Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sisi1111

MATKI POLKI W WIELKIEJ BRYTANII

Polecane posty

witam z wieczora padam z powodu bolu zoładka...zreszta moj tez mala dzis strasznie marudna ... ciezko jej bylo zasnac .. na grupie spokojnie jak zwykle. Szanta - chcialabym by pracowal przy biurku niestety ... jego angielski nie taki dobry ... gdybys mogla odezwij sie i przypomnij mi swojego maila mam do Ciebie biznesik...:) i jakbys dodala zdjecia malej byłabym w niebie ;) uciekam wlasnie mój monter zmontowal szafke pod komputer :) acha dzis dzwonili do niego odnosnie mojego NINu w srode ma przyjsc jakis list zobaczymy co oni wymysla ... uciekam spac dobrej nocki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domek nasz... ale ja zamiast skakac z radosci to sie waham. Oferta jest juz wycofana i zalatwiamy mortgage. Wszystko idzie blyskawicznie. DOmek mi sie podoba, ale... to nie takie hop siup, no bo niby fajnie, ladnie w srodku, cacy ogrod, ale dzielnica nieciekawa teoretycznie, bo nalezy do takiej co dosc zla slawa slynie, ale jest na jej uboczu, a zaraz za ulica (koplejny minus, bo w szczycie bywa ruchliwa) jest b droga dzielnica. Do centrum naszego miasteczka jakies 2 mile :) wokol duzo terenow spacerowych, jeziorka nawet sa :) Waham sie tez dlatego, ze bardzo malo domow wiedzielismy, ten byl czwarty i nie wiem czy dobrze oceniamy sytuacje. male mamy porownanie, dlatego zalatwianie niech sie toczy, a my bedziemy nadal ogladac jakies domki, a noz okaze sie ze ten nasz to nie taka znow super okazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivonka79
hej kochane nie wiem czy ktores mnie pamietaja kiedys tutaj cos skrobalam,a potem sie zaniedbalami tylko podczytywalam wasze wpisy.Ciesze sie ze wiekszosc z Was ma juz swoje malenstwa na swiecie.Za nami juz polowa ciazy 26 tydzien i juz wiemy ze bedzie to dziewuszka mala pszczolka Majusia.Moj chlopak strasznie sie cieszy a ja juz chcialabym miec to za soba i trzymac nasza malenka iskierke na rekach.Chcialabym zadac jedno pytanie takie z poza tematu dotyczace tej jednorazowej dotacji stuart maternity grand czy cos takiego.Wiem ze mozemy sie o to starac ale do tego potrzebny jest working tax credit,niestety rzadne z nas tego nie ma.Moje pytanie brzmi czy ktoras z Was orientuje sie moze przez jaki okres od urodzenia mozna sie o to starac,czy wniosek trzeba zlozyc przed urodzeniem poniewaz watpie by udalo mi sie zakonczyc starania o working tax credit przed urodzeniem.I jeszcze jedno,czy koniecznie musze podawac kwote jakas zarobil moj facet,bo niestety zagudil swoj p60 z roku 2004/05 a na zeszly rok jeszcze nie dostalismy i jestem w korpce bo nie wiem czy to wysylac czy lepiej poczekac.Dzieki za odpowiedz gdyby ktoras z Was byla w stanie miodpowiedziec bylabym wdzieczna pozdawiam wszystkie mamusie i goraco caluje wszystkie Wasze sloneczka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AKIRA
Ivonka79 -SURE MATERNITY GRANT-MOZESZ O TO APLIKOWAC 3 M-CE PRZED I 3 M-CE PO URODZENIU DZIECKA,ALE POTRZEBNY JEST NP. WLASNIE WORKING TAX ALBO KTORYS Z INNYCH BENEFITOW OPROCZ CHB.WYPELNIAJAC WNIOSEK NA WTC WPISZ ZE ZAROBKI ZA ROK 05/06 SA ESTIMATED A KIEDY ODSYSKASZ P60 WYPELNISZ NOWY FORMULARZ,SKLADAJ SZYBKO CZEKA SIE DO 3 MIESIECY.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AKIRA
ESTIMATED ZNACZY W" PRZYBLIZENIU" CZYLI POLICZCIE MNIEJ WIECEJ ILE ZROBIL MAZ I TA SUME WPISZCIE.SORRY ZA CHAOS ALE TRZYMAM DZIECKO NA REKACH MILEGO DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivonka79
