Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwasia

ACTIVIA- działa na Was?

Polecane posty

Gość gość
Najpierw trzeba zadać sobie pytanie skąd zaparcia się biorą,jak mamy często zaparcia to mamy problem z jelitami i to poważny. Chodzi o to że w jelitach mamy resztki pokarmu z którymi nasz organizm sobie nie radzi.Prawda jest taka że opychamy się całe życie jedną wielką chemią,zacznijmy jeść więcej błonnika,owoce na początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie aktivia ma rewelacyjny wpływ, zakochałam się w tej do picia. Jest bardzo wygodna, bo zawsze mogę ją mieć ze sobą. No i to prawda, nie mam problemów z wypróżnianiem, ale działa bardzo łagodnie. Pijąc ją pierwszy raz bałam się efektów ubocznych ;) (biegunka itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz zbudować fantastyczną muskulaturę? Chcesz spalić zbędny tłuszcz? Chcesz spełnić swoje kulturystyczne marzenie? Chcesz stać się prawdziwą bestią? Chcesz stać się sławny i bogaty? Chcesz zdobyć podziw pięknych kobiet i zazdrość wszystkich mężczyzn na Świecie? Już teraz możesz to zrobić, bo rozwiązanie na, które od dawna czekasz… Jest teraz na wyciągnięcie ręki!!! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Igor Mieńkowski, twórca PAKIETU DZIK zaprasza Cię do przeżycia niesamowitej przygody! PAKIET DZIK to według wielu firm z branży sportu, zdrowia i suplementacji największa REWOLUCJA NA RYNKU trenerskim. PAKIET DZIK to jedyne tak skuteczne rozwiązanie w całej Polsce i Europie, które pozwala Ci w ciągu zaledwie tygodnia spalić tłuszcz i zbudować potężną muskulaturę! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl PAKIET DZIK to jedyne rozwiązanie w Polsce i Europie w którym razem z planem treningowym, dietą i suplementacją otrzymujesz sekretną wiedzę opracowaną przez specjalistów, podzieloną na etapy kiedy masz ją stosować. Ta wiedza jest dostępna tylko dla wybranych. To wszystko pozwala Ci wreszcie na ekstremalnie skuteczną i szybką przemianę! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi activua pomaga ale ta pitna " suszona śliwka pita nacczzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×