Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ola przyszła kosmetyczka

Jaki żel do robienia tipsów mam zakupić?

Polecane posty

Mam do sprzedania zestaw startowy do robienia tipsow firmy Alessandro. W sklad tego zestawu wchodzi lampa, tipsy, zele, pilniki, klej, gilotyna itd. Zestaw ten jest kompletny czyli posiada wszystko co jest potrzebne do zrobienia tipsow. Cena tego zestawu wynosi 1100 zlotych. Jesli ktoras z Was jest zainteresowania to piszcie na forum!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinia
Dziewczyny gdzie mogę kupić używaną lampe UV???????????? Pozdro!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaiza82
Czy ktoras z Was pracowala kiedys na TENNAILS-ie??? A poza tym gdzie moge zakupic produkty firmy ALESSANDRO, jestem z Opola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1234
sinia uzywana lampe kupisz na allegro. czasami mozna za niewielkie pieniadze kupic prawie nowa. monaiza82 z tego co sie orientuje (w tym temacie byla juz o tym mowa) zelu allesandro nie kupi sie tak latwo. trzeba miec zrobionu u nich kurs i takie tam,zeby zakupic produkt od tej firmy. ale ile w tym prawdy to nie wiem- nie sprawdzalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozefinasz
IBD albo ESN to najlepsze zele na świecie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia674
czy ktoś używał żeli firmy "Elegance - clear" dajcie znać czy są dobre prosze:) życze wszyskim miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena946
hej mam problem z żelami.wcześniej pracowałam na żelach sun flower ale nie spełniał moich oczekiwań, tak więc chciałabym przeżucić się na inne.myśle o żelech christrio, aczkolwiek nie wiem jak na nich pracować.chodzi mi o to czy jest potrzebny primer, żel końcowy nabłyszczający itd. chciałabym się również dowiedzieć na czym polehają żele trzyfazowe i które są lepsze. z góry dziękuję i proszę o szybką odpowiedz doświadczonych kosmetyczek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena946
hej mam problem z żelami.wcześniej pracowałam na żelach sun flower ale nie spełniał moich oczekiwań, tak więc chciałabym przeżucić się na inne.myśle o żelech christrio, aczkolwiek nie wiem jak na nich pracować.chodzi mi o to czy jest potrzebny primer, żel końcowy nabłyszczający itd. chciałabym się również dowiedzieć na czym polehają żele trzyfazowe i które są lepsze. z góry dziękuję i proszę o szybką odpowiedz doświadczonych kosmetyczek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena946
hej mam problem z żelami.wcześniej pracowałam na żelach sun flower ale nie spełniał moich oczekiwań, tak więc chciałabym przeżucić się na inne.myśle o żelech christrio, aczkolwiek nie wiem jak na nich pracować.chodzi mi o to czy jest potrzebny primer, żel końcowy nabłyszczający itd. chciałabym się również dowiedzieć na czym polehają żele trzyfazowe i które są lepsze. z góry dziękuję i proszę o szybką odpowiedz doświadczonych kosmetyczek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Samosia
Cześć dziewczyny :) ja aktualnie używam żelu Nail-Design i jestem z nich zadowolona. Są tanie i dobre :) Oczywiście zamawiam je na allegro z tego względu, że nie ma w moim mieście sklepu lub hurtowni, w której mogłabym je kupić... polecam też żele Reni-Nail, ale według mnie lepsze są Nail Design :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka_alka_83
Jedne z najlepszych żeli ti żele Activ, choć są trochę drogie, a Reni Nail nie polecam bo szybko pękają, a biały żel tej firmy się kruszy.. są tańsze, ale nie warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka_
witam serdecznie! ja rowniez mam problem z wybraniem zelu do tipsow!czy zel z firmy sun flower jest dobry??i czy np lampu UV z tej firmy oplaca sie zakupic??bardzo prosze o odpowiedz!wlasnie ukonczylam kurs i mam wielki dylemat jaki zel i jaka lampe zakupic!bede bardzo wdzieczna za odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiasisisisisia
zel sf bedzie calkiem dobra opcja na poczatek :) a lampe bym kupila albo na allegro albo w jakims tanszym sklepie internetowym :) poszukaj w internecie opinii i wtedy dokonaj wyboru :) zapraszam na forum: www.nailcity.myboard.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka_alka_83
Bardzo dobrymi żelami są żele Activ - osobiście polecam, są twarde i wytrzymałe, samopoziomujące przez co bardzo łatwe w obróbce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kita33j
