Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sisi1111

MATKI POLKI W WIELKIEJ BRYTANII

Polecane posty

Hejjj Dobrej nocy zycze:):):) Braga moze wpadneiesz na poludnie:):)z ta wisniowka moze to zmobilizuje MameE na wizyte:):) Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek to samych dobrych fluidow zycze na nowym miejscu i :):):) Wracaj szybko bo pusto bez Ciebie bedzi3e:):):) Max sliczne dzieciatko masz pewnie rozbujnik :):) Sztefcie sie w POlsce rozbija :):) Szanta zaginela :P:P:P Dla resszty [kiss}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurcze sorki MEGX ,ale Ci nik zmienilam:):)Wybaczysz pewnie:):):P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygzak
podajecie swoim dzieciom witd3? bo ja mam z polski vigantol i niewiem czy mam dawac sama moj synek ma 5 tygodni a w anglii podobno nie podaja.pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko macham 🖐️ dziecko uśpione, mężulek nocke odsypia, obiadek na gazie.... potem rejs na miasto. Buziaki dla Was :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zygzak ja nie pomoge, bo moja witamine D3 przestała przyjmować jeszcze w Polsce z zaleceń lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) pisalam tutaj kilka dni temu, ale nikt sie di mnie nie odezwal. :( niebawem zostane mama, moj termin minal w ostatni czwartek. chcialam sie tutaj przeniesc z ciezarnych kobiet w uk. mieszkam w okolicach bristolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GaGa... no to super, ze znalezliscie dom :) Fly Fly... wybaczam ;) Zygzak... ja nigdy nie podawalam nadmiar vitamin jest gorszy niz niedobor :o Camillee... 🖐️ no to szybkiego rozwiazania zycze :) no i jak wrocisz juz rozdwojona ze szpitala to wpadnij sie pochwalic malenstwem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy zadna z was nie wie co zrobic z tym fioletowym aplication form co przychodzi z family investments te 250 f?czeku jeszcze nie dostalam. nie wiem o wpisac w child unique reference number pomozcie !czy mam czekac na child benefit i tam to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efik 27
ga ga ciesze sie ze znalazlyscie domnek to super ja troche niewyspana jestem .powiedzcie dziewczyny jak moge wkleic te kwiatki i serducha bo nie wiem wy takie kolorowe a ja smutna jsk jesi9en

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Do połodnia u nas lało, a teraz nawet ładnie. My prawie spakowani, tzn. ciuchy i takie pierdoły. Jeszcze kuchnia przedemną- masakra :-o My też dostalismy ten czek dla Martynki i nie wiemy co z nim mamy zrobić. Czy na jakie konto małej wpłacić czy co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efik---> tu masz linka do tych kwiatuszków, itp. http://www.forum.o2.pl/emotikony.php teraz możesz zrobić się wiosennie ;). A jeśli chciałabyś, żeby pod każdym postem było cos napisane, to musisz wejść w preferencje i tam wpiać tekst, który ma sie pojawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko pytam o urlop
zadalam juz kiedys to pytanie ale bez echa :( Dziewczyny jak to jest jezeli zajde w ciaze na urlopie macierzynskim to bede dalej dostawala SMP? ile urlopu sie dodatkowo nalezy?czy musze przepracowac jakis okres czasu dodatkowo zebym mogla ponownie isc na urlop? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o pytanie na temat SMP to nie mam zielonego pojecia. znalazlam jednak nr telefonu, pod ktorym mozna zasuiegnac informacji na ten temat. Employer\'s Helpline 0845 714 3143 albo mozesz sprobowac zasiegnac informacji w Job Centre moze tam ktos ci pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie! ...i pragne poinformowac,ze tez jestem ...mamusia po raz drugi. A moje szczescie ma na imie Liliana.Urodzila sie w 30tyg ciazy o wadze 1,660kg.Jest zdrowa i wszystkie organy pracuja samodzielnie.Jest w inkubatorze bo jest taka malutka. pozdrowionka Liliana 27.11.2007. godz.10,25 Leicester

