Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sisi1111

MATKI POLKI W WIELKIEJ BRYTANII

Polecane posty

Gość agatka102
sorki za literowki,ale cos mi klawiatura szwankuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna30
Agatka - wystarczy jesli jedno z rodzicow ma obywatelstwo brytyjskie, badz jesli dziecko jest adoptowane przez brytyjskich rodzicow badz rodzice przeszli proces naturalizacji. Pewnie sa jeszcze inne przypadki, ale juz bardziej skomplikowane. Kasia S - skoro Twoja mala jest na mieszance, powiedz mi, czy zdarzaja sie u niej zielone kupki? Czytam rozne poradniki i zdania sa podzielone - w jednym pisza ze wskazuje na zaburzenia zolodkowe a w innej ze jest to normalny kolor kupki dziecka karmionego mieszanka. Od kiedy przesypiacie cale noce? Czekam na taka noc z niecierpliwoscia ale moj muminek ma dopiero 8tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna - z tego co wiem, zielone kupki sa po niektorych mieszankach. Mieszko na bebilonie pepti mial tylko obrzydliwe ciemnozielone. Ale jak normalnie ma zolte, i nagle wyskakuje zielona, to znaczy ze cos jest nie tak. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Na tym topiku jestem nowa, ale z niektorymi z was pisalam wczesniej na innym forum. Jestem mama trojki dzieci. Dwoch chlopcow wieku 10 i 7 lat i dziewczynki w wieku 6 tygodni. W UK mieszkam dwa i pol roku. Czy jest tu ktos z okolic Doncaster, Sheffield?? Fajnie byloby sobie pogadac w realu. Wprawdzie w mojej miejscowosci nie jestem jedyna polka ale milo by bylo poznac kogos nowego i pogadac o bobasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna30
czesc Aga :-) Wydaje mi sie ze Madzik jest z Sheffield. Szanta - mieszanki nie zmienilam a zielono nam od 2 tyg. Zachowanie malego nie zmienilo sie. Ja tez lubie cerwone samochody :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulus24
Witam nowe mamusie!!! Agnieszka26(znamy sie z forum ciezarne polki w Anglii...)-jak twoje malenstwo??!!!szkoda ze nie mieszkamy blisko siebie bo mogly bysmu sie spotkac w realu!Ja mieszkam w LUTON kolo Londyny a nie wiem gdzie jest twoje miasto!!! U mnie wczoraj byl Health Visitor i wazyl mojego Jeremiego-wiecie ile moj bulinek wazy 5120a ma dopiero 6 tygodni!!!jest bardzo silny i ani jeden wlos mu sie nie wytarł!!! Mam pytanie!!! wiecie jak inaczej mozna zrobic zeby dostac wczesniej paszporta musze jechac wczesniej do Polski a dziecka nie zostawie w Anglii bo po 1. karmie piersia a po 2. nie mam go z kim zostawic bo maz pracuje a przeciez z obcym go nie zostawie(serce by mi peklo)!!!czy sa jakies sytuacje(ekstremalne)dla ktorych wczesniej wyrabiaja paszport lub jakos inaczej to zalatwiaja zeby dziecko mogla wyjechac z kraju??? a moze ktoras z Was jeszcze wie co bedzie na pierwszej wizycie u lekarza po 6 tyg. po porodzie bo ja mam wizyte i nie wiem czego sie spodziewac(to podobno wizyta ktora mnie dotyczy ale co na niej bedzie to nie wiem)??? Pozdrawiam wszystkie mamusie i ich dzieciaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XENA00
ULUS24-wejdz na strone KONSULAT GENERALNY RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ W LODYNIE a nastepnie kliknij na INFORMACJA DOTYCZACA NOWYCH PRZEPISOW PASZPORTOWYCH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XENA00
ULUS24- Ja mialam niby tez miec te wizyte(6 tygodni po porodzie) u lekarz ale mialam ja u pielegniarki tak jak i moje kolezanki.przeprowadza ona tzw.wywiad pyta sie czy wszystko ci sie "tam" dobrze goi lub zagoilo?,czy karmisz dziecko piersia?czy palisz i pijesz?,czy chcesz jakies proszki antykoncepcyjne(sa bezplatne)...itp Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna = a czesto e kupki? tzn inaczej niz zawsze? I jaka kosystencja - zmienila sie? Jak sie nie zmienilo, to bym si enie martwila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna30
Tez jeszcze nie spisz? Kupki maly od poczatku robi co drugi dzien. Konsystencja ta sama. Na oko wszystko gra, wiec pewnie masz racje:-) A jak Maya? Tez miala nieciekawe kupki. Myslisz, ze powtorzy sie to co z Mieszkiem? Ile razy karmisz ja noca? Cerwony sam. juz po remoncie? A Wojtkowy? Gdzies za 15 min sie wylaczam, jakby co, dobrej nocy Ci zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ale zastoj:)piszemy zrywami :))) dzisiaj u mnie taka cudowna pogoda ze az sie wierzyc nie chce ze to marzec dopiero:) zegnaj zimo! (oby:))) Sztefka z tego co pamietam ja nie mialam boli ale ja rowniez nie mialam typowych dolegliwosci ciazowych (szczesciara:) najlepiej zadzwon do poloznej to sie uspokoisz:)) mam nadzieje ze swedzenie juz ci nie dokucza:))) ja wlasnie dzisiaj do poloznej ide - podobno mialam byc wczoraj i polozna scigala mnie telefonicznie:) chyba troche przesadzaja z ta opieka haha:)))) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia1983
