Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
ivaa

chlamydia pneumonia

Polecane posty

Go艣膰 kasjer
Do ejs . Tak sie sklada ze akurat mialem wczoraj okresowa wizyte u swojego lekarza i przy okazii spytalem go o twoje dolegliwosci ,powiedzial ze tak czysto teoretycznie to twoje dolegliwosci moga pochodzic od CPN a co za tym idzie to i te zmiany ktore masz ,moze sie tak dziac jezeli to kur..... zaatakowalo ci stawy ze wskazaniem na stawy kregoslupa i nie koniecznie musi byc zaatakowany uklad nerwowy bo jak to wlezie w stawy kregoslupa to tez daje objawy neurologiczne.A poza tym to wpadlem na pomysl jak ci pomoc,przypomnialem sobje ze w tamtym roku zdobylem przez forum borelioza tel.do pani doktor Beaty z krakowa ,chyba najlepsza w Polsce lekarka od tej choroby i w sumie dosc uczynna bo nie moglem sie do niej dodzwonic i wyslalem jej maila z opisem dolegliwosci po trzech dniach odpisala chciala wiecej danych a ostatecznie zakwalifikowala mnie do spotkania i ewentualnego leczenia niestety ze wzgledu na odleglosc nie moglem pojechac bo jestem z Mazur.Bolerkie i Chlame leczy sie troche inaczej ale w sumie dosyc podobnie wiec moze ja popros o pomoca ale namiary musisz sobje znalezdz sama bo ja je gdzies zawieruszylem, ostatecznie do krakowa chyba nie masz tak daleko koniecznie sprubuj tej szansy, mam kolege ktoru sie u niej leczy i byl tylko raz bo jest ze szczytna a poza tym raz w miesiacu meiluja i ona mu ustawia pulsy a on jej wysyla wynagrodzenie poczta tyle ze on ma mozliwosc zalatwienia recept ale wszystko jest do zalatwienia

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
By艂am dzisiaj u mojej lekarki po recepty no i zapyta艂am, dlaczego od momentu przerwania abx ro艣nie mi IgG chocia偶 mam ujemne IgM ? Biedna nie umia艂a odpowiedzie膰 ... Kaza艂a mi przemy艣le膰, co jest gorsze: objawy, kt贸re mam czy trucie organizmu od nowa antybiotykami ? Potwierdzi艂a, 偶e b贸le staw贸w i mi臋艣ni mog臋 mie膰 od chlamy ! Da艂a te偶 skierowanie na badanie krwi na transaminazy itp. Powiedzia艂am, 偶e leczenie uzale偶niam od wynik贸w no i ona sie te偶 na to zgodzi艂a. Wydaje mi si臋, 偶e pr贸by w膮trobowe powinny by膰 ok, bo od 3 miesi臋cy bior臋 NAC - mo偶e dlatego IgM jest ujemne ???? Dosta艂am skierowanie do pulmonologa i b臋d臋 chcia艂a dosta膰 si臋 do lekarki w Szklarskiej Por臋bie, o kt贸rej pisa艂a madalesia, 偶e j膮 wyleczy艂a .... A dr Beata i Krak贸w to ostateczno艣膰, bo to strasznie daleko ode mnie !

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kasjer
No to dramat z ta lekarka jak ona podstawowych rzeczy nie umnie ci wytlumaczyc.IGM toswieza forma zakazenia inaczej mowiac pierwszy kontakt z bakteriami i jest wysokie tylko na poczatku zakazenia poten przez pare tygodni albo miesiecy organizm produkuje przeciwciala na to zakazenie i igm powoli spada a pojawia sie iggaz wkoncu w przewleklej infekcii igm spada do zera a jak organizm sobje nie poradzi z infekcja to rosnie zdecydowanie ponad norme igg tak jak jest to u ciebie.Igm juz nigdy ci w CPN nie urosnie chyba ze dojdzie do jakiejs reakcii krzyzowej co sie zdaza zadko .To podstawy niemozliwe zeby lekarka tego niewiedziala ,a co do watroby to ja biore dwa antybiotyki rano i dwa wieczorem i po dwie esencjale forte oslonowo robie badania raz na dwa miesiace i za kazdym razem ALT ASPAT Ppo 25 srodek normy wiec niech cie nie straszy antybiotyki nie zabijaja tylko lecza

