Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yottka

Chciałabym otworzyć KOMIS DZIECIĘCY - czy to się opłaca?

Polecane posty

Gość skonia92
witam rowniez jestem zainteresowana tematem komisu bylabym wdzieczna jesli ktos przeslalby mi informacje jak prowadzic, rozliczac sie, druki itd z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adian1976
Ja taki komis prowadziłem pół roku ale zrezygnowałem. Komis to przezyek, archaizm, każdy woli spzredac lub kupic na allegro nie opłaca sie zupelnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjmakler
Wszystko się opłaca trzeba tylko chcieć i wiedzieć gdzie szukać pieniędzy. Teraz akurat w Pruszkowie rusza kolejna ostatnia chyba w tym roku pula na dofinansowanie. Warto się czymś takim zainteresować jak ma się w planach otworzenie własnego biznesu i nie mówię tu tylko o Komisie Dziecięcym. Sporo już tego przećwiczyłem. Osoby, które chciały by zasięgnąć porady albo nie maja pomysłu na biznes zapraszam: http://bit.ly/1ee24Zp Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta gość
witam wszystkich, zastanawiam się dosyć poważnie nad otwarciem takiego komisu, chcę głównie przyjmować rzeczy większe tj. wózki, foteliki, łóżeczka. Chcę również mieć nowe rzeczy takiej jak buteli, ubranka, smoczki. Dodam że lokal już posiadam, czynszu nie muszę opłacać. Proszę o wskazówki od czego zacząć, jak pozyskać towar oraz jak się rozliczać najkorzystniej- czy ryczałt czy kpir, co z vat-em i kasą fiskalną oraz kwestię umów komisowych. Dziękuję z góry za informacje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Internetowy  komis dzieciecy
Zapraszamy do odwiedzenia internetowego komisu dziecięcego. Rzeczywiste zdjęcia, rzetelne opisy, miła obsługa, błyskawiczna wysyłka http://dzieciecy-online.pl/ Życzymy udanych zakupów Zespół dziecięcy-online.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę o materiały na temat prowadzenia komisu , rozliczenie z fiskusem gosialew10@op.pl z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska0260
Rowniez proszę o materiały na temat prowadzenia komisu , rozliczenie z fiskusem od czego zaczac chce otworzyc komis dzieciecy. kasia0260@wp.pl Z gory bardzo dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrin513
Witam;) Ja również szukam podpowiedzi jak prowadzić komis odzieżowy,jak rozliczać,jaka marża,jak wyglądają umowy(wzór),również na wypożyczenie sukni ślubnej i innych rzeczy.Za jakiekolwiek porady będę naprawdę szczerze wdzięczna .Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję:)mój adres:katrinsaren@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwilowo bezsenna
Witam mam te sama prosbe o te materialy i dokumenty dotyczace otwarcia oraz prowadzenia komisu dzieciecego:-) obecnie prowadze sklep z odzieza dla dzieci i mlodziezy juz od 7lat ale jest coraz ciezej pepko oraz pietrowy chinski markrt pod nosem ,ze nie wspomne o pladze biedronek oraz' najezdcy' z zachodu chociaz moj maz powinien juz otrzymac karte stalego klienta z duuuzym rabatem pozdrawiam lidl:-) sama mam watpliwosci czy w to wchodzic ni i fakt co kiedy skonczo sie 'dostawcy'?byl u nas jeden komis dzieciecyale sie zzlikwidowal stad dylemat CZY TO SZANSA CZY OSTRZEZENIE pozdrawiam wszystkie bizneswomen i biznesmenow:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś jest zainteresowany poradami marketingowymi to chętnie pomogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ja takze prosiłabym o materiały dotyczace prowadzenia komisu dzieciecego na adres e.ozorkiewicz@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry, ja również zainteresowany jestem takim interesem dlatego też poprosiłbym o te materiały. pozdrawiam swedenmuza76@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również proszę o takie materiały jak ktoś posiada bo też jestem zainteresowana otworzeniem komisu joannak21@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby ktoś potrzebował stronę www pod swój biznes to polecam tego Pana wilczak@zaistniej-e.pl , kasuje na sam koniec więc 100% pewności. Warto podać do informacji bo mało takich osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jest możliwość, ja również proszę o kilka wskazówek jak taki komis poprowadzić. Jeżeli byłby ktoś chętny bardzo proszę napisac na poniższy adres mailowy : olunia311@autograf.pl. Z góry dziękuję !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo proszę o informację odnośnie założenia i prowadzenia komisu dziecięcego, z góry serdecznie dziękuję: zecia13@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Moim zdaniem komis dziecięcy to bardzo dobry pomysł na biznes:) Ja oprócz sklepu stacjonarnego otworzyłabym też internetowy. Jakbyś zainwestowała w porządną reklamę m.in na fb i pozycjonowanie np. z http://seofabryka.pl/ to na pewno udałoby się nieźle na tym zarobić. Ja bardzo lubię takie sklepy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważam że jest to dobry pomysł, dlatego też osoby które wiedzą od czego zacząć proszę o pomoc masafi59@gmail.com dziękuję z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo bym prosiła o wszekie informacje nt.prowadzenia komisu na adres bejs1@wp.pl.Bardzo serdecznie dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WItam, równiez prosze o te materiały na mnow333@wp.pl.Czy ktos może z doswiadczenia i perspektywy czasu powiedziec czy taki biznes mu sie opłacił, czy lepiej nawet nie zaczynać?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam - pracowałam kiedyś w sieci komisów z art dla dzieci. Chętnie pomogę. Jedna wada więcej wstawiających niż kupujących. Trzeba być na czasie i mieć fajne pomysły aby interes dobrze prosperował- chętnie pomogę moj mail pola2121@wp.pl gg 9731557

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, poprosze o materialy na adres: freuhenz@gmail.com I jeszcze jedno pytanie, jak zaczynałyście/zaczynaliście, tzn.ciuchy spoczko, ale co z zabawkami itp... dziekuje i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Sprzedam działający komis w Białymstoku . Więcej info pod nr.tel 512 123 140

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Proszę jak możecie wyślijcie mi wszystko co macie co dotyczy otwarcia komisu odzieżowego, będę bardzo wdzięczna :) Pozdrawiam i Bardzo Dziękuję za pomoc :) jusi66@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry, Czy jest szansa na otrzymanie materiałów odnośnie otwarcia komisu? Jeśli tak, będę wdzięczna itashi@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Czy ja tez mam szanse otrzymać takie materiały?? Bardzo będę wdzięczna. Moj e-mail basienka22_22@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Myślę, że otwarcie komisu się opłaca. Musisz tylko odpowiednio go zareklamować. Ja postawiłabym na reklamę w internecie np pozycjonowanie i adwordsy :) Z tego co wiem tego typu kampanie przeprowadza ta firma http://traffic-network.pl/ może zgłoś się do nich? O ile dobrze pamiętam są w stanie uzyskać 100000UU miesięcznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki1886
Witam prosiłabym o wysłanie także do mnie tych materiałów o komisie klaudi18@op.pl planuje otworzyć taki komis za okolo trzy miesiace wtedy będę miała gotowy lokal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedsiebiorca
Witam. Byłbym za materiały odnosnie wdziecznyodnosnie takiego komisu. Moj meil jordanw@interia.pl. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×