Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sisi1111

MATKI POLKI W WIELKIEJ BRYTANII

Polecane posty

Wy tak o tym śniegu i tak przyszło mi na myśl... Jak jest u Was z prezentami? Chodzi mi o to, że u mnie prezenty były i na gwiazdke i na Mikołaja. Oczywiście te cenniejsze zawsze dostawałam na gwiazdke, a na Mikołaja to jakieś słodycze, drobny upominek, takie tam... Za to u mojego męża dostawali tylko na Mikołaja prezenty ( dodam, ze Polak :) ) I tak sobie myśle, że chciałabym w swoim domu zachować świąteczną tradycje moich rodziców. Po wigilii Aniołek przynosił prezenty, potem nas wołali i wielka radość z rozdawania i odpakowywania prezentów :). Ja to się dopiero rozmarzyłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztefka dzięki za odpowiedź. Też tak właśnie myślałam żeby lecieć polskim systemem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah..prezentu Dziewczyny czy macie jakis dobry pomysl na prezent dla faceta.Mam dylemat.Naprawde nie wiem co kupic moze ktoras cos podpowie.Zawsze to kilka glow,nie jedna. U mnie drobiazgi na Mikolajki a konkrety na gwiazdke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Di Ti Per
Laboszek to nie jest szczepionka DTP DTP to data to print w jezyku poloigraficznym szczepionka nazywa sie Di Ti Per to tak dla przypomnienia co bys sie nie zblaznila hahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleczka ja mojemu na imieninki kupilam ciepły szlarfroczek i jest zadowolony :) no i perfiumiki z pewnoscia by mu sie podobaly ... moj ostatnio mi kupil armani mania ale okazalo sie ze kupił meskie polecam bardzo fajny zapach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim Oleczka ja też stawiam na jakieś fajne perfumki no chyba że coś praktycznego typu klucze,śrubki i inne przydatne duperele, które są mężczyźnie niezbędnie potrzebne:) moj mąż uwielbia takie wiertarko-wkrętarko-wykrętarki ale ja na samą myśl mam dreszcze i takowe dostaje ale od płci męskiej (tzn. od szwagra):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihihihi! Wczoreaj paczki nie dowiezli,a dzis nie mogli znalezc bo.... za duza :D :D :D Ubawilam sie po pachi! Ale stwierdzili ,ze za duza (hahaha) i jutro mi przywioza wreszcie. W kazdym razie nie zginela :P Ale Megx , masz racje, po co ja lotom, skoro w morde faktycznie te fri som i przynieso wszyćko jak sie patsy :) :D Drugo razo nie bede sie juz tak nerwic,ino se zadzwoniem,abo zalogujem na necik i wio :P :P :P A z tym di te per to zes pomarancko wyleciala :P az Cie Laboszek ukrócoł ze ha :D :D :D Cosik mi sie fajno pise po ichniemu, ciekawe kiedy meserszmity zaatakujo :P :P :P bo przecie \"ordnung must sein- ja genau\". Hihihiiiiiiiiiiiiii..... Pozdrawiam słodziutko, mnie sie trzyma dzis dobry humor,zrobilam ze dwa prania, jutro kilka spraw do zalatwienia. W poniedzialek ide do Citizen Advice b., moze wreszcie dowiem sie co z mieszkaniem i innymi rzeczami - były już nie placi nawet żadnych rachunków- jutro sie zapytam czy za prad, który uzywa całe noce tez mam płacić i za cieplą wode, której tez zuzywa ja. Bo jak tak, to załapię nerwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovka, normalnie padłam ze śmiechu :D :D :D :D ❤️ ja cię zrozumiałam choć pochodzę z centralnej Polski :) w przyszłym tygodniu będziemy miały pierwsze szczepienie, trochę późno bo Jula już będzie miałą 10 i pół tyg a powinna mieć w 8 tyg ale cóż... a może mi powiecie