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 telesfor
Czy kt贸ra艣 z was pr贸bowa艂a leczy膰 si臋 naturalnie np. Protoko艂em Buhnera , poniewa偶 opr贸cz Boreliozy s膮 te偶 podane zio艂a i preparaty do dzia艂ania w kierunku chlamydii ? Zapytanie kieruj臋 do chorych kt贸rzy z r贸偶nych wzgl臋d贸w nie mog膮 bra膰 ju偶 antybiotyk贸w i szukaj膮 dla nich jak najlepszej alternatywy ?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
To od jutra zaczynam drugie podej艣cie do ubicia chlamy. Dosta艂am wed艂ug mojego 偶yczenia doxycyclin臋, azytromycyn臋 i metronidazol na 20 dni. Potem mam si臋 zg艂osi膰 po nast臋pne. Do tego mam te偶 NAC, biopron, echinace臋, cynk, selen i cynk. Mam nadziej臋, 偶e tym razem nic mi nie przerwie kuracji :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 H.o.
Witam, Nurtuj膮 mnie pytania - czy kto艣 z Was pr贸bowa艂 potwierdza膰 obco艣膰 Chlamy innym badaniem ni偶 ELISA - np. rtPCR w Poznaniu. Drugie - wiele objaw贸w kt贸re daje Chlama s膮 te偶 charakterystyczne dla boreliozy. Na forum borelki cz臋sto wypowiadaj膮 si臋 ludzie, kt贸rzy nie mieli zdiagnozowanej boreliozy a mimo to zastosowali leczenie, kt贸re przynios艂o efekty - pytanie jest takie czy kto艣 w Was rozwa偶a艂 mo偶liwo艣膰 boreliozy - wysoki poziom IgG przeciwko Chlamie to pozosta艂o艣膰 po chorobie, a prawdziwa choroba to borelioza? Pytam czysto hipotetycznie ;). Gor膮co pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gananda
Witam, czy kto艣 z Was zetkn膮艂 si臋 mo偶e z zatorowo艣ci膮 p艂ucn膮 jako powik艂aniem chlamydii????? Bed臋 wdzi臋czna za wszelkie info lub namiary na literatur臋. pozdrawiam wszytskich zmagaj膮cych si臋 z chorob膮

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 telesfor
Zapalenie oskrzelik贸w Format pliku: Microsoft Word - Wersja HTML Mycoplasma pneumoniae, Chlamydia pneumoniae, wirusy pneumotropowe, wirusy grypy, ... samoistna odma op艂ucnej; zatorowo艣膰 p艂ucna; zabieg torakochirurgiczny ... www.ump.edu.pl/.../13_sub_875_1140775365_choroby_dzieci.doc - Podobne

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 telesfor
Chlamydi臋 pn. trzeba niekiedy r贸偶nicowa膰 z mykoplazm膮 gdy偶 mog膮 by膰 obie lub jedna z nich .Objawy infekcji mykoplazmatycznej ze strony uk艂adu oddechowego * Zapalenie gard艂a * Zapalenie zatok przynosowych * Zapalenie ucha 艣rodkowego * Zapalenie b艂ony b臋benkowej * Zapalenie podg艂o艣niowe krtani * Zapalenie oskrzeli * Zapalenie oskrzelik贸w * Bronchopneumonia * Pneumonia z wysi臋kiem op艂ucnowym Objawy infekcji mykoplazmatycznej spoza uk艂adu oddechowego * Sk贸ra: rumie艅 wielopostaciowy, wysypka plamisto – grudkowa, z. Stevens-Johnsona * OUN: aseptyczne zapalenie opon m贸zgowych, zapalenie opon m贸zgowych i m贸zgu, poprzeczne zapalenie rdzenia kr臋gowego, ataksja m贸偶d偶kowa, z. Guillaine-Barre * Przew贸d pokarmowy: zapalenie w膮troby, trzustki, enteropatia wysi臋kowa z utrat膮 bia艂ka * Uk艂ad sercowo-naczyniowy: zapalenie mi臋艣nia sercowego, osierdzia * Uk艂ad kostno-stawowy: przemijaj膮ce zapalenie pojedynczego stawu * Objawy hematologiczne: anemia hemolityczna, leukopenia, trombocytopenia

