Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agataaaaaaaa

ginekolog też facet?Normalny?

Polecane posty

Gość a tak wogole
ja u babeczki bylam 2 razy, z czego jeden raz mnie badala i mowi do mnie malenka luzniej o tak bardzo dobrze jestes calkiem milutka, wiecej nie poszlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
stary dziad jeden to nic przez cala wizyte nie powiedzial, nawet na fotel to kiwnal glowa i reka wskazal, uwierzysz albo i nie no nic nawet dzien dobry ani do widzenia nawet nie zapytal o co chodzi no na migi wali, a podobno calkiem doskonale umie mowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
ło matko zapomialam ze nina to ja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś czytałam coś o ginach i niektóre dziewczyny pisały,że ich ginekolodzy zwracją się do nich: niech pacjentka się rozbierze, niech pacjentka się ubierze, niech pacjentka się rozluźni, niech przesunie pupę niżej ale odjazd:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
moj do mnie mowi dawaj tylek nizej i nie uciekaj z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
jakby do mnie powiedzial niech pacjentka sie rozluzni to ze smiechu spadalbym z fotela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co by nie powiedzieć, to z kobietą ginekologiem miałam raz do czynienia. Czułam się, jakby się mną brzydziła i miałam poczucie winy, że w ogóle mam śmiałość narażać ją na taką pracę. Już nigdy więcej nie poszłam do kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
ło mamo znowu lapie faze, nie moze czlowiek normalnie dnia przezyc, tylko ginio,seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
no moja to byla az zamila i tak patrzyla na mnie tym slepiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
no prosze zaczela kolejka z a tak wogole i forum o giniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
a moja kumpela chodzi do kobiety i za nic w swiecie nie pojdzie do faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też kiedyś mysślłam, że majtek przed facetm ginem w życiu nie zdejmę, a przed takim cudem jak mój to już w ogóle. Teraz sobie powrotu do jakies babki nie wyobrażam z kolei. a tak wogole masz jeszcze jakiś pomysł na nowy topik? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
nie mam, ja tak naprawde jeszcze zadnego nie zakladalam, bo zawsze do kogos sie wkrecam na topik i tam daje upust swoim fantazja erotycznym z ginem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
no ja to mysle, ze moze "seksfotelik dla mojej pacjentki" - boski ginio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
ja to tak na antykoncepcji czesto buszuje, bo temat mi bliski jak jasna cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja buszuję pod różnymi nickami i po kilku topikach i na każdym z nich się znajdą osoby, które się mnie obsesyjnie czepiają ten topik ma zaledwie 32 strony a już ze mnie zrobili Agatę, która sztucznie podtrzymuje życie wątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
na mnie tez jada, to sobie uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina***
hej dziewczyny!!! no jak ktoś moze wątpić tu w moje istnienie;) wróciłam....jak czytam jak słodko sie do was zwracją... mmmm;) mi też mój gin prawi czasami komplementy. 👄 i patrzy w oczy ze kolana miękną...ale macie przezycia w gabinetach niezły odjazd...:D cholera jasna - i mnie fascynacji ciąg dalszy!! a tak w ogóle to gdzie nasza załozycielka topicu? racja ze zniknela, ale fakt ze moze nie miec czasu. dziewczyny wy nie jestescie singielkami, nie? kolejka- ty masz kogoś - i ty a tak w ogóle tez? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka 😘 mam kogoś, mam :D Ja się żegnam z topikiem do poniedziałku lub wtorku. Miłego weekendu ginomaniaczki P.S. Agata pokaż się, bo wszyscy ciekawi jak się love story rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
ja tez mam chlopa ino od 2 lat, jak my Kolejka sobie pojdziemy na dobre to calkiem bedzie pusto ja tez spadam do poniedzialku, pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulubiony topik mój
kolejka, ty palo! i jeszcze sie dziwisz ze sie tak ugrzecznil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewica na razie twarda
A wogóle czy ktoś mógłby mi powiedziec,jak wygląda taka wizyta u ginekolga,gdy idę pierwszy raz?Wszyscy mówią co innego,jedni nie mówią nic,nie wiem,co mam mysleć...Czy ktoś mógłby mi opoiwedziec o tym?Chciałabym się w końcu wybrać do niego,mam 18 lat.Nie chciałabym,żeby wyszło tak,że pierwszy raz pójde do ginekologa,gdy będę w ciązy..CZekam na odpowiedzi...Pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej...ale wy jesteście niesamowite!!! u mnie jest super i przyznam szczerze ze kazda wolną chwile spędzam z ginkiem. On ma złote serce...ale już szukam wad bo zaidealny jest. no i znalazłam. Uparty jak osioł...a tak ogólnie to super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli chodzi o pierwszą wizytę to uważam że nie powinien to być przypadkowy lekarz. Na początek powinnaś powiedzieć że to Twoja pierwsza wizyta i on już dalej zleci badania, cytologia, usg no i normalne badanie. Nie bój sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×