Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agataaaaaaaa

ginekolog też facet?Normalny?

Polecane posty

Gość a tak wogole
no chce dac mu dupy, ze tak powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
ale jestem wulgarna, kurcze no chcialabym miec kumpla ginia, to chociaz o tej cholernej antykoncepcji i tych pigulkach by pogadal, bo mam takiego krecka, ze juz nie wiem co brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żonko gina ma pytanie: Wkurzyły Cię te smsy, a czy tak samo byś sie wściekła gdyby się okazało, że Twój mąż to jeden z opisywanych tutaj ginów, który obsypuje komplementami, przytula, dzwoni.... czy uznałabyś to za ten słynny marketing branżowy bez znaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
ooo kolejka dobre pytanko, poczytam chetnie odpowiedzi zony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginekolog w gabinecie
wkurzyłabym sie i to jeszcze jak. rozumiem, że niektóre kobiety maja powazne problemy, ale od przytulanie to maja męzów, chłopaków, rodziców i innych. lekarz ma ją leczyc, podnieść na duchu może, ale komplementami?? przytulaniem?? tym bardziej, że dla mnie to obce kobiety - rozumiem, że na przykład moja koleżanke, która od trzech lat stara sie o dziecka otoczył spcjalna troską, ale my sie znamy, znamy jej męża i to ja go gonię do pomocy, to nasi przyjaciele. czy ja przytulam studentów, którzy oblali egzamin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginekolog w gabinecie
mój ginekolog to zabawny facet, rozsmiesza mnie na tym fotelu, a potem mówi, żebym się tak nie spinała - ale zawsze trzyma dystans, wie, kiedy może sobie pozwolić na żart, kiedy nie. i nigdy nie zrobił ani nie powiedział nic dwuznacznego, ma wyczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginekolog w gabinecie
niech dzwoni do pacjentek dowiedziec sie jak sie czują, ale we wszystkim mozna chyba zachowac umiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój pewnie też ma raczej wyczucie, bo nie z każdą pacjentką tak postępuje widać widzi, że mnie to pasuje tak zapytałam, bo tutaj raczej przeważały komentarze, że to nic nie znaczy, że to wabik na pacjentki i wyciąganie kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginekolog w gabinecie
nie sądzę, przynajmniej w przypadku mojego męża na pewno tak nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
to znaczy, że co? że z nami tak postepują, bo co? to w końcu marketing, czy coś więcj, bo ja już zwariowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
nic już nie łapię, a tak w ogóle to jak mój ginio przy najbliższej okazji z czymś wyskoczy to go opier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a za czym ta koeljka
ja też mam wodę z mózgu a dzisiaj wizyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulubiony topik mój
troche marketing ale troche niewlasciwy. bo jezeli zonaty facet opowiada takie rzeczy pacjentkom to albo je oklamuje albo zone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
eeee, daję na luz, nie warto zawracać sobie tyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulubiony topik mój
znowu???? hehe, mowilam ze cos czesto tam bywasz. rozumiem ze bielizna juz wybrana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
Kolejka zapytaj, przepraszam ale o co chodzi panie doktorze, jest pan miły bo jakos szczegolnie mnie pan lubi czy tylko tak aby pogadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
kolejka czekam na bardzo szczegolpwa relacje ze spotkania badu badu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulubiony topik mój
albo przekaz uklony dla malzonki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_24_
....co z Agatą?? Agatkogina odezwij się!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulubiony topik mój
ale on nie jest!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulubiony topik mój
rozpina stanik zebami jak w reklamie :p jest grzeczny bo sie speszyl, zaczelas go oniesmielac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginekolog w gabinecie
zony jakby się wam dobrały to tyłka to by wióry leciały, bo niestety większośc z nich uważa swoich męzuciów na niewinne owieczki. a ja mysle, że nie musi na takie smsy odpowiadać i tyle, więc psów na żadnej pacjentce wieszac nie będę. teraz moje pytanie do was: czy wy nie czujecie, że wasz ginekolog przekracza jakąs granicę? że zachowuje sie nieprzyzwoicie i dwuznacznie?? bo przezycia związane z nimi to sama pamiętam jeszcze ze studiów, (kiedy mojemu jeszcze nie śniło sie jeszcze nawet o stażu, nie mówiąc juz o ginekologii i połoznictwie), z kolezankami robiłysmy wycieczki, wypachnione nie wiedząc czy spódniczka czy spodnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wariatka! :D stoi nade mną i się gapi albo wiesza na wieszaczku moje mikroskopijne majtki:P idę już do domu, bo zaraz powiem jak ma na nazwisko:D paaaaaaaaaaaaaaaaaa małpiszony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginekolog w gabinecie
kolejka: powaznie?? rozbierasz się przy nim? jezu, albo ja jakaś stara dewotka jestem albo juz zboczenie małżeńskie mnie dopadło. teraz to mi dołozyłaś. u mojego w szpitalu jak jakaś rodzi to rozumiem, że nie ma czasu na ceregiele, ale w gabinecie?? to po co on tam ma tę kanciapę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×