Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ola przyszła kosmetyczka

Jaki żel do robienia tipsów mam zakupić?

Polecane posty

Gość tygrysica1984
co sądzicie o żelu nove paznokcie? jestem początkująca i chciała bym jakiś żel ale nie wiem który. nie mam kursu ale robię koleżanką tipsiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *******ja
witam,chciałam zapytać o jakość żeli firmy ever shine właśnie zalupiłam kilka i zdarza mi się że od strony skórek podchodzi powietrze mimo iż przy nakładaniu żelu skórki nie są dotknięte,nie mam pojęcia co z tymi żelami jeżeli któraś stosowała to proszę o opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeska2221
moze powinnas bardziej matowic i odtluszczac tamto miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loluśka.
a próbował ktoś może żelu AMF? zastanawiam się nad jego zakupem, ale chciałabym poznać Wasze zdanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamorena111
dziewczyny co sądzicie o la femme ja używam i są według mnie dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luita
Słuchajcie drogie panie, Właśnie zamówiłam sobie starter do robienia pazurków żelowych jednak mam mały problem. Zakupiłam ten zestaw na własny urzytek i w tym momęcie zastanawiam się czy dam radę sama się nauczyć robic sobie paznokcie. Nie stać mnie na chodzenie co miesiąc do kosmetyczki więc zainwestowałam i nie wiem czy se poradzę. Czy możecie podpowiedzieć gdzie w internecie czy w jakichś książkach znajdę coś na temat robienia paznokci??? Czy może jednak lepiej zapisać się na jakiś kurs??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klijentka
bardzo chcę mieć tipsy żelowe robiłam w salonie ,ale mam problem po paru dniach podchodzą powietrzem ,kosmetyczka mówi że to wina płytki,stara się i zmienia żele jedne trzymają się dłużej inne dwa dni co mam robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentolnieta
no wiadomo, że nie ma to jak kurs. ja swój robiłam w star nail w łodzi u pani agaty. zajebista osoba :) polecam szczerze. a jesli chodzi o te paznokcie podchodzące powietrzem to w żelach ktore uzywam jeszcze mi się to nie zdarzyło. ja robie tipsy z takiego żelu co się nazywa starlite. tu masz katalog produków http://www.starnails.nazwa.pl/serwer/starnail2009.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riposta:)))
czy akryżel star nails jest dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaajebistaa
fajny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytka123
ostatnio kupiłam żel Olivia czy on bedzie dobry? chciałam trój fazowy rozgarnieta ekspedjętka mi go poleciła ale tam nic nie jest napisane ze to trójfazowy i nie wiem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzmielik
Z żeli to chyba lepiej wybrać takie bardziej znane. Po testowaniu kilkunastu z rzędu stwierdzam że lepiej stosować sprawdzone. Z mojej strony to jest Indigo i IBD. Kupuj najlepiej w hurtowniach kosmetycznych, np http://www.kosklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam wiem że temat stary ale może ktoś mi odpowie, poszukuję żelu tyle że niewiem jakiej firmy kolorowe żele są podobno wiem z opisu koleżanki w butelkach jakiś odcien żółtego i jakby troche butelka klapsydra tyle wiem a żel budujący jest w białym słoiku jak po kremie tyle że wszytskie żele w takich są, wiem że są bardzo dobre te żele ale dziewczyna która ich używa ma pozdzierane naklejki i nie zdradza nazwy firmy, podobno jeździ na targi do warszawy moze ktos mi cos podpowie wiem ze są rewelacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Produkty z Hurtowni LALILL sa bardzo dobrej jakości- serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Jestem Właścicielem sklepu online www.nails-perfect.pl Otworzyłem nową markę produktu w tym roku 2016 dlatego bo wiem, że asortymenty do stylizacji paznokci jest w innych firmach za drogi a niczym się nie różni prócz ceny. Pragnę byście wchodziły, zakładały konta w moim sklepie bo się będzie Wam opłacać. Materiał jest sprawdzony, żele do budowy paznokcia i żele kolorowe wraz z bazami pod żel są świetne niczym nie stępują najlepszym marką będących na naszym rynku. Nie pozostaje mi tylko jeszcze raz Was zaprosić do siebie, więc miłego zaglądania. Pozdrawiam Nails-Perfect

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×