Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tytytyryrytytyryr

Filmy młodzieżowe.....

Polecane posty

Gość KatezZzz
Filmy z Hilary są świetne i te wszystkie co wypisujecie. xDD Czaad! Takie filmy rządzą :D ah ah ;P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miley
High school musical The cheetath girls Jump in

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gr8
Muzyczne * step up * stomp the yard (!!) * you got served * save the last dance 1,2 * diry dancing 1,2 * 8 mile * Get rich or die tryin' (z 50 cent) * Hustle & flow * Raise Your Voice * Honey * Take the lead * Coyote Ugly warte uwagi: 40 days and 40 night Just my luck Hitch (!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szybki
High School Musical i High School Musical 2 - to na prawde bardzo fajne i swietne filmy radze i polecam obejrzeć na prawde sam oglądałe i sie ciesze z tego wyboru. Mi się podobał i wam sie spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szybki
jak już mówiłem o High School Musical i 2 też to któregoś dnia wam wypisze pare filmików ciekawych bo mam ich dużo na prawde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roka
Moim zdaniem najlepszy jest thirteen 13 super film dla trzynastolatek xD i wredne dziewczyny itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kika14
Hejka!!! Oglądałam masę filmów, najwięcej z VIDEO WORLD, oto te najlepsze według mnie: Na ostrzu: Droga po złoto ( podobno w tym roku mają kręcić 2) Szansa na sukces, Stowarzyszenie wędrujących dżinsów (na podstawie książki) Lizzie McGuire movie, Księżniczka na lodzie, Szkoła uczuć (tutaj przygotujcie sobie wcześniej chusteczki), Jak w niebie, Piżama Party, Salaam Namaste (uwaga 2,5 godziny bo to Bollywoodzki, ale bardziej nowoczesny), Odlotowe dzieciaki, To właśnie miłość, Prosto w serce, Duma i uprzedzenie (Bollywood, też długi) Jak zostać gwiazdą, I najlepsze to oczywiście: HIGH SCHOOL MUSICAL, HIGH SCHOOL MUSICAL 2, HIGH SCHOOL MUSICAL KONCERT. Pozdrawiam i życzę miłego oglądania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xanusia92x
Najlepsze filmy młodzieżowe to : -Basen -Czego pragnie dziewczyna -Diabeł ubiera się u Prady -Dogonić marzenia -Dom woskowych ciał -Dziedziczki -Dziewczyna z sąsiedztwa -Dziewczyny z drużyny 1,2,3 -High School Musical 1,2 -Green Street Hooligans -Jazda na maxa -Klątwa 1,2 -Laleczka Chucky -Legalna Blondynka 1,2 -Pamiętnik księżniczki 1,2 -Piła 1,2,3 -Step up-Taniec zmysłów -Szkoła uczuć -Szybcy i wściekli-Tokio Drift -Świadek koronny -Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną -Trzynastka -W rytmie Hip-Hopu -Wredne dziewczyny -Wygrane marzenia -Wyznania Gejszy 1,2 -Zakręcony piątek -Życie za śmierć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejwqicnfeinckmaxkned
-Szkoła uczuć -Szansa na sukces -w 80 dni dookoła świata -Hary Potter i czara ognia -Hary Potter i kamień filozoficzny -Most do Terabithi -Spadaj -Magiczne buty -Stowarzyszenie wędrujących dżinsów -Historia Kopciuszka -Titanic -Małpi kłopot -O czym marzy dziewczyna -Zakręcony piątek -Fałszywa 12 1i2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsjhydjdk
moje ulubine to: *honey *step up *rewanż *pamiętnik *dom nad jeziorem *zakochana złośnica *50 pierwszych randek *czego pragnie dziewczyna *w rytmie hip - hopu 1,2 *córka prezydenta *ona to on *stowarzyszenie wędrujących dżinsów *szansa na sukces *jak stracić chłopaka w 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsjhydjdk
i jeszcze *to właśnie miłośc *Cinderella story *Pretty woman no i dirty dabcing 1,2 *diabeł ubiera sie u prady *hitch *polowanie na druchny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Nati*
Filmy młodzieżowe moim zdaniem to: - Dziewczyny z druzyny(wszystkie części) - Dziewczyna z sąsiedztwa - Szkoła uczuć - Straszny film(wszystkie części) - Historia Kopciuszka - Dogonic marzenia - Ona to on - Pamietnik księżniczki 1 i 2 - Zakręcony piątek - 100 dziewczyn i ja - Książe i ja - High School Musical 1 i 2 (KOCHAM ten film!!) - Córka prezydenta - Czego pragnął dziewczyny - Nowy jork, nowa miłość - Paszport do Paryża To są te filmy, które ogladałam i mi się podobają- oczywiście jest ich więcej,a el nie pamiętam więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola***