ja zakupiłam zestaw startowy z allegro NAIL DESIGN i trzymam sie go, poniewaz jestem zadowolona z wszystkich narzedzi, żele trzymajamsie dobrze, jednofazowka jest bardzo twarda ale ja pracuje na trzech zelach, nie sa zle i niedrogie - ok 25zl. 15ml, pono ALESSANDRO są dobre ale drogie i uważam że nail design w zupełności spełnią wymagania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola12348
hej dziewczyny mam problem zejelam sie robieniem pazurkow lecz cos jest nie tak wydaje mi sie ze robie tak jak tszea a jednak cos nie tak .prubowalam zeli ibd , evershine ,naildesign i paznokci nieraz tszymaly sie 2 tyg nieraz 3 ale to maks pekaja . wygladaja jak by po bokach podchodzilo powietsze .co mam robic czy primer przed nalorzeniem zelu ma byc to zecz jasna , a bonder rowniesz???prosze poleccie mi dobry zel jedno fazowy naprawde wyprubowany i sprawdzony pozdrawiam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaffffkaa
a używał ktoś żelu basic Silcare ? jakie macie o nich zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wer.emmi
do kita33j a powiedz mi od którego sprzedawcy bierzesz żele bo ja też używam tych co ty z góry dzięki za odpowiedz i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie.Proszę o poradę w wyborze żelu jednofazowego na naturalną płytkę. Jestem niedoświadczoną tipsiarką jedynie własnych paznokci. Obecnie uczę się na żelach NEO NAIL(były w zestawie) , samo nakładanie i obróbka ładnie mi wychodzi, ale po dwóch dniach pod żel zaczyna mi podchodzić powietrze.Według znajomej tipsiarki wszystko robię poprawnie i może to być wina złej jakości żelu. Tipsiarka ta nie używa jednofazowych i nie potrafi mi nic doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka84
ja zamowilam zele z firmy Reni Nails jeszcze przesylka nie doszla wiec nie wiem czy sie sprawdza czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na innym forum znalazłam radę by skórki w okół paznokcia również posmarować primerem.Chyba dzięki temu jak na razie trzymają się bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahaahahahahhahaha
"1100 zł ?? za zestaw? matko kochana ja kupiłam za 200.. fakt może Alessandro to jakaś super dobra firma (o której produktach jeszcze nie słyszałam) ale no bez przesady :o:o:o " Widać, że jesteś typową allegrową tipsiarą :o:o:o Spójrz na ceny np. firmy SPN NAILS ile trzeba dać za 1 profesjonalny żel tak, tak ok. 150 zł za 50g albo IBD, NSI, CHRISTRIO czy EZ FLOW http://www.eurofashion.com.pl/skleppliki1/sklep.php Ja za sam pedzelek do akrylu z czystego wlosia Kolinsky :classic_cool: dalam 217zl a ty mi mowisz, ze za caly zestaw dalas 200 zl buahahahahhahaha Dobry pędzel i zele to podstawa http://www.eurofashion.com.pl/skleppliki1/producent.php?lang=pl Takie tipsiary pracujace na zelach kiepskiej jakosci i niewiadomego pochodzenia same sie powoli wykruszą, Dobra jakość ZAWSZE się obroni 🖐️))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooaaaaa
ale tipsiara z buahahahaahahahahhahaha ,jeśli jest to twoje narzędzie pracy to pewnie że powinno być wszystko jak najlepszej jakości. Lecz nie potępiaj samouków pracujących wyłącznie na własnych pazurkach. Jestem krawcową i mam profesjonalną maszynę ,lecz jeśli laik poprosi mnie o radę szyjąc na chińskiej tandecie nie wysyłam od razu do szkoły krawieckiej.Po prostu pomagam ,lub nie .Bez zbędnych i bezsensownych komentarzy. Na stos z zarozumiałymi panienkami po kursach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenkaaa
hej a co sadzicie o zelach ENS germany?? bo taki zestaw startowy dostalam w prezencie a kurs robilam na zelach aktiv.. boje sie ze te zele beda nie zbyt dobre?? macie jakies opinie na ich temat ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooaaaaa
jestem dziwka bez szkoly :o niech mnie ktos rozdepcze 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jakies dziadostwo pewnie
syrenkaaa ------- szczerze? nie znam takiej firmy :o ale ćwiczyć na sobie możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syrenkaaa
no tak tylko z tego co sie orientowalam w sklepie kosmetycznym to sun flower kosztuje tyle samo co ten który jest w moim zestawie a sun flower to jest przeciez dobra marka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszta20
ja pracuje na żelach z firmy Nail Design i do tej pory sprawdzaja sie ale chciałabym poznać opinie innych na temat tej firmy.Mam też pytanie,kupiłam tipsy french i nie wiem czy naklejać je na naturalna płytke czy na tipsa bo nie sa tak twarde jak naturalne tipsy,prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×