Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i jak to dziala

Ile dziennie srednio przeznaczacie na jedzenie?

Polecane posty

Można żyć nawet za mniej, sama taki koszmar przeżyłam, jak skończył mi się kiedyś zasiłek i musiałam kombinować, żeby z głodu nie zdechnąć. Piłam wtedy dużo herbaty, wody, jadłam kilka ziemniaków dziennie, dużo jabłek, bo było lato i owoce tańsze. Ale to było dawno i aż mnie ciarki przechodzą, jak sobie przypomnę. A teraz biegam po supermarketach i wyłapuję promocje. I wcale nie kupuję najtańszego obrzydliwego gówna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w sobote robi sie duże zakupy a potem tylko dokupuje niektore rzeczy jak chleb, mleko i wedlina wiec trudno oszacowac ile wydaje ale mysle ze okolo 400 zł miesiecznie na 2 osoby. ale bardzo duzo dostajemy od rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolałabym jeść na mieście
śniadanie- najczęściej 2 bułki duże to wynosi 1 zł, pasztet z papryką chyba 1,80 pasztet starcza mi na 2 dni, potem już mi nie smakuje. Obiad- często kupuję pierś z kurczaka to wynosi 7 zł, ale jak dla mnie to starcza na 3 obiady, ryż w woreczkach 2,40, kolacja to często mrożona zapiekanka- 2zł, czasem pizza, albo frytki. Myślę, że 7 zł by mi starczyło z tym, że sama pierś z kurczaka tyle kosztuje, ale jak już wspomniałam mam z niej kilka obiadów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy temat
Piszcie piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam
Tak jest na calym swiecie,ze zdrowe jedzenie, nieprzetworzone, naturalne, dietetyczna jest drozsze. Np w Anglii chleb razowy jest drogi. Dlatego wszyscy zajadaja sie tym zwyklym jasnym,ktory jest tani,ale ktorego nie da sie jesc i po ktorym wszyscy tyja. Zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego nie da sie ukryć jedzonko jest coraz drozsze :(( do licha dobrze , ze niebawem trawka wyrośnic ..i popaść się bedzie mozna.To opczywiscie żart 🌼.Ciężko wyliczyć dzienna stawkę . Jednego dnia kupujemy sam chleb i owoce bo cos tam jeszcze jest w lodówce , pozostały z wczorajszego dnia obiadek tez szkoda wyrzucić. Ale kolejnego idziemy na wielkie zakupki i kasa leci . Mąka , sól , olej itp kiedyś się skończą. Jedno jest pewne za jakość się płaci ale za smak i zdrowie warto:))milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam lece 60 zł dziennie na osobe i to chyba najmniej nie wiem jak wy dajecie rade zjeść za takie grosze, do tego na same paliwo miesięcznie na jedno auto wydaje 1000 zł a mam 3 samochody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×