Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Serduszko w rytmie cza cza

Mój chłopak jeszcze nigdy nie widział mnie bez makijażu

Polecane posty

Krwawienie z odstawienia juz dostalam teraz czekam na swoj \"normalny\" okres. Mam nadzieje, ze przyjdzie w miare szybko... bo takie czekanie jest dosc stresujace :D Serduszko zgadzam sie z Toba! Mydelko Babydream jest swietne. Teraz jest nawet na nie promocja ;) Alu ja jak przesadze z bialkiem to pojawiaja mi sie swedzace, czerwone plamy... dzieki Bogu nie krostki! Jak bylam mala to mialam skaze bialkowa i to pewnie od tego. Swoja droga to z diety tez zrezygnowalam... ostatnio mam faze na chipsy :O A dzis idziemy do znajomych na grilla... trzeba wykorzystac ladna pogode bo pewnie juz niedlugo bedzie deszcz i zimno 😭 Dziewczyny co sadzicie o skrzypovicie?? Bralyscie to moze?? http://www.herbapis.nazwa.pl/catalog/product_info.php/products_id/153

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko moze sprobuj kremiku z babydream.. jest taniutkie wiec w razie czego niewiele stracisz! Moja skora jest teraz troszke przesuszona... dlatego codziennie rano smaruje ja kremem z Bubchena \"Calendula Gesichtspflege Creme\". A w ciagu dnia Babydream\'em. I jest ok :) Mysle, ze nie powinnas az tak czesto uzywac mydla siarkowego... rowniez polecam Ci mydelko z babydream.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastia--> Ale u mnie nie ma Rossmanów żeby kupić ten babydream! :(:( A z tych ogólnodostepnych w kosmetycznych lub w aptekach to bys cos jeszcze mogła polecić?? Dziewczyny doradźcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastia--> Ale u mnie nie ma Rossmanów żeby kupić ten babydream! :(:( A z tych ogólnodostepnych w kosmetycznych lub w aptekach to bys cos jeszcze mogła polecić?? Dziewczyny doradźcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko naprawde nie wiem co Ci moge jeszcze polecic... kiedys jak mialam przesuszona twarz to uzywalam kremu Dove.. teraz wiem, ze byl to moj wielki blad i tylko cudem (Diana :P ) nie mialam niespodzianek na twarzy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka 🖐️🖐️🖐️ Jak tam wasze buźki? Ja nadal biorę Bromergon jednak nie widze żadnych pozytywnych zmian :O wprost przeciwnie, wysypało mnie troche, już jest lepiej ale jednak... Zastanawiam sie czy nie odstawic tych tabletek bo tylko sie po nich zle czuje ale chyba wezme cale opakowanie do konca. Moze jednak zadziala... Dzis bylam u dermatologa. Bardzo fajna babka z tej doktor :) Powiedziala mi, że mam trądzik zaskórnikowy i przepisala leki : Differin w kremie, Tetracykline - pisze coś z boku 3% , tabletki ACNO, i jakiś płyn do zrobienia w aptece doczytałam sie tylko ze jest tam : detromyc, resorciui spir. urni 70 . Mam z rana smarowac differinem , na noc posmarowac twarz tym plynem a pozniej tetra cienka warstwe (mowila ze to jakies zolte jest) i lykac codziennie 1 tabl. ACNO. Za miesiac sie mam zglosic do kontroli. Pewnie wydam na leki duzo kasy. Differin kolo 50zł, acno 30zł a jeszcze tetra i ten plyn robiony. ze 150zł pojdzie pewnie. a ostatnio za te badania hormonalne placilam 120 zł! ja zabankrutuje ;( Tak strasznie jest mi żal wyciagac od mamy kase ale chce wygrac z tymi syfami :) Pomecze sie troche, bede smarowala to moze wyleczy mi te zaskroniki ochydne. Jutro lece do apteki. Jeslim ktoras z was uzywala cos z tego co mi derm. przepisala to podzielcie sie opinia :) Pozdrawiam i zycze pieknych gładkich jak pupka niemowlaczka twarzyczek :D hehe 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajsha20
