Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tytytyryrytytyryr

Filmy młodzieżowe.....

Polecane posty

Gość Elie
Piżama party,zakochana złośnica, zakręcony piatek, pamiętnik księżniczki I i II część, córka prezydenta, step up taniec zmysłow, akwamaryna,wyznania małoletniej gwiazdy, kopciuszek, wredne dziewczyny, cała ona, honey, rewanż , słoneczna ibiza, chłopaki na ibizie,to nie jest kolejna komedia dla kretynów, ostrożnie z dziewczynami, dziewczyna z sąsiedztwa, księzniczka na lodzie,hitch, dziewczyny z dróżyny I II i III część, idealny facet, nie ostry dyżór, super zioło(high how)w rytmie hip hop, just my luck.... i wiele wiele innych zajebistych filmów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danoonswdn
a moze ktos mi podpowie jakie filmy są podobne do ,,Step Up''??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talusia M-ów
To według mnie to będzie leciało tak : * The Lizzie McGuire * Szansa na Sukces * Historia Kopciuszka * Dziedziczki * Idealny Facet * Step Up - Taniec Zmysłów * Zakochana złośnica * Kontrola Gniewu * Wykiwać Klawisza * High School Musical 1 i 2 * American Pie 1, 2, 3, 4 i 5 * Chłopaki na Ibizie * Eurotrip * Dzisiaj 13 Jutro 30 * Piękna i Szalona * Wieczny Student * To Nie Jest Kolejna Komedia Dla Kretynów * Chłopak do wynajęcia * Naga Prawda o Miłości * Długi Weekend * Szkoła Uczuć * Szkoła Uwodzenia 1, 2 i 3 * Węże w Samolocie * Rumor Has * Fałszywa Dwunastka 1 i 2 * Dziewczyny z Drużyny 1, 2 i 3 * Córka Prezydenta * Legalna Blondynka 1 i 2 * Oszukać Przeznaczenie 1, 2 i 3 * Stary Gdzie Moja Bryka? * Parcie na Tarcie * Uwierz w Miłość * Zatańcz ze Mną * Pamiętnik Księżniczki 1 i 2 * 100 Dziewczyn i Ja * On to Ona * Fajna z Niego Babka * Trzynastka * Pozew o Miłość * Książę i Ja * Dziennik Bridget Jones * Bridget Jones w Pogoni za Rozumem No to chyba będzie tyle:P:P Miłego oglądania życzę :) :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tego jeszcze nie było:) Myśle że \"Supersamiec\" będzie w sam raz. Co prawda trzeba poczekac do 2 listopada żeby to sprawdzić osobiście ale z zapowiedzi wygląda bardzo młodzieżowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinomankaa
Mean GIrls - Wredne Dziewczyny Bring It On 1 , 2 , 3 - Dziewczyny z Drużyny 1 , 2 , 3 She's The Man - Ona To ON The Sisterhood Of Travelling Pants - Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów Save The LAst Dance 1 , 2 - W rytmie Hip - Hop 1 , 2 John Tucker Must Die - John Tucker Musi Odejść Te wszystkie filmiki są zajebiaszczeeee ! :) Pozdr :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLuduRoboczyxD
No więc tak serdecznie polecam: Trzynastke Egzorcyzmy Emily Rouse Młodzi i gniewni 1,2 Fajne filmiki nie typu takiego głupkowatego własnie że wiecie amerykańska szkoła itp. Fajne młodzieżowe i uczące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLuduRoboczyxD
Ej ej i jeszcze taki boski film był o tym jak typek zakochuje się w dziewczynie która ma raka i ona umera nie znam tytuły być może został tu wymieniony a jeżeli ktoś nie widizła to warto się dopytać i obejżeć ! NIesamowity jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anss
Szkoła Uczuć.... tak nazywa się ten film o którym napisał ktoś wyżej Jest cudowny... A poza tym to jeszcze sztuka rozstania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia2222
