Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ola przyszła kosmetyczka

Jaki żel do robienia tipsów mam zakupić?

Polecane posty

Gość olakrk
A co mozecie powiedziec o firmach BelArte, Neo Nail i SPN Nails?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja pracuję na żelach firmy Nails Company Są rewelacyjne. Możesz je zakupić w hurtowni kosmetycznej Monimar www.monimar.pl Budujący polecam Rosa jest Najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acia78
Belarte ... szkolilam sie na tej firmie i wcisneli mi kilka zeli do tej pory kisna w szafce gorszych jeszcze nie spotkalam tipsy pealy w lampie ksztalt mialy tylko fajny efekt byl jak robione na formie ,dodam ze zele sa dosc drogie za ta cene mam rewelacyjne zelki Magic Nails www,udanezakupy.pl teraz troszke o spn nie wiem dlaczego tak o nich ostatnio glosno mialam je i zadna rewelacja nialy byc gesty i okazalo sie ze konsystecja zelu byla raczej srednio-gesta a gdy jest lato to z takimi zelami nawet jesli nie wiem jak sie starac to gdzies skurka sie zaleje a i przyczepnosc slaba aa jeszcze dodam ze w sklepiku ktorym wymienilam moje drogie tipsiarki znajdziecie wspaniale zele ibd po naprawde rewelacyjnej cenie i nie przesadzam bo jak wszyscy wiedza sa to zele z USA a przy kursie dolara (tak slabym ) cena spada na glowe np za 14 g np bialego d frenh 58 zl budujacy Clear 68 zl sami sie przekonajcie pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,mam takie pytanie:jakiej firmy może być żel w różowym słoiczku?Kosmetyczka mi kiedyś robiła nim tipsy i znakomicie się trzymał>Podobny jest do SPN http://shop.spnnails.com/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=49&Itemid=10 ale nie jestem pewna czy to ten.Znacie może jakiś inny?Będę wdzięczna za odpowiedź :* .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia-kosmetyczka
Witam!! Tak jak wiekszosc z nas przetestowalam wiele roznych zeli. Jedne byly dosc dobre a inne beznadziejne az trafilam na zel IBD !! NO I PRZELOM !! JESTEM Z NIEGO MEGA ZADOWOLONA !! KLIENTKI CHWALA SOBIE BARDZO !! TIPSY TRZYMAJA IM SIE NAWET PO 2 MIESIACE BEZ DOPELNIANIA !!!! Zel ladnie sie blyszczy i nie peka, nie zapowietrza sie i w ogole jestem super zadowolon !!! Co fo zelow WHITE to nadal szukam.... i juz trace nadzieje,ze ktorys moze mnie zaskoczyc jak IBD.... :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga-kosmetyczka
Czesc dziewczeta! co myslicie o zelach firmy GLAMUR? jestem poczatkujacą kosmetyczka która chce robić to od poczatku dobrze tak jak wy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda-kosmetyczka
WITAM!!! jestem kosmetyczka ktora lubi to robi dla mnie wszystkie firmy sa dobre!! bez wyjatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oxomonisoxo
witam ! mam pytanko zastanawiam sie nad starterem ale nie mam zbyt dużo pieniędzy na to a tipsy chcę robic sobie generalnie i nie wiem jaką firme wybrać żeby później nie płaka ć... pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia100597
napewno nie kupuj sun flowera bo ta firma ostatnio sie pogorszyła! poleca perfect laydy, star nails, ibd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używam całej gamy ACTIV i są świetne, kosmetyki nie są drogie, wszystko idealnie się trzyma. POLECAM! tam też kupiłam zestaw startowy, rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja co do activ mam poważne wątpliwości, uzywam Gold, French i pink. Co do golda, bywa różnie, czasami odchodzi od gory tak samo jak pink.... wiem ze trzeba matowic dobrze okolice skorek i robie to -czasami az za długo-mam wrażenie ze to jednak nic nie daje bo po kiku dniach zel po bokah po prostu sie odwarstwia.... takie doswiadczenie ma tez moja kolezanka wiec czasami mysle ze firma po prostu sie pogorszyła.... nie wiem moze jednak robie cos zle, ale mam kurs i znam zasady postepowania.... a jak Wasze doswiadczenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolores878
