Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

QŃ

Jastrzębie Zdrój --Jest Tu Kto??

Polecane posty

Gość he he he ale mu ego skoczy
miał w normie, teraz będzie przerost formy nad treścią :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Robalka
dobranoc podszywaczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobranoc
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto rano wstaje temu :P ile ja mam dzisiaj sprzątania :( jakas dupiata firma wymieniała mi drzwi wejsciowe skuli pół ściany bo nie umieli futrynki zamontować ;( Chuck Norris nie musiał by tyle robić ;) idę na jakieś śniadanko i na zakupy Robal odezwij się na GG bo ja tu już nic nie będę do Ciebie pisac ;) Twoja podrywaczka i jej podszywaczka mnie zjedzą ;) hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi q..wa ego skoczyło:) heh fajnie tak sie obudzic i troche pomaranczek zjesc:) miłego dnia wszystkim🌻 [tak nawiasem mowiac tom ja kawaler]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani. Robal....no Ty to tu jesteś widzę rozchwytywany.... :D....kurna, takie powodzenie...nic tylko wybierać i przebierać :P . Ja znowu w pracy-do 13 😭. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kobitko🌻Ty w pracy ja musze jakos do wanny sie dowlec ,troche wczoraj bylo:) w Magnacie heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj, Robal....ty to tylko lokale codziennie zmieniasz :D. Ja nie piję(ewentualnie okazyjnie Gingersa)-nie lubię mieć kaca :P .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie pije:) a kaca w zyciu nie mialem nawet jak zdazylo mi sie przekroczyc dawke smiertelna:) Piwo lubie od zawsze przeca to dla ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to pieeeknie
ja nie wiedzialam ze tu taki topik z j-bia;) Ja jestem z Wielkopolskiej;) zaraz przejrze topik zeby was poznac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to pieeeknie
na 6 stronie sie zgubilam kto gdzie mieszka i co robi:) czas sie zalogowac i miec czarnego nicka:) zaraz napisze cos o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :P nareszcie wstaliscie hihihi wróciłam ze słonecznego spaceru a teraz sprzątanie :( kto mi sofe podniesie hahaha nówka witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to pieeeknie
mam problem;) nie mam pomysłu na stałego nicka;) pare słow o sobie- lat 23,studiuje na UŚ u nas w zdroju, i fajna jestem ;) ;) fajnie sie czyta o miejscach jakie sie zna;) jacka znam -czasem po zajeciach z kobietkami na piwko tam lecimy,superek, mazowiecka i cala te reszta to kolo mnie;) pewnie Was wszystkich widziałam...hehe Wy mnie pewnie też :) teraz zabieram sie do pisania pracy wiec topik bede sledziła na bieżąco;) Milego dnia 🌼 ps. topik juz jest w ulubionych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowa Kobitke🌻jesli tam chodzisz znaczy do jacka to na pewno bedziesz mnie znala:) jestem tam zawsze a w wekendy to musowo w jacku i strefie... Milej soboty wszystkim🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze jestem za:) tylko slowo gdzie i o ktorey a ja juz tam bede... zaostawic namiary tylko prosze albo na gg albo na forrum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Destina, Ty się nie dopominaj bo faktycznie Ci się zwalimy wszyscy do chałupy :D....i co wtedy boroko zrobisz ??? Ja dziś oglądam \"Piła2\"....dobrze czasem się pobać :P .Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhyahaah KObita widzisz możesz zostać zerżnięta ostro :classic_cool: ( ja też chcem, o której leci ? ) :) a u mnie moze nie za duzo miejsca ale miło jestescie widziani :) hihi ino nie wiecie gdzie mieszkam :) jadę po rolety hehe bo słonko podgląda mnie w dużym pokoju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa dziewczyny mykam na podboj miasta:P jak co to wiadomosc prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to pieeeknie
Robalku mnie w weekendy nie ma w jacku ani strefie... jestem tam czasem w tygodniu-popoludniami po zajeciach- by odreagowac;) a w strefie tez bylam niedawno ale puuuuustki! ja nie wiem gdzie wy sie wszyscy podziewacie? a z tym piwkiem super pomysł...jak moge dolacze sie do Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to pieeeknie
tymczasem siedze i pisze ta moją prace... :( Destina do mnie w poniedzialek pan przyjeżadza zamontować rolety,lubie sloneczko ale wiesz...z umiarem :) acha...tak z Twoich ze zdjęc wnioskuje ze mamy podobne włosy:) tez mam blond, naturalnie krecone;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie szkoda ze tak daleko mieszkam , chętnie wypiła bym piffko z Wami;) Robalku wypij za moje zdrowie z dziewczynami , bawcie się dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorem.Coś strasznie opustoszało na tym topiku.Wszyscy chyba poszli na piwko w końcu sobota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszli i wrocili...jestem juz w domciu:) kolorowych snofffffff....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×