Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaaaaaaaaa

Pare slow prawdy o pracy w Anglii.

Polecane posty

Gość gość
Ja już jadąc do Anglii miałem załatwioną pracę, dzięki profesjonalnemu doradztwu http://www.paracross.pl/ serdecznie polecam ten serwis dla osób, które chcą pracować jako kierowcy w Anglii. Dla innych - warto poszukać pracy zanim zdecydujemy się wyjechać - te czasy, że "praca leży na ulicy" chyba już się skończyły, teraz pracę mają raczej zaradni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pare slow prawdy o pracy w Anglii x x x to.... x x x bru smród i ubóstwo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anglia jest jaka jest, klasa robotnicza i socjal to większośc.Jak ktoś wyjechał z dziury zabitej dechami to może się nawet zachłysnąc.Tu jest zwyczajnie nudno.Praca-dom w kredycie i tak przez 30 lat. Zmieniam na kapitalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W polaczkowie jest to samo plus spotkania z kupa znajomych pod klatka i obrabianie sobie doop nawzajem za plecami plus uchlewanie ryjow w piatunie i sobotunie. Tyle jestescie warci swinie z bingolem na czele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka ze praca w uk jest do bani zaczynajac od wszechobecnego rasizmu bo taki angol z trudem przeboli ze polak moze miec lepsza praca wiec na awans nie licz no chyba ze przez lozko jak wieksza czesc kobiet tu osiaga zawrotne kariery a pozniej co druga bajki opowiada jak ciezka praca i masa wyrzeczen dochodzi sie do wspanialych karier. A w rzeczywistosci wyglada to tak ze jak sie polka nie rzespi z managerem to bedzie nikim. A praca sprowadza sie najczesciej do 30 letni kredyt na paskudny dom i zycie praca dom. Wieczne korki paskudne jedzenie masa zawistnych ludzi. O znjomych mozesz zapomniec polska czesc to najchetniej wbilaby ci noz w plecy i przespala z zona, zenska nie chce znac polakow bo juz sa tak angielskie od obciagania ze angileki sa za nimi w tyle oczywiscie przypominaja sobie o polskich znajomych nagle gdy czegos chca. Ogolnie kraj strasznej patologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Anglii to moja kolanka mnie ściągnęła. Ona pracuje w promedica24. ma pod opieką straszą osobę. Zrobiła szkolenia , kursy do tego zawodu i pojechała. Teraz i ja pracuje w tej samej branży. Jesteśmy odalone od siebie o 20 km, ale często się spotykamy. Co tu mówić jak się zna język to jest łatwiej znależć pracę w Anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja własnie z promedica chce wyjechać do anglii firma znalazła mi zlecenie ze srednim angielskim bo mój język nie jest perfekcyjny. Jak Wygląda tam praca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.05.12 Nie jest to łatwa praca ale idzie się przyzwyczaić. zależy jaki ci sie podopieczny trafi ja mam chodzącego więc łatwiej jest mi się nim opiekować. nie mogę narzekać bo promedica załatwiła mi dobrą sztelle. Co do angielskiego to ja znam język bo w szkole się uczyłam. Poradzisz sobie szybko sie osłuchasz z nowym językiem i po jakimś czasie będziesz już wszytko rozumieć i płynnie mówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma w uk rozrywek. Wszyscy sa tam fałszywi i mówia codziennie ze sa great, koorfa rozpeerdala mnie to zakłamanie. W PL jest normalnie kto cos umie ten wraca i zyje taniej. I setki rozrywek. Jak się cieszę że już tam nie mieszkam w tym muzułmanskim kalifacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy brytyjczyki jak jesteście takimi potegami Europy to czemu macie jedzenie i domy pięc razy gorsze niż my Polacy? Świat się z was śmieje :D od zarania czasów budujecie domopodobne rudery i każdy spie/rdo/lony jak stodoła. I czemu jesteście cały czas fałszywi i w dziurawych butach? Goło/dup/ce z hipoteką na 40lat z dorzecza big bena. Przecież wy nic swojego nie macie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie tłumacz bo jest dokładnie na odwrót. A w ogóle to idź stąd przebrzydła, Polska świnio. Won! Do twojego obeszczanego PGRu. Tam jest twoje miejsce i twoja kultura. Precz świnio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc, powiedzcie mi jak wyglada tam znalezenie pracy a dokladniej w Szkocji w branzy turystycznej ? Szukam czegos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co nie łaska znalesc cos w PL nieudaczna ofiaro losu ? :D u mnie szukaja 100 pracownikow OD ZARAZ :D do roboty sie w PL wez !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojnie kumy. UK należy już do przeszłości. jak nie pogrąży ich brexit (kryzys gospodarczy, drożyzna, bezrobocie, secesja Szkocji, wojna na granicy międzyirlandzkiej etc) to i tak za 30 lat to będzie państwo 3go świata. dziś, po pracy (żeby nie było że godzina niereprezentatywna...) w centrum handlowym 100 tys mieście na płd Anglii zrobiłem sobie badanie statystyczne - biali vs wszyscy niebiali. Biali wygrali 50:46 ALE białasy to także Polaczki, Rumuni i inni Hiszpanie, a nie tylko angole, poza tym ponad połowa z nich to byli starcy! a kolorzaki - głownie młodzież i rodziny - po 3-4 dzieci ... można tu przyjechać żeby zarobić, podszkolić język ALE BRAĆ KREDYT na 30 lat??? trzeba być niezłym idiotą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon

Teraz opłaca się jechać do pracy do hotelu do Anglii, ja wyjechałam do pracy do Anglii do hotelu w małej wsi angielskiej ale przynajmniej zarobiłam w miarę dobre pieniądze. Wyjechałam do pracy dzięki firmie Cekal i szczerze polecam, jeżeli jesteś młody/młoda to jedź i zarób bo Polska to złodziejski kraj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trutka

W Brighton w hotelu Seaside jest praca za 2.000£/mc i nie ma kandydatów. Ogłoszenie wisi od listopada i dalej nic. Ludziom się nie chce pracować za marne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kot

GB to Eldorado w porównaniu z PL. Emigranci mają conajmniej pięć razy wyższe zarobki niż w PL za tą samą pracę więc mogą sobie na wszystko pozwolić. Mnie się nawet nie chce przyjechać do PL bo za te same pieniądze jest tyle innych, ciekawych miejsc do zwiedzenia. Jak sobie przypomnę te wasze polskie, skwaszone wiecznie mordy i wasze bezustanne narzekanie to żygać mi się chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klux

To fakt, że jak się przyjedzie do PL to wszyscy biadolą jak im ciężko. A robić im się nie chce. Lewusy yepane chcą tylko kasę wyciągnąć od człowieka na każdym kroku. A ja im pokazuję gest Kozakiewicza i mówię: do roboty lenie sakramenckie! Jak chcecie mieć pieniądze to musicie ryć za bezdurno. Tak działa kapitalizm i to jest piękne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trutka

W Brighton widziałam ogłoszenie o pracy w hotelu Seaside za 2.000£/mc + darmowe mieszkanie i wyżywienie. I to ogłoszenie wisi już dwa miesiące i nie ma chętnych. Z tym, że to jest praca sezonowa od maja do końca września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
1 godzinę temu, Gość Trutka napisał:

W Brighton widziałam ogłoszenie o pracy w hotelu Seaside za 2.000£/mc + darmowe mieszkanie i wyżywienie. I to ogłoszenie wisi już dwa miesiące i nie ma chętnych. Z tym, że to jest praca sezonowa od maja do końca września.

