Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sisi1111

MATKI POLKI W WIELKIEJ BRYTANII

Polecane posty

GaGa 🌻 Nie boj sie, dobrze bedzie. O jedno musisz sie koniecznie starac – wyrabiaj sobie znjomosci i przyjaznie jak najszybciej to ci nie bedzie tak samotnie tutaj :) Ale inne dziewczyny powinny ci poradzic co przywiezc z Polski, wiem ze niektore lekarstwa tu moga sie przydac. Pokaz core!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze ztymi lekarstwami nie ma co przesadzac bo tu na dzieci sa za darmo ja tez przywiozlam i jak sie nie rozchorujemy {mam nadzieje ze nie}to bedzie trzeba wyrzucic przy tych moich problemach ktore ja mam to w Polsce stracilabym majatek a tu w Anglii nie dalam pensa nawet na witaminki wszystkie lekaestwa a jest tego troche dostaje albo juz ze szpitala albo moja health visitor przynosi mi z apteki za darmo szczerze powiem ze ja nie wychodzac z domu chodze na wizyty ktore sa kontrolowane przez sluzbe zdrowia i gdzie przychodze to na mnie juz czekaja a nie tak jak w Polsce zapisy i kolejki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Natalka jest w koncu w domu i wszystko jest OK jak zrobili jej punkcje i nic nie wyszlo to moglysmy isc do domu wszystko sie unormowalo i zaczyna rosnac zdrowo teraz sie nawet wiecej usmiecha widac na jej twarzy zadowolenie zupelnie inne dziecko niz wtedy kiedy miala te cholerne woreczki jeszcze zobaczymy co z tym sluchem bo jeszcze mam cicha nadzieje ze to jeszcze trzeba czasu .Teraz mam pytanko czy ktoras z was podawala mleko SMA to kaloryczne i czy ono jest naprawde takie dobre jedyna wada to to ze bardzop drogie jedno opakowanie kosztuje 2.3 a ja potrzebuje dziennie 4 i czy w Polsce mozna go kupic bo moje dzieci sa na wakacjach i mogly by mi nakupic na jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kelanko ciesze sie ze Natalka juz w domciu :) tak trzymac :) Co do mleka SMA o jakie kaloryczne mleko ci chodzi bo nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalena, dobrze ze Natalka juz w domciu! Niestety nie wiem nic o mleku SMA. Sztefcia, dzisiaj ide wymierzac drzwi bo trzeba wstawic pare przecipozarowych. Potem trzeba zmienic wszystkie kable elektryczne no i pomalowac :( Ale mam nadzieje ze przed koncem pazdziernika sie w koncu wprowadzimy. Dobrej przeprowadzki Kochana! 😘 dla Olusia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki! Witam nowa mamusie! Kalenko gratulacje , ze wszystko idzie jak trzeba.Tak trzymaj! A moze magia kciukow troszke pomaga a przedewszystkich to ze jestes taka dzielna i kochana . Calusy dla malej. Dziewczyny odnosnie bucikow zdrowych to moj ortopeda jest zdania ze maluchy na boso chodzic nie powinny bo jest to zatwarde podloze dla stop i nog malucha, natomiast powinny chodzic duzo po piasku. Nie wiem co jest sluszne nie jestem ortopeda, natomiast zawsze wole dmuchac na zimne tym bardziej ze mala moja ma drobne problemy z nogami, ktore i tak juz duzo sie polepszyly po jego zaleceniach. Przyznam sie ze tak jak Ga Ga licze dni do wyjazdu a zostalo 38. Ga Ga szukaj znajomych. Dziewczyny cos wiedza na ten temat moze byc pusto i smutno a tesknota zjada. Sztefka gdzie sie przeprowadzasz na jaka dzielnice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj wybralismy sie zaraz po meza pracy na basen z mala az sie cala trzesla jak wychodzila ale chciala siedziec w wodzie ... wieczorem znow dala koncert .... ja akurat mylam naczynia w kuchni ale nie wchodzilam i sie nie wtracalam bo maz ja wykapal dawal jej mleko ale ona nie chciala a glodna byc powinna i robi fochy takie na maxa i tylko pomaga jak sie wyplacze.... wolala mamusia a mi serce pekalo nagle cisza i maz przyszedl z butelka wypila wszystko ale nie moglam z tym jej placzem .... w nocy obudzila sie na jakas godzine .... i szalala ... zdecydowalam ze kupie jej nowa przytulanke i konczymy ze smokiem oj ciezko bedzie ale bedziemy musieli dac jakos rade ....teraz mysle ze jak juz nie bedzie brala smoka w nagrode kupimy jej makka pake bo chciala jak kupowalismy jej upsy daisy Sztefka jak tam przeprowadzka ?? kochanie juz cos zalatwilas w zwiazku z Twoja praca ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Wedle życzenia pokazuje moje cudo :P http://images13.fotosik.pl/68/7c2eeca4c31356de.jpg http://images23.fotosik.pl/75/14c4d8b7c82b501d.jpg http://images13.fotosik.pl/68/7c2eeca4c31356de.jpg Dziękuje wszystkim za odp. wzwiązku lekami :) Już troche zakupów zrobiłam. Co do znajomości to się nie obawiam. Jest tam pare osób znajomych a także siostra męża z chłopakiem, więc buzie będę miała do kogo otworzyć :) Jest może, któraś wśród was z Birmingham???