Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wessna

MOJE SŁABE STRONY-W WYPEŁNIANIU PODANIA O PRACE

Polecane posty

Gość wessna

jakie słabe strony można wymienić, żeby były "korzystne"w podaniu o prace, gdy pracodawca tego wymaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracoholizm
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bąbolada24
Moim zdaniem w podaniu nie powinnaś uwzglądniać takich faktów,dopiero jak zostaniesz zaproszona na rozmowę i spytają cię o to-wtedy możesz przedstawić swoje słabe strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wessna
ale to właśnie jest podanie które wypełnia sie w internecie (formularz)i jest tam zapytanie o słabe i mocne strony...no i trzeba podać jednym słowem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisac cos w stylu
moja slaba strona jest.... ale robie to i to zeby to przezwyciezyc (np. brak asertywnosci, ale chodze na kurs, albo cos w tym stylu). generalnie chodzi o podkreslenie co sie z tym robi (zamienic minus na plus) niz o same slabosci (wedlug kursu dla bezrobotnych na ktorym bylam tego wlasnie oczekuja potencjalni pracodawcy...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wessna
no tak by było OK, ale jest podane"określ swoje słabe i mocne strony jednym słowem"...i jest tabelka z 6 podpunktami na mocne i z 6 na słabe strony...i co teraz radzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia lalka nieduza
upartość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary_ś
wg mnie to beznadziejne pytanie bo i tak wiadomo ze nikt swoich prawdziwych slabych stron nie poda... no ale pracodawca jest tu gora i moze pytac o co chce, nawet o to o co nie poowinien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×