Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sisi1111

MATKI POLKI W WIELKIEJ BRYTANII

Polecane posty

hej Flyfly szkoda ze nie mozesz...mi osobiscie ten weekend najlepiej pasuje...nie moge 16go i 23go hmmm ciezko bedzie ja na basen chodze tylko plywac ale jest post/prenatal class to moze sprobuje skoro polecasz; w poprzedniej ciazy plywalam do konca mysle ze i teraz tak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie poki co pasuja wszystkie czerwcowe weekendy, wiec sie dostosuje :) Ulus - dzieki za entuzjastyczne przyjecie :) Bardzo mi milo. OK uciekam, bo duzo do zrobienia a czasu maaaaalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam popoludniu - od przyszlego czwartku ide na lekcje angielskiego martwie sie jak mala to zniesie bede ja dalala na te dwie godziny do takiej grupy z dziecmi wiem ze tam jest super opieka i ze nie musze sie bac ale ona ciagle siedzi mi przy nodze... ach place tam 50 p za godzine wiec praktycznie nic a mala ma dobra opieke 3 pan :) jak nie ma dzieci to trzy tylko dla niej hehe tylko oby ona chciala tam zostawac .... maz ma dylemat czy moze nie jest za mala .... ja troche tez ale mam rezygnowac?? to 4 godziny w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivonka79
hej kochane! al Wam fajnie mozecie sie spotkac,super pomysl pogoda piekna tylko na spacery. Miska74 Kochana z perspektywy czasu patrzac na swoich znajomych jak rowniez kuzynke mojego chlopaka moge powiedziec Wam tylko jedno ze nie ma sensu jechac od razu razem.Po pierwsze poczatki nie sa latwe,zwlaszcza z malym dzieckiem,wiec naprawde moim skromnym zdaniem latwiej bedzie jesli Twoj maz pojedzie najpierw sam.Tesknota bywa ciezka,rozumiem to doskonale bo tez nie lubie rozstawac sie na dluzej z moim ukochanym,ale wierzmi ze tak bedzie Wam latwiej.Chociazby dlatego ze te pieniazki ktore bedzie zarabial tutajw Anglii bedzie mog odkladac po czesci na czas kiedy przyjedziesz z maluszkiem a czesc wysylac Tobie do Polski i napewno nie wydasz tyle w Polsce co tutaj.Tak poza tym wiele wydaje mi sie zarobki Twoje meza w zupelnosci wystarcza byscie mogli zyc godnie i nie glodowali,wszystko zalezy od Waszych upodoban no i przede wszystkim od tego gdzie bedziedzi miszkac.Poniewaz ceny mieszkan sa rozna w kazdym rejonie.Ja ze swoim chlopakiem i jego tata srednio wydajemy 40-50 funtow na jedzenie tygodniowo alew tym jest juz wszysto i naprawde mam wszystko co che.Problem tylko polegana tym ze z czasem sama sie z orientujesz co gdzie kupowac zeby poprostu nieplacic podwojnie.Bo po co np.lacic za swiezego ogorka dwa razy wiecej.Nauczylam sie tutaj robic zakupy tygodniowo wiec raz w tygodni taki wypad i koniec dziennieco najwyzej chlebek.Tak poza tym twoj maz bedzie mogla sie postarac przez tenczas o benefity jakie Wam beda przyslugiwac na dziecko i wiele wiele innych o ktore bedziemogl sie starac jako pracujacy.Nie martw sie wszystko sie ulozy ale musicie uzbroic sie w cierpliwosc,a naprawde nie ma nic gorszego niz pospiech.Gdybys miala jakies pytania to pisz,serdecznie Cie pozdrawiam i zyczezdrowka dla calej Twojej rodzinki Buziczaki dal wszystkich mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivonko79 bardzo bardzo Ci dziekuje za taaaakkkką długą i mądrą odowiedż, miło wiedzieć że mozna na was liczyc. Życze Wam miłego dnia i kto wie może niedługo do Was dołączę:-)))))) Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje na forum wielkiemu sercu i bardzo pomocnemu co sie zwie Szanciskowe Serducho. Mam nadzieje że wszystko z tym kodem sie wyjasni prowizje przesle przelewem ;) ja ogolnie mam dylemat gdyz niewiem jak to bedzie z moimi lekcjami ... boje sie jak mala to zniesie ciagle na grupie jest przy mnie, bez placzu sie nie obejdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek27!!! Bedzie Wam ciezko ale dacie rade!!!🌼 Mamusie!!!❤️ Nie moge teraz zbytnio pisac bo czasu brak gdyz w dzien Synus marudzi(ząbkuje)i nie daje mi odejsc na krok a wieczorami moj maz okupuje komputer oglada sciagniete filmy(ja sie mam z moimi chlopakami)!!! Ale w wolnej chwili czytam wszystkie wypowiedzi!!! Pozdrawiam!!! KOLOROWYCH SNOW ZYCZE WAM I WASZYM POCIECHOM!!!