Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sisi1111

MATKI POLKI W WIELKIEJ BRYTANII

Polecane posty

dzięki za informacje, w takim razie pojadę po paszport jak się maluszek urodzi, tylko z takim maleństwem w kolejce, aż mi się nie chce myśleć....gdzie go przebrać, nakarmić, jak sobie dałyście radę? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joaska nie wiem jak to teraz wyglada ,ale dawniej nie bylo nawet przewijaka .Moze konsulat zrobil jakies modernizacje chociaz watpie. Wogole malo miejsca duzo ludzi moze bedziesz miala szczescie i nie bedziesz musiala dlugo czekac. Bylo tak ,ze na paszport tymczasowy czekalo sie 4 tygodnie nie wiem jak teraz moze sie cos zmienilo:):) Ok lece spac ... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalcia tak podawalismy i na konto wplynelo working credit a w czekach przyszlo chyba za child credit??nie kumam tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzior... mozliwe, ze to jest zwyczajnie zwrot nadplaconego podatku. Ja raz tez dostalam dwa czeki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dzieki wplacilam te czeki do banku:))chcialam sie was zapytac moj maluszek 13-go skonczy 4 mce czy wy urozmaicacie juz w tym wieku mu jedzonko?/dajecie jakies jabluszko czy kaszke??ja karmie mix-piers z butelką.wiec chyba juz czas zacząc co myslicie?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdzior ja zaczelam podawac w tym wieku juz owoce ze sloiczka . Potem powoli zupki ,a potem juz lawinowo:):) Zupek ze sloiczka nie tknal wiec gotowalam mu takie domowe:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam urodzilam druga dziewczynke wazy3220 i 49 dluga pisze z kompa nad lozkiem,mala najedzona spi a ja po kolacji. cesarka ok ipersonel tez pomijajac ze o 3 w nocy dostalam skurczy i mialam przez trzy godz jazde,jak juz o 9 oddawalam mocz to z krwia.. ciezko mi tu pisac na takiej sluchawce ale jestem zadowolona, jutro malenstwo pozna swoja siostre. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek 😘😘😘😘😘😘😘😘😘 GRATULACJE! Dla Ciebie i dzidzi 😍😍😍 może bede pierwsza :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joaska, ja bylam wczoraj w konsulacie - jest spora kolejka,ale w budynku,przewijak prowizorka w toalecie,ale zawsze już cos :) Panie bardzo miłe, a pani konsul przemila. Więc zmieniło sie wiele - tylko kolejka jest niesamowita - stałam dwie godziny ponad. Kalcia, skladałam dwa razy,wreszcie poszlam do Advice cit. b. dostalam list referencyjny i miałam spotkanie od ręki, a teraz szukam mieszkania za które bedzie płacił counsil. Pani była zdziwiona,kiedy sie dopytała , że mieszkam w living roomie z trójką dzieci :D :D :D Dla wyjaśnienia - tak ogólnie, dlatych którzy nie wiedzą i zaraz sie odezwa jako sumienie ogółu :P :P :P - nie jestem w tym kraju z tego powodu,że w Polsce nie miałam pracy,albo że wybrałam to miejsce jako cos lepszego. Przyjechałam tu za moim partnerem,ponieważ związek na odległość wydawał mi sie dalej niemożliwy. Ze związku nic nie pozostało, ale zostawiłam wszystko w kraju- prace, rofzine, mieszkanie. Musze wiec póki co odnależć swoje nowe miejsce i zastartować od nowa.A że mam trójke dzieci, nie jest to takie proste. Nie narzekam jednak już i staram sie normalnie funkcjonowac. Pozdrawiam słodko. A niedługo przywiozę swiece do swiecowania uszu i zaczne powolutku rozkręcac biznesik, który zawsze chciałam miec - bioterapia i niekonwencjonalny masaż pleców. Jesli wszystko dobrze pójdzie, moze byc całkiem sympatycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś, a jak napisać do Modessy? Chętnie to zrobie, bo topomaranczowe cos jest mało wychowane