Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sisi1111

MATKI POLKI W WIELKIEJ BRYTANII

Polecane posty

Gość DO POMARANCZY
WIESZ CO TWOJE PIERSI SA JAK RODZYNKI ALE NIE TAKIE SLODKIE TAKIE POMARSZCZNE BOS STARA DUPA ZUZYTA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wam dziewczyny za dobre slowo ale nie mam dobrych wiadomosci moja mala wrocila do inkubatora jest odwodniona i bardzo z nia zle ta operacja zle jak narazie wplynela na nia z wciagu kilku godzin spadla 600 gram czyli wazy 2400 nie wiem co bedzie dalej jak narazie to chyba ja sie wykoncze nerwowo juz nie moge patrzec na to jak ona cierpi a za miesiac skonczy pol roczku nawet ja nie wytrzymalabym tyle meki co ona i pytam dlaczego moje dziecko i co jeszcze ja czeka dlatego jesli macie zdrowe dzieci to macie najwieksze szczescie jakie was moglo spotkac tylko czasem sie tego nie docenia a ja teraz tak bardzo sie boje o moja mala ze tego sie nie da opisac Ide spac bo jestem taka wykonczona ze mam wrazenie ze jestem pijana pozdrowionka dla dzieciaczkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o bol brzuszka to ja robilam w ten sposob ze smarowalam mascia majerankowa ktora nagrzewala brzuszek i przykrywalam ciepla pieluszka zeby to cieplo utrzymac i pomagalo tej masci mozna uzywac do masazu brzuszka miedzy pokarmami zeby brzuszek nie bolal tylko nie wiem czy mozna ja kupic w Anglii ale warto sie w nia zaopatrzyc w Polcse i przedewszystkim kladzenie dziecka na brzuszku nawet kiedy ono nie chce bo wtedy dziecko placze i masuje sobie brzuszek a zawsze lepiej zapobiegac niz leczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalenko nasza matczyna milosc zniesie wszystko a jest nadzieje na lepsze jutro dla twojej malej. Musisz sie trzymac kochanie ona to czuje ze jestes najwspanialsza mamusia na swiecie i taka twarda mamusia walczaca i dlatego ona tez jest taka dzielna. Dziewczynki buziaki. Babeczki a teraz wszystkie kciuki zgiete za mala i duza Kalenke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki czemu u Was taka cisza? Spicie ? Miedzy nami tylko godzina roznicy czasowej! Wstawac swiat jest piekny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej A u nas tz. w Szczecinie wieje i jest srednio przyjemnie. Gratulacje Sztefka udanej transakcji, a ja sprzedaje moj pojazd i depilator laserowy ktory okazal sie porazka( nie na moje nerwy), ale jak na razie na nic nie mam nabywcow. Buziak i milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no i po weekendzie :( Ale fajnie bylo, ladna pogoda, grille (mniam) i ogolny relax. No ale juz w pracy :( Jak u was dziewczyny? Sztefciu, jak zdrowko? Jak kupki Olusia? poprawilo sie cos? FlyFly, jestes na urlopie? Tutaj czy gdzies indziej? Siobhan, jak tam macierzynstwo? Baby blues\' gone? Zuzanna - gdzie ty sie podziewasz?????? No, jak tylko wszystkie zaczna znowu sie meldowac MUSIMY znowu zaczac organizowac spotkanie (i oby sie tym razem udalo!) Dobrego dzionka! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wpadlam na chwile zeby sie wyzalic koszmar od tygodnia nic nie robie tylko non stop karmie piersia mam zapalenie i biore antybiotyki - bol okropny a dwa dni lezalam w goraczce i mialam dreszcze brrr chata kosmos nie do opisania, oboje z mezem prawie nie spimy do tego nadal odzywam po cesarce staram sie jakos trzymac bo chce utrzymac karmienie piersia ale jak tak dalej bedzie to chyba bedzie flaszka... o rany nie mam nawet jak sie cieszyc macierzynstwem chociaz mala slodziutka ale juz powoli nie wyrabiam czy ktoras tez tak miala? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siobhan ja tek mialam mala pierwszy m-c siedziala non stop przy piersi.... drugi m-c zaczelismy jej podawac mleko co dwie godzinki i niestety smoka bo ja juz nie wyrabialam miala ogromniasty odruch ssania i ciagle bylaby uwieszona na mojej piersi ja nie mialam czasu sie nawet przebrac tylko non stop w koszulach ...tragedia .... jesli nie chcesz dawac smoka to niewiem co ... ale moze sprobuj karmic ja w wiekszych odstepach czasu ... dzis jade za chwilke na 3 scan ... troche mam nerwa ale mam nadzieje ze wszytko bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siobhan... ja tak mialam do 3-go m-ca. W zeszle lato byly duze upaly wiec wiadomo, ze mu sie pic chcialo i co chwile plakal. Poza tym on nigdzie inndziej nie chcial spac jak tylko przy piersi wiec jak tylko go odkladalam to byl ryk... no i jeszcze na plecach tez nie chcial lezec a wiadomo dziecko nie ma spac na brzuszku wiec tez sie darl. Skonczylo sie na tym, ze prawie do 3 i pol m-ca spal ze mna w sypialni, a moj partner spal na materacu w salonie :( wkoncu kupilismy monitor oddechu i Alex zaczal spac w kolysce na brzyszku no i godziny karmienia tez sie unormowaly co 2-3h a w nocy czasem i dluzej. Tak to juz jest... niektore dzieci na piersi juz po miesiacy potrafia spac nawet do 8h w jednym ciagu, a niektore placza co chwile. Pamietaj zebys pila duzo wody :) i powodzenia nie poddawaj sie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny wiec to nie tylko u mnie tak hehe mala nie chce spac cale dnie chyba ze przy cycu po poludniu lub pod wieczor \'pada\' i mam te 2 godzinki dla siebie ale nic mi sie juz wtedy nie chce w nocy roznie - albo co pol godziny albo co 3 (czasami sie nam uda) - nie mozna ustalic zadnej rutyny megx heh moja tez by ze mna spala najchetniej ale ja tego nie chce bo pierwsza cora spala z nami bardzo dlugo co do smoka- hmm ogolnie jestem przeciw ale jak nie wytrzymam to kupie - problem w tym ze moja pierwsza cora tez byla cyckowa i smoka za nic nie chciala wiec wcale na to az tak nie licze ,poza tym odzwyczaic potem trudno podobno uff troche mi lepiej bo sie wyzalilam, zapalenie piersi powoli przechodzi chociaz bol nadal jest ale sie nie poddaje asiulek daj znac jak po skanie pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj małej placka ziemniaczaneg
z pewnoscia tego jej brakuje to ponoc wyborne danie na wyspach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki Siobhan smok az taki zly jak maluja nie jest, nam pomagal w zasypianiu i uspokajaniu. A odzwyczaiła sie moja corcia bardzo bardzo szybko dwa dni i po bolu. spania nie polecam koszmar odzwyczaic. Tak szczerze to do tej pory mojej sie zdarza spac z mamusia a jak nie to w nocy przychodzi. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.mam pytanko.czy u was na topiku jest ktos z brighton?zalozylam swoj topik ale odezwala sie jakas rozzalona ku...wa i zaczela pisac ze to miasto pedalow i ze moj maz napewno tez nim jest.juz mnie szlag trafil.pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siobhan - nie poddawaj sie,m jest o co walczyc :) A od smoka odzwyczaic nie problem. A od spanai z rodzicami - u nas tez nei byl problem, ale to nei regula :)\\A wiecej masz w mailu :) Rosar - z Brighton jest o ile sie nie myle Agata26, chyba sie pojawiala na tym topiku :) A ja z Portsmouth czyli tez poludnie :) Nie walcz z pomaranczkami, szkoda nerwow, lepiej przylacz sie do nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siobhan trzymaj sie dasz rade ... moze musisz cos swojego wypracowac , kazde dziecko jest inne... co do scanu za tydzien mam czwarty bo dzieciatko sie tak zwinelo ze malo mogla zobaczyc ... plci tez nie bylo widac ...co do porodu lekarz mowila ze raczej cesarka chcialaby cos od lekarza z polski odnosnie pierwszej cesarki a polozna mowila mi o naturalnym porodzie ... i namawiala do niego ....:(mam stracha co ze mna bedzie ... kochane mam do was jeszcze jedno pytanko .... lekarka mowila caly czas leibe czy cos w tym stylu a ja nie wiem co to oznacza ?? szanta🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulku
Asiulek27 - labour (czyta sie mniej wiecej jak napisalas - oznacza nic innego jak 'poród'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie znalazlam to w słowniku- dzieki pomarańczko:) jestem jakas przybita voje sie naturalnego porodu ale moze jest mi pisany.... boje sie co powie moja ginka z Polski ... smutasa mam na wieczór ....:((co ze mna bedzie ... jak sobie przypomne jak rodzilam 10 godzin i wkoncu stwierdzili ze cesarka te bóle ... przeraza mnie to wszytko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek, kochana, nikt cie nie bedzie zmuszal do naturalnego porodu, przedewszystkim jak cie to juz tak bardzo stressuje! POlozna na pewno tylko namawia bo to mozliwe i wiele matek po pierwszej cc chca probowac porodu naturalnego. POrozmawiaj z lekarzem i poprostu powiedz ze wolalabys cesarke. Ale chyba Szanta i Siobhan wiecej ci podpowiedza w tym temacie? Caluski dla wszystkich na dobranoc, oby nam sie te pyszne placki snily!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosar525, ojejku, witaj i zostan tutaj z nami bo na tamtym topiku golebica lata! Brighton jest bardzo ladnym miasteczkiem choc plaze kamienne niezbyt mi sie podobaja. To prawda, to jest nieoficjalna stolica gejow w UK ale nie widze powodu dlaczego mialoby to komus przeszkadzac. No chyba ze jakies nietolerancyjnej moherowej bigotce. Fajne sklepiki i kafejki, latem naprawde fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam od rana znow spac nie moglam ... tym razem myslalam o tym porodzie ... jesli moja ginka powie ze moge rodzic no trudno ratuje mnie tu znieczulenie .... cos czuje ze moja ginka powie ze moge rodzic naturalnie ... choc jakos se tego boje bardzo ... wczoraj jak zagadalam do meza ze sie boje to on odpowiedzial : przeciez 80% kobiet tak rodzi ..... myslalam ze go udusze ... ale mi pocieszenie ...to niech on rodzi ... wiem ze to dla kobiety dobrze ale jakos mam wiekiego pietra .. w piatek czeka mnie rozmowa w sprawie angielskiego ... od wrzesnia bede chodzic mam nadzieje ze to tez mi pomoze w szpitalu...maz wczoraj gadal z lekarzem polozna a ja jak owca stalam wryta troche rozumialam ale w sumie on wszstko zalatwial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek, ale nawet jesli ginekolog powie ze mozesz rodzic naturalnie to jesli cie to az tak stressuje to nie moga cie to tego zmusic. Musisz koniecznie dac im to do zrozumienia. Bo dobrze wiesz Kochana ze stress w ciazy jest niewskazany. Sciskam cie mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj MAMA E🌼.dziekuje ze sie odezwalas.myslalam ze nie ma nikogo w brighton.jestem w 7tc z blizniakami.moj maz 21 wrzesnia wybiera sie tam do brata szukac pracy a po jakims czasie chce zebym i ja do niego dolaczyla.wiec dlatego szukam kolezanek z ktorymi bym mogla sie umowic na spacer lub na kawke.tez nie wiem jak to jest tam jesli chodzi o porod.czy sa tam polscy moze lekarze?osobiscie wolalabym w polsce bo poki co moze mi mama lub tesciowa pomoc przy dzieciach na sam poczatek.i mam tutaj bardzo dobra opieke lekarska.chyba ze mozesz mi doradzic gdzie bedzie lepiej,w koncu masz juz jakies doswiadczenie?pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosar525, tu musze cie rozczarowac bo ja mieszkam w Londynie :( a Brighton znam bo czesto tam wpadalam z przyjaciolmi. Co do opieki lekarskiej w ciazy to sa rozne opinie wsrod Polek, ja osobiscie zdalam sie na tutejsza sluzbe zdrowia i bylo mi dobrze bo nie naleze do osob ktore dmuchaja na zimne. Jesli chcesz wiecej rad na ten temat i porownac rozne doswiadczenia to pogadaj sobie z kobietkami na Ciezarne Polki w Anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara26
Dziewczyny -prosze was o pomoc ,moja Sara wlasnie zlapala jakis katarek.Mierzylam jej przed chwilka goraczke ma 39 stopni.Ma 3 miesiace.Kompletnie nie wiem co mam robic.Mam w domu Calpol,podac jej czy lepiej isc do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara, ja bym radzila Calpol i ochladzaj ja, jesli goraczka nie zejdzie to wtedy do lekarza. Mozliwe ze to juz zabki :) Ryzykujesz ze pojdziesz do lekarza i ci powie zeby podawac Calpol. Trzymam kciuki i zdrowka zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×