Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

QŃ

Jastrzębie Zdrój --Jest Tu Kto??

Polecane posty

dobra kochane dzieci :P spać :) hihii nie jeździ ktos z Was czasem z J-bia do Żor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Ci dam spac malutka:P trzeba pilnowac zeby kto nie ukradl topiku;) Co z ta jazda do zor?? o co chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama tego chcialas:P heh widzialas rybnik hehe zobacz teraz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie na rozkaz:P gdzie niby ten snieg nie pada w zdroju sypie jak nie wiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Destina... wolność słowa :P A tak serio, taka jestem zła, że tylko porzadne klnięcie ( nie mylić z rżnięcie :P) mnie by uspokoiło :D Przygarnijcie mnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo, jak tam humorki od rana??? Wczoraj całą szychtę przegadałam z Wami a dziś stosy papierów do roboty.... 😭 . Aaaaale , co tam....robota nie zając..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Zyczac Miłego I Słonecznego dnia🌻 A moze bysmy jeszcze sobie bałwanka ulepili puki snieg lezy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm nowe osóbki :) Miałam się wczoraj wieczorkiem odezwać, ale baaardzo późno do domku zjechałam i byłam potwoarnie zrąbana... :( A teraz sobie kawki zrobię, żeby troszku umysł rozjaśnic i dalej do pracy... ;( Pozdrowionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robalu co Ty? Bałwana chcesz lepić? Ja juz na ten śnieg cholerny patrzeć nie mogę! Mam nadzieję, że to wczorajsze to był jednorazowy incydent... Wiosno! Apeluję: NADEJDŹŻE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj🌻 Czy Wy widzicie jak slonko swieci:) Ide zobaczyc czy jest cieplo biore pieska i zmykam na spacerek;) ...a moze 1 w jacku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! 🌼 Wyspałam się jak nigdy dotąd :D Teraz popijam kawe... no i na tym się skończe miłe chwile tego dnia, masa pracy przede mną - zresztą tak jak i przed Wami :)) Życzę szybko mijającego czasu w pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty to masz dobrze... Ja się jak zwykle nie wyspałam i nawet mocna kawka mi nie pomaga... :( A po pracy jeszcze trzeba sie będzie spakować, bo w sobotę przeprowadzka... Eh... Life is brutal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat do południa zawsze mam czas więc korzystam ze możliwości cieszenia się snem:) Swoją drogą śpioch ze mnie więc dziwne, żeby było inaczej;) Nie martw się pakowaniem, mnie dziś czeka mycie 8 okien, podłogi, odkurzanie...itd. No nic fajnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PProsze o pomoc
Witam! Może ktoś z was wie gdzie w jastrzebiu sa bursy albo internaty? pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko....nie dałam rady obejrzeć do końca....a ja narzekam czasem na moje córy, że takie nerwusy :O. Wiem na pewno....on by nie przeżył za mną pod jednym dachem.... :D Połaziłam przed chwilką na allegro, pooglądałam różne ładne rzeczy(szukam prezentu na komunię mojej chrześncy-myślę o złocie)-a teraz do roboty bo od wczoraj kompletnie nic nie zrobiłam. Destine do tych katowic pojechała chyba na szkolenie-więc prędko nie wróci....przynajmniej sobie odpocznie psychicznie od klientów :D . A jeśli chodzi o akwa to jestem smutna, bo mi mój skalar Sid zachorował.Nie wiem co mu jest-ma czerwoną nasadę płetw piersiowych, nie pobiera pokarmu od 3 dni i jest osowiały. Przejrzałam internet w te i z powrotem (nawet założyłam topik na forum akwarystycznym z prośbą o pomoc) i nic nie znalazłam. Wiecie co nawt zrobiłam.....norrrrmalnie poświęciłam się i obejrzałam jego kupę pod mikroskopem...pasożytów brak. Nie mogę mu pomóc bo nie wiem na co choruje. Szkoda go bo Sid i Nancy to para dobrana, trą się regularnie , są oswojone-jedzą z ręki i przykro patrzeć. A nancy tak sie przejęła, że odwróciła role i teraz ona brono go swoim ciałem i pilnuje. jak umrze, to się chyba zapłaczę 😭. W sumie rzadko mi chorują ryby, bo akwa mam ustabilizowane-zresztą w większym łatwiej utrzymać parametry...a tu taka nieładna niespodzianka :O . Dooobra, nie zanudzam Was....idę pracować bo samo się nie zrobi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×