Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tytytyryrytytyryr

Filmy młodzieżowe.....

Polecane posty

Gość tytytyryrytytyryr

Podajecie filmy które waszym znaniem sa filmami młodzieżowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ikon
Road Trip , American Pie (wszystkie cztery oczywiscie) , Harold I Kumar w drodze do White Castle , Stary gdzie jest moja bryka (chociarz ten film mniej mi sie podobał) ,Straszny film(?),Dziewczyna z sąsiedztwa,Wieczny student , wiecej mi nie przyszło do głowy w tej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piretka
- Mean Girls (Wredne Dziewczyny) - American Pie (wszystkie czesci) -Sleepover (Piżama Party) -Odd Girls Out (Szkolny Terror) -Thirteen (Trzynastka) -Szkoła Uczuc -To Nie Jest Kolejna Komedia Dla Kretynów -Eurotrip -Chłopaki Mojego Życia -Harold i Kumar W Drodze Do White Castle -Straszny Film (wszystkie czesci) -Stary, Gdzie Moja Bryka -Parcie Na Tarcie (niekotrzy mowia "Mrowki W Gaciach" nie wiem czemu) -Dziewczyna Z Sąsiedztwa -Hot Chick (Gorąca Laska) -Wygrane Marzenia -Dogonic Marzenia -S Club -Szkoła Uwodzenia -Reise Your Voice (Szansa Na Sukces) -Ice Princess (Księżniczka Na Lodzie) -Cała Ona (She's All that) -Piękna i Szalona -Milosc W Rytmie Hip-Hopu -Ostra Jazda -A Cinderella Story -Zakręcony Piątek -Książę i Ja -Pamiętnik Księżniczki 2 -Zakochana Złośnica -Twarda Laska nie wiem czy dobrze trafilam z niektorymi, bo wielu z nich nie ogladalam osobiscie...ale mysle ze spelnialam Wasze potrzeby hehe:D moj e-mail: piretka@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leszek87432
-szansa na sukces -uwierz w miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grajek00
EUROTRIP jest super! Zaje-bisty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyxst
Szatan z siódmej klasy Sposób na Alcybiadesa Wakacje za jeden uśmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Georgiana
what a girl wants how to deal this is not another teen movie whatever it takes she's a man lizzie mcguire movie the rules of attraction hot chick ice princess bring it on bring it on again cruel intentions (all parts) slap her she's a french freaky friday thirteen The sisterhood of traveling pants cindirella story

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja kolekcja to
Bullet Boy Substitute Romper Stomper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaa.
hy.hy. ;D jeszcze: 50 pierwszych randek (50 first dates) Sztuka Rozstania (Get Over It) Wirujący seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka16p
hmm...mam wiele ulubionych filmów:) przeważają romantic;) postaram sie wymienic kilka z nich: szkola uczuc ona to on step up!! pamietnik ksiezniczki high school musical!! ksiaze i ja cala ona tylko mnie kochaj zakochana zlosnica honey szansa na sukces historia kopciuszka perfect man smakosz 2 texanska masakra pila mechaniczna ;p corka prezydenta chlopak do wynajecia czy jakos tam inaczej:) dirty dancing 1 i 2 i wiele wiele innych:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkP
Najfajniejsze filmy młodziezowe :) to: Honey Ona To On Czego pragnie dziewczyna Cała ona:P szkola uczuc szkola uwodzenia tylko mnie kochaj nowy jork, nowa milosc jeszcze jakies inne ale nie pamietam teraz :P:P;p:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda_14
High school musical -świetny filma Cinderella story Londyn jest cool Rzymskie wakacje Wakacje w słoncu Paszport do Paryża Odlotowa podróż Jak dwie krople wody Szkoła uczuc Córka prezydenta Trzynastka Ona to on Pamietnik księzniczki Pamietnik Księzniczki 2 Zakochani Oszukac przeznaczenie 1 2 i 3 Nowy Jork Nowa Milosc tez swietny film Idealny facet Lizzie Mcguire Kadet Kelly Agent Cody Banks Wredne dziewczyny Legalna blondynka 1 i 2 Dlaczego nie Tylko mnie kochaj Blizniaczki na boisku Wyzwanie Nikomu ani slowa Zathura Wszystkie te filmy ogladalam i sa swietne a szczegolnie te z Olsenkami i Hilary Duff jestem ich wielka fanka ale najlepszym filmem jaki ogladalam byl High school musical i juz niemoge sie doczekac 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Kornelcia...
Moje filmiki które do tej pory obejrzałam to : "Hostel" "Venom" "Amerykańscy chłopcy" "Benkarty Diabła" "Boska laska" "Oszukać przeznaczenie 2" "Pocałunek Smoka" "Plan lotu" "Mgła" "Piła 3" "Wzgórza maja oczy" "Świat żywych trupów" "Dom Woskowych Ciał" "Głosy" "Depresja Gangstera" "Zły Skręt" "Pierwotne zło" "Droga bez powrotu" "Deja Vu" "Reakcja łańcuchowa" "Życie albo śmierć" "Kobieta kot" "New York Taxi" "Grandmas Boy" "Szybcy i Wściekli" "Za szybcy za wściekli" "Za szybcy za Wściekli-TOKIO DRIFT" "Klatka" "Kod Da Vinci" "Duma" "Wieczny Student" "Słodki Listopad" "Sposób na Teściową" "Chłopaki na Ibizie" "Haker" "Jazda na maksa" "7 Krasnoludków - Historia prawdziwa" "E=mc2" "Wesele" "Blade 2" "Mumia" "13 Dzielnica" "Człowiek Pies" "Hostage" "Dziewczyny z drużyny" "Dziewczyny z drużyny 2" "Dziewczyny z drużyny 3" To tyle ale mogłabym tak jeszcze wymieniać i wymieniać ale juz mi sie nie chce ... Pozdro Buzia dla wszystkich :* pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalien
******** Akwamaryna-Aquamarine Ona to on-She 's the man Taniec zmysłów-Step up Wredne dziewczyny-Mean Girls Pamiętnik księżniczki-The Princess Diaries Dziewczyna z sąsiedztwa -The Girl Next Door W rytmnie hip-hopu Alex Rider

