Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

QŃ

Jastrzębie Zdrój --Jest Tu Kto??

Polecane posty

Gość Robalku aj lof ju
to piszę ja Szelest Jedwabiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie dotarłam do pracki, poczytałam topik hehe a ja wczoraj od 20 już spałam :) Kobitko moja kochana jak akwa? Robalku dzięki za onfo na GG , ja ciebie też ❤️ reszcie przesyłam pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dotaram do pracy ....jak zwykle na styk....punkt 9, czasem mi się zdarza trafić grubo po 9.... :P..... akwa u szklarza....dla niezorientowanych-pękło córce akwa 60L....panika w domu była nieziemska....ryby w wiadrach....pokój zalany.....akwa do odbioru jutro-mam nadzieję że jej się ryby nie wykończą..... gdyby pekło tak moje 240L to bym się chyba kuffffa zapłakała........:O Humorek dziś taki se.......ale pogoda fajna to może będzie lepiej :D....pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajciedziewczyny i Ty upierdliwa pomarańczko:P:D cóż Robalka istotnie kochamy np; za poczucie humorku:D;) a Ty zamiast czaić się pod pomarańczką i dokuczać właz na topik , tu są fajni ludzie i miłe dziewczyny pozbawione złośliwości takiej jak twoja:P Miłego dnia Kobitko , Dasti , Malvinko , Gosiunia , Setuś :) Robalku 😘;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee ja go nie kocham lubić lubię ale nie kocham :) \"za bardzo\" albo \"zbyt mało\" go znam hehe pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto tu mówi o kochaniu od razu....Robal jest jak Pucio na uczuciowym....mają dużo wspólnego....obaj kochają kobiety.....ale kochac się nie dają za cholerę.....nie ma abonamentu :P....można ich najwyżej lubić bo wszystko inne źle się skończy-to moja teoria .... :D....no cóż, tak jest i koniec kropka.....:D....a wszystkim które myślą inaczej radzę dać sobie spokój.... :P pozdrawiam wszystkie napalone lale i tego jedynego na tym topiku milutkiego dla wszystkich -kobieciarza.... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobita 😭 hehe Ty musiałas im to napisać? Tak im nadzieje rozproszyć? Harem nam stąd ucieknie kochana a na końcu sam Robal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo cooo, ma ktos coś przeciw....wolnośc słowa w tym kraju jest podobno....... :P....a poza tym ja zawsze pisze co myślę.......no chyba że mam ochotę pościemniać :P....ale teraz akurat nie mam więc piszę co myślę..... :D......Robalek to dobry flirciarz, więc pilnować się , babyyyy!!!!! :P Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się skąd Ty o tym wiesz? przeszłas jakiś flirt z nim czy jak? I ja o tym nic nie wiem 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przeszłam żadnego flirtu....ale wiem.... :P........ja za stary wróbelek coby się na słodkie słówka łapać.... :D....aczkolwiek nie zaprzeczam że dla kobietek jest bardzo miły co mile łechce ich ego...:P.... i dlatego tak za nim wszystkie szaleją....to moja teoria spiskowa....tylko nie mówcie Robalowi że go zdemaskowałam bo sie na mnie pogniewa i nie pójdzie już nigdy ze mną na piwo.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK MOŻESZ?? to ja z Tobą już nigdzie nie pójdę oskarżasz człowieka nie znając go 😭 moze o mnie coś jeszcze powiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuffffa, a co....pewnie że powiem....... no to co , że jesteś ładna i masz wielkie cycki........myślisz że takie małe brylate coś sie Ciebie boi????....a wcale się Ciebie nie boję...... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EJ BO UMRĘ ZE ŚMIECHU hahahahahhahahahahahhahahahahhahahahahahahahahhahahahahahhahahahahhahahahahahahahahhahahahahahhahahahahhahahahahahahahahhahahahahahhahahahahhahahahahahahahahhahahahahahhahahahahhahahahahahahahahhahahahahahhahahahahhahahahahahahahahhahahahahahhahahahahhahahahahahahahahhahahahahahhahahahahhahahahahahahahahhahahahahahhahahahahhahahahahahahahahhahahahahahhahahahahhahahahahahahahahhahahahahahhahahahahhahahahahahahahahhahahahahahhahahahahhahahahahahahahahhahahahahahhahahahahhahahahahahahahahhahahahahahhahahahahhahahahahahahahahhahahahahahhahahahahhahahahahahahahahhahahahahahhahahahahhahahahahahahahahhahahahahahhahahahahhahahahahahahahahhahahahahahhahahahahhahahahahahahahahhahahahahahhahahahahhahahahahahahahahhahahahahahhahahahahhahahahahahahahahhahahahahahhahahahahhahahahahahahahahhahahahahahhahahahahhahahahahahahahahhahahahahahhahahahahhahahahahahahahahhahahahahahhahahahahhahahahahahahahahhahahahahahhahahahahhahahahahahahahahhahahahahahhahahahahhahahahahahahahahhahahahahahhahahahahhahahahahahahahahhahahahahahhahahahahhahahahahahahahahhahahahahahhahahahahhahahahahahahahahhahahahahahhahahahahhahahahahahahahahhahahahahahhahahahahhahahahahahahahahhahahahahahhahahahahhahahahahahahahahhahahahahahhahahahahhahahahahahahahahhahahahahahhahahahahhahahahahahahahahhahahahahahhahahahahhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szelescik:) tobie rowniez i mam nadzieje , ze dzisiaj sobie posluchamy szumu morza, przy piwciu;) milego dnia wszystkim kobietka 🖐️ mezczyzna tez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej nie ma Was? bo ja i teściowstwa jestem :P :) hehe i topik sprawdzam wogóle nakryłam dzisiaj Kobite w pracy z wibratorem :O hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jazda:) sorki ale juz sie nie pojawie zycze milej nocy:) jestem slaby .........bardzo no chyba ze po kapieli bede oki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×