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 g33p4rd-mk
Witam. Od kilku lat mam problemy zdrowotne najpierw nawracaj膮ce anginy ( wyci臋to mi migda艂ki) p贸偶niej problemy z w臋z艂ami a teraz od 8 miesi臋cy przewlek艂e i nawracaj膮ce zapalenie tchawicy z obrz臋kami, kt贸remu towarzyszy suchy mecz膮cy kaszel bez wydzieliny. Mia艂am robione testy alergiczne wykaza艂y alergie na koty. Po mimo przyjmowania lek贸w przeciw alergii nadal choruj臋, boli mnie gard艂o, mam straszny kaszel i wiecznie chora tchawic臋. Chcia艂abym zrobi膰 badania na obecno艣膰 bakterii mycoplazmy oraz chlamydii. Nie wiem jednak jakie powinnam zrobi膰 badania. Na temat lekarzy w moim mie艣cie si臋 nie wypiowiadam bo sama szukam na internecie info i dopiero to forum da艂o mi do my艣lenia. Lekarze nigdy mi nawet nie wspomnieli, 偶e taka mo偶e by膰 moz艂iwo艣膰 i przyczyna. B臋de wdzi臋czna jezeli kto艣 wskarze mi jakie badania powinnam wykona膰 i jaki jest ich koszt. DFziekuj臋 z g贸ry

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gcjn
zrobiac np wymaz z gardla ale w kierunku chlamydii (jest on robiony z glebi gardla) bo zwykly wymaz nic nie wykarze, koszt ok 50zol

