Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ola przyszła kosmetyczka

Jaki żel do robienia tipsów mam zakupić?

Polecane posty

Gość marthy
A co powiecie o żelach Bel Arte? Ja ich używam i jestem w 100% zadowolona. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pracuje na zelach firmy LCN. Ja używam Fibriqa-Światłoutwardzalny żel I - fazowy wzmocniony mikrowłókienkami. Odznacza się optymalną przyczepnością i trwałością. Polecany do modelowania paznokci bez krzywej C, wypełniania i naprawy naturalnych paznokci. Do stosowania na tips, szablon i naturalną płytkę. Żele tej firmy są drogie ale bardzo dobre i nie ma możliwości żeby coś pękło czy odeszło. http://www.lcn-concept.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica84
hej!!!mam pytanko,czy jeżeli już mam tipsy french,to na nie też nakładam biały żel czy moge to pominąć i zrobić wzorek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikolals
Witajcie jestem zainteresowana tym zestawem startowym z Alesandro za 1100zl czy to jest aktualne?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdhcvdhvc
zel firmy ELARTO jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatiKati
Witam Chętnie pomogę początkującym osobom jeśli mają pytania dotyczące przedłużania paznokci metodą żelową i akrylową (na tipsie i szablonie) oraz na tematy pokrewne (np. zdobienie). Mój numer GG: 16162069 Często jestem na niewidocznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinaZG
Ja polecam świetne produkty firmy LaLill, dopiero wchodzą na rynek, ale ceny są bardzo przystępne i doskonale się na nich pracuje, żele są gęste i nie odpryskują. Zamówienie mozna złożyć na ich stronce http://sklep.lalill.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekmmm
"na innym forum znalazłam radę by skórki w okół paznokcia również posmarować primerem.Chyba dzięki temu jak na razie trzymają się bardzo dobrze." Litości .............. co to za forum podsunęło Ci tak "trafną" uwagę - primerem po skórkach ?? Dżizas..............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelka232
czesc dziewczyny mozecie polecic mi sniezno bialy zel lejacy -poprostu konsystencji lakieru/?? do tej pory uzywalam ciate ale nie moge go dostac prawdopodopnie przestali go produkowac :(((( z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milna.mis
A co sądzicie o żelach randezvous? i w ogóle o tych produktach. Ja dopiero zaczynam i nie mam doświadczenia. pani w sklepie bardzo mi go polecała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charbonne
czy któraś z Was może podzielić sie opiniami na temat tej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makiula 20
dziewczyny kupiłam zel eve nail co myslicie o tej firmi normalnie zakręcam wszytro a on mi twardzieje i robią sie grudki o d czego to zalezy i to wszystko dzieje sie w pudełku prosz eo odp na beata.osior@wp.p l pozdrawiam i dziękuje W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka0106
Hej dziewczyny! Ja pracuje na żelach firmy Reni-Nail i przyznam szczerze, że nigdy nie mialam z nimi problemu. Rewelacyjna gama kolorów, żel jednofazowy przeżroczysty dobrej konystencji i jakości i co z tym idzie przystępna cena. Naprawde polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaccc
ja używałam ostatnio żeli activ ale nie jestem z nich zadowolona,będę próbować teraz MAGIC NAILS. Mam nadzieję, że on będzie lepszy. Ten activ odchodzil jakos od boków a starałam się bardzo nie zalewać skórek i wszystko robić poprawnie. Poza tym on schnie mi w pudełku.Nie wiem czemu tak się dzieje, bo zawsze go dokładnie zamykam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachha
hej dziewczyny. jestem tu nowa, choć od roku zajmuję sie stylizacja paznokcia, chcialam wam polecić żele firmy nail center, jest to niemiecka marka SNC, może ktoraś z was tez na nich pracuje? Ja generalnie jestem z nich zadowolona, mają szczególnie świetny żel trójfazowy moonlight, jest bardzo wydajny a ceny sa naprawdę spoko. polecam ich strone http://www.nail-center.com.pl - najważniejsze i tak ze nie ma problemu z zapowietrzaniem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345ania12345
a ja czekam na przesyleczke zeli i bede pracowac na I-nails PODOBNO DOBRE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada :)
Co myślicie o żelu LINA uv ŻEL. ?? Mam zamiar rozpocząć robienie tipsów .. tylko nie wiem jaki żel kupić ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riczi
najlepszy to żele firmy SAREMCO koszt 100mil-162,40 Euro zakładasz na całą dłoń i nic miedzyczasie nie ścieka kurs około 600zł tel 691740182

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silviasim
jak karzdel y pyta jaki zel jest najleprzy ktory mam kopic poradzcie uzywam neo nail nie jestem zadowolona finish gel pod lampom sie rozplywa moze cos zle robie zastanawiam sie na zmianie zeli one odchodzom od paznokci potrzeboje mocny zel poradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta888
Marthy :) imienniczko, ja także korzystam z żeli BelArte (www.belarte.pl) i nie zamienie ich na żadne inne! Na której pracujesz serii z BelArte? Silver czy Exclusive?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martelka
Ja używam żelu bezbarwnego firmy Sergio Romanni, jest najlepszy ,mają też duży wybór żeli kolorowych, diamentowy, super żel kamuflaż i wiele innych. Ja kupuję od przedstawiciela, ale polecam poszukać ich w internecie po nazwie i zobaczyć co mają i za ile i czy jesteście w zasięgu przedstawiciela ich firmy to nie macie kosztów wysyłki ;) Pozdrawiam i mam nadzieję że pomogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...zrozpaczonaaa
Mam pytanie. Co poradzicie ,jak pekaja mi paznokcie ,ale wzdłuż .Jest to bardzo bolesne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra69
ja też polecam żel Sergio Romanni. Jest naprawdę super. Nie odchodzi od płytki, dobrze się poziomuje, jest bardzo trwały, żadko naprawiam coś, raczej tylko uzupełnienia. Na ich stronie www.sergioromanni.pl masz wszystko co potrzebujesz, bez badziewia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki wybrać
Mam pytanko :) Co sądzicie o żelach firmy Perfect Nails?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata ;)
Witam mam pytanko co do jakości żelu firmy Margoo ... Co sądzicie o tym produkcie? Jest dobry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetnailsowo
Hej, serdecznie zapraszam na forum stylizacji paznokci http://sweetnails.mojeforum.net/ Znajdziecie tu mnostwo pomyslow na zdobienia, wiele porad dotyczacych stylizacji paznokci. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×