1.Pamietnik Księżniczki1,2 2.POgoda na miłość 3.Kawalerskie w Vegas 4.MUszkieterka 5.Czego pragna dziewczyny? 6.Ksieżniczka na lodzie 7.Cała ona 8.Ona to on 9.Człowiek pies 10.Piękny bokser 11.Słoneczny Patrol 12.Smakosz1,2 13.High School Musical 14.Egzamin dojrzałosci 15.Szybcy i martwi 16.Twarda laska 17.4400 18.Lost 19.Skazany na śmierć 20.Kids in America 21.Gorzka Zemsta 22.D.E.B.S. 23.Szkoła uwodzenia2 24.Weronika Mars 25.BIker Boyz 26.Dirty Dancing II 27.Aniołki Charliego 28.Anioł Stróż 29.Dwie strony medalu 30.Egzamin z Zycia 31.Gorące Hawaje 32.Taniec zmysłów 33.Cena marzeń 34.Eragon 35.Władca Pierścieni 36.Straszny film (1.2) 37.Tosamość Bournea 38.Rącze konie 39.Wieczny student 40.24 godziny 41.Dogonić marzenia 42.Ksiaże i ja 43.Córka prezydenta 44.Syn prezydenta 45.Dziewczyna z sąsiedztwa 46.Dziewczyny z Druzyny(wszystkie czesci) 47.Taniec zmysłów 48. W rytmie hip hopu 49.Wredne dziewczyny 50.Dziewczyny z wyższych sfer 51.Szybcy i wciekli 52.Ten pierwszy raz 53.Anioły w mieście 54.Piraci z karaibów i na krańcu świata 55.Hotel Babion 56.Król Skorpionów 57.Ja szpieg 58.Uwierz w miłość 59.Chłopacy z Ameryki 60.Miłość i koszykówka 61.Wygrane marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00agusiawol
step up ona to on high shool musicaj john trucker musi umrzec- fajny film o chłopaku ktory jest najladniejszy ze szkoly ma 3 dziewczyny z róznych paczek one o tym nie wiedzą kiedy sie dowiadują postanawiają sie zemscic rozkochują go w innej dziewczynie a następnie ona ma go rzucic < najlepszy moj film swiataaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! szkoła uwodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia16
Hej najlepszy film to HSM obie częsci zarąbisty poprostu sie w nim zakochalam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samantha16
NO TO TAK - Wredne dziewczyny - John Tucker musi odejść - Szansa na sukces - Dziedziczki - Córka prezydenta - Ona to on - Straszny film (wszystkie części) - Americam Pie (wszystkie części) - Nowy Jork Nowa miłość - Szkolny terror - Cała ona - Szkoła uczuć - Szkoła uwodzenia - Odlotowa podróż - Honey - Komedia Romantyczna - Step up - Holidey - Uwierz w miłość - Oszukać przeznaczenie (1,2,3) - Smakosz (1,2) - Basen - Hostel - Motel - Teksańska masakra piłą mechaniczną - Alex Rider NA RAZIE TYLE BO ZNAM JESZCZE WIĘCEJ ALE MI SIĘ NIE CHCE PISAĆ> Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka filmówyk
Moje ulubione komedie (romantyczne)/Filmy młodzieżowe: -Wredne dziewczyny -Dziewczyna z sąsiedztwa -Pamiętnik księżniczki(1 i 2) -Szkoła uczuć -Książe i ja(1 i 2) -Eurotrip -Szalony akademik(1 i 2) -Ona to on -Czego pragnie dziewczyna -Historia kopciuszka(Cinderella story) -Szansa na sukces -Zakręcony piątek -Wyznania małoletniej gwiazdy -Dwa tygodnie na miłość -Wieczny student(1 i 2) -Hooligans -High school musical (1 i 2) (noi 3 jak będziexD) -American Pie(1,2,3,4,5) -Wygraj randkę -Mr. i Mrs. Smith -Step up-Taniec zmysłów -Alex Rider(misja stormbreaker) -Dlaczego nie! -Tylko mnie kochaj -Idealny facet -Przygoda na Antarktydzie -Błękitna głębia -Zostańmy przyjaciółmi -John Tucker musi odejść -Sposób na teściową -A właśnie,że tak! -Klik i robisz co chcesz -Męsko-damska rzecz -Szkoła uwodzenia 3 -Fantastyczna 4 (1 i 2) -Zakochani -Niecne uczynki -Mały człowiek -Przeklęta -Jak wyrwać laskę -Luzacy -Agent Cody Banks(1 i 2) -Cała ona -To nie jest kolejna komedia dla kretynów -Kewin sam w domu 4 -Nawiedzony dwór -Młodzi gniewni -Lawina -Niania -R.V. -Ja,Ty i Dupree -Testosteron -Słoneczna ibiza -Lizzie McGuire -Córka prezydenta -Dziewczyny z drużyny 3 -Księżniczka na lodzie -Nowy Jork,nowa miłość -Dziedziczki -Przyjęty -Piżama party -Szkolny terror -Spadaj! -Na psa urok -Zakochana złośnica -Podwójna tożsamośc -Szybcy i wściekli -Za szybcy za wściekli -Szybcy i wścielki Tokio Drift -13 dzielnica -Yamakasi (1 i 2) -Sky high(podniebne liceum) -Kosmiczne jaja -Noc w muzeum -Świadek koronny -Diabeł ubiera się u Pady -Wygrane marzenia -Dogonić marzenia -Job czyli ostatnia szara komórka -Statek miłości -Pracownik miesiąca -Kiedy dzwoni nieznajomy -Oszukać przeznaczenie(1,2,3) -Córka mojego szefa -Jak w niebie Tylko tyle pamiętam.Wszystkie oglądałam i wszystkie polecam,bo są świetne.Jak by ktoś miał jakieś pytania to pisać na emaila,lub na gg: 3111797. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witold