i faktycznie obraża tu beznamietnie. Nie wiedzialam tylko , że istnieje taka mozliwosc zablokowania śmieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to asiulek wielkie gratulacje z okazji narodzin córci, wracajcie szybciutko do domu - DUZE BUZIAKI-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomarańczowej-gdybys byla inteligentna{chociaż troche} to najpierw cos sprawdz zanim powiesz ,bo na kazde kolejne dziecko dostajesz mniej kasy niz na poprzednie,a co do pracy to ja urodziłam 2 mis i 2 tyg temu a w przyszłym miesiącu wracam do pracy więc daruj sobie gadkę ze jestesmy tu dla kasy i daj się dziewczynie cieszyc macierzyństwem. AAAAAAAAAmoze ty bezplodna jestes ze tak sie znecasz na tym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak dlugo jak bedziecie prowadzic konwersacje z pomaranczami to tak dlugo beda te komentarze z ich strony. Jovka mozesz zglosic na smietnik tego forum lub bezposrednio zwrocic sie do moderatora ich maile na forum redakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede dyskutowac na temat benefitow bo to nie warto.. dziewczyny dziekuje za gratulacje...mala spi ale obok non stop placze jedno malenstwo.. pozdrawiam was spokojnej nocki ja mam na nogachh takie kolnierze i szlag mnie z nimi trafia bo ciagle sie pompuja a mnie juz swedzi skora pod nimi i ciezko z tym spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek, GRATULACJE!!!!! No i jeszcze jedna baba na swiecie :) ❤️ Ciesze sie ze wszystko poszlo dobrze kochana i zycze zdrowego powrotu do domu! Jovka, biznes sie rozkreci, juz jedna klientke masz! Wszystkim duze 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek serdeczne gratulacje 🌻 🌻 🌻 Szybkiego powrotu do domku zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovka Mod_essa : modessa@o2.pl z tego co wiem Modessa jest moderatorem tego działu :) Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lioooooooooooooooooooooooo24
ja z innej beczki, czy cytologia to po angielsku tak zwany smear test???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Asiulek--->GRATULACJE 🌻. Ja tez bym chcila drugą córę choć mąż jest troszke odmiennego zdania. Dzidzia narazie w sferze marzeń - moich :) Hanuś:) nie zapomniałam o Was 🌻 dalej szukam, bo w aptekach koło mnie nie mają dla dzieci :-o A może wy dziewczny wiecie ile Olbas dla dzieci od 3 m-c kosztuje???? Martynka ma 2 górne 3, tzn. w trakcie wyżymania. W końcu kupiliśmy jej łóżeczko. Nie protestowała, że idzie spać bez rodziców ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lioooooooooooooooooooooooo24 tak cytologia to smear test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) meldowalam sie juz na tym watku kilka tygodni temu, ale z braku czasu przestalam pisac. mam nadzieje ze znowu mnie przyjmiecie :) moja coreczka ma juz 5 tygodni, mieszkamy w okolicy bristolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camillee- faktycznie dlugo cie nie bylo. Co tam u was? i jak dajesz sobie rade w nowej roli mamusi??Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mada! chyba juz doszlam do siebie po calym porodzie :) na poczatku bylam bardzo zdezorganizowana, ale powoli zaczynam znowu ukladac sobie plan dnia ;) mala jest kochana! bardzo ladnie rosnie i przybiera na wadze! mialam problemy z karmieniem piersia, ale juz jest lepiej i na szczescie nie przeszlam na butle. nie wyobrazam sobie zycia bez nie :) sztefka, witaj :) wozek prowadzi sie swietnie :) jestesmy zadowoleni! malej tez sie podoba ;) kiedy kolezanka rodzi? jeszcze nie myslalam o zmianie, ale pytam tak na wszelki wypadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×