witam was jestem tu po raz pierwszy tez niedługo mam zamieszkac w Londynie i troche sie martwie.Mam 10-miesiecznego syna i moze wiecie cos o zasiłkach w Anglii i czy jest tez tam cos takiego jak urlop wychowawczy.pozdrawim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamuski 🖐️ 🌻 pogoda nawet sie poprawila ale ziiiimno sie zrobilo!!! A ja jeszcze chora i w pracy :( Sztefciu, co, bylas u poloznej? qrka, czyzby Alex nie chcial juz czekac do 13go? Licze dni do nastepnego piatku - ostatni dzien w firmie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia1983
chyba nie weszłam w temat ale jak ktos wie o zyciu w angli to niech cos napisze.A ja nie miałam wogóle boli ani skurczy i dopiero w 42tygodniu postanowili mnie wziasc na blok operacyjny.wygladałam jak pączek i tez ledwo co sie toczyłam.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia1983
dzięki za podpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kobietki, Ale mialam wczoraj dzien, normlanie caly czas spalam, a w nocy buszkowalam :P Dzieki za komplementy o malej, na fotce z cute baby nie miala 2 miesiace tylko 2 tygodnie, a oni zamiast umiescic ile na fotce to umiescili ile miala jak nadeslalam foto :) U mnie pogoda pod psem, wieje, szaro.brrry kiedy bedzie te lato.Zaraz wybieramy sie na spcer :) My juz po obiadku.Milego weekendu kochaniutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulus24
Mamo E!!! Jak Emilka rosnie??przeslij mi prosze najnowsze jej zdjecie!!!Moj Jeremi wazy juz 5120-bulinek!!! Sztefka fajny foto bloog!!!Ja milalam takie skurczyki do konca a wywolywali mi porod bo maly nie chcial wyjsc!!Parcie na pecherz tez mialam i zgage masakryczne-synus ma multum wloso!! Witam Lusi!!! Pozdrawiam serdecznie!!! P.S. czy ktos jest z opkolic LUTON??!!!Bo smutno mi i nudno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry.:):):) Hmmmmmm co slychac???????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akira
ja tez bym chciala was poznac,Matki Polki z UK...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akira
w ogole jakies matki............jestescie tam???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akira - kestem przez sekunde :) napisz ze dwa zdania o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztefka - i jak? Nie przejmuj sie, ja skurcze mialam przez kilka dni na pare tygodni przed porodem, takie delikatne, niby nic...Wiec moze jednak doczekasz? Mama E - denerwujesz sie jak to bedzie w nowym miejscu? Czy raczej pelna ekscytacja? Oj, lece, Mala sie rodarla okropnie, papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FlyFly, juz poszlas spac? no rzeczywiscie cos tu pusto dzisiaj bylo.... Szanta, jak narazie to sie nie denerwuje za bardzo, strasznie sie ciesze z wolnego miesiaca! Loty juz zarezerwowane. Ale czasami jak pomysle to przechodze syndrom malej wiary we wlasne mozliwosci :o No ale wiem ze jakos to bedzie, duzo doswiadczenia mam, wiecej sie naucze itp. Tak szczerze powiedziawszy to od kiedy jest Myszka to moja ambicja kariery zmalala do zera... no i tak ironicznie, rzeczy zaczely isc mi lepiej! Go and figure! A Sztefka w szpitalu na obserwacji!!!!!!! Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze, mila bole podbrzusza i podoc nic alarmujacego ale woleli zatrzymac ja w szpitalu. Dam wam wiecej wiadomosci jak tylko cos bede wiedziala Zuzanna - wiesz mam podejrzenie ze to jednak mnie widzialas na tych fotkach.... bo ja stara baba jestem ;) Akira, witaj, powiedz cos o sobie Basia, przepraszam zadalas mi pytanie tu czy na tamtym topiku - ja mieszkam teraz na wschodzie Londynu, i mozliwe ze przeniesiemy sie do Essex (dwie ulice dalej ;) ) chyba zaczne investowac w biale kozaczki! Dziewczyny, zgubilam watek, dawno nie pisalam i chyba musze podczytac. Acha, mamy w domu kolko zarazania - Mysz mnie, ja Lukasza... mamy nadzieje na tym sie skonczy choc cos znowu mnie gardlo pobolewa qrka chyba si poloze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia 64
W ktorym tygodniu mozna odczuwac pierwsze ruchy dzidzi jakos nie pamietam ale wiem ze w poprzednich ciazach wczesniej je czulam niz pisza .teraz to moj 14 i 4 tc i dzien i wczoraj raz zjednej raz z drugiej mialam uczcie ze brzuch mi twardnieje a dzoisiaj mam uczucie takiego laskotania pamietacie mamuski jak to bylo. Aga 26 czy ty w tej ciazy czulas ruchy wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia 64
MAMO M-fajna maszta mala ma super wloski no i moja mam nie mogla bys byc mloda babka jest z ciebie a jak mowisz ze stara baba z ciebi to dobrze sie trzymasz:)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia 64
Mamo M gdzie ty dokladnie mieszkasz dwie ulice dalej to znaczy do jakiego miasteczka w essex moze blisko mnie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×