Najlepsze filmy młodzieżowe według mnie: - szkoła uczuć - John Tucker must die( John Tucker musi umrzeć)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martussia
*zakręcony piatek (freaky friday) *wredne dziewczyny (mean girl) *twarda sztuka *honey *dogonic marzenia (crossroads) *ona to on *Książe i ja *Nowy Jorka,nowa miłośc *zakochana złosnica *Uwierz w miłośc *szansa na sukces (raise your voice) *idealny facet *szkoła uczuc *córka prezydenta *Ksieżniczka na lodzie (Ice Princess ) *pamiętnik księżniczki 1,2 *step up *dirty dancing *hot chick (goraca laska) *Rzymskie wakacje *Paszport do Paryża *Jak dwie krople wody *Blizniaczki na boisku *Deja Vu" *tylko mnie kochaj *Dalczego nie *Nigdy w zyciu *dziewczyny z druzyny *masz wiadomośc *dziedziczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qchi
Filmy młodzieżowe (komedie): "Dziewczyna z Sąsiedztwa" [ nie wiem kto tego nie oglądał!] "Szkoła Uczuć" [ nie wiem kto tego nie oglądał!] "Szkoła uwodzenia" 1, 2 i 3 "Ona to on" "American Pie" 1, 2, 3, 4 i 5 [ nie wiem kto tego nie oglądał!] "Niecne Uczynki" "Deck Dogz" "Eurotrip" [nie wiem kto tego nie oglądał!] "Jazda na Maksa" "Road Trip" "Kevin and Perry Go Larnge" "Podwójna tożsamość" "High School Musical" "Mrówki w gaciach" 1 i 2 [ nie wiem kto tego nie oglądał!] "Wygrane Marzenia" "Luzacy" "Nowy" "Przyjęty" "Super Zioło" [nie wiem kto tego nie oglądał!] "40 dni i 40 nocy" "100 dziewczyn i ja" "Borat" [nie wiem kto tego nie oglądał!] "Trzynastka" "Honey" Filmy akcji, fantasy ( jedne z najlepszych godne obejrzenia) "Tożsamość Burney'a" "Krucjata Burney'a" "Ultimatum Burney'a" "Szybcy i Wściekli" 1, 2 i 3 "Biker Boyz" "60 sekund" (klasyk) "Rocky" 6 części (klasyk) "Władca Pierścieni" 1, 2 i 3 "Harry Potter" 5 części "Piraci z Karaibów" 1, 2 i 3 "Braterstwo Wilków" (klasyk) "Król Artur" "Aleksander" "Final Destination" 1, 2 i 3 "Ong bak" "Efekt Motyla" "Titanic" "Transporter" 1 i 2 "Goal" 1 i 2 "Eragon" "Gwiezde wojny" nie wiem ile tych części (klasyk) "xXx" "Formuła" (klasyk) "Taxi" 4 części Wszystkie oglądałem i bardzo polecam, podałbym więcej ale nie bardzo pamiętam tytułów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supciamałaszyńska
moje kochane i ulubione filmiki to : *step up *TOKIO DRIFT(I loVe Tokio DrIfT) *mean girl(wredne dziewczyny)(^^) *cios poniżej pasa *Ktoś całkiem obcy *pracownik miesiąca *halloween (wyrąbisty horrror)(polecam szczególnie) *szkoła uwodzenia *cała ona *Nastolatki *ice princessssss *HSM-High school musical 1 i 2 *zakręcony piątek(kocham to) *dziewczyna z sąsiedztwa (oglądałam to chyba ze sto razy)(**) *dziewczyny z drużyny *świadek korronny(z moim kochanym mężulkiem pawłem małaszyńskim *honey *czego pragnie dziewczyna *idealny facet ......(.może być.) *zakochana złośnica *cindrella story

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLuduRoboczyxD
więc jak nazywa sie ten film w którym gra taki chłopak który jest szkolnym blayboy*em a zakochuje sie w takiej dziewczynie która śpiewa w churku ................napiszcie mi tytuół plz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewa
-Kadet Kelly -Lizzy Mcguire -Idealny facet(the perfect man) -american pie -dziedziczka -fałszywa dwunastka -laleczka chucky -freddy kruger -droga bez powrotu -oszukac przeznaczenie -maglownica -martwe szczatki -kostnica -May -Smakosz -piła -ring -hostel -mały człowiek -wzgórza mają oczy -straszny film -klątwa i inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka699
hm.. gorąco wszystkim polecam obejrzenie filmu "Nastolatki" (she's too young" może jest niekoniecznie z szczęśliwym zakończeniem ale jest niezły :) jest o nastolatkach i o chorobie syfilis czy jak to sie tam pisze ;P pozdrawiam ;* buzzzol ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kino_Maniaa..
