Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sisi1111

MATKI POLKI W WIELKIEJ BRYTANII

Polecane posty

Czesc Dziewczynki 😘 Słuchajcie co mam zrobic tym zas**** nym pocztowcom? Najpierw nie dotarla do mnie kamera internetowa z Polski-wrocila do nadawcy!!! Na dodatek draka jest wieksza, bo to mój eks przyslal dzieciom,wiec mozeciesobie wyobrazic.... :P :P :P Teraz jedna fajan kolezanka z topicu przyslala mi wozek - pan rano moze i pukal, ale siebie po glowie :P Nic nie bylo slychac! To bylo w poniedzialek, wczoraj nie zdazylam dotrzec, bo do 13 jest ten przesylkowy bajzel. Dzis poszlamoja kumpela,a ta w okienku ze deliver nie przywiózl jeszcze paczki , a na aviso wyraznie napisane, ze po 24 godz. mozna sie zgłosic po pake!!! I ze JUTRO bedzie!!! Chyba napisze skarge!!! Ale powinnam natłuc tej babie i temu pocztowcowi, bo naprwde mam nerwa!!! Rece mi opadajo no :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nerwa
co to znaczy mam nerwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mam nerwa... jest to potocznie uzywany zwrot w niektorych rejonach Polski oznaczajacy jestem zdenerwowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nerwa
taki zwort rodem z prowincji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewna nie jestem ale chyba to gwara kujawska... a czy z prowincji? to kwestia umowna bo przeciez kazde miasto bylo kiedys wioska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🖐️ widzę ze znowu zaczyna się najazd pomarańczowych złośliwych nicków 😡 ja wiem, że krew się gotuje jak zaczepiają ale może by tak raz spróbować im nic nie wyjaśniać i nie odpowiadać na zaczepki? Megx, jak tam twój synuś? śliczny jest :) i super się śmieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Synus zrobil mamusi wspanialy prezent urodzinowy i wlasnie rozniosl zolty ser po calym pokoju... no bo przeciez jak nie chcesz czegos zjesc to nie zostawiasz tego na telerzu... to by bylo zbyt proste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziarko 😘 jak mam nerwa to mi sie nawet gadac nie chce :) ale z Toba zawsze chetnie :) Megx to dzis znów pomaranczowe atakowalo? Hi hi hi, kurde ma zdrowie. A moze to chlopi nie rozumie jezyka innego niz szowinistyczne macho? Hmmm, ciekawe .... My z Haniutkiem i Lalcia i Ama mamy calo pako kaszle i katary. Oprócz paki pocztowej wkurzajo nasz wszyćkie mozliwe rzeczy, bo se mieszkamy w duzej kupie :) :) :) Jutro synul idzie do szkoły bo najzdrowszy - chociaz troch e 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 sie przerzedzi :) :) :) A może nawet przeżedzi hihihihihihihi :P :P :P No i prowokacja gotowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim Megx :) a znasz latajace winogrona, latajacy groszek i inne warzywka? 😘 dla Alex\'a Jovka, z doswiadczenia (bardzo podobnego do twojego) ja najpierw dzwonie do depo i pytam czy moj parcel tam jest, bo wtedy to juz na pewniaka ide :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widac niektorzy nie potrafia podtrzymac inteligentnej konwersacji wiec juz nic nie pisza :P Mamo_E... ij znam, znam i to az za dobrze, codziennie rano zamiatam z podlogi cherioos. No a w niedziele czyszcze ze scian i dywanu gravy po roast diner :o A po co wy latacie wogole po te paczki? Oni przeciez maja Free Redelivery. Trzeba tylko do nich zadzwonic albo zrobic to przez net. Maja tez opcje dostarczenia tego do najblizszego Post Office za oplata 50p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Megx, masz syna rozbujnika :D ah te dzieciaki ❤️ no wlasnie, ja do local Post Office zawsze musze isc - ale jest 10 min. ode mnie to nie klopot :) a jak listonosz ma dobry