Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tarele morele

kto bral z Was gynalgin ??

Polecane posty

Gość prawidłowo
Tak,prawidłowo,w nocy leżysz więc tabletka spokojnie sobie działa a w trakcie chodzenia,ruchu wypływają resztki.Zakładaj wkładki i spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliiiiaaa
A co do miesiączki , dostałyście ja po kuracji regularnie ? bo mi się własnie spóźnia , a jestem po kuracji gynalginem. Na razie , jeden dzień , ale troche się martwię ... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cini
moja ginekolog powiedziała że mogę zażywać i pigułki anty(naraya) i stosować gynalgin, nie powinno jedno drugiemu zaszkodzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wczoraj po wyniki badania cytologicznego. Wyszło że mam bakterie i muszę brać gynalgin. Lekarz powiedział mi że mam to brać co 2-3 dni... W ulotce jest napisane że codziennie a poza tym każda dziewczyna z tego forum też brała to co dzień.... Nie wiem co robić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis2308
wydaje mi się, że skoro zalecił Ci tak lekarz to wie co robi i bierz tak jak Ci kazał. widocznie nie masz tak silnej infekcji by przyjmować lek codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczny, mam pytanie odnośnie stosowania gynalginu i albothylu, a mianowicie : lekarz przepisal mi te dwa leki, mowiąć "zużyj te 2 opakowania" (albothyl ma 6 globułek, a gynalgin 10 tabletek) i teraz nie wiem od ktorego leku zaczac? ktory wziac pierwszy i po jakiej przerwe wziąć nastepny? ponoc mam jakas infekcje, nie mam nadżerki, zero pieczenia, czy swędzenia, tylko same upławy, ktorych za cholere nie moge wyleczyc :( prosze o Was o porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka90
Miałam robioną cytologię i wyszło że mam 3 grupę- stan zapalny, duży stopień, lekarz przepisał mi Betadine i Gynalgin, to pierwsze już wybrałam, a teraz biorę ten Gynalgin, dziś 6 globulka z 10 sztuk. Pierwszą złamałam na pół przy wyciąganiu z opakowania :) ale pozostałe już wychodziły całe, co prawda ciężko się je aplikuje ale daje rade, no i najgorsze, że to cały dzień wycieka, ale tak być musi. Dziwię się dziewczyną które stosują ten lek i współżyją jakby naprawdę ważniejszy był seks dla Nich niż Ich własne zdrowie... Jakby trudno było im się powstrzymać, porażka... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaaala
dziewczyny mam pytanie?? czy spoznial wam sie okres po skonczeniu tych tabletek. Mi spoznia sie juz tydzien i nie wiem co o tym myslec;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ldz...
Słuchajcie. Mam problem. Skończyłam brać Gynalgin tydzień temu. Do tej pory mnie strasznie swędzi, że aż boli i do tego mam nadal upławy... Nie wiem czy to jest jeszcze to działanie tych tabletek, ale muszę iść chyba do lekarza... Powiedzcie mi tylko czy któraś z was też miała tak długo objawy i co z tym zrobić? Czekać czy iść do lekarza? Pomocy! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginalginia
Ej, naprawde musicie czytać ulotki, tam jest wszystko napisane, kurację powinno się rozpocząć od 2 do 4 dni po okresie (jesli dobrze pamietam). I jak można włożyć globulkę do pochwy tak, że wystaje?? Na ulotce napisano: "głęboko do pochwy"! Ja dzisiaj biorę ostatnią. Podczas całej kuracji miałam chyba tylko jeden taki raz, że mnie nie swędziało... Swędzenie pojawia się u mnie tak ok. 15 min.po aplikacji i trwa tak ok. godzinę, później przestaje. I faktycznie jest tak, że rano zaczyna wyciekać, czasem wycieka bardziej, czasem mniej. Ale tego swędzenia mam już powyżej dziurek w nosie, jednakże wolałam nie przerywać kuracji, ze względu na informację zawartą na ulotce, która mówi, iż jeśli się przerwie, sytuacja może ulec pogorszeniu. W każdym razie uczulenia nie mam na pewno, wiem, bo brałam już kiedyś gynalgin i nic wówczas mnie nie swędziało. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackcherry696969
