Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yottka

Chciałabym otworzyć KOMIS DZIECIĘCY - czy to się opłaca?

Polecane posty

Gość Kinga111111111
Witam. Mozna prosic o materialy.... dzastin_usia@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, mogłabym prosić o wysłanie materiałów??? patusia_patusia@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Rowniez proszę o materiały na temat prowadzenia komisu , rozliczenie z fiskusem od czego zaczac chce otworzyc komis dzieciecy. wojdulak@wp.pl Z gory bardzo dziekuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
także bym prosiła na wysłanie materiałów na mbasiakasia@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy od tego jaki ten komis. Z tego co wiem duzo komisów upada bardzo szybko, mój prosperuj***ardzo dobrze, ale tylko dlatego ze postawilam na design i promocje. To naprawde duzo daje. Wiedzialam juz na poczatku ze nie mozna tego biznesu zaczac bylejak i z zerowymi funduszami dlatego wzielam kredyt. Ale nic sie nie bójcie ten inwestycyjny w idea banku jest naprawde bezpieczny i maja dobre warunki jak na poczatek biznesu. Macie linka bo nie chce mi sie przepisywac http://www.ideabank.pl/kredyt-inwestycyjny. Poczatek bedzie ciezki bo trzeba naklonic klientów ale jak zrobicie dobry pr to wczesniej czy pozniej wam sie rozkreci. Jakbyscie chcieli mnie o cos zapytac to piszcie bo mam naprawde duze doswiadczenie w tej dziedzinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Bardzo proszę o przesłanie materiałów o których tu mowa. Z góry dziękuję. pozdrawiam zaaba2re@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuńka90
Witam, również jestem zainteresowana tym biznesem. Poproszę o materiały na adres bartosiewicz.ewa656@gmail.com Z góry dziękuję. Pozdrawiam, Ewa Szczygieł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia8383
Moim zdaniem różnie z tym bywa. Ale możesz pomyśleć o sprzedaży w sieci to szybciej Ci się uda. Dobra reklama do takiego biznesu i gotowe. Ja polecam najbardziej portale społecznościowe. Jak sam nie dasz rady w tym temacie pomyśl o firmie http://greenparrot.pl/nasza-oferta/oferta-socialmedia , która pomoże Ci zrealizować coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwer77
Witam serdecznie! Również bym prosiła o materiały . Z góry wielkie dzięki Pozdrawiam Sylwia, sysia-77@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka131a
A słyszałyście o takiej możliwości http://izch.pl/ Można importować ubrania z Azji, po atrakcyjnej cenie. Za towar płaci się w złotówkach, a że mają sklepy dla detalistów, to można sprowadzać małe partie towaru. A ciuszki dla dzieci oglądałam, są bardzo kolorowe i z dobrego materiału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ;-) Ja postarałam sie na dotację unijną na otwarcie komisu dzieciecego, wiec nie będę musiała zaciągać kredytu na zakup wyposażenia sklepu, będę też kupować ciuszki-markowe, często z metkami, które będą sprzedawane w nizszych cenach niż sklepowe. Dodam iż ciuszki te będą w większości sprowadzane z Angli, Irlandi, kupowane na kg ;-)Nie mam co prawda jeszcze rzeczy komisowych, ale dobra reklama przed otwarciem i napewno sie uda. Boję sie jedynie kosztów zwiazanych z wynajmem, czy zus...ale jestem dobrej myśli, jak sie nie spróbuje to potem sie żałuje ;-)Komis będzie w Bielsku-Białej na oś. Słonecznym, więc już zapraszam ;-), 0twarcie w grudniu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo proszę o materiały, jestem w trakcie otwierania sklepu z akcesoriami dla dzieci +komis. jak myslicie czy to dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy ktoś mógłby mi wysłać materiały dotyczące prowadzenia komisu na adres 333whisper@wp.pl. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poproszę o te materiały co do komisu edytaswies@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Temat juz dosc dawny ale moze ktos jeszcze odczyta:-) prosze rowniez o przeslanie materialow gankan@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o materiały darunio44@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) jak jest możliwość również prosiłabym o materiały na adres wiola.szpilka@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam rozważam możliwość otwarcia komisu z rzeczami dla dzieci czy ktoś mógłby mi pomóc i wysłać jakieś materiały jak to wszystko wygląda i czy jest sens zainwestować mój e-mail anetakowalik9@wp.pl z góry dziękuję za jakiekolwiek informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem bardzo zainteresowana tym tematem ale nie mam wiedzy jak rozliczac i prowadzic taki komis. Prosze o pomoc przyjaznych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem bardzo zainteresowana tym tematem ale nie mam wiedzy jak rozliczac i prowadzic taki komis. Prosze o pomoc przyjaznych ludzi. karolinaz693@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33karoolka
Witam wszystkich:)Jeśli ktoś tu jeszcze zagląda to również myślę o otworzeniu takiego komisu. Mieszkam w małym miasteczku więc mam wiele wątpliwości, ale nie ma jeszcze u mnie takiej działalności więc chciałabym spróbować. Będę wdzięczna za materiały dotyczące otworzenia takiego interesu oraz wszelkie wskazówki. Oto mój adres email karoolcia-93@wp.pl Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę czy ktoś mi może pomóc co trzeba zrobić jakie dokumenty jak się rozliczać jakbysm z koleżanka chciały założyć komis od maluszka po dorosła osobę. podaje swojego e-mail ehonoracia@wp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam może ktoś ma jakiś bizneplan otwarcia takiego komisu ?po proszę na maila dolotka1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja również bym prosiła o jakieś wskazówki tvnka3@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Bardzo proszę o jakieś wskazówki czy też jak była mowa wyżej materiały na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ralfiraj@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ralfiraj@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ralfiraj@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ralfiraj@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotka1622
Czy mogę prosić również o te materiały/dokumenty dotyczące otwierania własnej działalności? Z góry dziękuję "a co mi zalezy". Mój email: dorota.juzwiak@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×