hey dziewczyny!!! czy któraś z was stosowała moze DUAC? jakie macie odczucia po tej masci? i czy miałyście jakies antybiotyki doustne, np. tetralysal? pozdrówka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a to jest prawda że te Garnier czysta skóra to jest dosłownie zabójstwo dla twarzy?! :O Wiecie, ja tego nie stosuje, ale tak czytałam na Naturze. Ja teraz czytam oprócz naszego topiku jeszcze \'natura góra\' i \'kampania antytrądzikowa\' Polecam. U mnie jest super.Kufa dalej nie wiem jaki krem mam kupić....Poleccie cos jeszcze oprocz tego babydreama bo u mnie NARAZIe nie ma Rossmaów ale za niedługo jeden będzie :):) Ja terazsie bardzo ciesze z mojej skóry. NIe jest juz trądzikowa tylko normalna ale wiecie- teraz trzeba zapobiegac....To tez jest problem...Chciałabym przemuwac twazr woda mineraln ale najzwyczajniej w swiecie mnie na to nie stac. A dziewczyny- poweidzcie co ma do rzeczy czy myje sie kranówą, czy mineralką czy wodą przegotowaną...?? Pzdroofka. 👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.kosmetykionline.pl/product_info.php?cPath=22_31_75&products_id=286&osCsid=f9e9d04b40422e1416703a18b3649024 może ten żel szałwiowy by ci przypasował?? Ja go używam i jest ok, trochesłabo nawilża ale jak dla mnie jest ok, cała ta seria jest ponoćdobra w ogóle. Myśleze mozesz rozejrzećsięza właśnie takimi żelami Flos lek\'u, są jesze chyba inne, oprócz szałwiowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Trochę mnie nie było ostatnimi czasy, ale już nadrobiłam zaległości w czytaniu :-). Ala1984-----> i jak tam- zeszły Ci już te krostki? Powiem Ci, że to MOŻE ale NIE MUSI być od mleka. Powszechnie uważa się, że mleko moze zaostrzać trądzik. U mnie akurat nie ma wpływu, ale może u Ciebie akurat ma. Ja też już dość dawno nie robiłam rzadnych zabiegów na twarzy. U mnie stan jest taki dość przyzwoity, co nie znaczy, że nie mogło by być lepiej. Ostatnio jednak nie miałam czasu, żeby bawić się w taki rzeczy typu maseczki, peelingi, parówki, mikrodermabrazja itp. Dorota-----> skoro nie masz już trądziku, to wszystko jedno, jaki krem bedziesz używać. Byle nie przeciwzmarszczkowy ;-). Weź sobie jakąś Ziaję kup najlepiej. Zresztą przecież miałaś tą Ziaję Ogórkową to co? Już jej nie uzywasz? A tego Garniera to ja bym odradzała. Nastia----> o okres się nie martw- w końcu dostaniesz. Mi się w tym m-cu też wydłużył cykl, bo miałam pewne stresy i od razu dłuższy cykl, a ze ja to ostatnio wszystko skrupulatnie analizuję, to wiem czego się spodziewać :-). Na mydełko Babydream jest promocja? ;-) To ile ono kosztuje, jak normalnie tam 1,70zł? 50 gr? ;-) Skrzypowity nie brałam, ale inne tabletki ze skrzypem- było ok. Nie zaszkodzi, ale nie bierz tego więcej jak 1-2 opakowania. Potem trzeba odstawić. Akwamaryna------> nie powinnaś odstawiać tego Bromergonu. Nawet jeśli Cię na początku obsypało. Z tego co ja wiem, to ta prolaktynę trzeba doprowadzić zawczasu do normy, bo potem mogą być problemy z zajściem w ciążę itp. Więc nie zrażaj się, bo jak dojdzie do normy, to i trądzik powinien się zmniejszyć albo zupełnie minąć. A jak się po nich czujesz, bo pisałaś, ze źle- ale co konkretnie one u Ciebie wywołują? Te Acno też sobie chciałam kiedys kupić, no ale dajcie spokój- 30 tabletek za 30 złotych? Uhhhhh Z innych tych rzeczy to ja nic nie stosowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka mała
dziewczyno wspolczuje Ci... nie tyle syfkow, bo sama je mialam i wiem, ze sa do przezycia, co braku zaufania do swojego chlopaka... Poza tym jak nie zmywasz makijazu na noc i nosisz go dzien i noc dzien i noc na okraglo to sie nie dziwie ze masz pryszcze... Twoja skora pewnie zdycha:// Kobieto!! Zmadrzej troche!! Jak Cie chlopak kocha, to chyba nie rzuci z powodu durnych pryszczy!!! Ja rozumiem, ze sie wstydzisz i jest C glupio, powiem Ci, ze ja tez mam podobny problem, ale nigdy by mi do glowy nie przyszlo udawac przed osoba, ktora kocham i ktora mnie kocha!! Olej sprawe, tak, po prostu olej to, ze sie przejmujesz i wstydzisz. W dzien chodz w makijazu a w nocy zwyczajnie w swiecie go zmyj i ZACZNIJ NORMALNIE ZYC. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja lubię, jak tu wchodzą głąby, które przeczytają 1 stronę i zabierają głos, jakby pozjadały wszystkie rozumy świata. Najpierw to Ty dziewczynko przeczytaj choć połowę topiku, a potem się zastanów nad tym, co napisałaś. Gdybyś tak zrobiła, wiedziałabyś, że Twoje uwagi są tu zbendne, nieaktualne i już nikomu nie są potrzebne. Więc swoje rady mozesz posłać w kosmos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akwamaryna niestety leki sa drogie :O a najgorsze jest to, ze nie zawsze pomagaja i kasa wyrzucona w bloto :O Ale mam nadzieje, ze u Ciebie wszystko bedzie ok :) ajsha20 nie stosowalam nigdy DUAC wiec Ci nie pomoge. Dorota podobno kosmetyki typu Garnier nie sa \"zbyt\" naturalne :O Nigdy nie uzywalam wiec nie wiem czy jest skuteczny! Nature przeczytalam juz cala.. teraz czyta ja moja mama ;) A twarz myje zwykla kranowa, tylko ze lodowata :D Alu a jak tam Twoja buzka?? Mam nadzieje, ze juz lepiej :) Serduszko mydelko kosztuje 1,19 :D ale podobno od jutra jest nowa oferta.. pojde sprawdzic i zdam relacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa22222222222222222
serduszko w rytmie cza cza-----> Ale nieuprzejmy komentarz na post powyzej. Wstydz sie. Myslalam ze jestes kulturalną osobą. Takie odzywki naprawde do ciebie nie pasuja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem kulturalną osobą :-). Ale jak ktoś mnie wkurzy (jak osoba, która ów post napisała) albo zajdzie za skórę, to powiem wprost co myślę i nie będę owijać w bawełnę. Taka jestem czy to się komuś podoba czy nie :-). A zasada jest taka: żeby coś komentować, to trzeba najpierw znać treść dyskusji. To chyba proste nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka ;) Serduszko ---> nie odstawiam Bromergonu. Wezmę całe opakowanie tak jak mi nakazano :P Na początku b. źle sie czułam, senna, zmęczona, płakać mi sie ciagle chciało, byłam smutna, zdołowana itp. Teraz już przeszły te objawy ale pojawił sie nowy - rano jak wstaje to mnie troche mdli :O ale później jest już ok. Biorę po 1/2 tabl. wieczorem. Nasta ---> ja też wierzę, że będzie ok ;) chcę pożegnać się ostatecznie z korektorami, pudrami, fluidami i tą całą resztą badziewi :). Raz na zawsze hehe :) A leki drogie :( Kupiłam już to co mi zapisała dermatolog : Differin w kremie (43,24 zł), maść Tetracyclinum 3% (7.43 zł), tabletki ACNO (29,60 zł - 30 tabletek) a dzis mam do odebrania płyn robiony na zamówienie z apteki za 5 zł. Czyli kolejna stówa w plecy :P (no nie cała hehe :P) Mam nadzieje, że to nie będą pieniądze wydane na darmo :O Liczę na to, że do grudnia czyli za 3 miechy będę mieć piękną cere bez syfków :D a na studniówce nie będę musiała się poprawiac 10 razy hehe :D Pozdro dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastia, Serduszko>>> zeszły mi nawet trochę z czoła itp ale cośna brodzie widzę też drobne dziady- jestem juzbez tabl anty, od soboty.. (wtedy powinnam była zacząć następne opak.). Na solarium chodzęraz w tyg i jakośto przykrywa moje blizny, ślady itp, ale już od października nie bede mieć czasu na sol. Ciekawe czy bede mieć czas na moje marcheweczki, oleje i w miarę dietę. Teraz muszę sie starać żeby odeprzeć ewentualny \'atak klonów\'- po odstawieniu anty... akwamaryna>>zdawaj relacje ze skutków (pozytywnych oby!) leczenia :) teżsięzastanawiam nad tym Brevoksylem, Benzacne to mocniejsze tak średnio na mnie działało... Na razie to ja żadnych leków, maści, maseczek itp nie stosuje. Tylko krem,olej na noc i maści z wit A. Zobacze jak to będzie jak te resztki hormonów sięwypłukajaz mojego organizmu, przewiduję paskudną cerę, dodając