Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bachturn

OBSESYJNIE zazdrosny chlopak

Polecane posty

Gość bachturn

czy ktos ma/mial takiego....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarcunia
mialam i odezlam bo niewytrzymalam tego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na odwrót
mój nie jest o mnie wogóle zazdrosny i to też jest chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bachturn
no wlasnie. Ja juz nie wiem co mam robic. chyba nie mam wyboru. musze go zostawic. Z drugiej strony nie chce tego,bo dalej go kocham... Mam wrazenie ,ze co kolwiek postanowie to i tak bedzie zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeee tam
wam to zawsze cos nie pasi....................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staromodna
ja tez tak mam moj nie jest o mnie wogole zazdrosny...mowi ze sami iedujemy i wybieramy i on wierzy ze ja jestem uczciwa i dlatego sie nie boi. A teaz jest problem bo zakochuje sie w innym ...moze mi brakuje własnie odrobiny zazdrosci i poczucia ze bedzie o mnie sie starał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bachturn
moj nie chce zebym gdziekolwiek wychodzila bez niego i asymiluje mnie od moich przyjaciol,bo tak bardzo mnie kocha,ze nie moze zyc beze mnie i chce zebym caly czas byla z nim. chcesz sie zamienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staromodna
nie asymiluje tylko separuje ;) nie wiesz jak to jest jak kochasz kogos a pomimo tego kiełkuje w tobie nowe ziarenko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabaaa
asymiluje hehe alienuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mella24
moj tez nie jest o mnie zazdrosny twierdzi ze mi ufa i ze nigdy nie zrobie niczego glupiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staromodna
a tak wogóle to juz jest zdrada ??...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj tez byl zazdrosny jak cholera!! Ale po WIEEEELUUUU rozmowach jest zdecydowana poprawa. Chociaz jeszcze czasem mu sie zdarza. Ale to i tak nie to co bylo na poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staromodna
i tu sie myli bo kobiety pragna zeby były uwodzone i zeby ich partner trzymał nad tym swoją łape ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicciu
moj jest o mnie obsesyjnie zazdrosny, mieszkamy razem i ma nademná calkowita kontrole;) w sumie ja nie mam nic przeciwko, nie pociágaja mnie jakies nowe znajmosci, wyjscia bez niego, nie spotykam sie za bardzo z kolezankami bo On tego nie lubi, zresztá ja bym nigdzie bez niego nie wyszla sama , chyba jestem za bardzo zakochana zeby ta jego zazdorsc mi przeszkadzala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kiccu
ciekawe jak dlugo to wytrzymasz.............he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staromodna
kobieto nie daj sie zamknąc w złotej klatce bo jak ci to zacznie przeszkadzac bedzie za poźno!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała owieczka
Jesli jest zazdrosny o innych chlopakow, a twoich przyjaciol meskiej plci i twoich adoratorow to mysle ze to jescze jest normalne. Ale jesli cie nigdzie nie puszcza samej, nie pozwala sie spotykac nawet ze znajomymi i przyjaciolkami to to nie jest dobre. Ja bym takiego czegos nie wytrzymala. Co to za milosc bez odrobiny zaufania? Ja i moj chlopak mamy rozne hobby, na ktore poswiecamy troche czasu, mamy wspolnych znajomych, ale mamy tez kilku osobnych. Czasem zdarze sie ze np. tylko jedno z nas idzoe na impreze i wcale nie robimy tam nic zlego,ufamy sobie. A i tak zwykle konczy sie na tym ze dzwonimy do siebie mowic "jejku szkoda ze cie tu nie ma"! i tylko pozwala nam to zrozumiec jak fajnie jest byc razem. Czasem fajnie jest sie stesknic troszeczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×