dzieki serdecznie Akira za podpowiedz tak tez uczynie chyba ze na dniach dostaniemy p 60 bo mialy juz byc 2 tyg temu.Moj menadzer tez tak mowil ale jajak zwykle jak nie ma na papierze to nie zrobie. Mam nadzieje ze Twoje malenstwo rosnie zdrowo i Ty rowniez masz sie jak najlepiej.Ja mam jeszcze jakies 3 miesiace jednak juz mysle o tym co bedzie dalej,i jak zwykle panikuje jakmy damy sobie rade takzdalalod wszystkich.Mieszkamy z moim tesciem wiec zawsze to jakas para rak do pomocy w razie,wiec mysle ze damysobie rade.Pozdrawiam Cie serdecznie i do uslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja slyszalalam ze maternity ground to do 16 tygodni po urodzeniu dziecka a później przepada - tak slyszalalam na grupie polskiej w temacie benefitow bo babka jedna sie pytala. dzis juz lepiej sie czuje choc żoladek ciagle boli... ale juz mniej. Dzis ide na grupe aktywnosci fizycznej dla malej czyli godzina biegania za mala i pilkami. pozdrawiam i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Mamusie!!! Piekny mamy dzione!Bylam nieobecna bo moj maz okupowal komputer i nie dal mi do niego dojsc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Mama E wlasnie podeslij na gg linka do tego domku bo tez chetnie obejrze Malgorzatka dzielnica jest najwazniejsza - lepiej kupic domek troche do remontu w bardzo dobrej dzielnicy niz super ladny w takiej ze zla reputacja bo ten drugi bedzie trzymal cene a w dobrej dzielnicy (najwazniejsze jest LOCATION! tak wszyscy mowia i wszedzie pisza w roznych poradach o domach). My sie taka rada kierowalismy i nasz domek w ciagu dwoch lat wzrosl 20% w cenie. owszem byl troche zaniedbany i mial tylko single glazing ale jest w bardzo dobrej dzielnicy i praktycznie w centrum i nie przy ruchliwej ulicy. To wazne bo jak bedziecie sprzedawac to bedzie latwo a przeciez domu nie kupuje sie na zawsze - bo mozesz sie wyprowadzic gdzie indziej albo potrzebny ci bedzie wiekszy. my mamy 4 sypialniowy domek ale jeden pokoj to office i wlasciwie za pare lat bedziemy znow sie rozgladac bo bedzie za ciasno jak maluszek podrosnie - pokoje sa spore ale akurat ten \'maluszkowy\' jest maly. Jak my szukalismy domu to podobal mi sie jeszcze jeden polozony tak jak twoj na granicy dobra/kiepska dzielnica i mial troche wiekszy ogrod niz nasz. Jednak poradzono mi zeby wybrac kierujac sie glownie lokalizacja i jestem zadowolona. okna juz czesciowo wymienilam, domek odmalowany , szafki w kuchni zmienione i mam jak chcialam:) tamten byl super zrobiony wiec nic bym nie zmieniala i mialabym niekoniecznie jak chcialam. to tyle z moich doswiadczen na temat nieruchomosci:))) dodam jeszcze ze nasze poprzednie mieszkanie tez nie bylo super przy sprzedazy ale tez w najlepszej dzielnicy i sprzedalismy szybciutko za bardzo dobra cene:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgorzatka z tego wszystkiego zapomnialam o najwazniejszym ale to pewnie i tak wiesz - kiepska dzielnica oznacza dodgy sasiadow, rozne chavy itp ktore potem beda wplywac na twoje dziecko (to bedzie przeciez jego towarzystwo); podobnie szkola jesli wybierzesz najblizsza; moim kryterium bylo tez ze blisko domu jest dobra szkola a nie ze bede w korkach spedzac 2 godziny do i ze szkoly; plus oczywiscie jak wspomnialas parki itp:) warto wiec troche wiecej za domek zaplacic po to zeby nie miec za sasiadow jakiegos