Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sisi1111

MATKI POLKI W WIELKIEJ BRYTANII

Polecane posty

Kalenko, dzis na mszy zlozylysmy raczki i zmowilysmy paciorek za zdrowko Natalki. Trzymamy tez kciuki zeby to juz ta ostania!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalenko-serce mi sie sciska jak pomysle co ty teraz przezywasz i twoja malenka kruszynka.Napewno bedzie wszystko dobrze,badz silna.Placz jak masz na to ochote to pomaga.Oczywiscie prosbe u Boga o zdrowko twoja stokrotka ode mnie tez ma.Powodzenia i buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalenko ... jejku jak mi przykro mam nadzieje ze szybko sie to skonczy a mala bedzie mogla wreszcie funkcjonowac ... pomodle sie za nia i Ciebie bys miala sile to przezywac ...❤️ 🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was serdecznie u nas leje .....tragedia dzis nie poszlam na angielski bo z parasolem wozkiem nie dalabym rady... dzis nie mam nastroju ale jakos sie trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek-co to za zajecia ze mozna z dzieckiem chodzic? .Ja sciabnelam sobie z internetu lekcje Callana pisane i czytane sa super,ale wiesz jak to jest bez praktyki jak nie rozmawiasz z kims. Przepraszam moze gdzies o tym juz pisalas i tego nie czytalam.Gdybys mogla podac mi jakies informacje,bardzo bym prosila.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wiecie co u Kaleny? Ta jej kruszynka tyle przeszła, moje dzieci bardzo mozno sie zanią wstawiają - wysyłamy najlepsze życzenia i cały czas za malutka trzymamy kciuki, zwłaszcza włąsnie moje dzieci {kwiat] 😍 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalena- trzymam kciuki za twoje malenstwo. Wszystko bedzie dobrze. A ty badz silna❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję bardzo za rady, u mnie już naszczęście te wstrętne grypsko odchodzi, wyleczyłam je gorącą cherbatką z miodem i leżemniem pod kocem,praktycznie jestem już zdrowa tylko katar został.:-) Moja mała właśnie usypia po kąpieli. Kalena trzymamy kciuki za twoją Natalkę, bądz silna, modliłyśmy się za twoja kruszynkę napewno wszystko będzie dobrze musi być. To dla twojej Natlki od mojej julci 👄[ usta]❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam co do kursow to na górze mam zajecia z anglika a na dole jest tak zwany crasz inaczej to sie pisze ale dokladnie niewiem jak to jest takie centrum i tam jest taka mozliwosc ... mala zostawiam za 1 f na godzine w zeszlym roku bylo 50 p ale i ta chetnie ja zostawiam bo mala fajnie sie tam bawi ....musialabys dowiedziec sie w collegu bo te lekcje sa z collegu ... czasami podaja miejsce gdzie mozna dzieci zostawic ... daj mi namiary na ta metode callana chetnie bym zerknela na czym to polega ... sztefka chyba musisz isc do lekarza kalena [kwiat[trzymaj sie modle sie o Twoje malenstwo ... podgrzewacz mi juz zrobili teraz cos kombinuja ze spłuczka ciekawe czy im sie uda ... boli mnie troche glowa musze isc ze znajomym do mojego landorda bo on tutaj mieszkal a jeszcze sie z nim nie rozliczyli .... i mam mu pomoc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztefciu, Benilyn ma syropki dla dzieci ale chyba od 1 roku zycia. Calpol moze pomoc bo ma paracetamol. Z wlasnej skory wiem ze jesli nie ma zakarzenia antybiotykow lekarz nie da (i lepiej nie podawac takiemu maluszkowi) a tylko poradzi paracetamol. Duzo zdrowka dla Olusia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie jak Mama E pisze jesli to zwykle przeziebienie to po co dziecko faszerowac antybiotykami :o lepiej zeby organizm sam zwalczyl przeziebienie i wytworzyl przeciw ciala. A swoja droga to kaszel u takiego maluszka nie koniecznie musi byc wywolany od razu infekcja gardla. Moze to byc po prostu katar splywajacy i podrazniajacy gardlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam juz po spacerku na miasto zalatwilam co mialam i do tego bylam u landlorda odnosnie referencji... wyslala je przy mnie mam nadzieje ze dotra .... u nas wychodzi sloneczko ... jak milo ... obiad praktycznie mam zrobiony... spłuczka naprawiona i podgrzewacz rowniez wiec wszytko ok mala zaraz mi sie obudzi bo spi w wozku na dole ... mam chwilke wytchnienia .... Sztefko ja mialam syrop z polski na kaszel i malej dawalam prawoślazowy... ale tutaj nie mam pojecia jakie sa syropki ale moze cos dal by Ci Twoj gp wlasnie jakis syrop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry... Sztefcia ,a maly ma katarek ??????