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam choc w nastroju smutnawym No ciezko niestety teraz przyszly rachunki i zostanie nam niewiele na życie te 140 f wiecej z podatku dalo by nam spokojne noce.dzwonila do mnie znajoma i moze sie do mnie wybierze, nie ukrywam ze gdyby dolozyla sie do rachunkow byloby nam łatwiej ma przyjechac chyba ze swoim nowym facetem a u nas pokoj stoi pusty damy im materac posciel i mysle ze dla nich nic wiecej nie trzeba na poczatek ... Zadeklarowalam sie ze napisze kartke do mojej cioci w sumie sasiadki mojej mamy ale niewiem co mam napisac to dla mnie bardzo bliska osoba a teraz odchodzi, mama napisala mi jej adres i dodala ...pospiesz sie.... Mój maz na 4 dni wolnego dzis moglam sie wylezec w łózku a on z mala sie bawil. Idzie dzis z nami na grupe, ciesze sie ze zobaczy jak mala sie bawi Ciagle staramy sie o drugie dziecko ale az sie boje .... ze to tak szybko nie pójdzie... Tutaj znajoma opowiadala ze urodzily sie bliźniaki 6- m-czne z niedodrozwinietymi nózkami i rączkami i jedno z nich na dziure w serduszku.... jakie to smutne i przerazajace musi byc dla matki powinna sie cieszyc a z pewnoscia placze... Pozdrawiam Was wszystkie gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztefciu, jesli masz mozliwosc to poroamawiaj z HV. W kazdym badz razie mysle ze Olus to duzy chlopiec (5kg!) i to nic dziwnego ze ma apetyt. Sprobuj podawac mu 200ml zamiast 150ml 😘 Dziewczyny, ofterta zlozona na full asking price, morgage zalatwiony tylko podpisywac, tylko sprawy prawnicze trza zalatwic... za miesiac bede bez grosza!!!!! Widac ze trudno nam sie umowic na to spotkanie.... hmmm. Ja proponuje umowic sie na dzien w ktory wiekszosc moze dojechac, bo jak nie to nigdy sie nie spotkamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztefka bardzo milo mi slyszec, ze jestes w dobrym nastroju i masz tylko takie problemy, ze dzidzius ma duzy apetyt :). Moj bobo, co prawda, bez butli rosnie, ale wcina duzo, a jak byla mala, to w zyciu nigdy nie wytrzymala bez jedzenia 4,5 godziny -max 3 Mama E to ten domek tym razem? Juz na 99% ? POwodzenia wiec :) My tez juz prawie pewni jestesmy. Mortgage juz potwierdzony, mowia ze jeszcze 8 tygodni i bedziemy mieszkac we wlasnym domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgorzatko, no tak na 100% to pewnosci nigdy nie ma, prawda? Dopoki nie wymienimy kontraktow to mozna sie wycofac. Jutro bedziemy sie widziec z wlascicielka i jeszcze raz dobrze obejzymy domek. Laboszek, no pewnie ze mozesz do nas przylaczyc, bardzo fajnie!!! Pozdrowionka i caluski dla Niny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie tak Mamo E, na 100% to bedzie jak juz bede miec klucze w reku. A wczesniej to sie wszystko jeszcze moze stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja patrze na te rozne fees i siwieje :( Dziewczyny gdzie sie podziewacie? Weekend juz zaczelyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wlasnie Mamo E dobrze robicie my ogladalismy po dwa razy bo inaczej to juz sie nie pamietam co bylo w ktorym:))) trzymam kciuki za Was i Malgorzatke:)) oby wszystko poszlo gladko:) pozdrowienia i milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo E i Malgorzatko-POWODZENIA W REALIZOWANIU TRANZAKCJI!!! To dpobrze ze mozecie jeszcze raz obejrzec dom bo jak sie drugi raz oglada to widzi sie zxupelnie inne rzeczy niz za pierwszym razem(bo 1 raz to duzo entuzjazmu)-my jak wynajmowalismy domto ogladalismy go tylko raz a jak przyszlismy 2 juz z kluczami to pare poprawek do zrobienia zauwazylam!!!🌼 pozdrowionka dla wszystkich i zyczonka spokojnego i udanego weekendu(oby pogada byla)!!!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z wieczorka Szanta chyba juz nam sie udalo załawtic. Zobaczymy z nastepna pensja :) ja siedze w necie a moj maz gra na Play Station jakos dziwnie sie czuje jakbysmy byli dla siebie obcy ...ale wiem ze tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
+Dobry wieczor. No ja weeekend juz zaczelam wlasnie skonczylam prace:):):) No to teraz czekamy na parepetowki wkrotce powodzenia dziewczyny :):) Hmmmm musze poczytac ,ale jakos oczy mnie pieka kurcze teraz mnie bierze od pylkow. Z Adasiem idziemy we wtorek do lekarza zobaczymy co stwierdza. Buziaki.. A Asliulek milo Cie widziec:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo E to az tyle tego macie? Nam wyliczyli ze tylko 1200 funciakow oplat. to duzo mniej niz w Polsce przy takiej transakcji. Mam nadzieje ze tu nie ma zadnych ukrytych kosztow. My tez ogladalismy domek juz dwa razy i rzeczywiscie wiele szczegolow przeoczylismy za pierwszym razem. No ale zdania nie zmienilismy :) Ja mam samotny weekend, tzn z coreczka tylko, bo moj mezus znowiu mnie zostawia i jedzie na ryby :( na dwa dni. Z ta jego pasja nie mam szans :( wiec ide na wielkie zakupy. Ale sobie uzyje :) zycze wszsytkim milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje rady....