Dzisiaj dostalam recepte na Gynalgin z ciekawosci weszlam na forum, zeby sprawdzic opinie i sa mieszane, chociaz najbardziej przerazilo mnie to swedzenie, ciagle pieczenie.. Zobaczymy jak bedzie w moim przypadku :) Poza tym troche mnie to dziwi, bo ja 2 tygdonie temu dostalam od swojej gin Clotrimazolum, dzis bylam na kontroli i powiedziala ze wszystko ok, jednak poprosiłam ją o jakies tabletki na moje uplawy, ktore maja bialy kolor i nieprzyjemny zapach, co jest dla mnie dyskomfortem, przepisala mi wlasnie Gynalgin. Moje pytanie: czy to wgl ma za zadanie uporanie sie z kolorem i zapachem moich uplawow? Co wiecej, nie mialam robionych zadnych badan, a moja gin wydaje sie byc osoba malo zainteresowana pacjentem, dlatego niepokoje sie tym czy to co mi przepisala zmieni sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi tez sie
ja bralam i cholera jak kilka dziewczyn nie mam po nim okresu! i nie, nie jestem w ciazy ani nic innego. to po tym musi byc. kurrrrde:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wilki problem z nawracającymi grzybicami pochwy i n=moja p. ginekolog zawsze przepisuje mi Ginalgin zawsze pomaga, nigdy nie miałam żadnych skutków ubocznych, tylko aplikacja trudna, ale już opracowałam system:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyślona222
Witam mam pytanie byłam u ginekologa zrobił mi USG i stwierdził zapalenie. przepisał mi gynalgin na 10 dniową kurację i kazał stosować tabletki anty a co do tego to mi nic nie powiedział co i jak i czemu. no i tu mam pytanie 3 dni po kuracji współżyłam. czy zapalenie mogło powrócić po stosunku? czekam na szybką odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr.
Gynalgin najlepiej aplikowac przy pomocy zelu (pro vag).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz przepiał ten lek na nadżerke, po zaaplkowaniu jednej tabletki w poniedziałek wieczorem, od wtorku z rana dostałam okres o ponad tydzień wcześniej :/, leci ze mnie tak, że nie nadążam popdasek zmieniać, kiepkso sie czuje, głowa mnie boli, do lekarza niemoge się dodzwonić i nie wiem co mam robić :/. Miał ktoś tak jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesiek
Czy któraś z Was brała Gynalgin profilaktycznie? Ginekolog przepisał mi jedno opakowanie, powiedział, że mam aplikować przez trzy dni po każdej miesiączce. Jednocześnie stwierdził, że nie mam 'tam' żadnych zmian, wszystko jest w jak największym porządku. Wczoraj na noc zaaplikowałam pierwszą tabletkę, nic nie piecze, ani nie swędzi. Zastanawiam się, jaki jest sens stosowania leku, skoro nic mi nie dolega. Nie wiem czy mam go stosować według zaleceń, czy po prostu ja źle zrozumiałam i przepisano mi Gynalgin na wypadek wystąpienia zapalenia, grzybicy i powinnam go brać dopiero, gdy wystąpią jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem w trakcie kuracji Gynalginem i Gyno-Femidazolem. P.Gin. przepisała mi oba te leki na nadżerkę, w cytologii nie stwierdzono zmian śródnabłonkowych i procesu złośliwego, ale są zmiany odczynowe związane z zapaleniem. Zaczełam terapię ok 15 dnia cyklu no i w trakcie wypadła przerwa związana z okresem. Zostało mi jeszcze 10 dni terapii a 8 lutego na kontrolę. Co do aplikacji Gyno-Femidazol - bez problemu, wystarczy namoczyć delikatnie w wodzie, natomiast Gynalgin - to dla mnie już inna bajka, nie pomogło namaczanie - w aptece zakupiłam Intimel - polecony przez farmaceutę (cena ok 10zł). Wystarczy kropelka i nie ma problemu:) Skutków ubocznych nie odczuwam, stosuję na noc, na zmianę. Wiadomo rano czasami "wypływa" trochę dlatego ważne są wkładki:) Zobaczymy co będzie w lutym, mam nadzieję, że wszystko się dobrze skończy:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotaaaaaaaa
mogliby naprawde zmienic ksztalt tej tabletki- bardzo ciezko ja sobie wsadzic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fredo