jeszce stresy uczelniane i brak czasu na diete i pielęgnację-istny kataklizm ;) Ależ ja jestem pesymistka ;) W razie czego mam w domu Davercin, Acnofan, Tointex, mść cynkową, Tribitic, Acnederm i pare innych także sprzęt do walki mam. Być moze kupięten Brevoksyl kiedyś, ale moze nie będzie potrzeby :) We will see.W razie czego to jeszce znalazłam w moim mieście dobrego ponoć dermatologa przyjmującego na NFZ, więc ewentualnie... Papatki laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akwamaryna-----> ja już się nie raz o Brevoxylu wypowiadałam. Na mnie on kompletnie nie działa (tzn chyba na mój rodzaj trądziku). Kiedyś wypowiadała się tu dziewczyna, która twierdziła, że Brevoxyl wyleczył jej całkowicie cerę (no ale to chyba miała 2 krostki na krzyż). Wiem, że jest topik na ten temat i tam jest duzo pozytywnych opinii, niemniej jednak piszę Ci jak jest u mnie, czyli do bani ;-). No ale może dla Ciebie akurat bedzie dobry. Warto spróbować. Choć z drugiej strony to dostałaś teraz tyle tych leków, że lepiej nie eksperymentuj z ich ilością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akwamaryna ja stosowalam kiedys Brevoxyl... powiem Ci tak, ze na juz istniejace pryszcze byl dobry ale nie zauwazylam, zeby zapobiegal powstawaniu nowych a juz tym bardziej zmniejszal swiecenie twarzy... zreszta Serduszko ma racje- nie wolno przesadzac z iloscia lekow. Alu mysl bardziej pozytywnie!!! odstawilas tabsy.. hormony Ci sie uregulowaly i juz koniec z pryszczami!!! :D zauwazylam, ze od kiedy nie mysle tak o ewentualnym pogorszeniu to nowe pryszcze mi sie nie pokazuja!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytalam tylko co o nim sądzicie :P nie mam nawet kasy na kolejne wydatki. Narazie uzywam to co dostalam od derm. Mam nadzieję, że pomogą mojej buźce. Często sobie tak myśle, że jak będę miała ładną cere, to wstane rano pomaluje rzęsy, blyszczyk i do szkoly. Zwiąże wlosy w kucyk i nie bede sie wstydzila swoich policzków itp. Będę mogła chodzić na solarium i nie zrobią sie przebarwienia hehehe. Fest mam marzenia nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już też zamówiłam sobie próbkę- skoro dają za darmo, to warto skorzystać no nie? ;-) Zwłaszcza, że firma Oley nie jest taka najgorsza pod względem składu kosmetyków. Ja w każdym razie bym jej wystawiła taką 4-kę :-). Ehhh tak się przyzwyczaiłam do stawiania ocen w szkole ;-). No ale moje praktyki dobiegły końca. Jutro muszę tylko jeszcze stawić się na rozmowę z dyrektorką i adio pomidore :-). Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko, skoro facet tyle z tobą jest, to naprawde ty nie masz pododu się męczyć z tym makijażem zwłaszca jak w domku jesteś, no fakt idzie się gdzieś na imprezę czy spacerek fajnie dla samej siebie ładnie wyglądać, ale pomyśl, makijaż to nie druga twarz, to ta \\sama twoja choć troszke przytuszowana :) ja jak zaczynałam się spotykać z moim narzeczonym nasze początki miałam ten sam problem, bo nie mam doskonałej cery, i obawaiałam się czy czasami nie będzie go to razić jak taka nieumalowana będe chodzić po domu, ale o dziwo to on mnie poprosił żebym się nie krepowała i że uwielbia mnie taka naturalna bez makijażu, bo w niedoskonałości tkwi piękno pamiętaj :) a teraz jak już jesteśmy ze soba jak stare dobre małżeństwo to dzwoni do mnie ze sklepu jaką mi kupić maseczkę, z glinką czy zieloną herbatą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziołszki witam was! ;-) Jak tam spędacie dzień chłopaka z waszymi menami. Mój aktualnie ogląda piłkę :-( niestety. Ale za to wieczorem idziemy się wybawić na disko. A na mojej twarzy tak sobie. Są jakieś drobne wypryski- czyli nienajgorzej i nienajlepiej. Takie górne strefy stanów średnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×