szemranego towarzystwa. zreszta jak troche wiecej poogladasz to zorientujesz sie ze korzystna cena ma \'cos\' w sobie zwykle odzwierciedla to kiepska dzielnice albo cos nie tak z domem (kolezanka kupila domek okazyjnie i nie tylko dzielnica niezbyt ale domek okazal sie wiecej zrujnowany niz ona sie zorientowala ogladajac - ogladaj dobrze, zagladaj w katy; sprawdz stabilnosc szafek w kuchni itp; no i oczywiscie podstawa to FULL SURVEY nie tylko taki podstawowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivonka hej ja prawie na tym samym etapie co ty:) 25 tydzien:)))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akira
Ivonka dzieki za pozdrowienia.Nie boj, sie wszystko sie ulozy.Ja tez sie balam i niepotrzebnie,jest co prawda troche zamieszania na poczatku,ale potem z gorki i radocha,oczywiscie jak wszystko idzie wg planu.Nie martw sie na zapas,wszystko bedzie dobrze to nie Polska,tutaj latwiej sie organizuje zycie i osobiste i zawodowe.Dbaj o siebie koniecznie,to jest teraz najwazniejsze.Powodzenia dla calej rodzinki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgorzatka - my mielismy podobne odczucia przy kupowaniu naszego, czy dobrze zrobilismy, o czy to na pewno ten - ale okazalo sie tak, ze idealnie sie w nim mieszka. Co prawda nie stac nas bylo na naprawde dobra dzielnice, ale uwazalismy zeby trzymac sie z daleka od tych nieciekawych - Siobhan madrze pisze :) Z drugiej strony slyszalam tez poglad, ze jak sie nie ma wystarczajaco kasy zeby kupic w tej naprawde dobrej, to takie na granicy sa second best. Otoczenie z tego co piszesz przedstawia sie ladnie, ale ta droga troche martwi :( Mozesz wyslac link na maila? Chetnie sobie obejrze! A jesli chodzi o zmiane domu juz po uzgodnieniu, to nie wiem czy zaplaciliscie juz solicitorom, ale wiesz ze ta kasa przepada, gdybyscie zmienili zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, i jeszcze jedno - odwrotnie niz Siobhan - my postawilismy na to zeby przede wszystkim byc zadowolonym z domu - nie mielismy czasu na zadne DIY, wiec wszystkie opcje \"do przeroki/remontu\" odpadaly. Mialo byc funkconalnie i tak zeby nam sie podobalo. Wychodzilismy z zalozenia, ze lepszy lepszy dom w troche gorszej dzielnicy, bo - cena i tak wzrosnie - za pare lat sie wyprowadzamy wiec nie bedziemy bog wie ile inwestowac w remonty - a ma nam byc wygodnie bez szczegolnego nakladu pracy. Wiec kazdy musi wybierac do swojej sytuacji - no i podejrzewam ze Londyn a poza to jednak robi znaczna roznice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivonka79
witaj Siobhan jak fajnie ze nie jestem sama,ja mam termin na 11 sierpnia.Moja malenka Maya kica w brzuszku ze hoho,poki moze.Mam nadzieje ze Ty czujesz sie rewelacyjnie i nie brak Ci usmiechuna codzien.Ja czuje sie lepiej niz przed ciaza,tylko czasem mam takie dziwne nastroje i wyzywam sie na moim Misiu,on biedny ze mna jest jak nie wiem,tlumaczy sobie ze to wina hormonow i idzie dalej. Akira cala sila moja to w moim ukochany on mimo iz jest ode mnie mlodszy ma tyle odwagi i optymizmu w sobie ze moge mu tylko tego pozazdroscic.Juz zapowiedzial ze on bez problemu zajmie sie malenstwem i bedzie zmienial pieluszki,oczywiscie najpierw musze mu pokazac jak to sie robi(pare pieluch w zyciu przewinelam ale nie u takiego noworodka)a ja bede mogla zajac sie soba pojsc na basen czy polazic po sklepach.Czasem mysle ze on troche bajaduzy ale fajnie zyc nawet z taka mysla ze nie