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 g33p4rd-mk
gcjn a jakie艣 badania z krwi?? czyta艂am o jaki艣 badaniach IgG i IgM na chlamydie pneumonie, wi臋c pewnie to. Najgorsze jak cz艂owiek nie zna przyczyny. Mo偶e nie powinnam tak pisa膰 I dziwnie to zabrzmi ale po tylu latach wiecznych chor贸b to ju偶 nawet te bakterie mog艂yby by膰 przyczyn膮, a z tego co czytam mam typowe tego objawy. Szkoda tylko, 偶e nikt kilka lat temu nie powiedzia艂 mi, 偶e co艣 takiego istnieje i nalezy to zbada膰. Chcia艂abym znac przyczyn臋 偶eby m贸c si臋 leczy膰 a nie jedynie skutki. Od kilku miesi臋cy jest coraz gorzej wystarczy, 偶e jeden dzie艅 nie bior臋 lek贸w i ju偶 mam zatkany nos pieczenie w gardle itd.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 telesfor
By艂o takie forum Zespo艂 Raitera i chlamydia trachomatis chojnice info gdzie wszystko by艂o napisane o badaniach ,leczeniu ,ignorowaniu ,z艂ym leczeniu ,r贸偶nicowaniu chor贸b,suplementacji , przyk艂ady ,opisy chor贸b i lek贸w czy suplement贸w ,preparat贸w pomocnych ,dyskusje ,wnioski ,spostrze偶enia pozytywne i przeciwstawne,realne i dyskusyjne ,przyk艂ady i opisy chorych , ale z powodu ma艂ego zainteresowania zosta艂o forum zlikwidowane . Powstaj膮 inne fora lub reaktywuj膮 si臋 po stagnacji ale tematy s膮 powtarzane i powielane a brak jest wodzireja na tym forum gdy偶 odpowiedzi s膮 lakoniczne lub pozostaj膮 bez odpowiedzi . Nie wykluczam blokowania dost臋pu nowych chorych przed zablokowaniem tamtego forum chojnice . Szkoda ,偶e tego forum nie ma bo sam tam napisa艂em trzy posty ale ostatnio tylko czyta艂em co nowego na forum a wiadomo艣ci by艂y ciekawe i niekiedy kontrowersyjne ale logicznie my艣l膮cy rozumia艂 o co chodzi .Podejrzewam ,偶e opr贸cz informacji pozytywnych by艂y informacje przyk艂adowe negatywne i by膰 mo偶e komu艣 to przeszkadza艂o ,偶e dyskutanci nie byli wazeliniarzami i pisali za jak i przeciw stereotypom . Szereg pyta艅 i w膮tpliwo艣ci na tym forum by艂o ju偶 napisane na tamtym i ka偶dy znalaz艂by odpowied藕 lub pomoc na nurtuj膮ce pytania . Cho膰 minusem tamtego forum by艂o brak rozdzielenia lub systematyki temat贸w i informacji - po prostu du偶o czytania ale za to w jednym miejscu a nie porozrzucane w internecie do wyszukiwania .Niestety nie jestem zaanga偶owany w to obecne forum gdy偶 jestem tylko chorym szukaj膮cym pomocy i wiedzy mimo ,偶e s膮 chorzy szukaj膮cy pomocy tak jak ja. Nie potrafi臋 wyszukiwa膰 konkretnych wiadomo艣ci lub logicznie czy realnie bez 艣ciemniania na nie odpowiedzie膰 jak niekt贸rzy z tamtego forum, wi臋c pozostan臋 tylko czytaczem tego forum i co nie co napisz臋 .To co napisane by艂o na tamtym forum trzeba szuka膰 u wielu 藕r贸de艂 w internecie co zajmuj臋 wiele czasu a nie zawsze znajdziemy to co nas interesuje . Nie zawsze dostaniemy odpowied藕 艣wiadcz膮c膮 ,偶e kto艣 si臋 nami interesuje i chce pom贸c lub ,偶e nie jeste艣my w upartej czy przewlek艂ej infekcji sami a tak偶e mo偶emy si臋 wy偶ali膰 . Na tamtym forum chorzy powa偶nie ,lekko chorzy ,malkontenci , hipochondrycy ,lekomani ,polemizuj膮cy- wszyscy byli traktowani powa偶nie szczeg贸lnie przez jednego forumowicza kt贸ry stara艂 si臋 jak m贸g艂 zadowoli膰 wszystkich a nawet tych co mieli odmienne czy negatywne zdanie i dlatego tre艣膰 by艂a zr贸偶nicowana ale istotna oraz przyk艂ady innych infekcji wa偶ne w celu wykluczenia u siebie danych patogen贸w jako przyczyny z艂ego stanu zdrowia.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 telesfor

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ja232
czy macie takie objawy jak np. sw臋dzenie sk贸ry ???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kasjer
do ja23 Ja miewam swedzenia skory w roznych mniejscach odkad rozpoczolem leczenie ,prawdopodobnie to skutek uboczny botoksu a wczesniej bywalo cos z pogranicza swedzenia trudne do opisania mysle ze to uklad nerwowy dawal znac o zakazeniu

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Adamo 25
Witam Czy ma kto艣 namiary na jakiego艣 lekarza kt贸ry ma poj臋cie o Chlamydii? Najlepiej z okolic Rybnika, Raciborza ewentualnie Katowic?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 monika31446
ja mam ta bakteri臋 od oko艂o 2 lat, ale zosta艂a ona wykryta dopiero miesi膮c temu... ja mia艂am nastepuj膮ce objawy: okropne b贸le prawego jajnika, cz臋ste skurcze macicy i naro艣l na g贸rnej 艣ciance szyjki macicy... teraz ja i m贸j partner bierzemy leki: klabax, nystatyna, albothyl, clotrimazolum oraz flucofast..czy leczenia takiej choroby jest d艂ugie????