Polecam : *szkola uczuc *uwierzyc w milość *Komedia romantyczna *mrówki w gaciach *legalna blondynka *Szkoła stewardes *dziewczyna z sasiedztwa *ona to on *halloween *Euro trip ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulcia*
W rytmie hip- hopu 1 W rytmie hip-hopu 2 Uwierz w miłość John Tucker musi odejść Dziewczyny z drużyny 1,2,3,4 New York taxi Dziewczyna z Jersey Szansa na sukces Wredne dziewczyny Ciasteczko Rozbitkowie Dziedziczki Idealny Facet Historia Kopciuszka Diabeł ubiera się u Prady Lakier do włosów Wpadka Miłość w rytmie Latino Jak stracić chłopaka w 10 dni Miłość na zamówienie Z ust do ust Miłosna Zagrywka GOL GOL2 LIttle man Ona to on Gorąca Laska Szkoła uczuć Córka prezydenta Powiedz tak Pokojówka na Manhattanie Legalna Blondynka 1,2 :) 50 pierwszych randek Honey Spadaj Pamiętnik Dirty Love Naga prawda o miłości Tylko przyjaciele Step up :* Trener Sposób na teściową Gra o miłość Oszukać przeznaczenie 1.2.3 (świetny film) 16 przecznic Sydeny white Ostanie wakacje Czego pragnie dziwczyna i narazie tyle pamiętam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusssia
Super filmiki to: Szkoła uczuć High School Musical (HSM) 2 części Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów Piżama Party Oszukać Przeznaczenie 1,2,3 Piękna POLECAM TE FILMY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaSiaA*
Szalony akademik(1,2,3)...najlepszy...typowe amerykańskie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martulla
yyy... sorry... AMERICAN PIE jest 5 części a nie 4... piąta jest zajebiaszcza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonttofly
A czy ktos z was ogladal wspolczesna ekranizacje sztuki Szekspira \\\"Otello\\\" ?? To naprawde zaje*sty film....Opowiada o życiu nastolatkow w akademiku, wielkiej milosci, zazdrosci.....Akcja naprawde zaskakuje i chwyta za serce polecam....:D:D To jeden z najlepszych filmow jakie ogladalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomak
dla mnie szatan z 7 klasy i sposób na alcybiadesa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniula93
najlepsze: * Cinderella story *Wieczny student * Ciasteczko 8 Dirty Dancing 1 i 2 * Dom woskowych ciał * Cicha smierc * Pretty man czyli chlopak do wynajecia *Pretty woman * Step up * Honey * W rytmie hip-hopu * Szkola uczuc * Szkola uwodzenia * Legalna blondynka 1 * Wredne dziewczyny * Ona to on * Gwiezdne jaja: zemsta swirów. * sztuka rozstania Wiecej nie przyszlo mi do glowy. bu$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek xoxoxo
wiec ja mysle ze najlepsze filmy to... (podaje raczej w orginalnym jezyku) lepiej do sciagniecia czy cos Honey Cinderella Story Bring it on: all or nothnig Raising Helen Ratatouile No Reservation z Cathrine Zeta Johns Georgia Rules Aquamarine Scary movie 1-4 Ring 1+2 John Tucker must die Love and Other disasters Step Up Save last dance Devil wears Prada Its a boy girl thing Ice princes Material Girls Perfect Stranger Borat American Pie Princes Diary grudge 1+2 Mean Girls Uptown girls Holiday z Cameron Diaz Dreamgirls Beyonce Cheaper by the Dozen 1+2 Raise Your Voice Get a Clue a lista sie ciagnie i ciagnie P.S. Piekne Mleczarki tez jest fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×