Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sisi1111

MATKI POLKI W WIELKIEJ BRYTANII

Polecane posty

Gość oliweczka 2006
a moje malenstwo tnie komara 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliweczka 2006
jak dolaczyc opis do zdjec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda z ta wazelina. Juz jak to pisalam to o tym patriotyzmie i ewentualnym posadzeniu o jego brak myslalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szanta to ja Ci milego dnia zycze :) wlasciwie juz popoludnia. Mieszko Ci pomoze przeciez zaopiekowac sie swoja mala siostrzyczka. W koncu to on jest teraz Big Brother :) Jak wogole sobie dajesz rade z dwojka? (napisz jakies superlatywy zeby nas zachecic do dzialania:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliweczka006
wtam hhi to znowu ja albo za malo piszecie albo za czeso tu jestem,:) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliweczka2006
pomylilam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgorzataka - jakies superlatywy :p Na dzisiaj to koniec komentarza, z moich pieknych plnow wyszla jakas polowa, teraz po wielkim ryku (Mieszka) oba spia, ciekawe co bedzie w nocy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuchy, gdzie sie podziewacie? juz sie nie moglam dokopac to topiku! no, zglaszac obecnosc!!!! wiecie co, taka ze mnie doopa, nie powiedzialam wam ze dostalam oferte! Z duza podwyzka! :D chodze taaaaak usmiechnieta!!! Podwyzka zupelnie nie oczekiwana, ale sie przyda bo dom kupujemy! Szanta, zaakceptowalam fakt ze czasami tak \'maslowo\' jest! dzieki kochane za trzymanie kciukow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pierwsza!!:D A myslalam,ze tak pozno wstalam;) Pozdrawiam wszystkie mamusie...Moja mala miala dzis w nocy cyrk - tzn. obudzila sie o 1, potem o 5 i 6:30.Ja dalam jej jesc o 1, a o 5 zdolala sama pzysnac i dopiero o 6:30 jadla....no i spi do teraz...:) Ale jaka ja jestem niewyspana!!! - normalnie zapomnialam co to nieprzespana noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak ja ,tez mialam w nocy cyrk,ale co 1,5 godziny :( Teraz mam oczy na zapalkach i straszny bol glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Felicity, no niewyspana jestes bo nie zauwazylas ze pierwsza nie bylas :p :D to my takie trzy zombie tu dzisiaj jestesmy? bzzzzzz 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Mamo E 👄 - no naprawde musze byc niewyspana...:) Gratuluje podwyzki:) Co do nocy - to chyba dzieciaczki sie zmowily;) Albo pelnia byla, czy co:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje Mamo E. Takie uczucie kiedy cala sie geba smieje i za nic nie da sie udawac ze sie ma zly humor? Super. Nie chce wam dokuczyc ale musze sie pchwalic, ze my, tzn ja i Julka spimy razem po 12 godzin !!! serio. Wiem ze dla mne to za dlugo, ale taki len we mnie wszedl, ze wstyd. Probujcie odespac jak maluchy spia w dzien, olac porzadki i gotowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie sie tak nie da - i tak mam balagan:P bo moja spi max pol godziny na raz... Ale mam tylko nadzieje,ze taka noc jak dzis - nie wejdzie jej w nawyk i ze dzis bedzie spac w nocy jak zwykle do tej pory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej i papa zarazem, lece do malej, zaraz mlody bedzie w domku, Mama E - WIELKIE GRATULACJE Malgorzatka spij za nas wszystkie Maya dolacza do kolezanek, nocka nie moja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dzieki. Malgorzatko, ty do lozka juz o 19 wskakujesz? Ja nawet jesli bym chciala to nie moge bo z Lukaszem tez trzeba jakis czas spedzic, jemy kolacje (bardzo pozno!) no i potem troche tv dla rozluznienia. Chociaz musze powiedzec ze ostatnio tez jestesmy juz w lozku o wiele wczesniej niz dawniej, bo o 22. Takie to