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ja232
a co do sw臋dzenia sk贸ry to czy kogo艣 z was sw臋dzi sk贸ra? mnie cz臋sto sw臋dz膮 plecy i jak zaczynam si臋 drapa膰 to zaczyna mnie sw臋dzie膰 w r贸偶nych innych miejscach ???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sprezynka13
Witam wszystkich, szkoda, 偶e musimy si臋 pozna膰 w zwi膮zku z takim tematem. Mnie do napisania sk艂oni艂a juz rozpacz. W zesz艂ym roku wykryto u mnie chlamydi臋 pneumonie, po mojej wcze艣niejszej pro艣bie, aby takie badanie wykona膰. Wcze艣niej dodam by艂am 6 razy na zwolnieniu lekarskim w powodu infekcji dr贸g oddechowych. Tak sie to wlek艂o, 偶e tydzie艅 przed 艣lubem mia艂am juz szmery w p艂ucach. Jako艣 postawili mnie na nogi i podczas podr贸偶y po艣lubnej w ciep艂ym kraju wszystko przesz艂o jak r臋kom odj膮膰. Koszmar zacz膮艂 si臋 jakie艣 2 miesi膮ce temu. Zn贸w nawr贸t, ale jest problem dla lekarzy jak naraize nie do przej艣cia jestem w 26 tygodniu CI膭呕Y. Od 3 tygodni le偶臋 w l贸偶ku, jest coraz gorzej, ci膮gle siedz臋 na necie, ale nie wiem juz co robi膰. Boj臋 si臋 o swoje male艅stwo i doczyta艂am, 偶e moja choroba mo偶e te偶 zagra偶ac dziecku- cz臋艣膰 noworodk贸w rodzi si臋 z zapaleniem p艂uc lub zapaleniem spoj贸wek. Czy mo偶e kto wie co艣, cokolwiek s艂ysza艂 o leczenie chlamydii u kobiet w ostatnim trymestrze ci膮偶y? B艁AGAM o pomoc!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sprezynka13
Witam wszystkich, szkoda, 偶e musimy si臋 pozna膰 w zwi膮zku z takim tematem. Mnie do napisania sk艂oni艂a juz rozpacz. W zesz艂ym roku wykryto u mnie chlamydi臋 pneumonie, po mojej wcze艣niejszej pro艣bie, aby takie badanie wykona膰. Wcze艣niej dodam by艂am 6 razy na zwolnieniu lekarskim w powodu infekcji dr贸g oddechowych. Tak sie to wlek艂o, 偶e tydzie艅 przed 艣lubem mia艂am juz szmery w p艂ucach. Jako艣 postawili mnie na nogi i podczas podr贸偶y po艣lubnej w ciep艂ym kraju wszystko przesz艂o jak r臋kom odj膮膰. Koszmar zacz膮艂 si臋 jakie艣 2 miesi膮ce temu. Zn贸w nawr贸t, ale jest problem dla lekarzy jak naraize nie do przej艣cia jestem w 26 tygodniu CI膭呕Y. Od 3 tygodni le偶臋 w l贸偶ku, jest coraz gorzej, ci膮gle siedz臋 na necie, ale nie wiem juz co robi膰. Boj臋 si臋 o swoje male艅stwo i doczyta艂am, 偶e moja choroba mo偶e te偶 zagra偶ac dziecku- cz臋艣膰 noworodk贸w rodzi si臋 z zapaleniem p艂uc lub zapaleniem spoj贸wek. Czy mo偶e kto wie co艣, cokolwiek s艂ysza艂 o leczenie chlamydii u kobiet w ostatnim trymestrze ci膮偶y? B艁AGAM o pomoc!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kormoran
