Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

QŃ

Jastrzębie Zdrój --Jest Tu Kto??

Polecane posty

nio i wrocilem...ale bylo super ...a zem sie opalil:) Milego wieczorka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo, witam moje słoneczka..... :D. Dziś byłam z dzieciaczkami i psem na spacerku całe przedpołudnie, śliczna pogoda....a w związku z tym, iż jest ciepło i trza bardziej odsłonić pewne części ciała (znaczy w sensie że mniej ciuchów się zakłada :P ), to postanowiłam od jutra troszkę się odchudzić....no tak z 8 kilo sadełka by się zdało po zimie i świętach zrzucić.... :D I jutro zaś do pracy, kuffffa...... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodkogorzka
kobitko fajna laseczka Jesteś więcej wiary w Siebie;) 😘Qń ciesze sie że miło spedziłeś dzień ja pije drinki;) ehhh...raz nie zawsze;)😘;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim:-).Co tu takie pustki śpicie już?Ej Jastrzębianie pobudka:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodkogorzka
Malwinka witkaRobalku😘;) KOBITKO8kilosów poważna sprawa;) pewnie z kości na osci:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo, witam wszystkich........czas na kawkę i sniadanko w pracy-dziś też się nie spóźniłam ... :P Historii świnki ciąg dalszy-świnka ma na imię Gucio i mieszka u mnie w biurze w wielkim kartonowym pudle , nie będę już samotna w pracy-codziennie do 17 godzinki... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello taki piękny dzionek a my w pracy musimy siedzieć, toż to prawie zachodzi na to by nazwać to tragedią 😭 ogólnie w pracy też dupiato bo wylała mi się woda na myszkę i powoli przestaje działać, heh dobrze ze klawiaturze tylko lekko się oberwało, co lepsze - nie wzięłam dziś kasy i nawet nie wiem gdzie w pobliżu jest komputerowy więc może tylko przyjdze mi się wkur***ć zamiast pisać sobei z Wami 😭 Miłego dnia :D:D:D a dziś ma mnie odwiedzić Kobitka :) i Robacek mi wisi odwiedziny - niedobry jeden :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie zjadłam z Guciem kanapkę z czekodźemem(gucio bez czekodźemu :D ), zaraz idę mu posprzątać trocinki, siedzi sobie u mnie na biurku-zadomowił się miedzy drukarką a przybornikiem.....patrzy jak klikam na kompie :P...na razie jest nieufny, ale mysle, że z czasem sie oswoi. dzisiaj boli mnie głowa i chciałabym juz iśc do domku :O...ale gdzie tam....do 17.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie coooooooooo Kobita jest be, przyniosła mi dwa kołaczyki, aż DWA jeden z czekoladą a drugi z serem i makiem :P:P:P i zas zjadłam o tego wypiłam juz całą wode i latam sikac jak najęta :( ehh a Robalek nas zostawił, widzisz kobieto co narobiłaś? odkryłaś wszystkie jego karty i poszedł sobie :( Ty masz Gucia ja nie mam z kim pogadać :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Może wszystko już wiesz Może wszystko już masz Jesteś pewny, że to szczęście Nie masz czasu na sen Nie masz czasu na seks Wciąż od życia chcąc więcej...\" Bajm ... zebrało mi się .. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam romantyczna nie jezdem....jezdem kobita twardo stąpajaca po ziemi... :P jeszcze 1,5 godzinki i do domku....chociaż wcale nie chce mi się wracać....z T. nadal pożarta... Gutka muszę zostawić w biurze....porażka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Kobitko nastrój mam wspaniały..że nie powiem rewelacyjny, tylko sie troszkę martwię bo po takim nastroju zazwyczaj ktoś mi zepsuje humorek heheh i juz nie jest tak wesoło. Ogólnie plan dnia - powrót do domu i wzięcie dzieciaka na spacer :) zaś chłopa nie mam - w pracy siedzi. Kurde a wydawało mi się ze sie hajtamy zeby wspólnie spędzać więcej czasu i razem żyć hehe ;) p.s. a jak już spędzamy więcej czasu to sie o mało nie pozabijamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo, na szczęście się znalazł ....ale przez kilka minut miałam nasz topik tylko do 11 strony....się przeraziłam.....:P idę odrabiać z córą lekcję, będę wieczorkiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem Pogoda super oby tak było jak najdlużej.Macie jakies plany na długaaachny majowy łikend?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpicie?? mąz wróci z pracy to chyba mnie zagryzie hehe ale nie powiem wam czemu :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piffak
dziewczyny🌻 jakto nie ma a ja to co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czemu wcześniej nie pisałeś pomarańczowy:-)Teraz to ja już też idę spać bo godzina późna🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achhh, jak miło z rana poczytać komplement....ślicznoty.... :P...czuję się zaszczycona :D Właśnie szamam z Guciem kacanapkę , się ucieszył jak mu dałam kawałek...aż zakwiczał :D . Kawka na stole, pogoda do dupy,ale to nic.....pozdrawiam wszystkich...buziaczki dla Desti i Robaczka, który ostatnio jawnie mnie ignoruje :O....ciekawe za co się na mnie pogniewał... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitko jak miło Cię czytać z ranka w dobrym humorze, razem z Guciem vel Kwiczkiem vel Pożeraczem kanapek. A co do Robaczka - nie martw się, mnie też ostatnio ignoruje :( chyba już nas nie lubi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalyscie ta sama ksiazke o nielubieniu!!!!czy macie juz tak od urodzenia???:P Słonko swieci usmiechajcie sie i milego dnia🌻 Ps: lubie Was....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie moge z tego swiniaka:P..................hahahaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×