Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ktosia24

Baaaardzo wolny metabolizm

Polecane posty

Gość ktosia24

Mam bardzo wolny metabolizm. Nie chodzi mi o wyproznianie sie- bo z tym jest ok. Chodzi mi o spalanie. Nie jem duzo. Przewaznie mieszcze sie w 1500 kcal. Odzywiam sie zdrowo (zadnych fast foodow, chipsow, frytek, itd). I TYJE!!!!!!!! Dziewczyny pomocy! Jest ktos w podobnej sytuacji? Jak sobie z tym radzcie? Moze znacie jakis srodek,ktory wspomaga przemiane materii (ale nie w sensie wyprozniania, tylko w sensie metabolizmu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruch, ruch i jeszcze raz ruch. Kilka razy dziennie, rano skręty, skłony, w ciągu dnia przysiady, półprzysiady, brzuszki i JAKAŚ STAŁA FORMA 3x30x130 czyli 3 razy w tygodniu po 30 minut, z tętnem ok.130.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosia24
Dzieki ewusia. Staram sie ruszac jak najwiecej- dwa razy w tygodniu aerobik, z tym ze nie zawsze mam czas,bo pracuje popoludniami i wieczorami. Nie mam samochodu,wiec staram sie jak najwiecej chodzic. Powiedzialabym,ze prowadze srednio aktywny tryb zycia. Chodze glodna i mimo tego tyje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam o wielu przypadkach osób, które jadły za mało w stosunku do wyliczeń kalorycznych na dana wagę ciała i tryb życia i nie chudły. Po dołączeniu większej ilości zdrowych kalorii (chude białko, warzywa zielone) zaczęły chudnąć. Przyczyną tycia jest często brak odpowiedniej ilości białka. Jak chce sie schudnąć to trzeba 1-1,5 g czystego białka na każdy kilogram ciała. Warto też spożywać produkty z niskim indeksem glikemicznym (dieta plaż południa, Montignac\'a). SAMA MUSIĆ NA SOBIE POEKSPERYMENTOWAĆ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosia24
Sprobuje,co mi szkodzi. W koncu gorzej juz chyba nie bedzie ;) Moze ktos jesszcze ma podobne doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórym szkodzi zjadanie zbyt dużych ilości wyrobów mlecznych. Mleko krowie powstał aby tuczyć cielaczki. Może warto zobaczyć co radzi dieta dla Twojej grupy krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosia24
anabelka, nie, nieprowadzilam wczesniej glodowek. Caly czas (od lat) odzywiam sie tak samo. ewusia, dieta dla mojej grupy krwi mowi,ze mam jesc malo miesa, a duzo warzyw i staram sie do tego stosowac. Moj przypadek jest chyba bardzo skomplikowany. Myslalam,ze mam moze niedoczynnosc tarczycy, ale zrobilam badania na TSH i wynik jest w normie- co prawda na jej dolnej granicy, ale ciagle w normie. Juz naprawde nie wiem,co mam robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosia24
A co to jest ten nieinwazyjny kelp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykla nazwa to oczywiscie kelp a dodalam nieinawazyjny bo jest po prostu bezpieczny :) kelp czyli jod np firmy falmarku,jest na przyspieszenie metabolizmu,oprcz tego wspomaga wloski i paznokcie do tego za smieszna cene :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosia24
Nie probowalam tego. Wpisalam sobie ten kelp w wyszukiwarke google i faktycznie drogi nie jest...A myslisz,ze to mi pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bralam jak wazylam juz malo a waga nie chciala spadac dalej w dol ,po prostu mialam zastoj wagowy jak to sie zwie:) i wtedy zaczelam brac po 2 tabl dziennie,rano i wieczorem po jednej i po ok 3 tyg oczywiscie razem z dietka i cwiczeniami waga znow ruszyla w dol,sadze ze jesli nawet Tobie nie pomoze to z pewnoscia nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosia24
Dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze z tych metod mniej inwazyjnych jest taki \"trojkat\" bo tak to potocznie zostalo nazwane czyli Wit E do tego wlasnie ten kelp i kawusia taki zestaw 2 razy dziennie i podobno rusza dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosia24
Moze ktos jeszcze sie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaneczka876
mam ten sam problem. I z tego powodu wiecznie zimne ręce i ta presja ze zjem cokolwiek "nieprzepisowego" i utyję :( teraz proboję jesc prawidłowo tzn co 2 godziny (3 male posilki i owoce w między czasie). Czytałam ze jedząc co 2 godziny, chociażby jabłka metabolizm chula na pełnych obrotach. Do tego cherbatka puerh i jakoś trzeba dac radę :) i sama planuję zakup tego kelpu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelp nie jest taki tani
koszt ok 60 zl,tanio??? zalezy dla kogo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelko jesli
mozna spytac ile tabletek? czy faktycznie prawdą jest ze odchudza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znalazłam o kelpie jeszcze to czyli: - nie można brać tego jeśli mamy podwyższone ciśnienie; -zaburzenia w pracy nerek ; -w czasie ciąży. Chyba dziś sobie kupię :) Kelp is rich in iodine, which can help to increase the level of activity in the thyroid gland raising the bodies general metabolism. Kelp is not advised for anyone with high blood pressure, kidney disorders or thyroid conditions, unless taken under medical supervision, do not use during pregnancy. Dosage Adults 2 tabs Twice a day.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iel tabl szczerze to juz nie pamietal ale chyba ok 30 jesli ktos jest zdrowy to chyba logiczne ze nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze lepiej
ja dzisiaj zakupilam kelp-200tabletek za 19 zl-apteka Real okecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firmy NOW
anabelko pomaga to naprawde? masz jakies doswiadczenie z tym jodem? mozesz cos napisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firmy NOW
w aptece powiedzieli ze jest nieszkodliwy,ze podkreca metabolizm dosyc skutecznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym sadze ze jesli polaczyc te tabl +sport(aeroby)+dietka bogata w bialko = nie ma cudow zeby sie nie poprawilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z mojej strony moge CI polecić diete limvne, mam podobnie jak Ty ale ta dieta mi pomogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×