Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anieliczka

Aby cellulit niknął w oczach

Polecane posty

Gość anieliczka

Nie wiem, pewnie sposób był już poruszany tysiąc razy ale napisze, może komuś się przyda: - kończyć kąpiel oblewając się lodowatą wodą - raz na tydzień nakładac maseczkę z (najmniejsza ilośc, więcej masy- zwiekszyć proporcje)- 2 łyżeczki cynamonu, 2 rozpuszczalnej kawy, 1 oliwy z oliwek, 2 spirytusu- owinąć folią, nałożyć rajstopy i po 20 minutach zmyć. Natrzeć oliwką A codziennie kilka minut nacierać tą maseczką. Na cellulit tego najmniejszego stponia i zwykłą jędrność skóry ta maseczka jest genialna :). Przed wyjściem na plaę też mozna to sobie zrobić bo wygląd momentalnie się porpawia. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anieliczka
aaa, i 2 łyczeczki IMBIRU, koniecznie. Eh, pewnie zaraz jeszcze coś dopisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy sparwadzalaś ta maseczke na sobie ??? Czy serio jest skuteczna ??? Czy napewno nie bedzie powiklan na skorze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snajper
od kiedy i kto ma cellulit w oczach hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looola
Mogą być. Cynamon drażni skórę, proponuję mniej go użyć no i ten spirytus.... wystarczy jenda łyżeczka, za to oliwkę dolej do całej "maseczki" a po zmyciu kremik antycellulitowy:) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anieliczka
1 próbowałam 2 serio skuteczna ;), przynajmniej na takie jak ja przypadki ;) 3 hmmm nie wiem, troche szczypie i jest czerwone bo ten spirytus bardzo rozgrzewa a cynamon podrażnia... ale nic mi po tym nie było snajper- toś strzelił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looola
Byłabym również sceptyczna, co do stwiedzenia, że cellulit znika, ale na pewno skóra ładnie się wygładza:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na moj cellulit nic nie pomaga ani te maseczki ani cwiczenia ani dieta ani nic kompletnie- no coz chyba bede musiala go polubic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratek, nie nastawiaj sie tak.. poprobuj poprobuj.. walcz smialo.. nie mozna sie ze swoim wrogiem godzic! :) sprobuj z ta maseczka, napewno wygladza i ujedrnia, pij duzo wody, cwicz, skacz na sakance, plywaj... walcz! :) trzymam kciuki i bardzo mocno pozdrawiam! :) a co do samej maseczki, fajna jest :D wyglada, ciekawe po nim uczucie... poniewaz mialam cellulit malego stopnia.. wiec mi pomogl, nie wiem jak na inne, ale propobuje by kazda sprobowala i ocenila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może spróbować wspomóc się suplementami ? :) polecam CLA - pięknie wygładza skórę i naprawdę zmniejsza cellulit, skóra jest jędrna i gładka :) polecam dziewczyny, sprawdzone na wielu osobach pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzxyz---+3
a co kawą? może być sypana a nie rozpuszczalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anieliczka
nie, powinna być rozpuszczala bo ta masa się może nie wyrobić, będziesz się 'sypać' ;). Może być taka najgorsza z najgorszych z biedronki czy coś, bo jakość i tak nie ma znaczenia. Skóra sobie wchłonie tylko tyle kofeiny ile potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikka
A skad ten imber ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikka
Ok. Siedze wlasnie zawinieta w ta folie i w rajstopach :) Imbru nie mialam , wiec zrobilam bez i jak narazie nic mnie nie szczypie a ponoc powinno :( Konsystencja calego preparatu byla "sypka" albo ja czegos niezrozumialam , albo na mnie nie dziala albo .....tak ma byc :) Napisze juz po zmyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikka
No wiec - jak pisalam - mnie nic nie pieklo :( Nie dodalam imbru - moze dlatego? Skora rzeczywiscie jest gladziutka. Jezeli cos porecilam prosze o rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
imbir rozgrzewa, więc piecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikka
UPS :( no juz wiem dlaczego mnie nie pieklo....gdzie mozna kupic imber ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moverick
Kobito, mój przyjaciel Wojtek Ficoń lat 17 zamieszkały w Łodygowicach Ceglana 1/3 nr. telefonu: 512849897 też miał taki problem i jego koleżanka poradziła mu żeby się udał do kosmetyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eszolcja
witam dziewczynki! Ja osobiście stosuję peeling z kawy naturalnej i cynamonu. Mieszam te dwa składniki z mydłem w płynie i szoruję ciało szorstką rękawicą, następnie spłukuje zimną wodą. Efekty widoczne, cellulitu brak :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też stosuje zwykłą kawę i olejek cynamonowy. Można stosować jako peeling albo taka maseczka z zawijaniem. Cellulit faktycznie znacznie się zmniejszył, a skóra jest super gładka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalalala....
zwykła czy tez naturalna kawa .. to jaka ? taka nie rozpuszczalna ? bo juz sama nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalalala....
mam pytanie do eszolcja .. po jakim czasie było widac efekty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czincia
Witajcie dziewczyny,zastosowalam sie do waaaaaszych polecen odnosnie tej maski na celulit.Nigdy nie wierzylam , ze po dwoch , czy trzech razach on zniknie , wiec stosowalam regularnie , tyle ,ze robilam ja dwa razy wtygodniu, moze zrobilam z8 razy i za osmym dostalam uczulenia tzn.swedzace krosty na udach .Pomocy ,co sie stalo,przestalam to robic,czy ktos tak mial ?,bo nawet jezeli robilyscie ze 3razy , nie wierze , ze celulit zniknal.Jak jest z wami ,odpowiedzcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tego specyfiku nie mogą na sobie testować dziewczyny które maja problemy z pekajacymi naczynkami!!!!!! Bo może cellulitu sie pozbedą ale na bank będą posiadaczkami pajęczynek z popekanych naczynek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czincia
ja nie mam popekanych naczynek,to chyba jakies uczulenie po tej miksturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czincia
to znowu ja .po poprzednim uczuleniu poczekalam, 2tyg,az wszystko minie , zrobilam dzis rano , teraz jest wieczor i znowu to samo , pelno bablow i skora swedzi , to jednakl nie dla mnie, czy ktos tez tak mial ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 095689332
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×