czego mogę się spodziewać po szczepionce? marudzenia i płaczu czy senności dzieciaczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej J a tez zrozumialam toz ja tez ze slaska jestem dzilocha:):):P:PSztefka blisko przeciez siebie mieszkalysmy teraz tez:):) Ziarenko moj nie mial zadnych objawow po szczepionkach czego tez cI zycze:):) 🖐️ DZIEN DOBRY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za odpowiedzi :) mam nadzieję że i Julka spokojnie zniesie to szczepienie :) na wszelki wypadek kupiłam calpol od 2 miesiąca ale może nie będzie potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki jestem obecna duchem szcegolnie z Wami Cyrogrsf nie pamietam kiedy podpisywalam az wstyd. Ale wyobrazcie sobie ze teraz mam mniej czasu na pisanie niz kiedy pracowalam.Rozpieszczam mezulka kanapeczki zserduszkami robie. A ostatnie kilka dni to pomagalam kolezance i odbieralam jejsynka ze szkoly, tak sie dogadali z moja mala ze jak sie dobiora dwa urwisy to tylko oczy w kolo glowy trzeba miec. A co do szczepien moja mala miala wszystkie w Polsce a nastepne na piec lat to w grudniu ja zaszczepie w Polsce. Wydaje mi sie ze jak zaczela wedlug klaendarza polskiego to tak trzeba trzymac, cyba ze ustawia kalendarz tylko dla niej. Mamcie E wisnioweczka dojrzewa w butelce. Pozdrawiam Dobrej nocki kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek! O! Pomaranczowe sie mondży (:P) Witam,wiedzialam,ze morzna liczyc na Cię Pomaranczowa Ty Moja Milosci :P :P :P Co bys zrobila serdenko bez prostej jovki - utulam Cie tu w samotnosci i lulam - lululu :P W sumie, musisz miec fajny odjazd w glowie, z tymi natrectwami zaczepiania :P Ja tam mówie- niech rzyje Pomarańczowa Milosc Kafeterii ;) Dobra, obowiazek zalatwiony, teraz na powaznie :) Cześć Dziewczynki - jade dzis wreszcie na spotkanie ze znajomymi, dzieci zostajo z opiekunko - tako z brodo i wąsami :P - mamy taki maly zjazdzik, jutro tez sie bedziemzjezdzaci w niedziele -moze kogo objedziemy przy okazji :P :P :P A kiedy moze przed świetami byśmy sie spotkały z naszymi dzieciarami? Ja wtym Londynie sie tak nudze ....:P :P:P :) :P) :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie komentuj bledow innych skoro sam(a) nie potrafisz nawet pisac w jednej osobie :D Mam w nosie czy Ci sie podobam czy nie pisz sobie co chcesz juz ci mowilam ze TY jestes najpiekniejsza najmodrzejsza i wszyscy Cie kochaja ❤️ i tego sie trzymaj malpeczko zlota :) pozdrawiam Cie serdecznie i zycze wszystkiego najlepszego kochaniutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. U mnie dzis sprzatanie a jak malzonek wroci z pracy to zakupy. Jutro przylatuje do nas moja przyjaciolka z Polski i bardzo to przezywam pewnie nocki nie przespie. Braga-to bylo do Mamy E,wiec sorki,ze przeczytalam.Ale musze zapytac.Ta wisniowke to robilas w Anglii?Bo ja nie moge dostac wisni a tez za mna chodzi,zeby zrobic. Dziewczyny dalej mam problem z pomyslem na prezent dla meza. Szlafrok dostal na urodziny a perfumy ostatnio kupil 3 flakony-uzupelnil zapasy!I co dalej?????????? Pozdrawiam,milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) qrka, no i znowu stracilam pomaranczowa rozrywke... nie ma to jak pomaranczowe glupoty na rozesmianie sie :D:D:D No ale, Jovka, ty w Londynie? no to mow, kiedy co i jak bo rzeczywiscie trzo sie spotkac!!!! U nas czworki teraz po lewej stronie ida i po raz pierwszy mamy zwiazana z tym biegunke i maly