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia14
Ona to on high skoll musical ( czy jakos tak) step up what a girls wants szkoła uwodzenia koszmar minionego lata masakra piła mechaniczna (duzo krwi :D) dziewczyna z sasiedzctwa (raczej dla chłopaków bo troche goło ) straszny film 1,2,3,4 ( 3 i 2 najlepsza :D) Dom woskowych ciał piła 1 piła 2 piła 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauluśka
sluchajcie mam do was prosbe uwielbiam filmy o szkolach (liceum), zwiazane z tancem takie jak dziewczyny z druzyny ,honey czy step up niestety nie mialam okazji obejrzec innych filmow. Znacie moze fajne filmy o tancu czy o szkolach srednich?? jak mozecie to poleccie cos. POZDRAWIAM :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAKOLA
* HOOLIGANS * SUPER ZIOłO (HOW HIGH) śWIETNY FILM LOL * ROAD TRIP * AMERICAN PIE (1-5) * SOUTH PLANET (SNOOP:]) * KOMEDIA ROMANTYCZNA * SZKOłA UWODZENIA(1-3) * SZKOłA UCZUć WSZYSTKIE TE FILMY Są NAPRAWDę WARTE OBEJRZENIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ndr
lizie mcguire cinderilla store dziewczyny z drużyny 1, 2 i 3 mean girls the cheathes girls (niewiem czy dobrze napisalam) ice princess ona to on to chyba wszystkie ktore ogladalam i wszystkie bardzo mi sie podobaly :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widziałam: Bekary diabła, Dom woskowych ciał-fajny silmik Droga bez powrotu, Piła1 piła2 Piła3-najlepsza, Hostel, Krwawa masakra w Hollywood, Naga broń, dziewczyny z drużyne 2 dziewczyny z duzyny 3 jazda na maksa, american pie (wszystkie części) księżniczka na lodzie mała miss step up, ona to on, córka prezydenta, high school musica wszystko zostaje w rodzinie nieustraszeni bracia grimm szkoła uczuć szkoła uwodzenia1 szkoła uwodzenia 2 szkoła uwodzenia3 dogonić marzenia pamietnik księżniczki pamiętnik księżniczki2 uwierzyc w miłośc honey dirty dancing2 smakosz jak dwie krople wody oszukać przeznaczenie3 dziewczyna z sąsiedztwa zathura najlepszy film to HSM czyli high school musical naprawdę zarąbisty film:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mAdzIUlA__14
-john tucker must die -wredne dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iśkaa wymiataa
dobra ja najbardziej lubie American pie szystkie wszystkie 5 Ona to on o dwóch takich co poszli w miasto Ostry skręt Euro trip Noc żywych kretynów Wieczny studęt Parcie na tarcie Honey Juwanna Mann ...;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koza13...spox
Hmmm....moje ulubione filmiki to: Nastolatki (wczoraj oglądałam suuper film) Wzgórza mają oczy. (horror zawalisty) Egzorcyzmy Emily Rose (film oparty na prawdziwych faktach) Dracula 2000 Titanic Hana Montana Straszny film (wszystkie części) Honey (supcio) i wiele wiele innych których nie chce mi sie wymieniać....wielkie pozdro!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto_jestem_ja
a jakie to są nieprawdziwe fakty? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrek1928
Widziałem wiele z tych filmów o których piszecie ale najbardziej uwiódł mnie Szkoła uczuć bo za 1 razem jak obejrzałem już mnie ruszył a za drugim poleciały mi łzy, jeśli ktoś ma dojście do tych filmów to prosze o odpowiedź, POZDRO :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VML
czesc wszystim wielbicielom takich filmów!fajne filmy: white chiks eurotrip a cindrella story step up honey ona to on(uwielbiam go) hooligans gol dziewczyny z druzyny 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena92
-Szkoła uczuc -Tylko mnie kochaj -Książę i ja -Pozew o miłośc -Tam gdzie Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"babcisynek\" \"zakochana zlosnica\" \"w rytmie hip hopu\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
moim zdaniem jeszcze "she's the man" czyli "ona to on"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×