Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agataaaaaaaa

ginekolog też facet?Normalny?

Polecane posty

Gość a tak wogole
oj my tez bysmy chcialy poczytac, moze jest jeszcze ktos po przygodzie z ginkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona ginekologa w gabinecie
piszcie, piszcie, może sie jeszcze czego ciekawego dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona ginka
ja jestem zona ginekologa... od roku po tym co tu przeczytalam zastanawiam sie jak dlugo jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie spokój dziewczyny, przecież ostatecznie żadna z nas pacjentek ze swoim ginekologiem nie sypia zebrały sie gawędziarki marzycielki i tyle - wypiszemy się na forum i potem jesteśmy grzeczne a kafe nie można tak brać do siebie - pamiętam jak ja zaczęłam swoją przygodę z tym forum - po miesiącu nabrałam przekonania, że wszyscy zdradzają na prawo i lewo, mój facet z pewnoscią ma kochankę poznaną na gg, ja sama jestem beznadziejnie nieatrakcyjna, bo nie mam cycków rozmiar D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona ginekologa w gabinecie
droga zono gina, czy twój mąż tez był nieśmiały? :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierze w ginow
mysle ze wczesniej czy piozniej znudzi sie cipka poznana w gabinecie i spodoba mu sie jakas inna- moze nastepnym razem niewygolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ucichły dziewczyny
Czytam i czytam od początku i się nie zgadzam z powyższym postem. Żadnej z nich się nie udało wyrwać żonatego. Bajerują je tylko i nie myślą o nich poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona ginekologa w gabinecie
dla mnie to nie jest żadne pocieszenie. facet, który bajeruje jest lepszy od tego, ktory wyrwie pacjentke? jesli sie dowiem, ze moj maz bajeruje swoje pacjentki to nie chce byc w jego skorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ucichły dziewczyny
Poza tekstem o cipce, kóry był przegięciem, nic nadzwyczajnego ci faceci nie robią ani nie mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moja znajoma
miała romans z dwoma ginekologami, byli w roznym wieku, prywatne gabinety, zony, dzieci i co zlapali sie na nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moja znajoma
jeden nawet chcial sie rozwodzic, ale on z nim skonczyla, nie chciala tak wolala miec kochanka i tyle, hotele, prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moja znajoma
jeden nawet chcial sie rozwodzic, ale on z nim skonczyla, nie chciala tak wolala miec kochanka i tyle, hotele, prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ucichły dziewczyny
ale ci tutaj to tylko gadają i nic z tego nie wynika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ucichły dziewczyny
to jakaś przelaska musiała być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
o matko, dobra ja sie bzykne ze swoim i wam opowiem, skoro tak bardzo przynudzamy no to trzeba troche sensacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moja znajoma
dupa jak kazda, zadbana bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moja znajoma
dupa jak kazda, zadbana bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ucichły dziewczyny
te tutaj twierdzą, że zadbane i jakoś im nie idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka...
dziewczyny tu piszące przecież tylko fantazjują i nie ma nic w tym złego. Wcale nie mają zamiaru uwodzić swoich ginów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ucichły dziewczyny
Flirtują z nimi, bawią się w dwuznaczne żarty, zakładają seksowną biezlinę, jedna pozwala sobie nawet majtki podawać - uwodzą ich i tyle. Nie znasz kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka...
no fakt, ja trzymam się od facetów ginów z daleka. chodzę do babki. nie chcę aby mnie dotykał żaden inny facet poza moim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że topik umiera:(czytałam go z zapartym tchem, chociaż się nie wypowiadałam na nim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatko wróć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatko wróć
!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo juz mi się odechciało powoli pisać gdy kilka mądrych istot wciąż mi wmawia że jestem napalonym ginekologiem itp. Ale dla tych którzy chcą znać dalsze moje losy, informuję że nadal jestem szczęśliwa. Wczoraj na przykład pojechaliśmy do lasu, tak sobie pochodzić. Strasznie wiało a my tacy przytuleni. Potem byliśmy w karczmie. Ja piłam grzane wino a on soczek bo kierował. Powieział mi że całe życie na mnie czekał. I że jestem bardzo konkretna i stanowcza. I że strach nie pozwoli mu nigdy mnie zawieść bo wie że jestem konsekwentna i nie bawie się w kompromisy. Powiedział że docenia to że szanuje jego zawód i że tak swobodnie potrafimy o tym rozmawiać.Dziś jedziemy na odwiedziny do jego siostry. Tam też będzie jego mama.nawet się nie boję....pelen luz...to w końcu mam się podobać jemu a nie jego familii.pozdrawiam i buziaki gorące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w piatek
w lesie? wzieliście urlopy? ;-) sorry, ale ta historia Agaty jest wyssana z palca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anddzzia
ja tam bardzo lubię ten topik i nie obchodzi mnie ile tu prawdy a ile fantazji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to w piątek jest zakaz wchodzenia do lasu?????a po pracy to ty spać idziesz??????no i masz....znowu niedowiarek .....ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spadać niedowiarki
jak nie pasuje to nie czytać i nie komentować!!! Agatka, ja się cieszę Twoim szczęściem!!! I czekam na ciąg dalszy...!!! Pozdrowienia dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×