jestem sama.O SSMG mozna sie starac przed urodzeniem badz w przeciagu 3 misiecy od urodzenia wiec moze jeszcze sie zalapie. Buziaczki gorace dla wszystkich mamusiek i ich dzidiusiow papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szanta wyslalam ci linka. Na razie jeszcze grosza nie placilismy im, wiec nic nie stracimy jesli sie wycofamy (tak mowili). Ten domek jest wlasnie w takim stanie ze nie trzeba mu zadnych przerobek, widac w nim reke kobiety, wszedzie czysto i schludnie. Bez ekstra luksusow, ale i bez starych przymalowanych tapet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, pisze na waszym topiku bo potrzebuje pomocy. Mój mąż otrzymał propozycję pracy w Anglii a dokładniej w Darlington i problem polega na tym że zupełnie nie wiem jakie są koszty utrzymania, rachunki za gaz, prąd itd. Mąż ma zarabiać 25 tyś funtów rocznie czyli jakieś 1 560 miesięcznie, utrzymać żonę i malutkie dziecko. proszę napiszcie jak dajecie sobie radę, czy wasze dochody są podobne, czy warto zaryzykować? Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanta zgadzam sie ze jak nie mozna sobie pozwolic na dobra dzielnice to na granicy nie jest zle. zawsze to lepiej niz w kiepskiej. wszystko zalezy od sytuacji oczywiscie:) i troche zle mnie zrozumialas - my wcale nie musielismy duzo DIY robic - tylko okna sa do wymiany bo single glazing - zadne zniszczone ale ja chce miec double no i malowac trzeba bylo bo ja nie lubie bialych scian:))) poza tym domek super, mozna bylo w nim od razu mieszkac:) szafki w kuchni wymienilam bo mi sie nie podobaly te co byly:))) Ivonka moj termin jest na 16 sierpnia ale bede miec cesarke wiec na pewno bedzie wczesniej - mysle ze 8-10 sierpnia; dzieki czuje sie super od poczatku ale ja juz tak mam ze ciaze znosze znakomicie:))) tez mam miec dziewuszke ale jeszcze imie nie wybrane mamy pare typow ale ciezko zdecydowac ktore najlepsze:) nastrojow na szczescie nie mam hehe tzn zadnych specjalnie z powodu ciazy bo tak ogolnie to bywam humorzasta heheh nie martw sie jak sie malutka urodzi bedziesz wiedziala co i jak robic - to przychodzi samo, instynktownie:) wiec nie martw sie na zapas. i super ze chlopak deklaruje troche wyreki to nieocenione:))) Malgorzatka ja tez poprosze linka:) email w stopce:)))) chetnie sobie domek obejrze:))) najwazniejsze zebyscie mieli, jak to sie mowi, gut feeling, ze to ten domek:))) intuicja zawsze dobrze podpowiada:) bo to wy macie sie w nim dobrze czuc:))) a jak czysto i schludnie to plus - nasz domek wymagal solidnego sprzatania bo wynajmowalo go dwoch facetow wczesniej i nie byli zbyt czysci hehe:))))wlasciciel odmalowal sciany przed sprzedaza, niestety na bialo, ale za to mialam pole do popisu:))) na szczescie tapet nie bylo (bo nie lubie) , jedynie w salonie ale zdjelismy i po krzyku:))) witaj miska:))) koszty utrzymania zaleza od stylu zycia, jak wszedzie. osobiscie trudno mi mowic bo mamy dochod duzo wiekszy i nie nalezymy do mega oszczednych ale moze jest tu ktos kto ma podobnie to na pewno ci doradzi:) pensja ktora ma dostac maz nie nalezy do najwyzszych ale tez nie jest az taka mala wiec mysle ze nie bedzie zle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siobhan dziękuje za szczerą odpowiedz, wciąż myślimy. Najlepiej będzie jak mąż tam pojedzie i sam sprawdzi jak to wygląda. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska nie ma sprawy:) sadze, ze to dobry pomysl, zeby maz sprawdzil a ty dojedziesz:)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska - moim zdaniem za 25tys rocznie da sie zyc, bez luksusow, ale spokojnie bez zmartwien. Siobhan - no to ja duuuuzo wiecej w domu zmienilam :) Zreszta glownie czysto kosmetyczne rzeczy, wiec do wartosci sie nie za bardzo doloza...choc okna tez zmienilam, wiec choc to. A na kuchnie akurat klne w zywy kamien, bo ustawiona jest kretynsko, i poprzedni wlasciciele nie przewidzieli lodowki :O wiec stoi na blacie, bo bez calkowitej przerobki nigdzie ie wejdzie, a nowa fitted kitchen wiec szkoda ruszac. Jak widac racja po Twojej stronie jest :) Swoja sciezka single glazing w ogole jest moim zdaniem kosmicznym pomyslem, kiedys nie chcialam wierzyc ze tu tak buduja... Cos jeszcze mialam pisac, ale maz mnie wola na obiad wiec sobie podaruje, na razie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanta no widzisz wszystko zalezy od punktu widzenia:)))) no ja okna zmienione mam polowicznie bo wybralam dosc drogie i nie biale wiec reszta musi troche poczekac:))) no jak lodowka sie nie miesci to kiepsko; my akurat mamy bardzo duza kuchnie bo razem z jadalnia i ogromnym stolem i dwie duze lodowki, z tym ze jedna w utility roomie (wspaniala rzecz). Inna sprawa ze kuchnia zaprojektowana jest kiepsko ale na razie nie robimy nowej. za to udalo nam sie i mielismy od razu wspaniala kuchenke z plyta ceramiczna i dwoma piekarnikami - miodzio taka i tylko taka:))) my zmienilismy jeszcze czesciowo dywany i teraz bedziemy klasc drewniana podloge ale na razie tylko w jednej sypialni co do single glazing to podzielam opinie bo tez jak pierwszy raz o tym uslyszalam to bylam w szoku ale wiadomo brytyjczycy tradycjonalisci no i bycie na wyspie tez swoje robi bo nie sa i nie byli tak otwarci na wplywy i podatni jak Polacy i main land ogolnie:))) poza tym zimy jednak sa mniej ostre chociaz jak wiatry wieja zwlaszcza w szkocji to wspolczuje:))))my akurat w szkocji mielismy double glazing i bylo ok:))) heh widze ze twoj maz tak jak i moj lubi gotowac:))) mam nadzieje ze dobry obiadek upichcil:))) i tez widze ze pozno jecie jak my:) ja wlasnie wrocilam z basenu i ide dziecko do lozka spacyfikowac:))) pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To widze polskie przerobki sa powszechne :) My tez dywany - precz - podlogo - witaj. Kuchenke z dwoma piekarnikami sobie zainstalowalismy, a jak, ale wole na gazie gotowac a elektryke miec w piekarnikach, wiec jednak jakby inna. Kurcze, zazdroszcze Ci tego basenu okropnie!!!! No ale moze wreszcie tez mi sie uda wyrwac na dniach, Dobranoc! A obiadek pyszny byl, dziekuje, ale akurat gotowalam ja - maz podawal - i tak pieknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polskie przerobki a jakze:) na szczescie maz Bryt latwo reformowalny jest i ogolnie podobaja nam sie podobne rzeczy :)))) Co do kuchenki my tez myslelismy ze wolimy gazowa bo mielismy doswiadczenie z elektryczna starego typu i mielismy zmieniac ale jak zaczelam uzywac to juz na gazowa nie zmienie:) superowa jest - szybko sie nagrzewa, szybko chlodzi, duzo programow, dwa alarmy cudo:))) Mi sie niedlugo basenik urwie i bede musiala przerwac bo po porodzie i zanim maluch bedzie miec 3 miesiace to pewnie nie pojde - wiec na razie korzystam jak moge i 3 razy w tygodniu smigam:))) pilates zarzucilam bo troche za statyczny jest mam nadzieje ze sie wyrwiesz, chociaz z maluszkiem to zadne plywanie no ale chociaz sie