według mnie super filmami są: -American pie (wszystkie części) -Wredne dziewczyny -Zakręcony piątek -Legalna blondynka(1 i 2 część) -Sztuka zrywania -Piżama party -Wyznania małoletniej gwiazdy -Nikomu ani słowa(z olsenkami) i ogółem wszystkie filmy z nimi:):) -Diabeł ubiera się u Prady -High school musical itp. pzdr:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam55
ona to on zatańcz ze mna miłosna smba high scool musical 1 i 2 Harry potter 1,2,3,4,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrysia9109
Hmm... *Chłopak do wynajęcia *Historia Kopciuszka *Super Zioło *Hitch *High School Musical 1 2 *Dziewczyny z drużyny 1,2,3 *Wredne dziewczyny *Wieczny Student *Z Ust do Ust ( to raczej nie młodzieżowy, ale fajny) *Dziedziczki *Dogonić marzenia *Zakręcony piątek ( z Lindsay Lohan, fajnyy ) *Szkoła Uwodzenia 1, 2, 3 ( 1 najlepsza) *Szkoła Uczuć. *Dziewczyna z Sąsiedztwa *Szalony Weekend *Ostroznie z dziewczynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnnnia_92
Piękna i szalona Urwany film High school musical1,2 diabeł ubiera sie u prady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadineee
hmm ja polecam swieeetmne filmy takie jak: *Ona to on (she's the man) *John Tucker musi odejść (john tucker must die) *Córka prezydenta (first daughter) *Z Hilary Duff -Historia kopciuszka (cinderella story) -Idealny facet )(perfect man) -lizzie mcguire movie -dziedziczki (material girls) -szansa na sukces(raise your voice) *wredne dziewczyny (mean girls) * zakrecony piatek (feakly friday) *Step up *czego pragnie dziewczyna (what a girl wants) *całe szczęście (just my luck) *Szkoła uczuć *nowy jork - nowa miłość(new york minute) *Akwamaryna (aquamarine) *męsko-damska rzecz (it's a boy girl thing) *rozbitkowie(lovewrecked) A jeszcze był fajny film "to właśnie miłość" ale to nie mlodziezowy, ale zaje-bisty! Hugh grant był the best;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolusiaaaaaa
"Zakręcony piątek" "Chłopaki na Ibizie" "Dziedziczki" Chociaż trochę stare ale warte obejrzenia!! Polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramzyk
a ja polecam: SPRZEDAWCY 2 (wypasiona komedia ;D ) NEW GUY ( troszke starszy filmek) SEX IN ZERO :D GOOD LUCK CHUCK :D polecił bym wiecej ale nie chce mi sie mySleC :P ps. filmy warte obejrzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tancerka16
Może ktoś wymienić wszystkie filmy z Olsenkami?? One są po prostu zajefajne:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edufka
szansa na sukces trzynastka step up - taniec zmysłów w rytmie hip hopu fałszywa dwunastka 1 i 2 ;) Historia Kopciuszka ( z Hilary Duff) High school musical 1i 2 ;) Stowarzyszenie wędrujących dżinsów ( chociaż lepsza książka ) A właśnie że tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzana
hej:) podajcie jakies filmy podobne do hmm .. np."high school musical,wredne dziewczyny,szansa na sukces" ale taki gdzie występują młodzie aktorzy(nie az za młodzi,tacy w młodzieżowym wieku)i zeby film toczył sie w szkole,liceum itd tak jak w high school musical plisssss podajcie jakies tytuły pozdrosss ;*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytkaa
Komedie romantyczne: -A Cinderella Story -Dogonić marzenia (z Britney Spears) -Diabeł ubiera sie u Prady -Zwariowany Piątek (z Lindsay Lohan) -I tak i nie -Step Up -Córka prezydenta (z Katie Holmes) -Książę i ja -New York minute (z Olsenkami) :) -Szkoła uczuć (chciaz niewiem czy to komedia.. :) -Akwamaryna -Pamiętnik księżniczki 1 i 2 -Zakochana złośnica -Ona to on -Uwierz w miłość Horrory: -Smakosz 2 -Hostel -Wzgórza mają oczy -Piła -The ring -Oszukać przeznaczenie 1, 2 i 3 -Hooligans -Koszmar minionego lata To chyba wszystkie co widzialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytkaa
Hooligans to nie horror :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaaaaaana
