Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sisi1111

MATKI POLKI W WIELKIEJ BRYTANII

Polecane posty

ale tu cichooo :( Sztefciu, odwzajemniam buziaka 😘 ;) i oczywiscie pozdrowionka dla wszystkich Mamusiek! Magx - ja tez zerknelam na Smyki i tez mysle ze jest tam b. przyjemnie! Braga, staruszko moja ;) w ktorej czesci Londynu mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megx pruboje zarejestrowac sie na smykach ale mi sie nie udaje ciagle wyskakuje ze nazwa bloga jest juz zajeta a nie jest to pole obowiazkowe ...wybrac innej domeny nie mozna wiec jak to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamuski sztefciu- ja jechalam do Polski samochodem jak Emilka miala 6 miesiecy i podroz zniosla dobrze. Jechalismy okolo 25 godzin z przerwami tylko na karmienie, prawie caly czas nam spala. A ceny??-to zalezy pewnie jakim samochodem jedziesz. Nie wiem dokladnie ile nas ta wyprawa uczynila ale mamy renault scenic 1.6 pojemnosci i wyszlo nam chyba cos okolo 250 funtow na paliwo i do tego prom 100 f. Nasza rodzinka jest 5-cio osobowa takze jak dla nas to i tak wyszlo nie duzo. No i mozesz zabrac duzo wiecej rzeczy ze soba niz w samolot. Napisalam co wiedzialam, pozdrawiam pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamciu E obecnie bo tylko do 10.10.2007 jestem mieszkanka Szczecina. W w/w dniu wraz z corcia i duza liczbą maneli (zgroza dla meza ktory uwaza ze spakowac sie mozna w reklamowke) bedziemy mieszkankami wschodniej czesci Londynu a dokladnie Stratford bedzie naszym domem. Kiedys wczesniej kochana odpowiadalas mi ze mieszkasz w poblizu wiec mam cicha nadzieje ze sie spotkamy my dwie staruszki z potomstwem a moze jeszcze ktoras mamcia bedzie miala ochote na wspolny spacerek z nami. Moja corcia jest starsza od twojej ale mysle ze maja szanse choc chwilke sie pobawic a my poplotkowac o zyciu oczywiscie no i oczywiscie o facetach nie koniecznie naszych...Hi hi. Pozdrawiam Aga Ps robie pycha faworki.No i tyle dobrze sie reklamuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, wstawac spiochy!!!!! Brydziu, no tak, kiedys czytalam ze jeszcze nie dojechalas, ale wiesz jaka ta pamiec jest w naszym wieku ;) Bedziesz bardzo blisko nas, my mieszkamy w South Woodford, cztery przystanki metra dalej, czyli spotykac sie bedzie mozna!!!! Sztefcia tez jest blisko ale ma sie przeprowadzac  Nata, u was znowu pada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mellissa Niestety, ale musisz zalozyc blog zeby korzystac z tego forum. Tzn faktycznie musisz prowadzic bloga ale musisz wybrac jakas nazwe i domene. Tak jakos glupio maja to zrobione. Ale mysle, ze przy tak duzej ilosci domen latwo ci bedzie znalesc taka nazwe, ktora nie jest jeszcze zajeta ;) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamo e syfiaro
posprzataj sobie w chlewiku jak ty mozesz funkcjonowac w takim syfie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamo e syfiaro
wszystkie macie taki jubel w tych slamsach ? bo jeszcze u zadnej nie widziałam porzadku oczywiscie z tych co chwaliły sie na fotach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny prosze o rade. moj synek ma 4 tyg jest na sztucznym mleku i od dwoch dni nie moze zrobic kupki, probowalam juz wszystkiego nawet termometr poradzcie bo nie wiem jak mu pomoc a on strasznie placze bo oprocz tego ma jeszcze kolke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S-DAGA ja tez mialam ten problem i pytalam sie poloznej czy to jest normalne dzie moj synek robi kupke co 2 lub co 3 dni.odpowiedziala ze to normalne.moge zaczac sie martwic po 5 dniach.... takze zycze cierpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na kolke mozez klasc go na brzuszku rob zrob mu tzw samolocik .dobra tez jest herbatka z kopru wloskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kolki tez jest dobry Dentinox cena praktycznie ta sama a roznica taka, ze nie trzeba podawac przy kazdym karmieniu tylko bodajze 6 razy na dobe (nie jestem dokladnie pewna, bo to juz dawno bylo ;D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamciu E: Ciesze sie, ze wykazujesz checi na wspolne spacerki i pogaduchy termin ustalimy jak juz sie rozpakuje. A z ta pamiecia kochana