zamoczysz:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze sie wyrwe, dzis sie umowilam, ze Wojtek zostaje z maluchami po polozeniu malej spac a ja smigam sie plawic :) A jakby co to w moim klubie jest tez nursery, jak mala uspie, to moze tam z 40 min zostac przeciez ;) Polecam Ci bardzo body balance, jak masz w klubie, to stanowczo statyczne nie jest, a bardzo lagodne rozciaganie, albo joge, do ktorej sie wlasnie w ciazy przekonalam. pilates to uwazam przereklamowana kicha, ale przy dobrze poprowadzonej jodze czlowiek naprawde odzywa! ok, tyle bylo dobrego, mala piszczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no to super Szanta, milego plywanka! u mnie tez jest nursery, ale na razie nie sprawdzalam co i jak, za pare miesiecy bede sie orientowac:) Niestety, nie ma u mnie akurat body balance a szkoda. Na jodze bylam raz ale akurat prowadziala kolezanka Japonka, ktora bardzo lubie ale prowadzi troche tak bez werwy. Sprobuje z kims innym skoro polecasz:)) Dokladnie pilates to kicha, okropna nuda dla nieruchawych staruszek:))) do tego po nim mnie plecy bolaly chociaz niby maja poprawiac postawe - a moze to dlatego haha bo stan mojego kregoslupa jest kiepski haha choroba zawodowa:))) milego dzionka dla wszystkich u nas nadal upaly deszczu nie widac a przydalby sie aha a propos spotkania- ustalmy jakas date bo mi sie kalendarz zaczyna zapelniac... moze 9-10 czerwca, jeden z tych dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Mamusie!!! Witam nowe mamusie na forum!!!🌼 Dopiero dorwalam kompa bo teraz jak moj maz nasciagal filmow to nie daje mi dojsc do neta oglada je po 3 dziennie jak wroci z pracy a w dzien nie mama za bardzo jak pisac bo Jeremiemu zaczely \"wychodzic\" zabki i jest marudny jak wstanie, spi po 15-30 minut a jeszcze obiad ugotowac itd. Szanta nareszcze jestes -SUPER!!!!!!🌼 Dziewczynki mi rowniez pasuje 9-10 czerwiec bo w nastepny weekend moj maz ma urodziny i trzeba cos przygotowac!!! Dziekuje za instrukcje podrozy bede wdzieczna!!!!!! Mam jeszcze pytanko moje drogie: CZy jak moj maz pracuje jako self employer to przysluguje mu urlpo platny za urodzenie dzecka(bo mojej kumpeli chlopak dostal takie cos ale on pracuje przez agencje)??i skoro go nie wykorzystal po urodzeniu to czy moze teraz?? cos nas Malo ostatnio!a gdzie Madzik24,Agnieszka26...??? U nas super dzien slonczko choc troche wieje!!!😘 POZDRAWIAMY!!!🌼 Milego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Ulus tuaj troche informacji o tym urlopie dwutygodniowym ale wyglada na to ze to tylko dla employees http://www.mumknowsbest.co.uk/mums_directory.asp?ref=8 przypuszczam, ze dla self-employeed nie ma czegos takiego, no bo samemu sie decyduje czy sie pracuje czy nie. ale pewnosci nie mam. dla self-employed mam jest MA ale o tatusiach nic nie znalazlam. najlepiej zadzwonic i sie wypytac sprobuj 08459 15 45 15 to jest info dla self-employed jesli nie beda wiedzieli to odesla cie gdzies indziej i podadza numer hope this helps:)))) o malo co bym zapomniala - spoznione zyczenia imieninowe dla Jeremiaszka:))) oby zdrowo rosl! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry.. Mnie nie pasuje jeden chlopak z 7 czerwca drugi z 9 tak ,ze ten weekend dla nas odpada. No potem juz pasuje na calego.:):) Siobham ja chodzilam na basen dla brzuchatek babka super prowadzila cwiczenia praktycznie do konca mozna chodzic jezeli lekarz nie ma zastrzerzen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×