Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tytytyryrytytyryr

Filmy młodzieżowe.....

Polecane posty

Gość karciaxx
ktos chciał filmy o tancu wiec oczywiscie "you got served"(rewanż), to juz nie o tancu ale "green street hooligans", "efekt motyla" (1,2), "luzacy"- chociaz mniej mi sie podobal:), "elektra", "wyznania gejszy", "taxi" - wszystkie czesci, "transporter", "ona to on", "white chicks" wiecej nie pamietam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YoLaska
* A Cinderella Story * Zakręcony Piątek * Córka Prezydenta * Step Up * High School Musical * Szansa Na Sukces * Szkoła Uczuć * Uwierz W Miłość * Kadet Kelly * Nowy York Nowa Miłość * Londyn Jest Cool * Odlotowa Podróż * Czekolada * Notting Hill * Pretty Woman * Masz Wiadomość * Zakochana Złośnica * W Rytmie Hip Hopu * Rewanż * Dziewczyna Z Sąsiedstwa * Apartament * Dirty Dancing 1 * Dirty Dancing 2 * Uciekająca Panna Młoda * Zatańcz Ze Mną * Kate I Leopold * Wimbledon * Legalna Blondynka * Chicago ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _stylerin_
no wiec znam duzo fajnych filmow np. - wyznanie nastoletniej gwiazdy - idealny facet - zakochana zlosnica - w rytmie hip-hopu - zwariowany piatek - honey - historia kopciuszka - dirty dancing 2 - biker boyz - step up - pamietnik ksiezniczki 2 Krolewskie zareczyny - selena - polecam indyjskie filmy...sa super no np.mi sie podobaja - pearl harbour(smutny film ale fajny) - akwamarina - atomowy amant - tylko mnie kochaj - musi umrzec (czyli John tucker) - ona to on no wiec polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstrong2
fajne filmy to takie jak np. -historia kopciuszka -ona to on -honey -szkoła uczuć -dziewczyna z sąsiedztwa -wredne dziewczyny -dziewczyny z drużyny(1,2,4)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata_90
Honey,SPADAJ-bardzo fajny:),Szansa na sukces,Księżniczka na lodzie,Step up i jeszcze wiele innych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blairwaldorf
dziewczyny z drużyny 1 i 3( 2 była do kitu) honey wredne dziewczyny szkoła uczuć diabeł ubiera sie u prady zakrecony piątek step up ona to on trzynastka pamiętrnik księżniczki 1 i 2 moim zdaniem to najlepsza 10!!!! no i oczywiście filmy z olsenkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenna
Hmmm mlodziezowe czyli takie, na ktore chodzi glownie mlodziez i siwetnie sie bawi, a starsi dorosli krytykuja ile wlezie ze to glupoty i kit?? ;) Step Up Fantastyczna czwórka 1 i 2 American Pie wszystkie czesci Scary movie tez wszystkie Not another teen movie Dzisiaj 13 jutro 30 Ona to on Piła 1 2 3 Hostel 1 i 2 Wszystkie bez wyjatku bardzo mi sie podobaly mimo ze recenzje w gazetach byly bardzo zle. Ale wiadomo kto pisze recenzje, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -IZKA-
* Honey * Dublerzy * Efekt motyla (butterfly effect) * Norbit ( na poprawienie nastroju ) * Tylko mnie kochaj * Dlaczego nie * Czas surferów ( kretyński film ale w nie których momentach płaczemy ze śmiechu ) itd jest co wybierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyloteta
diabeł ubiera sie u prady stowarzyszenie wędrujacych dzinsów jak dwie krople wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyloteta
ciąg dalszy: jak dwie krople wody lizzie mcguire degrassi-nowe pokolenie szansa na sukces idealny facet księzniczka na lodzie pamiętnik księzniczki high school musical chłopak do wynajęcia ona to on zakochana złosnica sztuka rozstania honey wieczny student cala ona córka prezydenta material girls po prostu miłośc wakacyjna przygoda jedwabna opowieśc pamieć zlotej rybki miłosna zagrywka jestem przy tobie randka w ciemno blady strach nastepne pokolenie polowanie na miłośc jak w niebie odlotowa podróż igraszki losu jak stracić chłopaka w 10 dni piżama party czego pragnie dziewczyna dziewczyny z wyższych sfer 50 pierwszych randek dziś 13,jutro 30 gorąca laska sposób na blondynke kids in america niecne uczynki 100 dziewczyn i ja akwamaryna dogonić marzenia uwierz w miłośc szkolny terror trzynastka eurotrip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLCIA 15
ONA TO ON HIGH SCHOOL MUSICAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Im
To nie film młodzieżowy ale jest zarąbisty.Nigdy jeszcze nie płakałam na żadnym filmie oprócz tego polecam wszytskim GDYBY JUTRA NIE BYŁO ( Kal ho no ho )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleveen
Moje najlepsze filmiki: *American Pie (wszystkie czesci) *50 pierwszych randek * Historia Kopciuszka * Szkoła uczuc *Lizzie Mc'Guire *Pidżama party *Ona to on * Dziedziczki *Spadaj * Straszny film(wszystkie czesci) *Dziewczyny z druzyny * Dziewczyna z sąsiedztwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość by ACIA
siemcik zapodajcie tytuły filmów w stylu STEP UP lub DIRT DANCING pozdrówki czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdziaa
What A Girl Wants (Czego pragnie dziewczyna) Material Girls - Dziedziczki (film z Hilary Duff i jej siostrą) Szansa.na.sukces-Raise.Your.Voice Szkoła Uczuc Lizzie McGuire Taniec Zmysłów- Step up 50 First Dates W Rytmie Hip-Hopu - Save The Last Dance Ona To On Cinderella Story Piekna i szalona Uwierz w miłosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczatko
stick it step up honey w rytmie hip hopu dirty dancing dziewczyny z druzyny zakrecony piatek new york minute trzynastka pizama party lizzie mcguire cindirella story oszukac przeznaczenie paszport do paryza wyzwanie rzymskie wakacje dziedziczki londyn jest cool blizniaczki na boisku wakacje w sloncu tylko mnie kochaj szansa na sukces high school musical

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JADZIA129
- czego pragnie dziewczyna - z Amanda Bynes i Olivierem Jamsem POLECAM GORACO!! - ona to on - z Amanda Bynes i Channing Tatum - POLECAM GORACO!! - Kadet Kelly- z Hilary Duff i Shawn Ashmore POLECAM GORACO!! - Idealny facet- z Hilary Duff Heather Locklear i Ben Feldman POLECAM GORACO!! - Dziedziczki - z Hilary Duff Haylie Duff Marcus Coloma i Lukas Haas POLECAM GORACO!! - Szansa na sukces - z Hilary Duff i Olivierem Jamsem POLECAM GORACO!! - Agent Cody Banks- z Frankiem Munizem i Hilary Duff POLECAM GORACO!! - Historia Kopciuszka -z Hilary Duff i Chad Michael Murray POLECAM GORACO!! - W rytmie hip- hopu -z Julia Stiles i Seanem Patrickiem Thomasem - Zakochana zlosnica -z Julia Stiles i Heathem