witam moje drogie panie, a co myślicie o żelach-CM professional active line bardzo prosze o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola2243
naprawde te żele PINK są do niczego? a ja właśnie kupiłam 3 na allegro... napiszcie coś o tych żelach, a żele diamound nails?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja szczesiak
czeć chcialabym robic tipsy zelowe ale nie wem jakie minimum narzedzi musialabym zakupic i jakie sa ceny i gdzie tego wszystkiego szukac jesli ktoras z was jest z okolic konina prosze o pomoc zadzwoncie do mnie lub napiszcie ska 695331630 patrycja a tak na marginesie to ktory zel nie odchodzi od plytki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz najpierw na szkolenie
patrycja szczesiak - idz najpierw na szkolenie to sie wszystkiego dowiesz tu masz dystrybutorow: KALISZ dystrybucja i szkolenia Firma Salon Urody "Natalia" Natalia Głowiak, Akademia Paznokci NGIF Miasto KALISZ 62-800 Ulica Młynarska 77 Telefon (062)501-98-99, 0504-159-213 PIŁA dystrybucja i szkolenia Firma Gabinet Kosmetyczny Ewa, Ewa Nowocińska Miasto PIŁA 64-920 Ulica Al. Piastów 2a Telefon (067)215-49-50, 0602 329 187 POZNAŃ Firma B&M Professional Miasto POZNAŃ 60-111 Ulica ul. Rakoniewicka 10 Telefon (061)832-91-07, 832-91-39 e-mail biuro@bimprofessional.pl POZNAŃ Firma PERFEKT - Ewa Nowocińska Miasto POZNAŃ 60-111 Ulica ul. Ratajczaka 19/19 Telefon (061)853-11-17 http://www.eurofashion.com.pl/english/dystrybucja1.php SZKOLENIA cennik: http://www.eurofashion.com.pl/szkolenia.php Decydujac sie na szkolenia przedluzania w zestawie placisz TANIEJ pierwsza metoda np. zel na formie - 600 zl + druga metoda np. zel na tipsie - zamiast 600zl placisz 300zl + trzecia metoda np. akryl na formie - 300 zl + czwarta metoda np. akryl na tipsie - 300 zl itd. oszczedzasz 900 zl + zdobienie paznokci - to podstawa Wiecej informacji na temat szkolen i produktów to juz musisz sie dowiedziec u instruktora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja szczesiak z tego co
widze to najpierw powinnas zrobic szkolenie u dobrego instruktora tu masz dystrybutorow: http://www.eurofashion.com.pl/english/dystrybucja1.php a jak nie wiesz, który ośrodek szkoleniowy wybrac w swojej okolicy to zapytaj na forum EF , tam ci ktos pomoze tu masz cennik szkolen: http://www.eurofashion.com.pl/szkolenia.php Decydujac sie na szkolenia przedluzania w zestawie placisz TANIEJ pierwsza metoda np. zel na formie - 600 zl + druga metoda np. zel na tipsie - zamiast 600zl placisz 300zl + trzecia metoda np. akryl na formie - 300 zl + czwarta metoda np. akryl na tipsie - 300 zl itd. oszczedzasz 900 zl + zdobienie paznokci - to podstawa Wiecej informacji na temat szkolen i produktów to juz musisz sie dowiedziec u instruktora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutaaaa
teraz ja wam coś napiszę: -zaczynałam z nails company - do niczego! zapowietrzają się strasznie na problemowych płytkach ( w ciągu 2 dni!), a cena praktycznie jak IBD, wiec chyba coś jest nie tak nie sądzicie? -później próbowałam reni-nail (zamówiłam próbki po 9zł) i okazało się, ze są super, ale trzeba porządnie robić pazurki trójfazowo, a nie na łatwiznę jednofazówką. -w tzw. międzyczasie próbowałam tez gabrielle - number one ,niby gęsty. nie wiem gdzie był gęsty, ale chyba już tylko po utwardzeniu zyskiwał na gęstości. piekł w lampie niemiłosiernie, ale się trzymał- to mu trzeba przyznać. jednak nie radzi sobie z problematyczną płytką zbyt dobrze -clarissa - szkoda nawet komentować. trzyma się i owszem, ale tylko na bardzo suchej,idealnej płytce SZCZERZE NIE POLECAM (tak samo jak akryli tej firmy!nawet za darmo! ja dostałam za darmo i to wszystko leży!) -perfect lady bywają klientki, którym lepiej trzyma się gabrielle -tyle w temacie, a