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GaGa, imprezujecie dzisiaj? Pamietam jak wczoraj perwsze urodzinki Myszki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie🌼 No ja juz pelna para po waszej stronie. !go wrzesnia o 21.07 urodzilam synka Juliana❤️ Moja Olcia tak sie cieszy, ze ma braciszka, ze wczoraj rano przez 2 godz mowila mu jak go bardzo kocha i, ze jest jej braciszkiem Julusiem:):):) Dzisiaj moj maly chlopczyk zrobil pierwsza typowo mlaczna kupka:D:D ale sie ciesze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaga wszystkiego najlepszego dla martynki na 1sze urodzinki:) mada gratulacje:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mada, no nareszcie rozpakowani ;) 🌻 Caluski dla Olenki, taka dobra siostrzyczka 😘 Siobhan, a jak twoje macierzystwo? Malo cie tu ostatnio :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaga-buziaczki i wszystkiego najlepszeo dla corci na 1sze urodzinki🌼🌼🌼 siobhan- gratulacje dla mamusi❤️ i jej dzidziusia🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mada serdeczne życzenia, niech rośnie pociecha w oczach. Martynko sto lat sto lat niech zyje zyje nam....dużo zdrówka i pomyślności. Pozostałe mamusie pozdrowienia i miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻STO LAT MARTYNKO ZDROWKA I USMIECHU🌻🌻🌻 GAGA a swoja droga chyba te martynki maja jakis swoj urok choc moja czasami łobuziara ...to kochane stworzonko jak niewiem, sliczna dziewczynka, chcialam zapytac a te zdjecia robilas tutaj u fotografa ?? kurcze ja jakos nie widzialam takiego fotografa bym mogla mojej takie pozowane zdjecia pstryknac, mala choc jest dosc ruchliwa moze by sie jakos udalo :) moja niedlugo ma dwa latka :) niewiem czy ja widzialas wiec tez dolacze kilka zdjec jesli masz ochote moja Tynusie obejrzeć http://joannawiktoria.fotosik.pl/albumy/185936.html niewiem czy wiesz ze imie Martyna ma takie zdrobnienia czyli Tynusia, Tysia,Tyna, no i takie typowe Martynka Mada witam na tej stronie :) wczoraj bylam na scanie jest wszytko ok teraz mam tylko chodzic do swojej poloznej i lekarza ... dali mi w koncu karte ciazy i potrzebna jest konsultacja z Polski odnosnie porodu ... wiec jak bede to musze z moja ginka pogadac .... powiedzieli mi plec ale w sumie \"prawdopodobnie\" wiec nie mam do konca pewnosci ... dzis znow wyprawa do miasta jestem zdyndana do tego mala byla taka niegrzeczna jejka myslalam ze jej lepek ukrece ... tak zawsze sie do niej smieje ..... musialam jej kupic gazetke in secret garden bo jak ja zobaczyla oszalala pitocha jedna:) ach z tymi dzieciakami niecale dwa lata i takie zachcianki co bedzie dalej az strach sie bac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy za życzonka:) Ja do Martynki mówie czasem Martysia, a wyczytałam, że to imie pochodzi od boga wojny :P. Pewnie dlatego takie łobuziary :) asiulek---> ja robiłam sama te zdjęcia, bo wpadłam na pomysł kartki na pierwszy dzień tatusia i wysłałam ją do męzusia. W śroku wierszyk i podpis Martynki - jej odbita rączka :) Mamo E---> nie dzisiaj nie imprezujemy, bo czekamy aż tatuś przyleci. Impreza odbędzie się dopiero 15stego. A w poniedziałek jedziemy odebrać swojego ukochanego faceta z lotniska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mada gratuluje dzidziusia :) Przyznam się, że też mi się zaczyna mażyć nowy potomek. No ale narazie musimy się wstrzymać... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama E ano malo mnie bo maluszek absorbujacy (cyckowa dziewusia) plus oczywiscie i druga cora tez absorbujaca chociaz inaczej do tego jak zwykle mam mase innych zajec cobym sie nie zanudzila:) ale podczytuje caly czas:) widzialam ze juz sie domek szykuje, trzymam kciuki za szybkie wprowadzenie sie:) podeslij zdjecia na maila jak masz jakies:) pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula Bristol
Witam dziewczyny. Zagladam na kafeterie od jakiegos czasu ale nie wiedzialam ze istnieje topik mam z Anglii.Bardzo sie ciesze.Miszkamy w Bristolu.Mamy 4 synow od wielkiego 16 lat i 190 wzrostu do malca 2 latka.Przyzwyczailismy sie juz do zycia tutaj.Maz zasuwa ja wiadomo ogarniam dom i niancze malca . Poza tym jest lepiej niz w Warszawie za ktora ogromnie tesknie. Pozdrawiam wszystkie mamy. Najwazniejsza rzecz za ktora pokochalam ten beznadzejny klimat to drugi rok niechorujacych dzieci i zero antybiotykow ktore w kraju byly jako chleb powszedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula 🌻 witaj! NO proszę, drugi rok niechorujących dzieci, normalnie zabrzmiało fajnie :) MOże i ja odsapne, choć moje to alergiochorowitki :) Kurcze, mam tyle pytan, tyle spraw załatwiam na raz,ale chyba na razie nie bedę Wam d.. zawracać. Jakos pogoda za ładna i spytam tylko, jak tam dzisiejszego dnia 🌻 Po prostu chcialabym tylko ciepełka i odwagi troszkę :) a wszystko sie poukłada, oczywiscie przy mojej pracy, samo to sie ten , tylko :D ... Z tego tylko co widze , to chyba jednak tutaj lepiej sie zyje samotnym mamom niż w Polsce? Mhmmm, zobaczymy :P Na razie, pozdrawiam i milego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×