to wiem cos na ten temat najlepszy supelek starym zwyczajem....hi hi Sztefcia jak twoje zdrowko i samopoczucie? My caly czas trzymamy kciuki zeby bylo lepiej. Jestes chetna na spotkanko w pazdzierniku i ploteczki z nami? Buziaki i pozdr. babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S-daga masuj brzuszek według wskazowek zegara robiac delikatne kola. Samolocik jest dobry tez. Jak nadal bedzie problem z kupka to zrob lewatywke ale w ostatecznosci. u mojej malej kiedys polozna polecila mala lewatywke: woda przegotowana, wyparzona gruszka(taka jak do odciagania katarku recznie, gumowa), nozki do gory i posmaruj pupke kremem najpierw, pozniej wcisnij wode z gruszki i nozki do dolu i czekaj az sie zacznie. Ja nie czekalam zbyt dlugo a efekt mialam na sobie i w lazience....ale smiechu bylo sporo. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mamo e syfiaro – chce zatrudnic kogos do sprzatania, to moze ty jestes chetna? Dobrze place! S-daga, co do kolek zgadzam sie ze Sztefka, my tez uzywalismy Infacol i Gripe Water i Mala nie miala wielkich problemow. A co do kupek, to tez kazde dziecko troche inaczej, ale tak jak mowi Ketelka, jesli po 5ciu dniach nic to wtedy trzeba sie martwic. Gimnastyka taka jak rowerki przy kazdym przewijaniu oraz masaze brzuszka powinny duzo pomoc. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Megx za odpowiedz wiec bede mogla tylko cos poczytac czasem bo za wiele go nie mam zeby jeszcze jakies blogi zakladac , moja mala nie daje mi ani chwili wolnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamo E ...
... na prawde szukasz kogos do sprzatania?? ile razy w tygodniu?? moge odezwac sie w tej sprawie na Twojego maila??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem co pisze
mamo e a sama nie umiesz sprzatac?własnie widze ze cie mamtka nie nauczyła tego ani ty nie uczysz tego swego dziecka mnie zadziawia to jak ludzie potrafia zyc w takiej pydzie jaka ty masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety nie, mama mnie innych rzeczy uczyla, na przyklad zeby nigdy ludzi nie oceniac na perwszy rzut oka ;) Sztefcia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ktorzy maja brzydki nawyk srania w czyjes gniazdo a swojego smrodu nie czuja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Poszukaj sobie wreszcie strony gdzie bedziesz mogla lub mogl zainteresowac kogos swoja osoba a nie zawracaj dupy na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko co za wredna pomarańczowa bzdziagwa!!! A co ja obchodzi jak kto ma w domu ! Glupia i upierdliwa baba. Babeczki a moze jej ktos placi za to ze jest taka wredna....chyba nie, mysle ze przy takim stezeniu glupoty ona lata jak golebica. A pozatym jest cholernie chyba bogata bo jezeli jej placa to chyba slono za ten bezmiar wredoty. Babeczki buziaki, MamoE i Sztefko sasiadeczki moje przyszle, buziaki i pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamo E
nauczyła cie zeby nigdy ludzi nie oceniac na perwszy rzut oka a ty ich oceniasz nawet ich nie widzac na nic te jej nauki mama tez ma taki syf w domu jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Pomarańczki: Uczył Marcin Marcina.....a ty co robisz praw moraly wlasnym dzieciom a nie obcym kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamo E
ja prawie im morały ucze porzadku aby nie wyrosły na takie fleje jak te co wyjechały na wyspy tyrac ale w pewnym sensie was rozumiem jak sie nasprzatacie w robocie to jaż w domu nie macie na to sił ani ochoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kochana widac od razu po twoim zaangazowaniu w ten porzadek ze to u Ciebie temat tabu. Zajmij sie kobieto dziecmi i wlasnym rynkiem. Dopilnuj dzieci bo pewnie biegaja samopas skoro ty tyle czasu temu watkowi poswiecasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamo E
lepiej ty zauwaz ile czasu poswiecasz tej dyskusji i nie martw sie o moje duze juz dzieci zajmij sie swa pieciolatka by jej angielska ulica nie wychowywała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana jak ty masz juz duze dzieci to z ciebie stara bab cholernie i pewnie dewotka. Spadaj na drzewo zgnilku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×