apetyt... i malo snu w nocy :( Dziolchy, to co, zaczynamy znow tabelke z datami kiedy mozemy sie spotkac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja tez przegapilam deszcz pomaranczy :( no nie wazne moze nastepnym razem :P Mamo E... no to witaj w klubie jesli chodzi o nieprzespane noce :o u nas juz od prawie 2 tyg sa nocne wedrowki... juz sami nie wiemy co mu jest. Od 6-go miesiaca zycia Alex zasypia sam w lozeczku i praktycznie przesypia cale nocki... ale ostatnie tygodnie to po prostu jakis koszmar... najpierw (chociaz nie zawsze) odstawia cyrki przed pojsciem spac... i potem wybudza sie w nocy nawet do 8 razy wylazi z lozeczka, lezie na przedpokoj i sie drze dopiki ktores z nas nie wstanie. Jak tylko slyszy ze drzwi sie otwieraja w sypialni to juz pedzi spowrtotem do swojego lozka i na ogol zasypia po paru minutach, ale za 30min, 1h lub 1.5h znowu to samo i tak do rana :o fakt, ze ida mu 4 ale one juz przebily dziasla wiec to najgorze juz chyba ma za soba i w ciagu dnia tez nie jest marudny... tylko znowu jak jest pora dzemki to jest wojna... juz nie wiem co mam robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam czy mozna sie do was dolaczyc urodzilam 9.11.07 i jestem juz matką polką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki Ija tez przegapilam pomaranczowa wojne, ale wcale nie zaluje. Lubie z Wami pisac na spokojnie bez szarpania z tymi pomaranczowymi zmijami. Wisniowka przywieziona z Polski moj Tata robil, tylko on jest specjalista w domu od tego trunku. Ja mam wolne praktycznie zawsze pod warunkiem ze bedzie to spotkanie z dziecmi. Jezeli robimy babska nasiadowke z ploteczkami to najchetniej niedziela, a ktora to czekam na propozycje. Pozdrawiam sloneczka Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mampytanie
dziewczyny czy ktoras z Was karmi butelka ? moja mala ma 6 tyg wazy 3600 i nie wiem czy karmiac ja co 3 godz po 80 ml postepuje prawidlowo mala przybrala na wadze w ciagu miesiaca ok 1 kg jezeli ktoras z Was ma doswiadczenie w tym temacie to prosze o rade a poza tym ma kolki na szczescie nie codziennie i nie wiem dlaczego ale po karmieniu placze przez chwile potem sie uspokaja ale martwie sie tym pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Jestem mloda mamusia kochaniutkiej Natalki ktora ma zaledwie miesiaczek. Wczesniej przesiadywalam (choc nie bylam zbyt aktywna ale zawsze czytalam) na \'ciezarne polki w anglii\' ale ze juz brzusia nie mam to chcialabym sie przeniesc do Was jesli mozna :) Chcialam nadmienic ze jestem ze slaska a widzialam ze Jovka, Sztefka i Flyfly pochodza stamtad :) Mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swojego grona Mam :) Pozdrawiam Was i Wasze dzieciaczki i zycze milego dzionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam szybcuitko,wlasnie wychodze znów na ksiuty :) ja w Londynie w Woolwich arsenal - czekam na date kiedy i jak i gdzie, se dojadem i juu :) :* ANIE MANCHESTER11 ZNIKLO MI GG I NIE MOGE NAPISAC DO CIEBIE,ALE WOZOREK JUZ MAM. JEST SUPEROWSKI! i BUTKI I SPIOCHUTKI ,A W CZAPUNI JUZ WYLEZLIM NA SPACER :* :* :* 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobitki my jak to w weekend odpoczywamy niedlugo maz da spóźniony obiad ... juz surówke zrobilam i ziemiaczki obralam a miąso jak mowi moja corcia robi maz ... mamy nowe mieszkanko i sie przeprowadzamy z koncem grudnia ... w sumie za rent mamy 475 dla nas to duzo bo