No więc, ponieważ potrzeba matką wynalazku jest wpadłam na niezły pomysł, może komuś to pomoże ale zaznaczam, ze napewno lepiej użyć ten lek tak jak sie powinno, dopiero jak nie dacie rady sie zmusic zeby to gleboko wlozyc ... Na internecie czytalam o kremach na grzyba ktore sa w jednorazowych 'strzykawkach' . Kupiłam wiec syrop przeciwbólowy dla dzieci ( Nurofen , Ibufen obojetnie ktory ale z aplikatorem) rozpuscilam Gynalgin w letniej przegotowanej wodzie ( uzylam okolo 1-1,5 lyzeczki ) i za pomoca aplikatora ktory wczesniej przemylam spirytusem, wprowadzilam gleboko lekarstwo. Polozylam sie potem na godzine z dwiema poduszkami pod lędźwiami tak zeby podniesc miednice i zeby nie wylecialo nic i jest super :D uwazam ze lepiej tak niz w ogole !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blehehe
Witam! Mam problem... Mój gin wykrył u mnie nadżerke i zastosował GYNALGIN, 2 razy dziennie, co 12 godz, przez 5 dni. Z aplikacją nie było problemu :) Skończyłam go brać jakieś 4 dni temu a okres miałam mieć przedwczoraj a tu mnic... zero obiawów, zero bóli czy napięcia... miała tak któraś? Prosze o odp :) pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc;) jestem w trakcie brania tego leku. Lekarz kazał mi go stosowac na noc. Problem w tym ze jak wstaje rano to majtki sa lekko mokre jakbym sie zsiusiała i jak sie załatwiam to ten lek mi wylatuje. Czy jest cos nie tak czy to normalne przy takich tabletkach dopochwowych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o załatwianie sie z rana. Przy wycieraniu po prostu zauwazam grudki i rozpuszczona tabletke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobprzekret
no wlasnie. u was to normalne a u mnie nie.. zaaplikowalam te tabletke bez problemu wczoraj przed snem, zalozylam podpaske profilaktycznie gdyby cieklo, a tu nic, nic ie cieknie, nic nie wylatuje, nic nie pieklo. tak ma byc? mozliwe ze wchlonela sie cala? ;o a aplikacja banalna. wkladalam grubsza czescia. jak nei idzie to robcie ruchy okrazne wokol osoi tabletki, wcisniecie:) tampony wkladacie a tabletki nie? heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po cytologii wyszło, że mam jakieś zapalenie, dostałam te tabletki, zużyłam 5, a za dwa-trzy dni mam okres i chyba potem mogę resztę wykorzystać? po miesiączce kolejna cytologia. mam pytanie czy to normalne, że rano nic nie wypływa mi tego leku? a w ciągu dnia mam plamienia ciemnego koloru? ;/ ktoś tak miał? mam nadzieje, że te leki pomogą :( pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssy
mam pytanie biorę gynalgin na zmianę z lactovaginalem i po ginalginu czuję się strasznie zmęczona, śpiąca, nie mam siły na nic... Czytałam, że to są skutki nie pożądane odstawić je ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tstdtasd
Witam dziewczyny mam pytanie do was, czy jak wam sie rozpuszczała tabletka to wydobuwając sie z pochwy miala kolor zołty?? W swieta wielkanocne strasznie popuchłam myślłaam ze to przez moje ostatnie pieczenie itd ale ze były to swieta i nie miałam zadnegi kontaktu z gin kupiłam i zaaplikowałam sobie prypolis, po tym zaczełam puchnąc, (opuchlizna zeszła po tygodniu) po swietach dostałam przepisany gynalgian z jakas inna tabletka (tylko juz wtedy doustną) tylko miałam wziasc tylko dwie tabletki doustne i na jedna noc 1 gynalgin, wszytsko wróciło do normy gdzies po 3 dniach opuchlizna zeszła. Wczoraj w nocy postanowiłam zaaplikowac sobe propilis (wiem głupota) bo nie skojarzyałam ze opuchlizne mogłam miec po tym propolisie, nad ranem zaczełam puchnac i to strasznie, został mi gynalgin wiec je wziełam, dobrze zrobiłam? teraz wypływa mi zolta maź, mam nadzieje ze to przez ten propilis, ktory sie "wypłukuje", jka mogłsabym sie pozbyc tego propolisu całkowicie? Błagam pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy któraś z Was dostała
gynalgin na 20 dni? widzę że macie go na pare dni, max tydzien, ja mam aplikować aż 20 dni !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×