ceny jak w nails company -próbowałam jeszcze jakiegoś łajna z allegro, ale szybciutko podszedł jednej z klientek (na szczęście stałej,wiernej więc się dogadałyśmy, że za następne nie zapłaci). wypróbuję go jeszcze na sobie, albo zostawię go na stopy po prostu - był jeszcze jakiś tina czy sina amerykański - nigdy więcej choćby za darmo! wiecznie matowy i odchodził z paznokcia w trakcie robienia już- jak plastelina! -raz połasiłam się na duży słoik (60ml!) z inter art - tak szybko jak przyszedł, tak go odesłałam. firma oddała kasę bez żadnego problemu, ale są bardzooo niemili tak w ogóle (facet dokładnie) nie można sie dodzwonić ani skontaktować przez GG -moja znajoma pracuje na activie i sobie chwali ja osobiście zostałam przy reni, ale szukam alternatywy, bo ostatnia partia towaru się chyba coś zepsuła - 2 klientki zgłosiły,że podesłżo powietrze i to bardzo szybko, a od 2 lat pracuję na reni i tak się do tej pory nie działo. nie wiem co się stało, bo ja mam 3 dzień znów nowe na tym samym żelu (ten sam słoik i ten sam dokładnie żel!) i się trzyma wszystko jak żyd wiary, wiec nie wiem co się stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola2243
ja pracuję na activie, ale wcześniej miałam żele od diamond nails i też są ok, ale czasem się zapowietrzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniiuusia
pracuje juz ponad rok na zelach z nails company i jestem zadowolona :) bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również używam Nails Company, co do innych to wydaje mi się że szkoda kasy!! Np Reni- nails jak dla mnie porażka! Nie dość że fatalnie sie na nich poracuje bo sie strasznie rozlewaja to szybko pękają! Nie robię żeli od dziś i wydaje mi sie ze wszystko kwestia szkoły! Dalej bede uzywac Nails Company, bo to jedyna firma do ktorej mam zaufanie i klientki nie reklamują pazurkow! Polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joojoo
profesjonalne forum http://www.eurofashion.com.pl/forum/index.ph p trzeba sie logowac, ale warto . tam sie wszystkiego dowiecie z doświadczenia wiem, ze firmy, które sprzedają produkty a jednocześnie na ich stronie jest forum to obiektywizmu tam nie zaznasz, nikomu nie pozwalają się wypowiadać o innych, tylko swój ogonek chwalą, rzenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joojoo
ale obciach, sorry, nie można poprawić miało być ŻENADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY PORADZCIE JAKI POLECACIE ZEL DO FRENCHU. \\ CHODZI PRZEDE WSZYSTKIM O TO,ZEBY PO NAMALOWANIU USMIECHU NIE ROZLEWAL SIE I NIE ROZMAZYWAL JAK SIE NAKLADA KOLEJNA WARSTWE.... BYLOBY SUPER JAKBYSCIE PORADZILY COKOLWIEK :D POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewera
Polecam żel Christrio Sculpture White Gel . Jest to gęsty bialutki żel który nie będzie Ci sie rozlewał ...Jest też żel rzadki do frencha - French White Gel, ale ja wolę ten bardzo gęsty. Kwestia gustu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 84
Ja też mam problem ze znalezieniem białego żelu. Pracuję na Sun Flower i jestem zadowolona (i klientki też) ale biały nie jest idealny. Więc utwardzam każdego palca od razu po namalowaniu, nie mam ubytku czasu a żadna z kobiet nie narzeka, więc chyba oki :) A zaczynałam od Reni-Nail, ale ciężko się na nich pracuje bo są bardzo rzadkie. Polecam Clear 2 sun flower, żel świetny a cena ponizej przeciętnej, polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania84 wyprobowalam sun flower i rowniez jestem zadowlona :) Tylko robie tak samop jak Ty !! Kazdego paznokcia osobno :) Ale faktycznie czasowo nie ma ZADNEJ ROZNICY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska1108
czy zdazylo sie komus zeby zel sun flower pekal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 1919
co sadzicie o zelach vivien nail art

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×