Chyba za 200£ na miesiac haha, nie ma takich ogloszen co napisalas. W PL zarobie wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bingol cwel

Morda bingol pedale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trutka

Dziś udzielę jałmużnę pod kościołem Reformatów w Krakowie. Bingol, już możesz stanąć w kolejce! I nie musisz mnie całować w rękę jak ci dam 20 zł! Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trutka

A z resztą nie 20 tylko 10 -  wystarczy dla żula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realista UK


 Anglia jest  obecnie droga i niebezpieczna. Bardzo  sie  zmieniła.  cała ta  sprawa  z brexitem   i innymi nacjami  na pewno nic nie  poprawiła. Więcej  ksenofobicznych  zachowani  i  braku  uprzejmości  i  wyrozumiałości  w stosunku  do  obcokrajowców  niż  kiedyś. Trzeba  się  bardziej  pilnować i  uważać na  siebie. Znać  dobrze  język by  rozumieć co się dzieje. czasy kiedy  wystarczyło  znać  kilka słów  minęły  już. Anglicy mają  coraz  badziej  wy...e na nas. Nie  umiesz !  To  się naucz.  A jak nie  umiesz   to nie  przyjeżdżaj.  Za cała sytuację możecie   podziękować   swoim  rodakom. którzy nadużywali Angielskiej  gościnności  i robili  siarę na  każdym  kroku  chlając  wódę  i  piwa na  na angielskich  ławeczkach  na  każdym kroku jak  typowi  polski medel. Ławka wóda lub kwas  i niech  całe  miasteczko angielski  lub  wieś  widzi  i  słyszy  jak to  zajebiście   Polacy chlają  lub ćpają  czy  robią   trzodę na  imprezach .  ktoś  powie, że   Anglicy nie  lepsi.  Może i  tak .  TYLKO   jest  jedna  mała  różnica  ONI  SĄ  U SIEBIE   A  TY  ĆWOKU  NIE !   więc  schowaj   ten żukowski   ryj  do swojego  flata   Lub    gdzieś  pod  most zdala  od ludzi. Bo nikt  tu nie chce  oglądać  polskiego marginesu  społeczeństwa  który   robi  wstyd .       

W  Anglii  jest  tak że  Anglik może  sobie robić  przerwy  i nic mu za  to nie  zrobią, a  Polakowi nie  wolno  bo  go   wyrzucą  z  pracy. taka smutna prawda.  my  mamy  robić jak koń, jak muł a oni nie.  pamiętajcie  oni  są  u  siebie. A praca  jest  ciężka  i często łatwo o kontuzje  które  ciężko  się leczy  i  zostają wam na całe  życie.  

Anglia  coraz  mniej  się  opłaca, i  znacznie mniej  niż inne kraje. funty  słaby  i  spada, i nic  się nie  zanosi  by był   silny duże wahania na nim. Kiedyś było inaczej zarabiało  się  dajnie ale  teraz ma  się np.  ten 1000 funtów  zamieniając   się  go na  te  4,500 PLN może   troszkę  więcej  lub  mniej   ale  szału nie ma. Trudniej  też  zaoszczędzić  ten TYSIĄC  funcików, a to dlatego  że  życie  droższe i  z  każdej  wypłaty  coraz  mniej zostaje. Wysoka inflacja która  przyśpiesza. (ta  realna) gospodarka    coraz   gorzej  się   kreci .  coraz  więcej  sklepów  się  tu  zamyka.  Anglia  zmienia  się  na gorsze  coraz   trudniej  o pracę.  Nie ma  co  się  Oszukiwać.  Jeśli Uk zostanie  w  Uni  to może   sytuacja się unormuje  sama  w przeciągu kilku lat, może  raj  to nie  będzie ale   przynajmniej  na  samo  dno nie  spadną.   Jeśli będzie  brexit  to na  pewno  wszystko  się  to  posypie. Oni nie  są  gotowi  i nie  są  elastyczni ani zaradni wiec  po  brexicie  będzie  na pewno  gorzej, trudniej  i znacznie  biedniej. i nie ma  co  się  okłamywać.      