Do Adamo 25 B-Bia艂a; Beata Herman-Ponikawa tel. 501 363 695. Wyleczy艂a moj膮 siostr臋 z Boleriozy /1,5 roku/. Ja rozpoczynam leczenie Chalmydii od nowego roku.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Do Go艣膰 512 Leczysz si臋 do艣膰 "ostro". Czy dobrze zrozumia艂em, 偶e bierzesz tynidazol codziennie? Jak Twoja w膮troba i nerki po kilku miesi膮cach (aspat, alat, mocznik, kreatynina)? Wyniki Twojego leczenia brzmi膮 zach臋caj膮co. Mo偶e t臋dy droga. Brawa dla odwa偶nych.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Przepraszam, piszesz ze ju偶 sko艅czy艂e艣 abx. Wi臋c w艂a艣ciwie pytanie w czasie przesz艂ym - czy bra艂e艣 tynidazol codzienie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 by艂em chory
Chlamydi臋 objawow膮 leczy si臋 poprzez likwidacj臋 infekcji czynnej lub tylko poprzez redukcj臋 infekcji a konkretnie redukcj臋 bakterii do stanu kontrolowanego przez organizm podobnie jak u nosicieli kt贸rzy objaw贸w nie maj膮 mimo posiadania tej bakterii w sobie .Kr贸tko i lakonicznie napisa艂em wi臋c laicy tego mog膮 nie zrozumie膰 a tym bardziej lekarze lub chorzy nastawieni na d艂ugie leczenie antybiotykowe w celu wybicia bakterii do stanu zerowego co jest niezmiernie trudne i niekiedy niebezpieczne .Ponadto opr贸cz bakterii dochodz膮 w trakcie inwazyjnego leczenia pojawiaj膮 si臋 niekiedy grzyby np. w r贸偶nych miejscach cia艂a i wewn膮trz organizmu i leczy si臋 nie tylko chlamydioz臋 ale i candydoz臋 . Pozostaje wi臋c wg. mnie leczenie objawowe ale nie tylko- bo synergiczne wewn臋trzne i zewn臋trzne , regeneruj膮ce organizm i narz膮dy , przeciwzapalne i uodparniaj膮ce ale nie lekami i suplementami oczytanymi i polecanymi na forach, lecz konkretnymi o dzia艂aniu zwi臋kszaj膮cym si艂臋 w艂asnych makrofag贸w i poziom w艂asnego interferonu w organizmie i przyswajalnych mikroelement贸w i innych istotnych sk艂adnik贸w oraz nie zapominaj膮c o odpowiednim od偶ywianiu . Wa偶ne w leczeniu niekonwencjonalnym ; co z czym i jak i jak d艂ugo ,w skojarzeniu i schematach . Antybiotyki w fazie zaostrze艅 objaw贸w lub po redukcji bakterii antybiotykami - leczenie przeciwbakteryjne ale z powy偶szych wzgl臋d贸w najlepiej naturalne lub b. bezpieczne. Leczenie lekami oczywi艣cie tak - je偶eli kto艣 nie ma przeciwwskaza艅 i mo偶e bra膰 antybiotyki . A je偶eli kto艣 nie mo偶e bra膰 antybiotyk贸w z wielu wzgl臋d贸w j.w - pozostaje leczenie raczej naturalne lub mniej inwazyjne z redukcj膮 a mo偶e z d艂ugo remisj膮 gdy偶 ryzyko nawrot贸w zawsze istnieje.Wycofywanie si臋 uci膮偶liwych objaw贸w ,stanu zapalnego i przestrojenia nie mal ca艂ego organizmu z powodu infekcji a szczeg贸lnie objaw贸w kt贸re by艂y przyczyn膮 rozpocz臋cia leczenia antybiotykowego mo偶e potwierdza膰 t臋 teori臋 o kt贸rej pisz臋 . Mo偶e nie zrozumiecie - nie chodzi tu g艂贸wnie o wyko艅czenie bakterii ale o trzymaniu jej w ryzach i dzia艂anie na poszczeg贸lne