Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koszyczek

CZAS GOI RANY ......CZYZBY????

Polecane posty

Gość ten co wierzył...
sorki własnie wróciłem z wyprawy do lodówki... :) i na biurku stoi ZIMNE ZIELONE :)))))))) LUBELSKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co wierzył...
uuuuuuuuuu zostałem sam...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co wierzył...
Koszyczek jestem z okolic Chełma.... :))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co wierzył...
nikogo juz niema :( :( :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co wierzył...
Chyba juz wszyscy poszli spac... mi sie konczy piwko :( LIPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Nie wszyscy poszli spać :) ja dopiero wróciłam z pracy.Nie mam siły na przeczytanie ani napisanie,jak zwykle zrobię to jutro,tzn dzis,tylko później.Pozdrawiam,buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) u mnie dzis pieknie cieplutko ładne słoneczko :D ten co wierzył ------>czyli prawie trafiłam ;) belii---->a gdzie dalszy ciag twojej znajomosci co zamierzasz spotykasz sie z nim dalej czy narzie cisza :) hmm ty czasem spisz kobieto ;) Pozdrwawiam i miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszyczku-śpię czasami trochę ;) Szkoda czasu na sen,dzień taki krótki a tyle rzeczy jest do zrobienia.Dziś już mam za sobą kosmetyczkę i zakupy :) Teraz pora na porządki a później do pracki :) Z tą znajomością to hmm...spotkaliśmy się przedwoczraj,przyjeżdza po mnie do pracy.Wczoraj byłam długo,nie miałam nawet czasu napisać,wię c on napisał,czy się obraziłam,że się nie odzywam.i już mnie to drażni,nie lubie takich mężczyzn,przecież jak bym miała czas,to bym odezwała się.Chciał po mnie przyjechać,ale powiedziałam,że nie wiem do której będę w pracy.Odechciewa mi się z każdym dniem co raz bardziej,a jemu chyba zależy...powiedziałąm mu,ze ja nie wiem czy jestem gotowa na coś,że muszę przemyśleć to wszystko,nie chcę się angażować narazie.Ale nic się nie zmieniło z jego strony,dalej chce się spotykać...jednak z mojej strony nic chyba nie będzie.Jakoś będę musiała mu o tym powiedzieć. A jak u ciebie Koszyczku?Jak się czujesz? Chmurek-🌻 Biedaku nasz, mam nadzieję,że serduszko przestanie niedługo boleć :) Ten co wierzył-nie boli główka po piwku ;) ? Emiii,Anula,Ten co wierzył,Ten co kocha jeszcze 🌻 Pozdrawiam wszystkich gorąco 👄 Aaa ja jestem z dolnego śląska :) i mam lat 25 skończone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka35S
Czas nie goi ran... tylko przyzwyczaja do bólu!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co wierzył...
Witam :) nie nieboli ,minie głowa... Koszyczku a moze Ty cos powiesz dokładniej skad jestes...? teraz wpadlem na obiad ale cały dzionek spedzam na dworze :) taka fajna jest pogoda... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belii----->now iesz sen tez potrzebny i to jak:) beli facetowi widac zalezy a twoj brak zainteresowania nim go nie odstarasza ..... wiesz ja bym go tak zaraz nie skreslała nie masz nic do stracenia on wie jak z toba jest wiec czego uciekasz nie uciekaj ale zwolnij tak zeby za bardzo go nie zostawiac w tyle;) a u mnie coz wczoraj miałam smutny wieczor jakos takie ale dzis byłojuz ok właczyłam sie i co widze ze moj były juz jest na gg oczywiscie mnie nie ma;) bo jakby mogło byc inaczej :) mam nadzieje ze jutro bede miała lepszy dzien :) a dzis coz mam robote i siedze w domku wiec wieczor tez pewnie spedze w domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten co wierzył--->nie boli głowka hmmm to pewnie dzis bedzie ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co wierzył...
Koszyczek nie dzis tez nie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula....
Witam wszystkich bardzo serdecznie....ja tez dzis cały dzien postanowiłam spedzic na dworze.....zeby zajac sobie czas, postanowiłam pojezdzic na rowerze...najpierew planowałam tylko odwiedzic nasz małe gory:)) a potem jakos tak spontanicznie wyszło i w sumie przejechałam 50 km:))...(uwielbiam jezdzic na rowerze:))...jestem z siebie dumna...ale teraz to napewno szybko zasne...i bardzo dobrze.....tak wiec pozdrawiam wszystkich i zycze spokojnej nocy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten co wierzył-----> jak ci minał dzien? ja własnie obejrzałam hmm ogladałam film na jedynce i nie wiem jak sie skonczył bo mama do mnie zadzwoniła i nie obejrzałam:O anula----->podziwiam 50 to sporo całkiem całkiem :)teraz bedziesz spała jak dziecko ;) spij dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co wierzył...
Koszyczek... czekam na odpowiedz na moje pytanie z wczoraj....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dchudf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten co wierzył----> nie chełm i nie zamosc :) jesli o to ci chodziło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co wierzył...
Koszyczek.. powiedz cos wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co wierzył...
OKI ale nie o to mi chodzilo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i na dodatek dzis mam humorek nawet w przeciwienstwie do wczorajszego wieczor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiiii
czesc wszystkim!!!!!!!!! ja też dziś na podwórku pojechałam do rodzinki na wieś i sie poopalałam sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiiii
kurde nie umiem składać zdań topiłam smutki z siostrami i ze szwagrem bo dołek dalej jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×