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiodor

Herezje prawisz. Islandia, Norwegia i Szwajcaria nie są w Unii. Pracowałem w tych krajach. Jest tam o wiele lepiej niż w UE. Nikt z tamtejszych obywateli nie chce wstąpienia do UE.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak dotąd to te marne 2.000£/mc każdy łatwo może przytulić. I nic nie wskazuje na pogorszenie sytuacji bo brexit poprawi sprawę niezależnie od wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WW Ziomek

Weźcie  nie wprowadzajcie  ludzi  w błąd. I nie  kłamcie. średnio  dostaje  się  coś  między 1250 a 1350 funtów  miesięcznie  za  normalny  shift. to  zwykła  praca na magazynie  dla  emigratów.  Więc  bez  szału jest  tu. Jak  to nie  wskazuje na pogorszenie . co ty  gadasz ?  jedź  sobie  do  Wakefield. kiedyś było  tam mnóstwo małych  sklepików   teraz  naliczyłem  22 PUSTE  LOKALE  z  napisem do  wynajęcie  lub wkrótce nowy  sklep. samych Pound-laków  zamknęli  w  ostatnim  roku  około  tysiąca .  I 5000 Ludzi  straciło prace  w  dwa miesiące. najbardziej  ucierpiała  podobno  branża  bankowości  bo  podobno mieli  redukcję  zatrudnienia  o 385 000 osób . tych   przykładów  jest   sporo  a  sumarycznie  dają  słaby obraz angielskiej  gospodarki. Gdzie  coraz  mnie ludzi ma  pracę  a co za  tym  idzie  coraz  mniej  ludzi  będzie miało pieniądze,  będzie  kupować.  A  to oznacza  że   gospodarka   będzie  im  spowalniać. Mniej  zamówień, mniejszy  obrót  mniej  rąk potrzebnych  do  pracy . Tu  jest  z  każdym  rokiem coraz   gorzej . Mnóstwo  ludzi  zjeżdża  do polski  lub  planuje  zjazd. Wszyscy  liczą  po cichu, że nie  będzie  Brexitu. (byle  by nie  było  gorzej niż  już  jest )  A jest SŁABO ! Bo jak  będzie Brexit  To będzie  Mega  LIPA   SIĘ  SZYKUJE. !!! Jest  Po prostu  źle ! i nie  okłamujecie  Rodaków. Jak  ktoś  chce  wyjechać zagranicę to niech  sobie jedzie do Niemiec, Francji  Lub  Włoch  lub do  Skandynaw  jak mu   Zimno nie  przeszkadza (zostało jeszcze 26 krajów ).  Ale  Nie  wpierdalajcie  ludzi  na  wielką  gównianą  minę jaką  jest   teraz  wyjazd  do UK . Anglię   trzeba  teraz  Omijać   szerokim łukiem . Ci  co  tu  przyjadą. Muszą liczyć  się  z  tym  że jak będą  chcieli zostać   To muszą   tu być  przez minimum  5 lat   bez   przerwy ( nie  dłuższa niż 3 miesiące ) mieć  cały czas  prace, paszport, umowę io pracę  itp.  aby   uzyskać  status  Osiedleńca. w  Przeciwnym  razie   będziesz  zwykłym  emigrantem A nie  obywatelem UNI EUROPEJSKIEJ z  pełnymi  prawami. Chyba nie  doceniacie  luksusu  podróżowania  po  krajach bez  Paszportu  tylko na  dowodzie . :(   Zal mi was.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvv
43 minuty temu, Gość WW Ziomek napisał:

I nie  kłamcie. średnio  dostaje  się  coś  między 1250 a 1350 funtów  miesięcznie  za  normalny  shift. to  zwykła  praca na magazynie  dla  emigratów.  Więc  bez  szału jest  tu.

£1370 ja mam netto co miesiac, za 35 godzin /tydzien, praca w biurze, dzial payroll. pracuje tu niecaly rok. ale spoko praca, zwykle 8:30-16. weekendy da rodziny, 6 tygodni urlopu w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvv

Ale nie mieszkam w Londynie lecz w Yorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×