tutaj mielismy 260 ale mieszka z nami meża kuzyn wiec mam nadzieje ze bedzie ok no i warunki nieporównywalne ... central heating gazowe, trzy sypialnie na górze i duza kuchnia na dole ...z living roomem ... bralismy przez agencje musielismy za posrednictwo zaplacic 100 f. mam nadzieje ze bedzie ok :) przeprowadzamy sie 2 grudnia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor:):):) Piekna sobota dzisiaj :):) Karina ,,Anibas witajcie po tej stronie:):)Matki Polki:):) Anibas to tez ze slaska skad dokladniej ?????MUsze sprawdzic czy nie po stronie goroli mieszkasz:):):P:PZartuje........ Braga no masz szczescie kochana ,ze tej wisniowki nie ruszylas:):)Bo nogi z .................beda naruszone:P:P:):) Mamae i ja nie wybaczymy jakby co:):) Jak komu pasuje spotkanie to rzucac prpozycjami postaram sie dopasowac:):)Ja zabiegana po pachy kolega sie w pracy rozlozyl i nie wiadomo kiedy wroci😭😭okazji nie przepuszcze:P:P Milej niedzieli Wam zycze ......... Ok lece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy tylko ja tak mam ale dziewczyny mlode mamy jak wy sobie radzicie?to ciagle karmienie zmiana trybu zycia to wszystko mnie przerasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim Karina ja też tak miałam ciągle w biegu a tu nagle trzeba się przestawić. Całkiem inne priorytety ale z czasem jest coraz lepiej. Na początku Filip siedział cały czas przy cycku na spacer zanim się wybrałam trzeba wracać bo awantura na maksa bo on już głodny!!! Ale teraz ma już 5 miesięcy i spokojnie możemy sobie zaplanować dzień jedzonko, spacerki itp. Tak że trzymaj się dzielnie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ w sobotni wieczor :) Karina 😘 ano zmiana zycia, totalna! Sa kobiety co lepiej sie do tego przystosowuja i te, jak ja, co im to troszke trudniej przychodzi :) Ale uwiez, z czasem rzeczy sie staja latwiejsze i czlowiek sie przyzwyczaja :) FlyFly, a co ty masz do goroli, co??? 😠 ja ci tu dam, czepiaczko :p Witam tez nowo przybyle mamusie 🌻 Megx, no wlasnie, mysle ze to wina tych czworek - u nas tez sie juz przebily (tylko po prawej stronie) ale mysle ze dopoki calkiem nie wyjda to bardzo im przeszkadzaja. Moja robi rozne smieszne minki i zgryz uklada na rozne sposoby bo pewnie jej jakos \'niewygodnie\' z tymi nowymi duzymi zebolami. No i chyba po drugiej stronie tez beda niedlugo wylazic bo dziaselka spochniete :( Pozostaje nam tylko ta swieta matczyna cierpliwosc .... ;) Ja tez jestem za spotkaniem ale moge tylko w weekendy - no to chyba gdzies prawie w centrum trzeba by bylo bo troszke \'porozrzucane\' jestesmy ;) 😘 dziewczyny, zycze wam spokojnej nocy i przyjemnej niedzieli 😘 ide spoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny,ja wracam Już do Polski. Chciałam wziąć stąd kartę szczepień,bo w książeczce jest namazgrane i nie wiem na co bbyla i na co powinna byc zaszczepiona w Polsce. Mój facet poszedł do przychodni, a kobieta była bardzo nieprzyjemna i nie chciała mu dać karty. Dziecko ma 15 miesięcy,prawie 16. Pielęgniarka po nękaniu telefonicznym powiedziała,ze już miało wszystkie szczepienia,a następne w 4 roku życia. To prawda? Na co powinnam w Polsce zaszczepić? Czy powinnam isc angielskim kalendarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmm ..... No tak zapomnialam MamaE ,ze ty za granicy jestes:):):P:P Okm spadam bylam w kinie na Elizbeth polecam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×