Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yottka

Chciałabym otworzyć KOMIS DZIECIĘCY - czy to się opłaca?

Polecane posty

Gość gość
jeśli ktoś ma jakieś wskazówki przydatne to też proszę na maila iwona.szula@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poproszę o materiały na adres : malwiskaprudnik@wp.pl. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli ktos moze mi podeslac jak prowadzic komis z uzywanymi ciuszkami, zabawkami dzieciecymi (tak od a do z) bede bardzo wdzieczna a wiem z doswiadczenia ze tu na kafeterii mozna zawsze na kogos liczyc aniab566@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniakd1
witam, ja mam takie pytanie, bo też jestem zainteresowana komise dziecięcym, czy mogę kupować taniej rzeczy dla dzieci i sprzedawać drożej , jak to wygląda z rozliczeniem z US?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.04.2006 o 03:28, Gość a co mi zalezy napisał:

jak podasz mi maila, wysle ci pare ciekawych dokumentow o otwieraniu wlasnej firmy, o biznesplanach... jesli chodzi o komis, autor jednej z publikacji pisze, ze na poczatek nie potrzebujesz znaczacej sumy, bo to ludzie przychodza i zastawiaja u ciebie towary... wszystko tam jest opisane jak to mniej wiecej wyglada:) mam nadzieje ze nie masz skrzynki w wp:) pozdrawiam;

Dnia 5.04.2006 o 03:28, Gość a co mi zalezy napisał:

jak podasz mi maila, wysle ci pare ciekawych dokumentow o otwieraniu wlasnej firmy, o biznesplanach... jesli chodzi o komis, autor jednej z publikacji pisze, ze na poczatek nie potrzebujesz znaczacej sumy, bo to ludzie przychodza i zastawiaja u ciebie towary... wszystko tam jest opisane jak to mniej wiecej wyglada:) mam nadzieje ze nie masz skrzynki w wp:) pozdrawiam;)

nataliaregulska1234@interia.pl

Też bardzo bym prosiła o przesłanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta

Chcę otworzyć właśnie taki biznes tylko nie wiem od czego mam zacząć w takim wypadku byłabym wdzięczna za pomoc i chciałabym otrzymać również taki materiał na E-mail,Pozdrawiam i czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×