zycie narazie... ;) Felicity, na pewno to tylko taka jedna nocka, zobaczysz dzisiaj juz bedzie spala jak suselek - chyba to juz zabkowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 19? to my sie dopiero rozkrecamy:) razem z moim maluszkiem chodzimy spac o 10 - 11. malo wychowawcze. Niestety przez to malo czasu mam na spedzanie tylko z mezem. Piatek, sobota wieczorem tylko dzis tak jakby poczynilam maly krok do przodu jesli chodzi o butelke. Kupilam taka z mieciutkim gietkim smoczkiem Tommee Tippee i dalam malej troche piersi i zaraz butelke i wziela :) :) :) SSala jak smok :) :) :) To swoisty sukces Wczoraj moja kolezanka wyladowala w szpitalu - z cholestaza. NIesamowite, skoro ta choroba dotyczy tylko 2 % ciezarnych to czemu tak czesto o niej slysze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Zanim zaczne wprowadzac \"sollids\" - jestem ciekawa produkty jakiej firmy polecacie? Bo jak wiecie sa one tu zupelnie inne niz w Polsce.?Ja na razie karmie Ole Cow&gate - ale jak zaczne wprowadzac inne pokarmy - byc moze zmienie na inne...i chcialabym wiedziec jakie sa dobre (polecane):) Milego weekendu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danuttttta
mam takie pytanie, kupiłam test ciążowy QUIK-CHECK, mieszkam w Anglii i nie wiem które sa dobre a które nie ponieważ kupiłam pierwszy raz. Czy jest on dobtym testem?? I po jakim czasie wykrywa ciąże??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale piekny dzis dzien! 🌻 wiosna za progiem! Albo jeszcze nas ta zima ugryzie? Rano leb mnie bolal :( bo wypilam troche winka wczoraj wieczorem :classic_cool: ohydna sprawa! no ale przeszlo po spacerku i kawusi :) Felicity, ja tez Myszke karmie cow&gate, sloiczkami hippa i Heinz organic i mum\'s own, i produktami baby plum (sa przesmaczne!). Jak na pierwsze razy to radze zaczac od baby rice (hippa, heinza lub organix)bbbblk mkfcsbghyujiyuvdevcyvwygttyctcv c x8 .u.b m, hehehe mala sie do kompa dorwala! I jesli nie chcesz sama papki gotowac to hipp ma sloiczki od 4 mies. Ale bardzo polecam plum babies!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia S.
Witam serdecznie :) Szanta chyba bardzo chciałaś żebym mieszkała w Twoim mieście bo ...dziś mąż wrócił ze szkolenia i mówi, że odwołali wyjazd do Worthing ale przenoszą ich do ....Portsmouth:) Mam pare pytań, ale te zadam już w emailu:) Sztefka...ja wprawdzie nie ze śląska no ale daleko nie mam, pochodzę z Kędzierzyna-Koźla jakieś 45 kilometrów od Gliwic(a to już śląskie:) Mam pytanie do Mateczek dzieci 2-3 miesięcznych jak często Wasze dzieci robią kupkę i jak karmicie.Moja Niunia robi co 2-3 dni no i wydaje mi się, że to trochę za rzadko, aczkolwiek jak już zrobi jest tego trochę:) Ja karmię piersią a dokarmiam butelką... a teraz Niunia jest wtulona w tatę,jedną ręką trzyma jego bluzke druga jej wisi i liże mu(tacie) rękę(przedramię) !!! jak jej dałam mleko zaczęła płakać. Małgorzatka 26 ja mam skolei inny problem bo moja Liwka, czasami się buntuje przeciw piersi i musze najpierw zrobić trochę mleka lub dać jej smoczek jak zacznie ssać to wtedy szybko wyciągam i wsadzam pierś z nakładką 🌻Nasza kochana córeczka ur.24 listopada.2006r, waga 2670g i 49cm ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu! Moja mala w wieku 2-3 miesiecy tez nie robila tak czesto kupek - karmilam piersia i dokarmialam butelka - dzieci moga robic od kilku na dzien do jednej na tydzien - tak mi powiedzial lekarz i health visitor - wszystko zalezy od dziecka:) Teraz je tylko z butelki - i juz unormowalo sie to - do 1 na dzien:) Pozdrawiam - bo wlasnie glodomorek bedzie jadl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ,mam do Was ogromna prosbę, robię lekcje z moja córką i ona ma tam podpisać kwadrat foremny,trójkat foremny i