecej szczegolow ..dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Marlena sama się reklamuj
e. A peeling to samej w domu można zrobić prawie za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aooola
Po co operacyjnie jak mozesz to zrobic nieinwazyjnie u dr Zdzitowieckiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aooola co o za reklamy
tego doktora, wszystkie wątki teraz będziesz nim zaśmiecać? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, poczytaj sobie może częśc merytoryczna na tej stronce http://www.studiolaser.com.pl/PL/laserowe_usuwanie_przebarwien.html to jest salon, ktory zajmuje sie stricte medycyna estetyczna laserowa i maja tam zdjecia osob, ktore przeszly takie operacje i opisane wszystko co i jak, dobrze poczytac przed podjeciem takiej decyzji bo jest to jednak jakis zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktoja102
hej, mam pytanie czy ktoś z was usuwał blizne po trachetomii?? jak przebiega taki zabieg? możecie mi kogoś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka-gość
mam bliznę (po dwóch operacjach na naczyniaka jamistego na prawym policzku, teraz jest płaski, na szczęście), ma ona 6 cm średnicy, wiem że blizny od szwu(otacza w połowie, nie jest za przyjemny) nie da się usunąć, ale chciałabym pozbyć się tego zabarwienia który tworzy ten "okrągły stół" na prawicy mojej twarzy... czy ktoś z Was robił już coś po naczyniaku... boję się trochę bo po tych dwóch operacjach lekarz delikatnie mówiąc spaprał robotę, po w dodatku pozostała mi taka "dziura" u dołu szwu... myślałam o jakimś zabiegu laserowym ale obawiam się czy mi by to nie zaszkodziło;/ bo np. lekarz powiedział że np. promieni słonecznych powinnam unikać, mam też uszkodzony nerw przy oku;/ i jaki jest tego koszt?? chyba, że znacie jakieś inne sposoby na rozjaśnienie blizn mniej inwazyjne, bo na operacje już się nie zdecyduję, jestem po prostu świadoma że zostanie to ze mną do końca życia ale chciałabym zmniejszyć jej "zauważalność" PS. widać naczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutne_oczka
Blizny zabrały mi wiele radości z życia :( Zostały mi po wypadku samochodowym, w którym doznałam urazu twarzy. Dzięki znajomej dowiedziałem się, że niektóre zabiegi plastyczne są refundowane przez NFZ, nawet w prywatnych szpitalach. Skorzystałem z usług Certusa w Poznaniu, ponieważ mam szczerze dość szpitali państwowych, a też oni jako jedyni u nas w Wielkopolsce mają w tym roku podpisany kontrakt. Czekam na operację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaalin
W dzisiejszych czasach jednak nie ma co w ogole decydowac sie na operację, bo wystarczy tylko taki zabieg http://www.elite.waw.pl/fraxel/ Zeby mozna było pozbyc sie i blizn i wszelkich przebarwień na naszej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajutro
Ja postawiłam na laser fraksel. W Poznaniu www.estime.poznan.pl Po długoletniej walce z bliznami po trądziku na twarzy metodą kwasów, neodermy i tym podobnych, dopiero w estime widzę efekty. Blizny potwornie szpeciły, były okropnie upokarzające, były bardzo głębokie. Pomimo dystansowania sie do nich z biegiem czasu, nie byłam w stanie zaakceptować swojego wyglądu, tak żeby mi nie przeszkadzał. Blizny są już nadspodziewanie płytsze, a jestem po 3 zabiegach. Pani doktor mówi, że będzie bardzo ładnie. Warto udać się tam po poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaahaha
co post to REKLAMAAAAAA!!!!!!:-O:-O:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaahaha
co post to REKLAMAAAAAA!!!!!!:-O:-O:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez przesady - lasery nie usuną każdej blizny. Ja jestem zwolenniczką nieinwazyjnych zabiegów, takich jak np Harmony XL do usuwania blizn ale jednocześnie zdaję sobie sprawę z tego, że nie każdą bliznę da się usunąć laserowo. Najlepiej jest udać się do lekarza na konsultacje. W gabinetach medycyny estetycznej wykonują takie zabiegi ale pamiętajcie, że musi wykonywac je lekarz a nie kosmetolog!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też miałam problem z bliznami, po porodzie bardzo obwisł mi biust i poszłam do kliniki hirurgii plastycznej aby go podnieść, obiecywali cuda a niestety nie wyszło, blizny miały być ! mówili: cienkie kreseczki a u mnie wyszły mega szerokie rozciągnięte bliznowce no i co poszłam z reklamacją poprawili nawet trzy razy i dalej to samo. Nie mam pretensji widać tak się właśnie zachowała moja skóra. No i co chciało mi się ryczeć wyzywałam siebie, że po co to zrobiłam jak teraz wygląda m,oj biust itd. i tu wkroczyła metoda laserowego usuwania blizn wiem, że trzeba zapłacić ale po czterech zabiegach widziałam efekty prawie ich widać nie było, no więc jestem w trakcie robienia następnych czterech i jest super ja robiłam w http://www.estime.poznan.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYGRAŁAM Z BLIZNOWCEM!!!
Udało mi się wygrać z bliznowcem. Załatwiłam sobie od chirurga skierowanie na zabiegi(JONOFOREZA,ULTRADŹWIĘKI) NA LEKU CONTRATUBEX. LICZBA ZABIEGÓW TO 10. 3 razy powtórzyłam serię ! Udało mi się! PS: po ukończeniu zabiegów kupiłam maść dermatix która również mi pomogła i to bardzoo!!!!!!Cena jest dość wysoka ale maść jest bardzi wydajna i wystrczyła mi na 2 mies.:) także nie ma co sie załamywać jednak da się wygrać:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYGRAŁAM Z BLIZNOWCEM!!!
Udało mi się wygrać z bliznowcem. Załatwiłam sobie od chirurga skierowanie na zabiegi(JONOFOREZA,ULTRADŹWIĘKI) NA LEKU CONTRATUBEX. LICZBA ZABIEGÓW TO 10. 3 razy powtórzyłam serię ! Udało mi się! PS: po ukończeniu zabiegów kupiłam maść dermatix która również mi pomogła i to bardzoo!!!!!!Cena jest dość wysoka ale maść jest bardzi wydajna i wystrczyła mi na 2 mies.:) także nie ma co sie załamywać jednak da się wygrać:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważajcie na te reklamy. Dwa lata temu dałam sie nabrać bo jakaś zdzira reklamowała na kafeteri konowała , ktory mnie okaleczyl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×