Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ola przyszła kosmetyczka

Jaki żel do robienia tipsów mam zakupić?

Polecane posty

Gość paznokcie
a w jakiej firmie robiłas kups tipsów? na jakich produktach sie uczyłas? ja pracuje na zelach tej firmy: http://www.udanezakupy.com.pl żele nie są az tak drogie jak wiekszosc firmowych a dotychczas jestem zadowolona i klientki tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziul
Ja pracuję na żelach bass kosmetics i nie mogę narzekać. Mam jednofazowe 15ml -80 zł. Rózowy transparentny raczej rzadki i przezroczysty gęsty budujący.#fazowe z tej firmy są tańsze. W zestawie startowym, który kupiłam na allegro był żel również jednofazowy firmy brillant i w porównaniu z tym firmowym musze przyznac, że o dziwo ma większy połysk i jest bardziej gęsty. Czytałam, że z zeli jednofazowych dziewczyny polecają alessandro są drogie ale podobno rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia2006
czy jest jakiś żel, którego nie trzeba suszyć pod lampom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa_ mary_
asiu niestety nie ma takiego zelu :D tylko akrylu nie suszy sie w lampie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el.ch
ibd 100% najlepszy - pracowałąm już na kilku firmach i on bije wszystkie na głowę:) dobry jest jeszcze snc w miarę dobry emmi, dobry basic (zobacz na www.silcare.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakłopotanaP
co myslicie o firmie REIN-NAIL??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiao
Reni - nail jest beznadziejny. Kupiłam go jako startowy i poprostu całkowita porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo20
faktycznie reni-najl jest beznadziejny...dopieo od niedawna zaczelam swoja przygode z zakladaniem tipsow i po prostu zaczelam watpic bo co rusz odpadaly tipsy albo lamaly sie PORAZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawodowa_stylistka
ja polecam ra nails, sa swietne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo20
a gdzie mide je zakupic chodzi mi o sklep internetowy bo szukalam i nie moge znalezc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi 1512
proszę wszystkich o pomoc w doborze dodrego zestawu startowego do żeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co sadzicie o firmie Euro Nails????? I jeszcze mam pytanko- kupiłam lampę UV na allegro 36Watt (4 razy 9 watt) dziś ja otrzymałam ale są sprawne tylko 2 żarówki a jutro mam klientkę na żele. Co zrobić czy żel się utwardzi przy 18 W muszę tylko dłuzej trzymać czy odwołac klientkę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anullaaa
mam pytanko dziewczyny-chodzi mi o zel do frencha firmy Activ,ktory jest lepszy,mleczno-bilay czy ultra-bialy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosia....nails
Hmmm a ja wam dziewczyny powiem, ze juz slyszlam wiele negatywnych komentarzy o żelach z alllegro... ale według mnie rewelacyjny jest Nail-design.... i na prawde nie jest drogi... wręcz za czopkę gruszek , a paznokcie trzymia sie i nie podchodzi woda co jest najwazniejsze....! na prawde nie ma cosie kusic na alessandro, czy ibd.... bo jesli nie ma róznicy to poco przeplacac.(Dosia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reni-nails
JA szczerze mówiąc pracuje na żeleach reni-nails ale jestem bardzo zadowolona.,moje klientki rónież.Paznokcie trzymają bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alija
Cześc dziewczyny .Co myślicie o żelach firmy GABRYIELLE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja 22
kobietki co myślicie o żelach (I-Nails)i czy karzdy żel trzyma sie na płytce paznokcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m...stylistka
Witam,pracuje na IBD oraz Christrio.Polecam świetne w obróbce i wytrzymałe...:-)Cena też nie jest tragiczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaweli
a czy ktoś używa żeli SPN NALIS??i jakie według was sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda197808
Ja używam żel uv do tipsów firmy Vivien Nail Art, sa niedrogie ale wspaniale sie na nich pracuje - moje klientki tez sa bardzo zadowolone :) niezniszczalne pazurki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana we frenchu
ja kupiłam ostatnio na próbe z active żel 1 fazowy i często zdarza się że sam pęka....nie wiem co może byc przyczyną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoleenka
hej dziewczyny a co myslicie o firmie la femme?? pracuje na żelach sun flower ale mam zamiar zmienic na cos innego, co myślicie o firmie EF albo dcd??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acia78
uzywalam kilku zeli i prawie kazdy okazal sie niewypalem wreszcie trafilam na zele Magic Nails i mowie wam rewelacja sa to geste zele i na dodatek jednoofazowki i takie wlasnie lubie a musze dodac ze lepszego kleju tez nigdzie nie dostaniecie jestem pod ogromym wrazeniem szybka przesylka i zawsze mile zaskocz jakims gratisem dodam jeszcze ze opakowanie tego zelu mile was zaskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×