prostokat foremny i ani ja ani ona nie wiemy jak to napisać jeśli ktoraś by wiedziała to bardzo proszę o napisanie jak to brzmi po angielsku bo normalnie juz z siebie wychodze,będe ogromnie wdzieczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia widzisz kazdy dzidzius inny:) Jesli chodzi o kupke to moja zaba na poczatku robila mnostwo a jak miala jakies 2, 3 miesiace zaczela robic coraz mniej, a teraz regularnie jedna dziennie na przywitanie dnia :P - karmie tylko piersia Mama E - ja cie rozumiem, bo ostatnio mialam kaca giganta po.... znieczuleniu na zeba. Czulam sie jakbym zmieszala wszystkie alkohole swiata. Okropne to bylo. Temat stalych pokarmow mnie tez interesuje. Na razie daje malej okazjonalnie kaszke bobovita na moim mleku i raz banana - ale jej smakowal, teraz planuje marchewke - ale mam zamiar sama jej przygotowywac to jedzonko, przynajmniej na poczatku, przedewszystkim dlatego ze te w sloiczkach zazwyczaj sa laczone, a ja chce wprowadzac pojedynczo wszystko. Jula jest jeszcze mala (4,5 miesiaca) i nie spiesze sie z tym wszystkim - no i nic na sile. Pochwale sie jeszcze ze dzis o 2 a.m. :) urodzila sie malutka Polka - coraczka mojej kolezancki. Mala Zosia :) :) :) 3,5 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor, mam pytanie czy ktoras z pan przechodzila ciaze w londynie? chce zrobic badanie beta hcg, a moj gp stwierdzil ze jakiekolwiek badania to ok 12tyg. poszukalam prywatnych i ceny sa kosmiczne! moze ktoras bardziej doswiadczona kobietka moglaby poradzic. b. prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej, Noc ciemna, ja mam 5 in na kompie ;) Kasia S- najpierw odpisalam na maila, potem przeczytalam Twoj post :) Bardzo bardzo sie ciesze, mam nadzieje ze juz go nigdzie dalej nie przeniosa, i ze Wy tez sie z mezem zabierzecie??? Babsko - witaj w angielskiej rzeczywistosci, czas uzbroic sie w cierpliwosc, zroic test \"sikany\" a badania (tyle ze nie bety) po 12 tyg. A tak swoja sciezka po co Ci beta? Z niecierpliwosci? Czy boisz sie ze z ciaza cos nie tak? Bo jesli to drugie, to na pewno w NHS Ci pomoga, bety nie zrobia, ale serduszka posluchaja, albo wysla na USG... A u nas dzis Tesciowka przyjechala, poki co bardzo przyjemnie, starcia zaczna sie pewnie za jakies 2 tyg :p Ale co tam, cieszmy sie chwila, poza tym mam taki zasuw, ze kazda pomoc sie liczy! No i w zwiazku z tym dobranoc i spokojnej nocy Paniom zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szanta dziekuje🌻 to moja pierwsza ciaza, miesiac temu mialam taki meksyk ze szok! pojechalismy do pl na swieta, testy pozytywne (lekkie kreski, no ale) beta 12.06 i @ przylazla:( stad te obawy. tym razem testy wyszly w mig i b.b. wyrazne! temp sie utzrymuje i wszystko ok. oby tak dalej❤️ milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do was :) Z mezem wynajmujemy w Polsce mieszkanie,mamy meldunek staly i skoro chcemy jechac do Anglii na stale wiec musimy sie wymeldowac i mieszkanie zdac. To co w tym momencie nasze dowody osobiste beda juz nie wazne? Czy musimy sie zameldowac pozniej w Anglii czy jak to bedzie wygladalo.Czy musimy miec gdzies w Polsce meldunek?Ale z drugiej strony po co miec meldunek w Polsce skoro chcemy tam jechac na stale. Tam bedziemy wynajmowac mieszkanie i czy wlasciciel domu bedzie musial nas gdzies zapisac ? Odpowiedzcie,bo niewiem co robic? W paszporcie nie ma stalego adresu to luz,ale co z naszymi dowodami osobistymi? Pomozcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w anglii nie ma czegos takiego jak meldunek. A w Polsce nie musisz sie meldowac. NAm powiedzieli ze gdybysmy mala zameldowali to obejmowalby ja obowiazek szczepien, szkoly itp. Dowod chyba nie przestanie byc wazny, tak mi sie zdaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×