objawy . Je偶eli kto艣 szuka wyleczenia z bakterii to nie musi tego czyta膰 co ja napisa艂em i odsy艂am do blog贸w i for贸w kt贸re profesjonalnie wska偶膮 jak najskuteczniej pokona膰 bakteri臋 .Ja z bakteri膮 walczy艂em i nie pokona艂em a jedynie zredukowa艂em .kto艣 powie redukcja to nie wyleczenie bo przecie偶 nawet ma艂a ilo艣膰 bakterii powoduje nawr贸t infekcji i powoduje podtrzymywanie procesu zapalnego i r贸偶ne objawy wznowione lub podtrzymane . Wg .medyk贸w i niekt贸rych chorych , tylko pe艂na likwidacja bakterii spowoduje wycofanie objaw贸w lub ich wyga艣ni臋cie a dokona膰 tego mog膮 tego tylko odpowiednie terapie antybiotykowe . Nie neguj臋 tego bo to jest fakt ale ja antybiotyk贸w nie mog艂em ju偶 bra膰 dlatego ta teoria leczenia prze ze mnie zastosowana u mnie przynios艂a efekty i tylko u mnie, gdy偶 inni rzekomo pr贸bowali ale czy tak dok艂adnie pr贸bowali trudno mi powiedzie膰 .Ale pisz膮c szczerze nikt ze mn膮 nie chcia艂 w tym temacie rozmawia膰 bo po pierwsze: nie jestem autorytetem a po drugie: wiara antybiotyki jest wi臋ksza a po trzecie: ni偶" be艂kot" jakiego艣 chorego a terapie antybiotykowe dla wielu s膮 konkretniejsze. Kto艣 kto jest leczony i nie skorzysta艂 z pe艂nej mo偶liwo艣ci leczenia antybiotykowego , mo偶e bra膰 leki , nie wykorzysta艂 szansy wyleczenia za pomoc膮 antybiotyk贸w - nie powinien tego czyta膰 co ja pisz臋 .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 trelemele
Nie zastanawiam sie czy masz racj臋 i w膮tpi臋 aby preparatami , zi贸艂kami pokona膰 chlamydie . Czyta艂am 偶e tylko pe艂na i d艂uga terapia antybiotykowa przyniesie wyleczenie z chronicznej infekcji . Bior臋 antybiotyki ale jestem w po艂owie drogi do wyleczenia mimo poprawy s膮 okresy zaostrze艅 i wed艂ug lekarza nie jest to jeszcze wyleczenie Lecz臋 infekcje bo powik艂ania mog膮 by膰 bardziej niebezpieczne w wyniku nieleczenia

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Chlamydioza roziwja si臋 u os贸b z obni偶on膮 odporno艣cia organizmu. Zreszt膮 wtedy czepia sie wszystko. Ja walczy艂am wcze艣niej r贸wnie偶 z normalnymi bakteriami: gronkowiec z艂ocisty i serratia marcescens. Po p贸艂rocznym leczeniu (antybiotyki, autoszczepionka, leki podnosz膮ce odporno艣膰) pozby艂am si臋 typowych bakterii ale niestety, wci膮偶 mnie 偶re chlama i to w sensie dos艂ownym, bo zaatakowa艂a mi stawy i mi臋艣nie. Objawy s膮 niestety coraz bardziej wredne - jestem ju偶 po 2 operacjach staw贸w. 呕a艂uj臋, 偶e mia艂am 8 miesi臋cy przerwy w leczeniu, bo musia艂am wszystko zacz膮膰 od nowa (z cpn). To, czy wybij臋 chlam臋 do ko艅ca czy nie, to si臋 nie zastanawiam. Dla mnie wa偶ne jest ust膮pienie objaw贸w !!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×