Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sweet B.

operacyjne usuwanie blizn!!

Polecane posty

Gość gość
BLIZNY NIE DA SIĘ USUNĄĆ nauka nie zna na to sposobu - kto twierdzi inaczej nie jest lekarzem albo jest oszustem i naciągaczem tak jak ten z postu wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się nie zgodzę. Na blogu dra Wasiluka czytałam o prawdziwych przypadkach usuwania blizn. I mogę stwierdzić, że są one możliwe do usunięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam wasiluka i bylem jego pacjentem i to co piszesz to bzdury - zapytaj sie go czy sie da usunac blizne a odpowie ci ze sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tego wasiluk nie jest nawet chirurgiem ten facet to dentysta... zreszta tak jak jego zona... akurat moze jest bardziej uczciwy od reszty szarlatanów od etetyki ale nie zmienia to faktu ze z bizna nic nie moze zrobic - zapytajcie o zdjecia osob po zabiegach to sie przekonasz ze nie pokaze albo pokaze niechetnie bo efektow spektakularych nie ma. Efekty są słabe zwyczajnie bez żadnego zabiegu blizna poprawia się w czasie i to bez zasługi jego i jego zabiegów - to zwykłe wyciąganie pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto przejść się w pierwszej kolejności do dobrego dermatologa, ja jestem po takiej wizycie i w dalszej kolejności chce się zdecydowac na zabieg usuwania blizn. Wazne było dla mnie profesjonalne doradztwo w tej sprawie, bylam w przychodni http://www.high-med.pl/ w warszawie i jestem bardzo zadowolona z lekarza u którego bylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam warszawska klinikę BBC na Ursynowie. Blizny usuwane sa laserem frakcyjnym Perfectus. Zabiegi trzeba powtarzać, po zabiegu skóra jest mocno zaczerwieniona, lekko opuchnięta, ale w ciągu dwóch godzin wraca do normy. W zależności od intensywności przeprowadzanego zabiegu zaczerwienienie może utrzymywać się od tygodnia do dwóch. Ale warto, bo zabieg skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również miałam problemy z bliznami i nie wiedziałam jak temu zaradzić ponieważ nawet sukienki czy krótkich spodenek nie mogłam założyć co było bardzo męczące w lato. Dopiero po jakimś czasie wybrałam się do dermatologa a on zaproponował mi zabieg laserowy usuwania blizn i polecił mi klinikę w Krakowie http://holisticclinic-krakow.pl/ jest to naprawdę bardzo dobra klinika ja wyszłam z niej zadowolona a lekarze są tam profesjonalni. Teraz prawie w ogóle nie widać u mnie blizn z czego jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może tutaj znajdziesz rozwiązanie http://www.rubinkiewiczmed.pl/usuwanie-blizn-i-rozstepow/ ta klinika zajmuje się usuwaniem blizn i rozstępów i z tego co słyszałam to prowadzą bardzo dobre i efektywne zabiegi. Ja osobiście jeszcze nie probowalam tego na swoja blizne ale chętnie bym chciała spróbować, jedyna sprawa ze jeszcze się trochę boję ale wydaje mi się ze to minie z czasem i w koncu się zdecyduje na ten zabieg. także polecam sobie poczytać o tych roznych spoosbach zabiegow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzjerkaKRK
Zabiegi laserem przynoszą najlepsze efekty. Moja siostra robiła 3 zabiegi laserem ResurFX w Vici Clinic. Podobno to bolesny zabieg ale maścią Emla można znieczulić skórę i jest lepiej. Chociaż myślę, że warto trochę pocierpieć by cieszyć się gładką buzią tak jak ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Operacyjne usuwanie blizn jest dość inwazyjne, dlatego lepiej sprawdza się laserowe usuwanie blizn,włókniaków . Ja taki zabieg miałam robiony w tym instytucje med. estetycznej - http://www.dermedik.pl/ . Efekt widoczny od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greekkk
Ciekawy komfort zaproponowałaś, dziewczyny pewnie skorzystały. Ja ostatnio też miałam problem jeśli chodzi o blizny na moim ciele, wstydziłam się wychodzić gdziekolwiek i dlatego zdecydowałam się na zabieg usuwanie blizn lublin http://tarkiewicz.pl/uslugi/usuwanie-blizn/ i to była genialna decyzja, profesjonalny doktor idealnie usunął wszystkie moje blizny, jeśli macie podobne problemy dziewczyny skorzystajcie z tego zabiegu, trzeba cieszyć się pełnią życia póki można !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam blizny po dosyć nieprzyjemnym urazie i pomogło leczenie laserem (jak ktoś jest ze Stargardu to tu www.piotrromanczuk.pl). Jedyny co czułam podczas zabiegu to takie lekkie szczypanie ale bez bólu. Słyszałam że jeszcze bardzo dobre są zastrzyki sterydowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olifa
no wlasnie! a takie usuwanie blizn bardzo ładnie robią w Klinice Miracki! myślę że warto się zdecydować na takie coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładnie robią? a jakie są efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraszewska
szczerze? bałam się robić operacyjnie usuwanie blizn. głównie dlatego, że panicznie boję się każdej ingerencji w moje ciało. Stwierdziłam, że spróbuję mezoterapii kolagenowej w warszawskiej klinice Dethloff. I nie żałuję. Blizny na szyi i innych miejsach na ciele zniknęły, po 3 zabiegu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
Polecam Ci Lux Med w Warszawie na Puławskiej, tam robią zabiegi usuwania blizn. Opieka jest na najwyższym poziomie jeżeli chodzi o każdą dziedzinę medyczną, a sam szpital to świetnie wyposażona placówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To naprawdę świetny zabieg. Mnie pozwolił na wyjście z tak długo skrywanych kompleksów w ciągu kilku dni! Usuwanie blizn wykonywałam tutaj http://www.drnawrocki.com.pl - polecam tego specjalistę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, nie wierzcie w ani jeden post, w którym jest jakiś link do gabinetu/kliniki lub wymieniona jest nazwa kliniki/gabinetu. Zwykła autoreklama, która nie ma nic wspólnego z prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi na szczęście blizna schodzi po plastrach contarctubex, naklejam codziennie na noc, efekt jest super. Już po 2 miesiącach blizna jest gładka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja trzeci tydzień smaruje olejkiem bio oil moje blizny na twarzy pozostałe po tadziku. co prawda zauważyłam zmiane, bo blizny nie są już takie czerwone, robią się bledsze, skóra mi się polepszyła, odżywiła. będę smarować dalej to może będzie jeszcze lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mojego bliznowca wystarczył laser frakcyjny i obyło się bez operacji... Takim laserem w Stargardzie dysponuje doktor Piotr Romańczuk w swoim gabinecie. Zabieg niedrogi, wszystkie ceny na www.piotrromanczuk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redowa9

Najpierw proponuje naklejać na bliznę plastry  np. contractubex, bardzo dobrze po nich blizna się goi, jest wygładzona i jasna , pierwsze efekty są juz po kilku tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunka

Miałam koszmarną bliznę na brzuchu po operacji przeprowadzanej w dzieciństwie dlatego gdy tylko mogłam, udałam się do lekarza chirurga plastyka z prośbą o pomoc. Dr Boligłowa bardzo ładnie ją skorygował, jest znacznie mniej widoczna, a ja czuję się lepiej ot chociażby na plaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×