Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sisi1111

MATKI POLKI W WIELKIEJ BRYTANII

Polecane posty

Gość Oliweczka 2006
fajniusia ta twoja myszka:) mezus tez niczego sobie:D jak zalozyc wlasna stronke internetowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliweczka, sliczniutki dziubek 😘 !!!! Dzieki za fotki! Kliknij na stopce ale wysylam ci linka na maila (nie am zdjec najnowszych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdz na www.bobasy.pl tam musisz sie zarejestrowac (opcja: DOŁĄCZ)- wybrac nick haslo itp. potem mozesz juz zamieszczac sobie na swoje zdjecia itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliweczka 2006
czekam nA kod aktywacyjny ktos mi zajal nic oliweczka buuu ale mam inny co porabiata mamuski bo ja chyba bede obierac ziemniaczki na obiadek pok spi moja choierka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja juz pospala - w dzien max 30min. (ale w nocy za to ladnie:) ), no chyba ze na spacerze...zakupy z tesco dostarczyli...zaraz karmienie...i wybywamy na spacerek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelikanka
Witam wszystkie mamy i przyszle mamy.Jestem w szustym miesiacu ciazy.W Wielkiej Brytanii jestem juz okolo 8 miesiecy. Na wizycie w szpitalu po zrbionym usg i pobranej krwi na badanie dowiedzialam sie ze jezeli moj pobyt w Wielkiej Brytanii nie przekracza roku czasu to badania i porod sa platne.Dostalam list z prosba o udowodnienie im ze moj pobyt przekracza ten rok czasu. No i teraz mam problem bo niby jak .Pracowalam na bez stalego zatrudnienia.Czy bede musiala placic za te badania i czy musze wracac do kraju.Nie wiem czy to jest istotne ze moj partner ojciec dziecka jest tu juz ponad 2.5 roku i zawsze pracowal legalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pracy 😭 Malgorzatko, zapomnialam ci powiedziec, mnie HV tez powiedziala zeby uzywac vaseline ale nie dzialalo tak dobrze jak sudocream! Smaruj faldki nim, ja wyleczylam nim szyjke Myszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelicanko, tak nie powinno byc z tego co wiem - w jakim to miescie i w jakim szpitalu, zaraz sprawdze! A NIN masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliweczka 2006
spoko obiad gotowy a chlopow nie ma em j 10 minut i jak nei przyjda zjem sama kod aktywacyjny nie doszedl od rana prawie albo od poludnia:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelikanka
Witam MAME E.Mieszkam na Wembley to jest 4 strefa Londynu.A nazwa szpitala to;Northwick Park Hospital.Watford Road.Harrow.Middlesex.HA1 3UJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelikanka
NIN nie wiem co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliweczka 2006
pelikanka ja do angkli przyjechalam szosty moze poczatek 7 miesiaca i za nic nie placilam tylko za zdjecie usg 5funtow jak chcesz zeby ci wydrukwali tyle ze ja mieszkam w liverpoolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliweczka 2006
daje sobie juz spokoj z tymi bobasami !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelikanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliweczka 2006
nudy deszczyk pada a tu tez nikogo nie ma buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja przyjechalam do Anglii w lipcu, a rodzilam w pazdzierniku - i tez nic nie placilam. Nie wiem czy to ma zwiazek z tym,ze moj maz ma NIN ale on wtedy tez nie byl jeszcze ponad rok w Anglii....zreszta - nie mam pojecia jak to jest - bo tez mnie to martwilo na poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliweczka 2006
to zapraszam na bobasy tam sa fotki moej ślicznotki licze na komentarze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszcie piszcie o antykoncepcji, tez sie zastanawiam, co by tu, bo te minipigulki trzeba brac regularnie co do 2 godzin zdaje sie a jakos tego w obecnym kolowrocie nie widze... Malgorzatka - wazelina naprawde skutkuje, duzo lepiej niz puder, puder zatyka pory ponoc (tzn mam wrazenie ze wazelina tez, no bo jak inaczej, ale na odparzenia i p/w skutkuje na pewno jak zloto) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba uwierze w ta wazeline, bo na czerwona pupe pomogla masc przepisana przez midwife (w dwa dni), a przez cztery tygodnie nie pomogly masci przepisane przez polskiego lekarza (wizyta 50 zl) Moge tylko pozazdroscic Ewelince takich silnych miesni :) toz ona juz prawie brzuszki robi :classic_cool: jestem pokonana. mala za nic nie da sie przekonac do butelki. Zab wyrwany. Oby jej nic po tym znieczuleniu nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliweczka 2006
wstawac mamcie i pisac cos na forum Dzien dobry ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliweczka 2006
jak sie robi kwiatuszki i serduszka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie spie juz od dawna,ale nie mam weny do pisania :( 🌻 [ kwiat ] ❤️ [ serce ] 😘 [ kiss ] 😴 [ spioch ] 😠 [ zly ] 😡 [ wsciekly ] 🖐️ [ czesc ] 💤 [ ziewam ] 😭 [ beksa ] tylko bez spacji :) :) : ) ;) ; ) :P : P :O : O :D : D :( : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliweczka 2006
😘 dziekuje nata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry a raczej bardzo zly 😠 dopiero co odlozylam sluchawke ze zloscia bo rozmawialam ze szpitalem Pelikanki - pani Suzanna Person, wielka chamka i na pewno czlonek parti BNP, potraktowala mnie b. nieprzyjemnie. Pelikanko, ty musisz sama do nich zadzwonic (ponoc numer jest w tym liscie) i wytlumaczyc ze ty tu miszkasz i nie jestes turystka. Beda na pewno chcieli zebys udowodnila im zamieszkanie - praca i konto bankowe twego meza, i National Insurance Number (NIN) powinny im wystarczyc. A bylas wyslana do szpitala rzez GP czy sama tak sobie poszlas? Czy oni wogole powiedzieli ze masz zaplacic? Mozesz zmienic szpital? jedna z midwife powiedziala mi ze musisz placic bo jestes w tym kraju nielegalnie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny, ja dzis tylko na sekundke, bo dzien wyzwan przede mna - sama po raz pierwszy z dwojka maluchow, pierwsze koty za ploty, maly odprowadzony do opiekunki na pol dnia, mala pokochala nosidelko (o radosci) wiec moge na chwile zajrzec na kafe. Uwierz w wazeline Malgorzatka! Dobrze ze zab wyrwany, mam nadzieje ze malej nic nie bedzie, inna opcja to karmienie lyzeczka - pain in the...ale przez dwa dni jakos bys przezyla... A! I miejmy nadzieje zadna pomarancza nie przeczyta komentarza o polskim pediatrze, bo dostanie CI sie za niepatriotyczne stosowanie brytyjskiej (a fe) wazeliny :p Mama E - wielka kobieta jestes :) lece, koniec laby, trzea przebrac mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×