/Skad ten kaszelek ,szans na jakis syropek praktycznie zadnych u lekarza nie daja nic maluchom do 15 niesiaca zycia u mnie zawsze bylo tak powatarzane. Pamietaj ,zeby malucha oklepywac to mu pomoze ,ale nie wiem czy to mokry kaszelek czy suchy????? Daj znac co tam u Was??????? Buziaczki dziewczyny ... Gdzie nasza Malgorzatka Feliccity ???????Co tam slychac ??????? Asiulek ,a ktory to juz tydzien u Ciebie??????? Szanta ,a gdzie ty zniklas??????? Asia jak tam Ewelinka pisz no cos tu o malej krolewnie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalena mam nadziej ,ze u Was tez juz spokojnie buziaczki dla malutkiej😘 Kurcze daj znac jak sie malutka trzyma ............. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gwiazdeczki! Co tam slychac za morzem szanowne kolezanki? W Szczecinie sloneczko wstalo mimo ze jest chlodnawo jeszcze, ale taka pogoda powoduje polepszenie nastroju dla wszystkich. Dziewczyny jaka pogoda u Was? Kalenko jak towja corcia sie czuje? Trzymasz sie kolezanko dzielnie? Musisz, dajesz sile swojej malej! Jakie samopoczucie? Asiulek brzuszek rosnie slicznie? Wyobrazasz sobie nowego czlonka rodziny?a Moze juz widac plec, zdradzisz Nam? Mamcia E Ewelinka zaakceptowala juz przedszkole? Chodzicie jeszcze na zajecia adaptacyjne? Dziewczyny jeszcze 14 dni a stane sie pelnoprawnym czlonkiem tego topiku. Pozdrawiam Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj rzeczywiscie tlok tu niesamowity ;) no ale tez jestem winna :o Dzien dobry wszystkim 🖐️ mam nadzieje ze samopoczucie dopisuje i Natalka juz coraz lepiej - Kalena, prosimy, napisz cos!!!! Braga, ty juz i tak do topiku nalezysz :p pogoda w Londynie nawet ladna dzisiaj ale nie za cieplo, no coz jesien idzie :( mam nadzieje ze sucha. Evelyn - no Ewelinka, ale w metryce ma angielska wersje i tak zaczelam do niej teraz mowic bo w przeczkolu tak na nia beda wolac (choc jedna przedszkolanka juz mi ja przechrzcila na Emily!!! 😠) chodzimy jeszce na sesje przyzwyczajace, w tym tygodniu codziennie po godzinie i ponoc przeplakuje je cale 😭 serce mi sie kroi... a reszta wszystko po staremu, oprocz zakatarzenia i generalnego przeziebienia wszystkich czlonkow naszej rodzinki :( sezon na katar, nie? Sztefciu, jak Olus? FlyFly 😘 wysylam sms-a no, Malgorzatka, Felicity, Zuzanna??? Gdzie jestescie matki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efik 27
hej dziewczyny jestem tu nowa mieszkam wq uk ponad dwa lata mam dwie corcie jedna ma prawie cztery lata druga 9 miesiecy mieszkam w birmingham pracuje popoludniami od tego tygodnia niestety takie zycie sami mieszkamy wiec musialam hej jest tu kto??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki! Witam też nową mamusie! No, i niestety corcie moja przeziebienie z bolem ucha dopadlo .Musialam odebrac ja z przedszkola bo plakala ze ja ucho boli. Lepiej zreszta teraz niz jak bedziemy wyjezdzac. Walizki nie spakowane ale napewno sie nierozmyslimy...hi hi hi. Moja polowa zadala mi pytanie wczoraj czy my sie do niego przyzwyczaimy na nowo? No nie wiem nie wiem w koncu w stanie niby panienskim nie jest zle co nie dziewczyny? Buziaki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wiem, ze tutaj inaczej sie sprawdza ciaze niz w pl mam na mysli polozna itp ale czy one robia wam badania krwi co miesiac? ze mna jest taki problem, ze mam przegrode w macicy ( wiem to juz od 2 lat w Polsce na usg mi tak wyszlo) i moja ciaza moze byc zagrozona- czy w takiej sytuacji moge chodzic do