humor to i sasiadow zostawi (w zaleznosci od przesylki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, zanim sie doczepia - Alexmaly rozbOjnik :) no i listonosz U sasiadow zostawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo_E a no mam rozbojnika :) ale i tak wiekszosc czasu jest bardzo grzeczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze jeszcze mloda godzina ale wylaczam kompa wiec mowie wszystkim Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny mam nadzieje ze mnie nie zapomnialyscie Asiulku widze ze u ciebie nie najlepiej ze zdrowkiem i radze ci zebys sie bardziej pilnowala Sztefka gratulacje chyba nie ma wiekszego szczescia niz powrot do zdrowia areszta sie nie liczy wiem cos o tym bo moja mala jest zdrowa i z dnia na dzien widac jak sie zmienia na lepsze dwa tygodnie temu wrocila po miesiecznym pobycie w szpitalu do domu i jest dobrze na szczescie obeszlo sie bez operacji dzisiaj odrobilam zaleglosci w czytaniu oj bylo tego troche i widze ze sa nowe osobki ktore ja rowniez chcialam powitac goraco CZESC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna23
czesc czy jest tutaj jakas mama lub przyszla mama z doncaster????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzien dobry!!!!! Joasiu, ja z Londynu, ale zostan z nami :) 🌻 Kalena!!!! Jejku jak sie ciesze ze juz po wszystkim (pfu pfu)! Wspaniale nowiny, i twoja cora i Sztefcia!!! No, nareszcie swiat to pozadku dochodzi :) Duze buzki dla was mamuski!!! Braga, gdzies przepadla? Pewnie spilas sie ta wisniowka i gdzies pod mostem teraz spisz????? :) :) :) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Kaleno super wiadomosc ze z corcia juz lepiej :) :) :) No wlasnie gdzie sie Braga zawieruszyla? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieknie witam!! Bo i dzionek piekny przynajmniej u mnie w Leicester chociaz zimny.Dzis rankiem w TV widzialam swiateczna reklame Morisona.Jej ile sniegu...pomazyc dobra rzecz.A swoja droda ,bylo by milo obudzic sie 24 grudnia i zobaczyc chociaz kilka centymetrow sniegu.Ale takiego,zeby nie znikl po kilku godzinach.Czyli snieg+temp na minusie. Oj rozmazylam sie,ale juz zaczynam czuc ten klimat. A jak u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Oleczko... U nas dzisiaj szaro i zimno. Zreszta juz od tygodnia mamy sztormowa pogode... No ja za sniegiem tesknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... U nas też pięknie i zimno :) Noc była na minusie. Ale korzystam z tego słoneczka i wywiesiłam pranie na polu co by przewiało troche. Z domowych niusów :P Martynka ma już dwie czwórki na wieszchu. Dwie następne dzielnie walczą. Za to Martyna chodzi i gryzie wszystko co napotka na swojej drodze, łącznie z rodzicami :D. dzisiaj rano gryzła drzwiczki od pralki :-o W domu atmosfera staje się lepsza. Nieznośni lokatorowie wynoszą się w niedziele. Uffffff... Wkońcu odsapne, a i Martynka będzie bardziej zadowolona. Przecież będzie miła teraz uśmiechniętych rodziców :) Chciałam się Was poradzić odnośnie szczepienia. Pytam się szczególnie tych mam, których pociechy miały szczepienia w Polsce, a potem tu. Wyjaśniam o co chodzi : Według polskiego kalendarza szczepień Martyna powinna mieć na 16-18 miesiąc szczepienie (błonnica, tężec, krztusieć)- dawka przypominająca. Nasza pediatra w Polsce powiedziała nam, że to szczepinie powinno być wykonane najpóźniej przed ukończeniem 2 roku życia. Tutaj to samo szczepieni jest na 3,5 roku. I nie wiem co teraz robić. Czy szczepić w Polsce, czy czekać na to. Pewnie jak zaszczepimy w Polsce to tu odpuszcze to na 3,5 roku. Co mi radzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×