Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yottka

Chciałabym otworzyć KOMIS DZIECIĘCY - czy to się opłaca?

Polecane posty

Gość smolor
Witam, Bardzo prosiłabym również o te materiały na smolor@o2.pl Z góruy dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes_84
Kurcze ludzie piszą o materiały jak ich w ogóle nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, znalazłam lokal na sklepik i nie wiem co robić :( w sumie to jest pawilon w takim miasteczku handlowym, jest tam i chemia z niemiec, i lumpeksy, i odzieżowe i spożywcze i kosmetyczne i z biżuterią, zabawki tylko w jednym punkcie i to chińszczyzna.Opłaty też nawet w miarę, tylko cały czas się obawiam czy ja na to wszystko zarobię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieciaczki
hej dziewczyny:) sorki za mała aktywność na forum, ale to z braku czasu:( AGNES ja sie bardzo ciesze,ze wracam do kraju, i juz nie moge sie doczekać kiedy przyjdzie ta chwila i bedę wreście u siebie w domku:) ZUZKA wracając do twojego pomysłu, abym wam słała towar, to tak zgodziłabym sie na to, jezeli miałabym tu zostać , a tak za nie długo wracam do Pl i prawie wszystko odkłam na sklep, 2, 3 razy w miesiącu wystawiam na allegro, ale to po 10, 11 zabawek, tych których mam najwięcej. Co do twojego znalezionego lokalu, to wiesz wydaje mi sie,ze jak nie spróbujesz to się nie przekonasz, i potem będziesz żałować:) Kochana głowa do góry-na pewno sie uda, i zarobisz na wszystkie opłaty i cos dla siebie, zawsze bądz dobrej mysli-to pomaga:) Daj znać czy sie zdecydujesz na ten lokal?pozdrawiam was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, całkiem przypadkiem trafiłam na te forum, szukałam umowy odnośnie komisu no i zaczęłam czytać Wasze rozmówki. Postanowiłam się przyłączyć. Jestem na etapie otwierania komisu i sklepu z zabawkami używanymi z Anglii, dostałam dotacje, znalazłam lokal i mam nadzieje , że 1 października będzie otwarcie. Mam pytanie do agnes 84. Kupiłaś paletę z wózkami, czy jesteś z niej zadowolona? nie miała jakiś braków? możesz dać mi namiary od kogo kupiłaś? ja też mam chęć kupić taką palete, ale troche obawiam się o jakość towaru. Będę wdzięczna za odpowiedź, życzę wszystkim powodzenia w interesach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieciaczki
witamy angela :) Może pochwal się gdzie otwierasz sklep:)życze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes_84
witam no znalazłam gościa na allegro wszystko nowe 3 wózki graco spacerowe z fotelikami , torbą folią i okryciem na nóżki 4 foteliki fisher price tez nowe i 8 mat edukacyjnych 70x70 nowe i to wszystko 1230 zł moim zdaniem się opłacało a co do namiarów wolałabym na ogólnym forum nie podawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dzięki za odpowiedź:) Może podam swojego maila, żebyśmy mogły dzielić się swoimi doświadczeniami. anetkak83@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop hop dziewczyny!!!!! No i u mnie decyzja zapadła... Wynajmuję ten sklepik na razie do końca roku :) Mam nadzieję że zarobię chociaż na opłaty... A co u Was??? Agnes Towar przyszedł??? strasznie ciekawa jestem co i jak.... Agnes a masz namiary na tego gościa od tych wózkow i mat???Jak możesz prześlij mi na @, bo jakoś nie mogę go znaleźć na allegro... a może teraz nic nie wystawia???A i byłaś w tej hurtowni co podałam ci namiary??? Szukam jak najlepszego towaru, wiem że to moje być albo nie być... Dzieciaczki...a jak wrócisz do Polski to będzie ci się opłacało jeźdźić po towar do Anglii?? Czym będziesz jeździć jakimś busem??? Piszcie dziewczyny, piszcie!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i witamy Angele na forum!!!! No i napisz dziewczyno skąd jesteś?? i skąd bierzesz towar?? Może masz jakieś namiary na jakiegoś sprawdzonego dostawcę??? Jak nie chcesz na ogólnym pisać to pisz pati25.kasia@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes_84
spróbowałam założyć fikcyjne konto i mi sie udało musisz sie zarejestrować i poczekać na e-maila aktywacyjnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunesia
Witam.Obecnie prowadzę sklep wszystko ok 2zł i kiepsko idzie,muszę go jeszcze prowadzić do stycznia bo brałam dotacje z UP.Ale właśnie chcę podzielić lokal na pół i w drugiej części ruszyć z komisem.Już co nieco wiem ale czekam jeszcze na info od koleżanki która otwiera w innym mieście taki komis. Plus taki ze nic nie tracę bo towar przynoszą ludzie a lokal i tak do stycznia muszę opłacać. Podstawą jest reklama.Ulotki roznosić po przedszkolach,przychodniach,wszędzie tam gdzie mogą być przyszłe lub obecne mamy.Do tego reklama w internecie. No i trzeba prowadzić selekcję,nie brać wszystkiego jak leci tylko dobre markowe i zadbane rzeczy.Bo jak już tu było pisane takie zwykłe to każdy kupi w ciuchaczu albo w markecie. I wkurzają mnie takie wpisy że ktoś jest głupi i naiwny bo chce takie coś otworzyć.Niestety każdy kto prowadzi jakiś biznes musiał kiedyś zaryzykować,bo tak na prawdę nie ma reguły.W jednym miejscu komis upada a w innym może iść super. Tak że nic tylko trzeba gratulować odwagi.Bo lepeij jak ktoś ma pomysł na siebie a nie siedzi i narzeka,czekając kiedy praca albo super interes sam do niego przyjdzie Powodzenia wszystkim życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes_84