Ledqerem POLECAM GORACO!! - RV: Szalone wakacje na kółkach - z Joanna 'JoJo' Levesque POLECAM GORACO!! - Akwamaryna (Aquamarine) - z Joanna 'JoJo' Levesque i Sara Paxton POLECAM GORACO!! - Piżama party (Sleepover) -z Sara Paxton i Alexa Vega POLECAM GORACO!! - High School Musical - z Vanessa Hudgens i Zackiem Efronem POLECAM GORACO!! - Wredne Dziewczyny - z Lindsay Lohan POLECAM GORACO!! - Zakrecony Piatek - z Lindsay Lohan POLECAM GORACO!! - Całe szczescie z -Lindsay Lohan i Christ Pine POLECAM GORACO!! - Wyznania maloletniej gwiazdy- z Lindsay Lohan POLECAM GORACO!! - Szkola uczuc - z Shane West i Mandy Moor POLECAM GORACO!! - Dziewczyny z druzyny 2 -z Dennis Hemphil Jr - Pamietnik ksiezniczki POLECAM GORACO!! - Pamietnik Ksiezniczki 2 POLECAM GORACO!! - LOst wszystkie sezony!! POLECAM GORACO!! - 4400 wszystkie sezony!! POLECAM GORACO!! - Ksiezniczka na lodzie POLECAM GORACO!! - Tylko mnie kochaj POLECAM GORACO!! - dlaczego nie - Krotka histeria czasu - Dirty densing - Nowy York, nowa milosc - z olsenkami POLECAM GORACO!! - Wyzwanie- z olsenkami POLECAM GORACO!! - mala miss - mozna peknac ze smiechu!! POLECAM GORACO!! - Legalna Blondynka 1 i 2 -z Reese Witherspoon POLECAM GORACO!! - pokojowka na manchatanie - z Jenifer Lopez - i wiele wiele innych!! POLECAM GORACO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka 16
Najlepsze filmy to: Step up Historia Kopciuszka Szansa na sukces Idealny facet Ona to on Szkoła uczuć Nowy Jork Nowa miłość Wygrane marzenia Moje twoje i nasze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrtyn
Siemankooo :) Moje ukochane i ulubione filmy młodzieżowe to: - Księżniczka na lodzie - Ona to on - Hooligans - Czego pragną dziewczyny - Wredne dziewczyny - Piżama party - Szkoła uczuć - Step up -Eurotrip - High school musical - Cała ona - Idealny facet - Córka prezydenta ... no i wiele więcej lecz nie pamiętam tytułów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1406
to filmy które ja oglądałam: - STEP UP-TANIEC ZMYSŁÓW - HIGH SCHOOL MUSICAL - WYTAŃCZYC MARZENIA -W RYTMIE HIP-HOPU (1 i 2) - HONEY - ONA TO ON - CAŁA ONA - SZKOŁA UCZUC - SZKOŁA UWODZENIA (1-3) - ZAKOCHANA ZŁOŚNICA - HOOLIGANS - SZANSA NA SUKCES - IDEALNY FACET - HISTORIA KOPCIUSZKA - DZIEDZICZKI - JOHN TRUCKER MUSI UMRZEC - AMERICAN PIE (WSZYSTKIE CZĘŚCI) - PARCIE NA TARCIE - SŁODKI LISTOPAD - DOGONIC MARZENIA - MIŁOŚC I KOSZYKÓWKA - MAGICZNE BUTY (1 i 2) - 50 PIERWSZYCH RANDEK - DIRTY DANCING (1 i 2) - SZYBCY I WŚCIEKLI - ZA SZYBCY ZA WŚCIEKLI - ZA SZYBCY ZA WŚCIEKLI- TOKIO DRIFT - KOMEDIA ROMANTYCZNA - DEJA VU - ZŁY SKRĘT - TEKSAŃSKA MASAKRA PIŁĄ MECHANICZNĄ - WZGÓRZA MAJĄ OCZY (1 i 2) - DOM WOSKOWYCH CIAŁ - PIŁA (1-3) - KLĄTWA (1 i 2) - THE RING - SOUTH PLANET - EFEKT MOTYLA (1 i 2) - REWANŻ - DIABEŁ UBIERA SIĘ U PRADY - ZUPEŁNIE JAK MIŁOŚC - IGRASZKI LOSU - SPADAJ - OSZUKAC PRZEZNACZENIE (1-3) - LOT 93 - TRENER - KOSZMAR Z ULICY WIĄZÓW (1-7) - TYLKO MNIE KOCHAJ - KADET KELLY to już chyba wszystko:-) jak mi się coś przypomni to napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelciaam.D
Hmm...? - Ona to on... - honney

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cropka-92