lekarza? czy dalej mam tylko sie kontaktowac z polozna? dopiero wczoraj wyszedl mi test pozytywny ale jakos zaczynam sie obawiac czy przez okres ciazy nie latac co miesiac do pl, tylko wiem ze moze to byc strata czasu i pieniedzy, studiuje tu i pracuje w przedszkolu. i nie mam tez za duzo wolnego czasu... jednak boje sie o ta ciaze... a moze znacie jakiegos dobrego polskiego lub nawet nie polskiego ginekologa w Londynie? jakbyscie mogly podac cene i gdzie przyjmuje z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka, jak pojdziesz do GP i poloznej to wyjasnij sytuacje. Tutaj tylko nieskomplikowane ciaze prowadzi sie bardzo lekko, na te natomiast ktore wymagaja innego prowadzenia zwraca sie inna uwage. Jedyne co to ze do 3go miesiaca nie masz co liczyc na potrzymywanie bo tego tu sie nie robi. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie bo mi lekarz w pl, nim zaszlam w ciaze powiedzial, ze bedzie to ciaza na poczatku wymagana leczenia i brania jakies antybiotykow na podtrzymanie, dlatego sie obawiam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Julka... ja wprawdzie nie mialam tak skomplikowanego problemu jak twoj i moja ciaza sama w sobie nie byla zagrozona. Istnialo jednak pewne ryzyko zagrozenia mojego zdrowia albo zycia (mialam gruczolaka przysadki) ciaza byla prowadzona przez polozna ale bylam tez pod opieka specjalisty endokrynologa. Mysle, ze jak wyjasnisz swojemu GP w czym jest problem to na pewno sie toba dobrze zajma. Jak bedziesz miala USG miedzy 8 a 12tc to na pewno tez zwroca na to uwage. Pozdrawiam i powidzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha... jeszcze jedno... mi tez lakarze w PL mowili, ez nie bede mogla zajsc w ciaze, ze bede sie musiala poddac dlugotrwalemu leczeniu zeby wogole miec szanse na dziecko... a jesli zajde w ciaze to bede musiala lezec (ze wzgledu na kregoslup) W ciaze zaszlam bez \"specjalnych\" lekow i dlugotrwalego leczenia i chodzilam do ostatniego dnia ciazy. Jak widzisz nie zawsze mozna wiezyc lekarza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry........ Jaki ruch glowa boli>>>>>>>....troche pokrzyczec i juz lepiej:P:P:P Asiula odpisalam odpisalam :):):) Braga no to czas na przygotowania wyspa czeka :):) my tez :):) Czy u Was tez tak wieje glowe chce urwac malego dzisiaj prawie zdmuchnelo na zakrecie ,ale okazal sie za ciezki :P:Pi nigdzie nie polecial chlopak ,a radosci co nie miara....... Nos czerwony policzka bordowe ,ale do domu za cholere sie nie chcial dac za ciagnac..... Ide cos zjesc bo mi w brzuchu organaki graja ,a ja na diecie jestem:(:(:( ,ale waga sie chyba zepsula bo nic w dol nie leci\\😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztefka-jezele maluch ma kaszel to po pierwsze podaj duzo wiecej plynow niz zazwyczaj,jezeli jest to mokry kaszel to staraj sie oklepywac kilka razy dziennie,jezeli kaszel ,jakikolwiek utrzymuje sie 3-4 dni idz do lekarza,u takich maluchow infekcja rozwija sie w piorunujacym tempie,badz czujna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej to jeszcze raz ja na kilka slow. Megx mam w zasadzie pytanko do Ciebie. Mam ten sam problem co ty mam gruczolaka przysadki na tyle malego ze go nie lecza. Dowiedzialam sie przypadkiem zupelnie zaczynajac od badan prolaktyny i dalej rezonans wykazal go. Obecnie po kilku miesiacach prolaktyna jest w normie, maluch jest u mnie, mimo ze z pierwsza ciaza sie nie udalo. Tarczyca i jej hormony w normie i wszystko jest pod kontrola. Kochanie moje pytanie jak to wyglada u Ciebie, jakiej jest wielkosci gruczolak czy sie leczysz i robisz okresowe badania? Pytam sie nie z ciekawosci ale z troski rowniez o siebie, bo nie dlugo oprocz zmiany zycia o 180 stopni czeka mnie zmiana lekarza rowniez. Jak wyglada i czy robi sie badania profilaktyczne w Uk, jak kotku do tego podchodza? Na co zwrocic uwage? O ile nie sa to pytania zbyt krepujace prosilabym cie o odpowiedz. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×