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleczko 🌻 gratuluje Kochana :) Zyczenia wszystkiego dobrego i zeby malutka szybko wypuscili ze szpitala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Oleczko gratuluje i życze szybkiego powrotu malenkiej do domku 🌻 A my sie dzisiaj przeprowadzamy, nie wiem w co mam łapy wsadzić. Także macham wam 🖐️ i odezwe się jak już bety przeniose :) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dzieki za cieple slowa. Szybkie pytanie do mamus wczesniakow. Czy waszym dzieciom zostala podana szczepionka chroniaca uklad immunologiczny? jesli cos wiecie to prosze o odpowiedz. sle calusy,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinella-kochana mam ogromna prozbe ja tez mieszkam w londku mam straszny problem z grzybem i plesnia,landrod nas zlewa kazal mezowi popsikac czyms,a to i tak nie pomaga,chcialam zadzwonic tez do tego co ty piszesz czy masz moze nr telefonu??dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdzior - ja ci radze uciekac z tego mieszkania . w tamtym roku podczas zimy we wszystkich sypialniach pojawil sie grzyb naj wiecej w pokoju dzieciecym. w marcu 2007 zrobilismy remont kupilismy specialna farbe przeciw grzybiczna i polozylismy nawe tapety kupe kasy poszlo . W obecnym czasie zaczelo sie to samo grzyb powraca w zawrotnym tepie wszystkie zewnetrzne sciany sa pokryte plesnia a szczegolnie za meblami. Byla u mnie hv ktora ogladnela cale mieszkanie , i zglosila to u gp. Lekarz napisal mi list do consilu zawierajacy wplyw plesni na zdrowie dzieci no i moje bo mam astme i alergie od 4 roku zycia.Naprawde strasznie sie czuje mam coras czestrze ataki astmy napadowe ataki kataru puchna mi oczy naprawde tragedia cala skora mnie swedzi:( List od lekarze wras z pismem ktore mysmy napisali i zdjecia zawiezlismy do consilu. tam skierowano nas do ich darmowego prawnika jesli bedziecie chcieli wysla do waszego domu komisje i oni w waszym imieniu beda zalatwiac sprawe z landlordem. U nas sprawa nie zaszla tak daleko bo czekamy na dom z consilu i cala ta sytuacja zostala dolaczona do tych dokumetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotulanka28
witam cie camillee ja tez mieszkam niedaleko Bristolu i chetnie pogadam.Moje szczescie ma przyjsc na swiat za 23 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kalciu:))musze cos dzialac bo nie mam zamiaru zeby dzieci mi zaczely chorowac,szkoda chlopcow,my chcielismy w nowym roku kupic swojego cos ale nie wiem jalk to z kaska bedzie,i bysmy zostawili ten dom w cholere,nie ma co trzeba cos dzialac.dziekuje ci za rade i caluski dla chlopcow👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalcia pozwolilam sobie obejrzec pare twoich zdjec-cudni chopcy!!ja tez mam 2-ke:))a ty zmienilas fryzurke-wygladasz super,tak mi sie podoba ze chyba sobie wydrukuje twoje zdjecie i tak samo zetne wlosy,jakas zmiana mnie korci.mam nadzieje ze nie bedziesz miala mi za zle ze spapuguje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia004
witam jestem w 12 tygodniu ciazy mieszkam w swindon niedaleko bristolu mam problem bo kapletnie nic nie wiem na temat ciazy w angli duzo czytam i chyba juz za duzo bo ciagle mam inne informacje moze ktos mi powie do ktorego tygodnia ciazy musze pracowac dodam ze pracuje 5 miesiecy w anglii u jednego pracodawcy mam normalny katrakt i nie mam zadnych kaplikacji wyczytalam ze w 29 tygodniu moge juz przestac pracowac ale musze mniec kaplikacje dla mnie jest to smieszne ale sama nie wiem i tak samo z maciezynskim wiem ze trwa on 26 tygodni czyli 6 miesiecy ale czy pieniazki bedzie mi przez ten caly okres wyplacal pracodawca i jak macie pojecie to ile procent wyplaty jeszce jedno wiem o roznych dofinansowaniach w job center ale nie wiem od kiedy moge sie o nie starac i ile ona tak na prawde wynosza moje i meza zarobki nieprzekraczaja 25 tys rocznie jesli ktos mi umnie przyblizyc kwote ile bede dostawala na dziecko miesiecznie to byla bym bardzo wdzieczna tak samo slyszalam ze od 20-ktoregos tygodnia tez sie cos nalezy dla kobiet w ciazy ale niewiem co i ile prosze o odpowiedz bo sie strasznie denerwuje niewiedzac co mnie tak naprawde czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia004
laboszek mam pytanie od ktorego tygodnia moge przestac pracowac ? jak dlugi jest urlop maciezynski kto mi za niego placi i ile ? ile dostaje sie na dziecko miesiecznie z gory dziekuje i cieplutko pozdrawiam ty rodzilas w swindon i wszystko zalatwialas w swindon tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia004
dziekuje serdeczne za odpowiec pozdrawiam cieplutko mam nadzieje ze twoje malenstwo jest zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy u ktoregos z waszych dzieci występuja powiekszone gruczoly sutkowe bo moj maly ma prawa powiekszona dosyc i nie wiem co robic?i czy jak mam problem to isc do gp czy dzwonic do poloznej???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinko,moj starszy synek mial tez powiekszone oba ,i w polsce lekarz powiedzial ze to jest prawidlowe,niemowlaczki tak poprostu maja,wiec chyba nie masz powodu do obaw.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×