Witam, troche moze nie w temacie (nie mam dzieci ani nie jestem nawet w ciazy )ale nie mam skad zasiegnac informacji. Otoz jestem chwilowo u znajomego w Anglii i mam zapalenie pecherza :( Boli mnie bardzo, bo to pierwszy dzien choroby... Mam do Was ogromna prosbe - jako ze mieszkacie w Anglii to czy znacie jakies leki dostepne tutaj bez recepty na zapalenie pecherza??? I ile mniej wiecej kosztuja, bo niestety nie mam zbyt duzo pieniedzy :( Bylabym bardzo wdzieczna za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgorzatko, udanych zakupow!!! Ja tez bym na zakupy chaciala ale mysle ze teraz to bede odkladac kazdego penny ;) U nas najwiekszy wydatek to stamp duty prawie 9 tys. potem prawnik ok 1 tys, survey i nasz brooker. No ale tych kosztow nie da sie uniknac :o Pamietajcie Malgorzatko o survey, zawsze lepiej zrobic i uniknac niemilych niespodzianek! Do potrzebuje rady - oj to taki bol, wspolczuje bardzo. Z tego co pamietam (zapalenie pecherza mialam chyba z 5 lat temu) to bardzo pomocny jest taki proszek do rozpuszczania, ale niestety nie pamietam nazwy ani czy byl na recepte czy nie. Jesli nie masz mozliwosci isc do lekarza lub pogotowia (okropnie dlugie czekanie ale to chyba najlepsze wyjscie w twoim wypadku) to mozesz sie zapytac w aptece czy ci cos dadza. A w miedzy czasie prosze pic duzo wody lub soku z cranberry, jest w nim mnostwo witaminy C i pomaga! Zycze szybkiego powrotu do zdrowka bo to taki bol!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, jeszcze jedno, recepta w UK kosztuje 6F od lekarstwa. Jesli kupujesz bez recepty to czasami kosztuje cie to wiecej. Ja bym naprawde radzila jechac do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje rady....
Dziekuje za odpowiedz :) Pije od rana duuuzo wody i grzeje sie pod kocem elekrycznym. Wzielam tez nurofen i mam nadzieje, ze troche przejdzie. Niestety do szpitala mam daleko wiec skocze po ten sok z zurawiny i moze w aptece cos sie uda kupic.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia e
ale ty matko e jestes monotematyczna stra baba kupuje sobie dom aby na starosc choc nie mieszkac u obcych zamiast zamilknac aby zaoszcedzic sobie wstydu stale piszesz jedno i to samo cieszysz sie jak głupi bateryjka uwsteczniasz sie a to jeden z objawów strosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, masz racje, nic innego juz mnie nie cieszy w tym momencie, nawet przygotowywanie imprezki dla Myszki na jej pierwsze urodzinki. A wiesz co ci powiem, wcale nie musisz czytac jesli ci az tak moja monotematycznosc przeszkadza. Chwala Bogu istnieje wolnosc slowa!!!!!!! Malgorzatko, to szczesciaze jestescie!!!! My bedziemy placic 3% wartosci domu :( :( :( bloody taxes! A reszta Matek gdzie? Zuzanna, dawno cie tu nie bylo! Ratunku, bez was to tu nieciekawie i pewnie z braku czegos lepszego znowu zaczne rozmowe z cytruska :o Albo lepiej, ide do luzka czytac ksiazke, jak prawdziwa babcia eh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laboszku, chyba gadam tak duzo o tym bo to mnie bardzo ale to bardzo stressuje. No i jak poszly zakupy? co kupilas? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z wieczorka wlasnie zamieścilam kilka nowych fotek na stronce Martynki wiec zapraszam www.tynusia.bobasy.pl Czasami uda mi sie ja tak extra ujac ... Pewno ktos mnie zaraz skarci ze chwale sie dzieckiem ale ja kocham i jestem z niej dumna tego mojego szkraba i do tego podobnego jak dwie krople do mojego meza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek, fotki super i doskonale ujmuja urode Tysi!!!! A ze dla kazdej mamy jej dzieci najlepsze, najmadzejsze, najpiekniejsze to przeciez naturalne :) ok, mamuski, znowu padnieta jestem , strarosc nie radosc, pod piezynke mi czas 😴 przyjemnego wieczoru pa pa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą.Uf walizki spakowane,dzieciaki jak na złość nie chcą iść spać.Malutka też nie wie czego chce.Pozdrawiam was wszystkie serdecznie.Po przyjezdzie jak sie trochę zagospodaruje napiszę.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamuski. Widze ze Mamci M znowu sie czepia ta szatnska zmora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×