stick it (naprawde zajebisty) stowarzyszenie wędrujących dżinsów crosswords różowa pantera wredne dziewczyny I said so w rytmie hip -hopu 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zibi 69
Oto najlepsze filmy które oglądałem: - wieczny student ( zajebistttteeeeeeeee) - eurotrip (cooool0 - AMERICAN PIE 1 - AMERICAN PIE 2 - AMERICAN PIE 3 - AMERICAN PIE 4 - AMERICAN PIE 5 - straszny film 1 - straszny film 2 - o dwóch takich co poszli w miasto - szybcy i wściekli - za szybcy za wsciekli - szybcy i wściekli Tokio drift - noc kawalerów - droga bez powrotu - wzgórza maja oczy - wzgórza maja oczy 2 - dziewczyna z sąsiedztwa - oszukać przeznaczenie 1 - oszukać przeznaczenie 2 - oszukać przeznaczenie 3 - 50 pierwszych randek - chłopaki nei płaczą - poranek kojota - samotność w sieci - haker - w rytmie hip hopu - 8 mila - chłopaki na ibizie - piła 1 - piła 2 - piła 3 - parcie na tarcie - parcie na tarcie 2 - hostel - hostel 2 - uwierzyc w miłośc - szkoła uwodzenia -szkoła uwodzenia 2 - szkola uwodzenia 3 i wiel innych polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Oglądałąm m.in takie jak: -Szoła Uczuć ( Walk to Remember ) :) -Szansa na sukces ( Raise your voice ) ;) -Historia Kopciuszka ( A Cinderella Story ):) -Ice Princess ( Księżniczka Na Lodzie) -Piżama Party( Sleepover ) -Spadaj ( Stick It ) -Honey:) -John Tucker musi odejść ( John Tucker Must Die ) -Wredne dziewczyny ( Mean Girls ) -Szoła Uwodzenia ( Cruel Intentions ) -Dziewczyny z Drużyny ( Bring It On ) -Eurotrip -Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów ( Sisterhood of the Traveling Pants) -High School Musical ;) -High School Musical 2 -Męsko-Damska Rzecz ( It\\\'s a Boy Girl Thing ) -W Rytmie Hip Hopu ( Save the Last Dance ) -Ona to On ( She\\\'s the man) -Taniec zmysłów ( Step Up ) :) -Dogonić Marzenia ( Crossroads ) -American Pie -50 pierwszych randek ( 50 first dates ) -Wirujący Seks 2 ( Dirty Dancing 2 ) -To Nie Jest Kolejna Komedia Dla Kretynów ( Not Another Teen Movie ) Wygrane Marzenia ( Coyote Ugly ) -Księżniczka Na Lodzie ( Ice Princess ) -Wieczny Student -Cała Ona ( She\\\'s All That ) Pzdowionka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusia=*_13
filmy ktore mi sie podobałyto : Step Up - Taniec Zmysłów , Ona to On , Wredne Dziewczyny, Dziewczyny z Druzyny 3 , W Rytmie Hip -Hopu, Piękna i Szalona , Dirty Dancing 2 , Szkoła Uczuć , Zakręcony Piątek , Cała Ona .. I to chyba tyle... :P Po$$droo :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia124
- Letnia Przygoda - Sleepover ( Piżama Party ) - Odd girls out (Szkolny terror) - Thirteen (Trzynastka - Lizzie McGuire movies - Książe i ja - Cała ona - Komedia Romantyczna - Jak dwie krople wody - Nastolatki - Szkoła uczuć - Ice Princess (Księżniczka na lodzie) - Córka prezydenta - Ona to on - Tylko mnie kochaj - Dlaczego nie - Francuski numer - HIGH SCHOOL MUSICAL - Wredne dziewczyny - Dziewczyny z drużny 1 2 3 - Pamiętnik księżniczki 1 i 2 - Wakacje Jasia Fasoli - Most do Terabithi ( nie wiem jak to się pisze :( ) - Oszukać przeznaczenie 1, 2 i 3 - Polowanie na druhny - Step up - Komedia romantyczna - Szkoła uczuć - Czego pragną kobiety - Chłopak do wynajęcia - Londyn jest cool - Wakacje w słońcu - Paszport do Paryża - Jak dwie krople wody - Bliźniaczki na boisku - Odlotowa podróż - Mieć 16 lat - A cinderella story ...... Znam jeszcze wiele jeżeli ktoś chce pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifel
Chicago Cicha woda Eragorn (przygodowy) shrek (można się pośmiać) high School musical 1,2 Klik i robisz co chcesz Ona to on serce nie sługa pojutrze hairspray prosto w serce Twarda sztuka Państwo młodzi Chuck i Larry Dreamigirls szkoła uwodzenia (wszystkie części) córka prezydenta Dziewczyny z drużyny 1,2 córka mojego szefa sposób na teściową cała ona zły skręt (dosyć śmieszny horror) 50 pierwszych randek Zupełnie jak miłość Akwamaryna Wyznania małoletniej gwizdy Ostrożnie z dziewczynami Piękny i szalona Must love dogs Wszyscy świeci (Saved) Pamiętnik księżniczki 1 i 2 Dziewczyny z Nowego Yorku 100 dziewczyn i ja z ust do ust szkoła uczuć Garbi super bryka Pani i pan smith Wieczny student Czego pragnie dziewczyna Kobieta kot Nodchodzi Polly ten pierwszy raz (Never been Kissed) - taki sobie Legalna blondynka zgadnij kto (guess who) Animal Miłosna zagrywka Człowiek pies - fajny film trochę brutalny Miss Agent 1 i 2 Apartament wredne dziewczyny igraszki losu blue crush Pokojowka w Manhatanie Mrówki w gaciach Rewanż Zlodziej zycia 40 dni i 40 nocy Zakochany bez pamięci w rytmie hip-hopu Dziewczyna z sąsiedztwa hooligans Stowarzyszenie wędrujących jeansów Love don't cost I think szansa na sukces zakochana złośnica opowieść o kopciuszku Masz wiadomość zakochana złośnica Wszytkie ogladalm i polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifel
c.d :) Idealny facet Dziewczyny z drużyny 3 Książek i ja Wyznania Gejszy Gejszy Książę i ja 2 Material girls Zatańcz ze mną Jak w niebie Świadek koronny Wygrane marzenia Tylko mnie kochaj Na psa urok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella0203d
Najfajniejsze filmy to: * Dziewczyny z druzyny 1 2 3 * Lizzie McGuier * Szansa na sukces * Perfekt man * straszny film 1 2 3 * John Tucker musi odejść * Amityville Horror * Między piekłem a niebem * 100 Dziewczyn i Ja * Legalna blondynka 1 2 * Wredne dziewczyny * American Pie * Thirteen * Ona to on * Cała ona * Szkoła uwodzenia 1 2 3 * Szkoła uczuc * Dziewczyna z sąsiedztwa * Ksiaze i ja * Ksiezniczka na lodzie * Twarda sztuka * Zakochana zlosnica * Historia Kopciuszka * Agent Kody Banks * Dziedziczki DOBRA CHYBA NA TYLE;];];] JAK SOBIE JESZCZE PRZYPOMNE TO NAPISZE;];] POZDRO;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pula *
Hm.. na pierwszym miejscu !!!Prison Break!!! (3 sezony!!!) Chociaż oglądałam tylko pierwszy ale WIEM, że będą zaje.biste.. xD ~ High SchoOl Musical 1,2 ~Spiderman 1,2,3 ~Człowiek demolka xD ( Bądź pozdrowiony, Bądź pierdzielony xD ) ~Bring it on, All or nothing!! ~You got served ;D ~Szkoła uwodzenia.! 1,2 ~Ona to on ~ Amanda Bynes jest zajebista xD ~Shall We dance ? - raczej wzruszające ale fajne ;) ~Nastolatki (She is too young) ~The perfect man ;DD Z Hilary Duff na czele.. ;d ~Herosi.. ;D Jest wiele takich filmów chcecie więcej? Piszcie ! GG-->6809204 Paa ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×