siema :)) znacie moze jakies tytuły filmów podobnych do "ona to on" lub "dziewczyny z drużyny 3l" lub "wredne dziewczyny"......... chodzi mi o to zeby grali tam młodzi aktorzy a najlepiej zeby akcja toczyła sie w jakies szkole np "high school musical" akurat nie musi byc to szkoła moze byc cos podobnego do "american pie 6" ale zyby było z młodymi aktorami :))) z GÓRY DZIEX POZDRPS :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulunia134
to filmy które polecam bądź oglądałam:) -Szkolny terror(jedyny film którego nie mam a bardzo bym chciała) -Basen -koszmar kolejnego lata -mroki pamięci -przygoda na Antarktydzie -trainspotting -taxi IV -the gravedancers-after -futbol factory -Komórka -the descent -Zatańcz ze mną -nigdy więcej(fajny ale go niestety nie mam) -diabeł ubiera się u Prady -edison -honey -hostage -teoria chaosu -kiss,kiss bang,bang -boogeyman -miłość na zamówienie -PNJ -dogma -jacket polelite -50 pierwszych randek -dziewczyny z jersey -dziennik brodget jones -książe i ja -harry potter i kamień filozoficzny -harry potter i komnata tajemnic -harry potter i wiezień azkabanu -harry potter i czara ognia -harry potter i zakon feniksa -szkoła uczuć -wyznania małoletniej gwiazdy -american pie(I,II,III,IV,V,VI)(VI jest extra) -eurotrip -egzamin dojrzałości -road trip -serce nie sługa -wieczny student -40 dni i 40 nocy -john trucker musi odejść -kulek-super tata -o czym marzą dziewczyny -Córka prezydenta -nowy jork nowa miłość -całe szczęście -garbie super bryka -DOA -dirty dancing 1 -dirty dancing 2 -dwóch gniewnych ludzi -Dziewczyny z drużyny 2 -love don't cost a thing -notting hill -Córka mojego szefa -eragon -klątwa 2 -mroczne godziny -zaginiony batalion -pociąg do piekła -przeklęta -cmentarne wrota -jazda na maxa -dziewczyny z drużyny 3 -high school musical -pamiętnik księżniczki 2 -syrena(aqvamarine) -step up-taniec zmysłów -stowarzyszenie wędrujących dżinsów -księżniczka na lodzie -old school -oszukać przeznaczenie III -piżama party -uwierz w miłość -dlaczego nie! -miłosna zagrywka -miłość i koszykówka -o dwóch takich co poszli w miasto -Swiadek koronny -mali agenci 2 -aniołowie apokalipsy -białe laski -jak w niebie -szkoła uwodzenia -dziedziczki -piła 2 -w rytmie hip-hopu -dziewczyna z sąsiedztwa -legalna blądynka -szansa na sukces -ona to on -agent cody banks -fałszywa dwunastka II -lizzie mcguire movie -historia kopciuszka -idealny facet -agent cody banks 2 -spotkajmy sie w więzieniu -to nie jest kolejna komedia dla kretynów -zostańmy przyjaciółmi -luzacy -wygraj randkę -nigdy w zyciu -motel -czasem słońce, czasem deszcz -gorąca laska -high school musical 2 -legalna blądynka 2 -powiedz tak -twarda sztuka -omen -kevin sam w domu IV -zwariowany piatek -welcome home alabama -książe i ja 2 -miłość! nie przeszkadzć! -norbit -szkoła uwodzenia 3 -z ust do ust -szalony akademik -licencja na miłość -wytańczyć marzenia -rozbitkowie(lovewrecked) -zaczarowana -jak zostać gwiazdą -moja super eksdziewczyna -czarownica -zupełnie jak miłość Jeżeli ma ktoś film szkoła terroru to prosze napiszcie do mnie na email ulka122@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barosz
Seriale na Zone Reality, a w szczególności "Za kulisami zbrodnii" tu macie próbkę wrzuta.pl/film/gJ7jQQvkHU/crime_stories

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eFF
ja gorąco polecam "Step Up 2 The Streets" zje*isty filmik ;D najlepszy jaki oglądałam w życiu :), niedawno dopiero wszedł do kin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksx
barosz, zone reality to u mnie może lecieś w kółko na okrągło - co program, to lepszy. "zdrada" i "crime stories" wymiatają. po prostu oderwać się nie można i krew się w żyłach mrozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiii15
Heyy nie pamiętam tytuł filmu, który kiedyś widziałam ale nie pamiętam jak się nazywał. Był o takiej dziewczynie, która bosko spiewała i jej matka sprzedała wszystko żeby zapłacić za jej nauke w takiej szkole muzycznej. I na początku jej nie szło ale potem sie okazało że jest najlepsza a jej mama zaczęła pracować w takim barze i spotykała sie z nauczycielem z tej szkoły. Jesli znacie tytuł teog filmu piszcie !! Prosze pomóżcie mi ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×