całkowicie się z tobą zgadzam Ja będę brała właśnie ubranka tylko markowe na początek potem tylko te droższe np. kurtki, kombinezony itp. a resztę będę kupowała sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunesia
a i jeszcze jedno najlepiej brać opłatę symboliczną od wystawienia rzeczy w komisie.Np 1 miesiąc bez opłaty,za każdy kolejny opłata. Najgorsze jest to ze będą przychodzić też ludzie którzy będą chcieli oddać badziewie do komisu.Jak nie będziemy chcieli przyjąć to pewnie co niektórzy będą wkurzeni i zrobią nam odpowiednią reklamę.W takim wypadku trzeba sie obchodzić jak z jajkiem.Powiedzieć ze owszem weźmiemy to w komis ale za wystawienia będzie opłata. Kolejna rzecz jak np będzie dużo wózków i nie będziemy mieli gdzie trzymać dobrym pomysłem jest zrobienie katalogu ze zdjęciami,a wózki trzymać na zapleczu. No i kącik dla dzieci to podstawa.Mamy będą miały chwilę na spokojne obejrzenie towaru.Nawet jak ktoś chce zainwestować może wstawić mały telewizorek i puszczać w nim bajki dla dzieciaków. Podstawą jest też odpowiedni wystrój,jasno przytulnie i pachnąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieciaczki
hej dziewczyny ZUZKA ja bede jezdziła swoim autem, specjalnie kupilismy duzego vana-ale okazał sie troche za duży, i przymierzamy sie do kupienia nowego troche mniejszego, a tego bedziemy sprzedawać.Po wszystkich obliczeniach,sporów za i przeciw, porównywaniem jakbysmy to brali od kogos innego, doszliśmy do wniosku, ze bedzie nam się to opłacać:)Ja tu bedąc mam wszystko obcykane, i naprawdę rzeczy które tu kupuje to za śmieszna kasę,ze nawet jak doliczylismy paliwo za transport to i tak sie opłaca. Jeszcze jest fajnie, że za paliwo bede płaciła bez vatu, bedę je wliczała w koszty . Dziewczyny to jak przenisimy sie na tamte forum, bo nie wiem gdzie pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie, dziewczyny napisze Wam więcej o sobie jak tylko znajdę troche wiecej czasu, w sobote mam otwarcie więc jestem zabiegana. Jeśli chodzi o towar to sama kombinuje i kupuje od różnych ludzi, zobacze jak się to będzie opłacało. Z jedną kobietą umowilam się ze kupi mi towar i przestala się domnie odzywać...dziwne. Ale trafia się na różnych ludzi. Jeśli chodzi o wystrój to też robie kącik dla dzieci, będzie kolorowa kanapa i stolik z krzesłami z ikei. myślalam też o kolorowych roletach na okna, ale to z czasem pomysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes_84
wiecie co ja się przenoszę tam chociaż będzie widać kto jest na forum bo nieraz pisze się samemu do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieciaczki
ja juz jestam tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunesia
podajcie link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieciaki NA ZAWSZE !!!
Witam, Jestem zainteresowany otwarciem komisu dziecięcego. Gdyby ktoś miał ciekawy asortyment do wystawienia w komisie, będę wdzięczny za kontakt i przedtsawienie oferty. Mam nadzieję, że mi się to uda... Uważam, że jest zapotrzebowanie na taki towar.. Często młode mamy szukają tańszych ciuszków dla dzieciaków... Pozdrawiam i czekam na odowiedź, można pisać także na skrzynkę mailową; ejdam191@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gochna26
Witam prosze o informacje dotyczace otwarcia komisu dzieciecego jak to wyglada w papierach i w realiach:)i czy mozna dostac z UP dotacje na taka dzialalnosc?gosiaczekjj@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gochna26
Na wp.pl pisac prosze z gory dziekuje za informacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, tak jak już wcześniej pisałam 1 października otworzyłam komis i sklep z zabawkami używanymi. Najwięcej jest chętnych do wstawiania towaru, gorzej z kupującymi. Na razie zabawki idą słabą, najwięcej ludzi ogląda ubranka, jestem tym zdziwiona ponieważ na przeciwko mnie jest wielki ciucholand. Jeśli chodzi o kącik dla dzieci, to szkoda pieniędzy, jeszcze żadne dziecko nie miało czasu usiąść i porysować, tylko chodzą oglądają i testują zabawki. A co u Was dziewczyny? Jak interesy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×